X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 października 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwa2014 wrote:
    I to kochana nie trzeba sie wysilac zeby ją zobaczyc, nawet jest leciusko rózowa. W poprzedniej ciązy w 10 dpo miałam wyrazna druga kreske. No i to ciagniecie brzucha mówi samo za siebie, ostatnio tez tak było tak mnie ciągnał i ćmił brzuch a w łasciwie podbrzusze ze uda mi dretwiały, od wczoraj mam to samo. Na jutro ma wizyte u ginka umówiona jakies pół roku temu na 19, pójde i do niego jak mnie wysle na bete to ja zrobie jak nie to nie ma co kasy tracic samo sie za kilka dni lub godzin wyjasni na 100 %. Narazie mam tak na około 50 % pewnosci ze sie udało.

    A więc jednak! Zaciskam kciuki żeby wszystko był ok :) Mam nadzieję, że zaczęłaś wysyp dwóch kreseczek w tym miesiącu;)

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 8 października 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwa2014, zarażaj prosimy :):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie nadal nic............. test negatyw, @ brak :(

  • ktjk Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 8 października 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ktjk - chcialabym pomoc, ale w Twoim przypadku to byloby jak wrozba z kart. Wszystko jest mozliwe. Moze jestes w ciazy a testy tego nie pokazuja. Lub spoznia sie @ z jakiegos powodu, tak tez moze byc. Grunt ze zrobilas bete, to da Ci 100% pewnosc. Powodzenia :)
    no juz nie moge sie doczekac... w czerwcu zrobila mi sie torbiel 22mm jeden lekarz twierdzi ze torbiel a drugi ze moglobyc to jajeczko... moze to jest przyczyna...
    dziekuje za odp :-)

    Ktjk
  • aganieta Znajoma
    Postów: 30 11

    Wysłany: 8 października 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek się stara i cały czas o tym myśli, a chyba trzeba tak jak ty ... będzie co będzie :) powodzenia


    gosi_a wrote:
    Heja, to i ja coś od siebie dorzucę. Część z Was mnie zna z wrześniowych staraczek. Mam 27 lat, od dwóch lat jestem mężatką. To nasz trzeci cykl starań o nasze pierwsze dzieciątko. Nie biorę żadnych leków poza falvitem i kwasem foliowym. W poprzednim miesiącu próbowałam mierzyć tempke,.w tym odpuscilam żeby się nie nastawiać tak jak w poprzednim cyklu. Idziemy na żywioł a ja zmieniam nastawienie na "będzie co ma być, nie staramy się ale nie zabezpieczamy". Uda się lub nie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2014, 18:28

    .
  • marika88 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 8 października 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś powinnam dostać @. Robiłam test- negatywny. Nic mnie nie boli a jeszcze tydz temu czulam bole jajnikow i podbrzusza. Myslalam ze okres przyjdzie wczesnieh. Co tu myslec?

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 października 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktjk wrote:
    no juz nie moge sie doczekac... w czerwcu zrobila mi sie torbiel 22mm jeden lekarz twierdzi ze torbiel a drugi ze moglobyc to jajeczko... moze to jest przyczyna...
    dziekuje za odp :-)

    Nie ma za co :) czekam na dobre wiadomosci w piatek :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 8 października 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marika88 wrote:
    Dziś powinnam dostać @. Robiłam test- negatywny. Nic mnie nie boli a jeszcze tydz temu czulam bole jajnikow i podbrzusza. Myslalam ze okres przyjdzie wczesnieh. Co tu myslec?

    Możliwe, że spadł ci już przed@ poziom progesteronu. Ja tak mam co cykl, przed @ wszystko przestaje boleć

    f2wlcbxmqludqper.png
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 8 października 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Dziewczyny nie wiem co myślec...
    @ powinnam dostać wczoraj albo jutro. Od około tygodnia mam baaaardzo nasilone objawy przedmiesiączkowe, 6dpo miałam plamienie, piersi bolą strasznie. Przed chwilą zauważyłam niewielkie brązowo-różowe plamienie. Nigdy wcześniej plamienia nie zwiastowały u mnie @.
    Macie jakiś pomysł?

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 8 października 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób sikanca :-) aczkolwiek plamienie najczęściej zwiastuje @...

    wnidt5odau6o2x80.png
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 8 października 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobię rano, nawet się zastanawiam czy nie iść rano na betę.
    Przy ostatnim poronieniu, też miałam brązowe plamienia na początku. A dziwi mnie to, bo tak jak pisałam, nigdy nie miałam takich plamień przed okresem - jak przychodził to od razu z impetem :)

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 8 października 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:09

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 8 października 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:09

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 8 października 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kochana.
    Właśnie ja też tak zawsze miałam - jak by się czaiła cały miesiąc i tylko czekała, żeby wystartować :D
    a tu takie dziwadło...
    najgorsze to, że w maju właśnie tak było - plamienie wieczorem, a rano już jazda totalna i od razu gin, ale i tak było już po wszystkim.
    Nie ma co gdybać - zobaczę, co będzie rano :)

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 8 października 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam taki śluz przez ostatnie dni - mam w notatkach zapisany. Mega kremowy i wodnisto-rozciągliwy.
    Jakiś sajgon po prostu :)
    Chyba sobie jutro kupię na pocieszenie Tamagotchi :D

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 8 października 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do tych, u których w tym miesiącu jest wszystko na opak :) u mnie okres też zawsze od razu pełną parą, a tym razem dzisiaj tylko plamienie...

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 8 października 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Believe,
    a masz jakieś dodatkowe objawy?

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 8 października 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic wielkiego nie zauważyłam. Ostatnio byłam może bardziej senna, szybko się męczyłam, ale to w sumie mogło być spowodowane czym innym. Dzisiaj bolały mnie okropnie plecy i brzuch jak na @. Ja nadziei już sobie nie robię w tym cyklu. 2 testy wczoraj zrobiłam - obydwa negatywne. Podejrzewam, że jutro @ rozkręci się na dobre.

    A Ty masz objawy?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 8 października 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:09

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 8 października 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co mnie bolą piersi i sutki - już daaaaawno nie miało to miejsca (ostatnio w cyklu z poronieniem) + chodzę często siku.
    zmęczenie, senność, zgaga i osłabienie - zwalalam na pracę.
    No ale bolących cycków nie da się wymyślić :D


    a Twoje plamienie jest brązowe czy jakie?
    u mnie teraz cisza - nic nie ma na podpasce ani papierze ;/

    uwo93e3kxvexoenv.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ