X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październik-Walczymy dalej ...
Odpowiedz

Październik-Walczymy dalej ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Bladzioch jest z pewnością ;)

    Itsme taki piękny, że u nas mgła gęsta :D.
    Kobitki z którymi zaszlam z poprzednią ciążę rodzą już dzieci :) ja bym miała termin za jakoś 2 tygodnie :) może wpadnie mi wtedy szczęśliwa owulacja
    jak na komorce otwieram to widze bladziocha, a na kompie to nie :) ale termin na @ w poniedziałek, więc poczekam spokojnie.

    Kochana, trzymam kciuki za owocną owulkę! <3

    Arashe lubi tę wiadomość

  • itsme Znajoma
    Postów: 17 13

    Wysłany: 19 października 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka no coś tam się tłucze na zewnątrz :) Jak kreska pojawia się o czasie to szansa na pozytywne zakończenie jest duża. Nie zostaje nic jak dalej testować :)

    Arashe moje dzieciątko miałoby już pewnie dwa miesiące. Jak wychodziłam ze szpitala to byłam pewna, ze do końca roku urodzę, a teraz modlę się żebym chociaż zajść zdążyła.

    Arashe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itsme wrote:
    Parenka no coś tam się tłucze na zewnątrz :) Jak kreska pojawia się o czasie to szansa na pozytywne zakończenie jest duża. Nie zostaje nic jak dalej testować :)

    Arashe moje dzieciątko miałoby już pewnie dwa miesiące. Jak wychodziłam ze szpitala to byłam pewna, ze do końca roku urodzę, a teraz modlę się żebym chociaż zajść zdążyła.

    wlasnie wczoraj wyszlo po czasie blade, dzis przed. może będzie ciemnieć.

    Ja wlasnie tak chciałam, w tym roku zajść, ale marzyłam urodzić znak zodiaku Bliźnięta :D a już się spóźniłam :)

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 października 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itsme wrote:
    Parenka no coś tam się tłucze na zewnątrz :) Jak kreska pojawia się o czasie to szansa na pozytywne zakończenie jest duża. Nie zostaje nic jak dalej testować :)

    Arashe moje dzieciątko miałoby już pewnie dwa miesiące. Jak wychodziłam ze szpitala to byłam pewna, ze do końca roku urodzę, a teraz modlę się żebym chociaż zajść zdążyła.
    Dokładnie mam tak samo. Liczę że chociaż zajść się uda ;)
    Parenka jak wyszło przed czasem i ro tyle dni przed @ to raczej dobry znak ;) czemu akurat bliźnięta? ;)

    parenka lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Dokładnie mam tak samo. Liczę że chociaż zajść się uda ;)
    Parenka jak wyszło przed czasem i ro tyle dni przed @ to raczej dobry znak ;) czemu akurat bliźnięta? ;)
    a takie moje dziwne życzenie :D jestem Bliźniaczką i sama najlepiej sobie radzę z Bliźniętami :) ale ja zawsze przywiązuję uwagę mocno do znaków zodiaku :)
    wiadomo, że najbardziej istotne to zajść w ciążę i mieć zdrowiutkie dziecko <3

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 października 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko marzyłam, by różnica między dziećmi była ok 2 lat. Teraz marzę by w ogóle miała rodzeństwo

    parenka lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:14

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 19 października 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka coś tam widać :) powtórzysz niedługo znowu i będzie widać lepiej :)

    parenka lubi tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 października 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch jeśli się nie udało to oby tak było błyskawicznie jak u mnie, za to bóle brzucha mam ogromne, nie obyło się bez tabsa

    parenka lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch - objawy to mało kto ma jakieś zauważalne, zwlaszcza w tym terminie. piersi i brzuch przed okresem a podczas ciąży są tak podobne, że ciężko mówić o jakichś różnicach :) więc może to przeczucie, że sie nie udało zadziała pozytywnie :D :)

    Meluśka - jak zacznie ciemnieć - to Ty mnie zaraziłaś <3


    Arashe - trzymam kciuki za spokojny okres i owocną owulkę <3 3 latka to też super różnica, będzie Ci mała pomagać :)

    Meluśka, Arashe lubią tę wiadomość

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 19 października 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka mogę Ci jeszcze wirusków wysłać :) #*&=&÷&$&*×&#&#**#**#*

    parenka lubi tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 19 października 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎

    01.2024 - FET (S) 6.2.3❓


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Semi Koleżanka
    Postów: 36 39

    Wysłany: 19 października 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie
    Beta 229
    Progesteron 24,4

    parenka, Arashe, aeiouy, Meluśka, itsme lubią tę wiadomość

    3jgxskjob40af5tx.png
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 19 października 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Semi wrote:
    U mnie
    Beta 229
    Progesteron 24,4
    Super :*
    Malinowa :( następny cykl będzie Twój :*

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • itsme Znajoma
    Postów: 17 13

    Wysłany: 19 października 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Malinowa. Oby kolejny cykl byl szczesliwszy :)

    Parenka, a Ty sie czujesz jakos ciazowo?

    Mnie zaczely bolec piersi. To nie jest u mnie standardem. Raczej ich nie czuje. Mam nadzieje, ze to od hormonow ;)
    Jak ja wytrzymam do poniedzialku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,jestem tu nowa i szukam rady,mam ostatnio taki balagan w glowie ze ciezko mi jest cos wymyslic,zrobilam 4 testy-2 pozytywne i 2 negatywne, co prawda blade kreski ale widoczne,mialam tez malenkie krwawienie z rana smuge krwi na papierze,potem takie resztki koloru a po poludniu juz nic,boli mnie tez brzuch,co jakis czas tak jak na @ mam straszne wahania nastroju,ciagle kloce sie z mezem z byle powodu :( placze jak glupia i do tego kreci mi sie w glowie i nie mam ochoty na jedzenie co przed @ jest nie spotykane bo zawsze wtedy jem jak opetana,co dziwnego zaobserwowalam-zawsze minimum tydzien przed @ bola mnie piersi a teraz nic,wczoraj zauwazylam ze zrobily sie takie inne ale nie czuje nic specjalnego,od czerwca staramy sie o drugie dziecko,nie wiem co mam myslec-lekarz prywatnie moze mnie przyjac dopiero pod koniec miesiaca,boje sie ze to niewypal i lada chwila przyjdzie @ :/ czy ktoras z was tak miala?

    Dodam jeszcze ze o corke staralismy sie 7miesiecy,a ciaza byla koszmarem-polowy nie pamietam,spalam,zygalam do 7msc-a i bylam stalym bywalcem w szpitalach :/

  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 19 października 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Super :*
    Malinowa :( następny cykl będzie Twój :*
    Ciężko w to wierzyc.. nawet nowy cykl mnie nie cieszy... tak bardzo pragne dziecka, i tak bardzo nie moge go miec, ze zaczyna mnie to przerastac :(

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎

    01.2024 - FET (S) 6.2.3❓


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itsme wrote:
    Przykro mi Malinowa. Oby kolejny cykl byl szczesliwszy :)

    Parenka, a Ty sie czujesz jakos ciazowo?

    Mnie zaczely bolec piersi. To nie jest u mnie standardem. Raczej ich nie czuje. Mam nadzieje, ze to od hormonow ;)
    Jak ja wytrzymam do poniedzialku?

    Lekko mnie mdli, w podbrzuszu jakieś rewolucje :D piersi powiększone. Wiec nic wyjątkowego.

    Z tymi objawami raz miałam taka wtopę, że mi się spóźniał okres i miałam niebieskie żyły na piersiach i ogólnie bardzo bolało. Byłam pewna na 100% - ciąża. Robię bete a tu 0,1. I okres spóźniony zawitał

    A wiec ja juz nie zwracam na uwagę na objawy... bo można oszaleć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    Ciężko w to wierzyc.. nawet nowy cykl mnie nie cieszy... tak bardzo pragne dziecka, i tak bardzo nie moge go miec, ze zaczyna mnie to przerastac :(
    czasem wystarczy wrzucić na luz. Mówią że to pomaga i może od razu sie udać..
    Trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapomnialam dopisac,ze ciagle mi jest goraco a ja przeciez jestem strasznym zmarzluchem i cera mi sie poprawila a w lutym odstwilam tabletki anty i mialam straszne wypryski na twarzy od tamtej pory zwlaszcza przed @

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ