X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październik-Walczymy dalej ...
Odpowiedz

Październik-Walczymy dalej ...

Oceń ten wątek:
  • Semi Koleżanka
    Postów: 36 39

    Wysłany: 15 października 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na jutro umowilam lekarza, trzymam kciuki, ze rozwieje chodz troche moje obawy ....

    parenka lubi tę wiadomość

    3jgxskjob40af5tx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Semi wrote:
    Ja na jutro umowilam lekarza, trzymam kciuki, ze rozwieje chodz troche moje obawy ....
    trzymam mocno kciuki kochana <3
    betę już zrobiłaś czy dopiero jutro?

  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 15 października 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    nasze aniołki bd zawsze z nami . niech tylko tam im bd dobrze . ja zajmuje się mała od siostry mojego serce mi się kraja mała ma problemu skórne i z pepkiem problemy odpadl zrobil się strup odpadl strup i wielka rana . byliśmy w szpitalu dostała maści i tak trza co chwilę ja myc dupke i wszystko smarować zmieniać opatrunki . wygląda to źle ale mała jest bardzo spokojna tak tuli się w moje piersi ą mi leca łzy. ta to zaraz ucieka jak widzi krew. A ja mam zrobione kursy pielęgniarskie i certyfikaty pflege więc dużo takich rzeczy już widzialam . może maluska pomoze mi dojść do siebie
    Trzymaj się kochana ;*

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 15 października 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy nie tylko Ty tak masz i prawdopodobnie to całkiem normalne. Ja także mam zdrowa córeczkę, moje oczko w głowie, a i tak pragnę kolejnego dziecka, rodzeństwa dla małej. Z drugiej strony okropnie boję się ciąży i codziennie czekając na test stresuje się tak, że aż mi niedobrze. Za 2 tygodnie miałabym rodzic dziecko, jakby wszystko poszło dobrze poprzednim razem. A teraz zwykle testowanie za parę dni sprawia, że o niczym innym nie mogę myśleć. Dziś nawet malowalam pokój małej, by się wyłączyć. Czad oczekiwania dluuuuzy się okropnie, jak Wy dziewczyny to wytrzymujecie? :P
    Semi powodzenia :)

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 15 października 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/ac7fa6dd633f9.jpg.html a to moje testy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:13

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 15 października 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szłam iść głowę myć, patrzę leży test jeszcze jeden, to zrobiłam i zaczęłam głowę myć, myślałam se ze i tak wyjdzie negatywny, patrzę, a tu pozytywny.. dzisiaj jest 12dpo, 13 dni po zastrzyku, jutro zrobię jeszcze raz i na betę pójdę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 19:15

    Karolcia89, Nuch, aeiouy, Alexandra88, Arashe lubią tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 15 października 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Szłam iść głowę myć, patrzę leży test jeszcze jeden, to zrobiłam i zaczęłam głowę myć, myślałam se ze i tak wyjdzie negatywny, patrzę, a tu pozytywny.. dzisiaj jest 12dpo, 13 dni po zastrzyku, jutro zrobię jeszcze raz i na betę pójdę


    Ojaaa! Ale super, gartuluję!!! <3

    Meluśka lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 15 października 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ojaaa! Ale super, gartuluję!!! <3
    Na razie nie dziękuję ;p jutro się okaże

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:13

    parenka lubi tę wiadomość

  • Niebieska28 Znajoma
    Postów: 19 11

    Wysłany: 15 października 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczeta
    Tak sobie weszlam na forum z ciekawosci poczytac, a siedze juz chyba z 2h.

    parenka, aeiouy, Arashe lubią tę wiadomość

  • Niebieska28 Znajoma
    Postów: 19 11

    Wysłany: 15 października 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczeta

    Do sedna, okres spozniony juz 5 dni, cykle mam 30-31 jedniowe. Czuje sie ok, wczoraj na zmiane tylko kluly mnie oba jajniki, piersi mnie nie bola w ogole, za to codziennie mam duzo bialego sluzu. Boje sie testowac, zeby znow nie plakac, ale z doswiadczenia moze poczekam do konca tygodnia.

    parenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska28 wrote:
    Czesc dziewczeta
    Tak sobie weszlam na forum z ciekawosci poczytac, a siedze juz chyba z 2h.
    Witamy w gronie ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Na razie nie dziękuję ;p jutro się okaże
    Bardzo się cieszę, pamietam cię od dawna. Ściskam ❤️ Czekamy jutro na potwierdzenie

    Meluśka lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 15 października 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Szłam iść głowę myć, patrzę leży test jeszcze jeden, to zrobiłam i zaczęłam głowę myć, myślałam se ze i tak wyjdzie negatywny, patrzę, a tu pozytywny.. dzisiaj jest 12dpo, 13 dni po zastrzyku, jutro zrobię jeszcze raz i na betę pójdę

    Trzymam kciuki :))) daj znać jutro :)

    Ja tez czekam na testowanie - dzisiaj jest 8dpo, ale mam przeczucia że test będzie jednak znowu negatywny...

    parenka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Trzymam kciuki :))) daj znać jutro :)

    Ja tez czekam na testowanie - dzisiaj jest 8dpo, ale mam przeczucia że test będzie jednak znowu negatywny...
    Ja też mam 8dpo, Olu. Czuję się senna i przeziębiona i troszkę brzuszek boli. Ale to słabe objawy, takie jak i przed @

    Ty jak się czujesz? Kiedy testy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megiiiii wrote:
    https://zapodaj.net/ac7fa6dd633f9.jpg.html a to moje testy
    marzę o takim samym❤️ Gratuluję!

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 15 października 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska i tak jesteś bardzo cierpliwa :)
    Meluska powodzenia! Oby się udało :)
    Ja dziś 10 po, ogólnie jest mu smutno ostatnie dwa dni, i wysypalo mnie jak skunksa na twarzy :(

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 15 października 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    Ja też mam 8dpo, Olu. Czuję się senna i przeziębiona i troszkę brzuszek boli. Ale to słabe objawy, takie jak i przed @

    Ty jak się czujesz? Kiedy testy?

    Myślałam żeby przetestować koło 12 dpo, czyli w piątek, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. A Ty kiedy masz zamiar testować ?
    Na razie nie mam żadnych objawów na @, ale w sumie miałam poprzedni cykl krótki (28 dni), zazwyczaj mam cykle 31-32 dniowe, więc też nie wiem kiedy tak na prawdę zrobić test.

    parenka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Myślałam żeby przetestować koło 12 dpo, czyli w piątek, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. A Ty kiedy masz zamiar testować ?
    Na razie nie mam żadnych objawów na @, ale w sumie miałam poprzedni cykl krótki (28 dni), zazwyczaj mam cykle 31-32 dniowe, więc też nie wiem kiedy tak na prawdę zrobić test.

    Myślę, że 12 dzień to najwcześniej kiedy może być cień cienia. Więc dobry pomysł. A ja myślę, może poczekać do poniedziałku. Żeby nie psuć sobie weekendu :D chociaż i tak mało wierzę, ale bede smutna

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ