X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październik-Walczymy dalej ...
Odpowiedz

Październik-Walczymy dalej ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:13

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 18 października 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żałuję, że wczoraj zrobiłam ;) mogłam żyć w słodkiej niepewności ;)

    parenka lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 18 października 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    Cześć

    Ja dziś 11 dpo, nie wytrzymałam, zrobiłam Pink 25 i mam biel :/ wiec zostaje mi czekać na @

    A może jednak za wcześnie ten test i dlatego nic nie pokazuje ? Może trzeba za kilka dni zrobić jeszcze jeden :)

    Ja na razie nie testuje, chociaż mnie kusi, ale jednak mam przeczucia że tym razem się nie udało...

    parenka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    A może jednak za wcześnie ten test i dlatego nic nie pokazuje ? Może trzeba za kilka dni zrobić jeszcze jeden :)

    Ja na razie nie testuje, chociaż mnie kusi, ale jednak mam przeczucia że tym razem się nie udało...
    Sama Ci radziłam czekać i nie wytrzymałam :D
    Wczoraj się naczytałam, że większość w 11 dpo mieli cień cienia, wiec nie wytrzymałam :( jak okresu nie będzie to jeszcze zatestuję, ale słabo wierzę.

    Trzymam kciuki za Twoje testy :)

    Arashe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:13

  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 18 października 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Też mam 30.10 :)
    Gratuluje!
    Powtarzałaś bete po 48 godZ zeby sprawdzić pdzyrost?

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • AdaZ91 Znajoma
    Postów: 23 16

    Wysłany: 18 października 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    Sama Ci radziłam czekać i nie wytrzymałam :D
    Wczoraj się naczytałam, że większość w 11 dpo mieli cień cienia, wiec nie wytrzymałam :( jak okresu nie będzie to jeszcze zatestuję, ale słabo wierzę.

    Trzymam kciuki za Twoje testy :)


    Bądźcie dobrej myśli, u mnie 11dpo też nic nie było, dopiero 16dpo blada kreska, póki@ nie ma trzeba wierzyć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2018, 10:41

    parenka, Nuch lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdaZ91 wrote:
    Bądźcie dobrej myśli, u mnie 11dpo też nic nie było, dopiero 16dpo blada kreska, póki@ nie ma trzeba wierzyć :)
    dzięki za wsparcie! Całusy :)

    AdaZ91 lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 18 października 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdaZ91 wrote:
    Bądźcie dobrej myśli, u mnie 11dpo też nic nie było, dopiero 16dpo blada kreska, póki@ nie ma trzeba wierzyć :)

    U mnie akurat tez 11dpo :D no i niestety test bielusienki... Ale tak jak mowisz, moze jeszcze za wczesnie :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:13

  • AdaZ91 Znajoma
    Postów: 23 16

    Wysłany: 18 października 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    U mnie akurat tez 11dpo :D no i niestety test bielusienki... Ale tak jak mowisz, moze jeszcze za wczesnie :)
    Wiem jak ciężko jest wytrzymać żeby nie zatestować, ja od 10dpo robiłam test co dzień rano i tylko się nimi podłamywałam bo ani śladu, jak w dniu @ wyszedł negatywny to już mówię: nie robię, czekam.. Po 2 dniach @ nadal brak a test baaaardzo bladziuśki ale się udało! :)

    Nuch, Arashe, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 18 października 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    Sama Ci radziłam czekać i nie wytrzymałam :D
    Wczoraj się naczytałam, że większość w 11 dpo mieli cień cienia, wiec nie wytrzymałam :( jak okresu nie będzie to jeszcze zatestuję, ale słabo wierzę.

    Trzymam kciuki za Twoje testy :)
    Ja właśnie tak samo, a już 12 to w ogóle, jeszcze mąż mnie namówił i tak wyszło. Ale brzuch mnie od dziś pobolewa. Czekam na @ i nowy start.
    Ada dajesz nadzieję, ale ja raczej nie naleze to takich szcześciar :D mam nadzieję, że wszystko będzie u Ciebie dobrze :)

    parenka lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Ja właśnie tak samo, a już 12 to w ogóle, jeszcze mąż mnie namówił i tak wyszło. Ale brzuch mnie od dziś pobolewa. Czekam na @ i nowy start.
    Ada dajesz nadzieję, ale ja raczej nie naleze to takich szcześciar :D mam nadzieję, że wszystko będzie u Ciebie dobrze :)
    mam nadzieję, że jak się nie udało - to okres nie zmusi na siebie czekać. bo w zeszłym miesiącu mi się zatrzymał 2 dni (nigdy tak nie miałam), ale wróciłam z wakacji, więc może dlatego. a już myślałam, że to jest to :D

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 18 października 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    Sama Ci radziłam czekać i nie wytrzymałam :D
    Wczoraj się naczytałam, że większość w 11 dpo mieli cień cienia, wiec nie wytrzymałam :( jak okresu nie będzie to jeszcze zatestuję, ale słabo wierzę.

    Trzymam kciuki za Twoje testy :)

    Dziękuje za kciuki :) w sumie to już mam objawy tak jak na @ - zawsze boli mnie pierś kilka dni przed @ i właśnie ten ból się już pojawił. Także chyba nawet jak dla mnie nie ma sensu testować.

    Trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny ! :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • ManiaZ Znajoma
    Postów: 16 7

    Wysłany: 18 października 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaprogramowana wrote:
    ManiaZ Ja ma zalecony Duphaston do dnia spodziewanej miesiączki nie wiem skąd te 10 dni i odstawienie, ja mam bardzo niski progesteron więc gdybym odstawiła w II fazie cyklu to mogłabym to co by było poronić samoistnie. Ginekolog mówił żeby brać do spodziewanej miesiączki potem Beta HCG i odstawienie jeśli test wyjdzie negatywny i wtedy nadchodzi @. Mi w tym miesiącu a był to mój pierwszy cykl stymulowany się nie udało ale duphaston brałam non stop aż do testu potem odstawiłam i po 2 dniach dostałam okres.
    poniewaz w moim przypadku chodzilo bardziej o wyrownanie cyklu ktory z miesiaca na miesiac robil sie dluzszy (w ciagu 6 miesiecy z 27 na 33 dni). Efekt podtrzymywania ciazy jest jakby pobocznym efektem.

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 18 października 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    mam nadzieję, że jak się nie udało - to okres nie zmusi na siebie czekać. bo w zeszłym miesiącu mi się zatrzymał 2 dni (nigdy tak nie miałam), ale wróciłam z wakacji, więc może dlatego. a już myślałam, że to jest to :D
    Ja już mam śluz podbarwiony krwią, a brzuch raczej dane znaku że to będzie dziś, więc jeśli tak to nawet szybciej niż zakładałam :P

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • itsme Znajoma
    Postów: 17 13

    Wysłany: 18 października 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) mogę dołączyć?
    Staram się o dziecko już ponad rok. Jedną ciążę straciłam i od ponad pół roku bezskutecznie staramy się o kolejną ciążę. U mnie dziś 6dpo, objawów zero :/
    W poniedziałek idę na betę wiec sytuacja będzie jasna, ale się niecierpliwię.

    parenka lubi tę wiadomość

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 18 października 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej itsme :) witamy w gronie staraczek :) może dołączysz do szczęśliwych pań z października ;) tego Ci życzę.
    Ja dopiero 1 cykl oficjalnie z mężem się staramy po poronieniu, a nieoficjalnie 2 :D, niebawem zacznie się trzeci. Po polrocznej przerwie po lyzeczkowaniu.

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • itsme Znajoma
    Postów: 17 13

    Wysłany: 18 października 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie czytam, ze pazdziernik szczesliwy :)
    Arashe a ja trzymam kciuki zeby to bylo plamienie implantacyjne :)

    Arashe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:14

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ