X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 26 października 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! Mozna dolaczyc?
    Mysle czy by nie zatestowac. Caly tydz temp 37'5 oczywiscie 100innych objawow ciazy jak to przy oczekiwaniu , wszystko sie wydaje objawem ciazowym a mi to juz szczegolnie.. okres.ma byc w sobote myslicie zeby czekac czy testowac? Nie wiem czy wole zobaczyc jedna kreske i czekac na okres czy czekac i sie rozczarowac ze przyszedl ?? Pozdrawiam i trzymam za kazda kciuki :*

    EDIT: Wszystko bylo u mnie objawem az do dzis fdzie temp 36,7 i caly dzien brzuch boli identycznie jak przed kazdym okresem ... wiec chyba nici :(


    Izape u mnie taka sama sytuacja z temperatura jak u Ciebie .

    Monika przed pierwsza ciaza tak mialam przstalam sie spinac zaczelam.planowac wakacje urlop i bum dwie krechy. Trzymam kciuki za Ciebie :) !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 20:17

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 26 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny, a więc tak. Muszę się wyżalić...
    Od dwóch cykli mam je 33 dniowe, więc sądziłam ze i w tym bedzie tak samo.
    W 16 dc cyklu zaczął mnie boleć jajnik tzw. ból z odbicia, w poprzednim cyklu mialam tak samo i gdy używałam testów owulacyjnych wyszły dwie kreski tego dnia staraliśmy się serduszkować, następnego dnia miałam śluz wodnisty i również było serduszkowanie, mąż nawet powiedział że na pewno coś z tego wyjdzie. Potem kojenego dnia powtórka wieczorkiem tak dla bezpieczeństwa, po dwoch dniach zaczeły mnie bolec piersi ale niestety całe, pamiętam jeszcze ze 17 dc czułam ze bierze mnie przeziębienie ale mimo to staraliśmy. Myslałam ze i tak nic z tego nie wyjdzie poniewaz okres plodny mialam wyznaczony na weekend a wtedy niestety nic nie było. Dzisiaj dostałam okresu. Wnioskująć ten cykl miał 30 dni a owulacja jest 14 dni przed okresem, czyli właśnie kiedy miałam ten śluz wodnisty. Czemu nie wyszło??? Sądzę że za dużo o tym myśle... Od kiedy się staramy mój śluz w trakcie cykli jest znikomy, jak zaradzić, może to wina tego?
    stres dużo robi , ja odpuściłam w tym miesiącu i zobaczymy

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 26 października 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny biorące wiesiołek , jaki suplement bierzecie i ile kapsułek:) jeśli teraz przyjdzie@ zamierzam brać oeparol i zastanawiam się czy brac maxymalne dawki hmmmm 3x2 kaps

    11 cykl starań
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 października 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek, ja brałam Oeparol 3x2, teraz zmieniłam na GAL, dawka w kapsułce jest chyba taka sama, a za podobną cenę co Oeparol jest w opakowaniu 150 kapsułek (Oeparol ma 60), więc starczy mi na dwa cykle.

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 26 października 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie to wyglada tak 27-28 powinna pojawić się @ jednak od około tygodnia: okresowe bóle podbrzusza bóle jajników na przemian raz prawy raz lewy jednak z prawej strony dziś czuje zdecydowane kłucie i ciągniecie w pachwinie. Do tej pory niewielka ilość śluzu przezroczysto kremowego dziś jednak do godzin popołudniowych uczucie mokrosci przerażajace jakby okres miał się zacząć. Bóle głowy bezsenności w nocy dzien zmęczenie osiąga zenitu można spać do 16, ból i powiększenie piersi -dziewczyny bardziej dosiwadczone co o tym myślicie i nas to 1 cykl starań i generalnie jestem skołowana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 21:17

    ma_rtha
  • elinkagd Autorytet
    Postów: 1912 1536

    Wysłany: 26 października 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    stres dużo robi , ja odpuściłam w tym miesiącu i zobaczymy

    A w jaki sposób sobie odpuściłas? Przecież ciągle zależy. Szukam sposobu żeby też sobie odpuścić i przestać ciągle o tym myśleć.

    d53de7841f.png

    7f0b268dce.png

    III. 2016r - początek starań
    VI.2017r. - Gameta Gdynia
    Jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna
    08.01.2018 - cb :(
    09-12.2018 3podejscia IUI :(
    04.2019 - start IVF długi protokół - nieudany
    17.07.2019 - start IVF krótki protokół
    29.07.2019 - PUNKCJA, mamy 4❄️ blastki
    VII. 2019 - VI. 2020 4 transfery - 1 cb
    V-VII. 2021 - 2 podejście do IVF - 6 mrozaczkow (3x4.1.1, 1x4.1.2, 1x3.1.1, 1x3.2.2)
    14.02.2022 -5 FET-10dpt-262,5 U/I, 12 dpt-603 U/I, 16 dpt-3162,9 U/I, 22 dpt-24847,9 U/I, 26dpt-55594,4 U/I
    22.03.2022 jest ❤️ CRL 1,63cm
    11.04.2922 CRL 4,2cm
    23.06.2022 USG połówkowe - wszystko ok - chłopiec 452gr.
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 26 października 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elinkagd wrote:
    A w jaki sposób sobie odpuściłas? Przecież ciągle zależy. Szukam sposobu żeby też sobie odpuścić i przestać ciągle o tym myśleć.
    Zależy mi nadal, nadal mierze temp i staram się ale odpuscilam nastawienie ze musi się udać teraz i już i presja mnie opuscila trochę, zaczęłam więcej wychodzić do ludzi i rodziny oraz więcej myśleć o innych rzeczach i szukać sobie zajęcia ,

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 26 października 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Uparciuszek, ja brałam Oeparol 3x2, teraz zmieniłam na GAL, dawka w kapsułce jest chyba taka sama, a za podobną cenę co Oeparol jest w opakowaniu 150 kapsułek (Oeparol ma 60), więc starczy mi na dwa cykle.
    Chyba kupię oeparol , bo lepszy, dziękuję za odpowiedź , póki co mam jeszcze nadzieję że może okres nie przyjdzie hehe , zobaczymy,

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ ma swoje plusy :D piję sobie winko i nie muszę się martwić :D dobranocki :)

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 26 października 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    @ ma swoje plusy :D piję sobie winko i nie muszę się martwić :D dobranocki :)

    ej no! daj trochę! :P

    f2w3dqk3604phf94.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!!! Powiem Wam ze przy pierwszej ciąży tak o tym nie myślałam, może dlatego że miałam zajęcie (Studia) i udało się za pierwszym razem.A teraz mam go aż za wiele. I jeszcze ten sezon jesienno/zimowy. Brrr...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    ej no! daj trochę! :P

    Zapraszam :D mam cale 27 butelek, różne rodzaje hehe, z pewnością coś wybierzemy na ten środowy wieczór:D aby zapic smutki !

  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 26 października 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rany! własna produkcja czy taki zapas zrobiłaś na wypadek I kreski? :D

    f2w3dqk3604phf94.png
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 26 października 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki troche off-topic, Laski, nie wiem czy któraś korzystała z tego ale kilka miesiecy temu była tu na forum super opcja szybkiego podejrzenia ostatnio przeglądanych tematów, nowe tematy, "twoje tematy" czy jakoś tak...nie ma tego już, specjalnie zeby sprawdzić wykupiłam abonament na miesiąc :P a tu zonk

    f2w3dqk3604phf94.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 27 października 2016, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    dziewczyny biorące wiesiołek , jaki suplement bierzecie i ile kapsułek:) jeśli teraz przyjdzie@ zamierzam brać oeparol i zastanawiam się czy brac maxymalne dawki hmmmm 3x2 kaps

    Ja tam brałam Wiesiołek w tym cyklu :) ale tylko do owulacji. I witaminę D3 w sprayu :) a później już tylko kwas foliowy.

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 27 października 2016, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się poranne. Zaraz śmigam do pracy.tak zimno, że aż mi się nie chce ruszać :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 27 października 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Jakim termometrem mierzycie temperatury? Elektronicznym, czy rtęciowym? Który możecie polecić?

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 27 października 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzyłam elektronicznym :) najprostszym jakimś kupiony w aptece

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki moje, ja oszaleje!!! Serii o ile e ciagu dnia mam co robic i nie myslec o tyle w nicy w cxadir snu jest gorzej!!! Pamietacie moj wczorajszy sen??? Dzis w snie zobaczylam piekne dwie kreseczki ja chyba zaczynam warjowac :D zglosze sie do specjalisty jrstem opentana :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusio, witamy u nas :) Proponuję Ci zatestować 31 października, tak jak ja i reszta :) zbiorowe sikanie musi być pozytywne :D

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ