X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 1 listopada 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna wrote:
    Ja chyba naprawdę nie jestem normalna.

    Chciałabym się Was dziewczyny zapytać, czy Wy też macie takie wahania nastrojów przy planowaniu powiększenia rodziny?
    Ja nie mogę doczekać się, kiedy w końcu pojawią się 2 kreski na teście, marzę o tym, by przytulić swoje dziecko, a dwa dni później nie jestem pewna, czy to odpowiedni czas na bycie mamą? A bo może szef mnie wyroluje (tu, gdzie mieszkam kobieta w ciąży nie jest pod parasolem ochronnym), czy będę miała odpowiednią ilość pieniążków, czy będę dobrą mamą, czy będziemy szczęśliwą rodziną? Kurcze tyle pytań i wątpliwości.

    Jak sobie z tym radzicie?
    Nie stresuj się, kobiety zawsze rodziły i wszystko mam wrażenie z dzieckiem się potem układa, kasa się zawsze znajdzie i wszystko jest ok:)

    11 cykl starań
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 listopada 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika1991 wrote:
    cześć dziewczyny :) przepraszam, że piszę nie w temacie wątku jednak tutaj jest duża aktywność a mi zależy na odpowiedzi.

    jestem tu nowa, (4cs), i mam do Was pytanie.
    W 14dc (cykle 30-31dni) byłam u gin, stwierdził brak dominujących pęcherzyków i zero szans na ciążę w tym cyklu. Temperatura na poziomie 36,4, potem 36,5, aż tu nagle w 16 dc 36,8 a potem 36,9 do dzisiaj.

    Zupełnie nie rozumiem jak to możliwe? Jeśli był skok i jest wyraźna faza wyższych temp to znaczy że jednak owu była? Ale skąd jeśli pęcherzyki takie marne? Dodam tylko, że śluz płodny był 15dc czyli wtedy gdzie niby była owu.

    Dopiero się uczę więc liczę na Was i Waszą wiedzę.

    Za wszystkie z Was trzymam mocno kciuki a zafasolkowanym gratuluję i życzę spokojnej ciąży i duuuużo zdrówka!! :)
    Zawsze jest możliwość ze gin nie zauważył pęcherzyka. Juz były sytuacje ze gin mówił ze cykl bezowulacyjne a sie okazywało ze dziewczyna jest w ciąży. Mogłaś wiec miec w 15dc owu. A śluz sie zmienił? Najlepiej zrób progesteron z krwi 7dni po owu i bedzie wiadomo.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podobno którejś z Was spadła beta, a potem wzrosła.. Ręka do góry, proszę

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 listopada 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaNatalia wrote:
    Dziewczyny, podobno którejś z Was spadła beta, a potem wzrosła.. Ręka do góry, proszę
    Misiaimis i ja, ale niestety nie było happyendu. :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze.. spadła mi z 2626,0 do 2318,0.. lekarz jednak przepisał duphaston bo stwierdził, że mimo, że nie powinno być jeszcze widać zarodka to jest i wygląda dobrze... ehhh

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 listopada 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaNatalia wrote:
    Kurcze.. spadła mi z 2626,0 do 2318,0.. lekarz jednak przepisał duphaston bo stwierdził, że mimo, że nie powinno być jeszcze widać zarodka to jest i wygląda dobrze... ehhh
    O kurcze:( nie wygląda to dobrze. Niemniej jednak wszystko jest możliwe i jednak rozwój będzie prawidłowy.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby. Dziękuję za odpowiedź.. Dziś od rana wymiotuje, lekarz mówi, że dobry znak. Zobaczymy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc, postanowiłam, że jeśli się uda to powiem to całemu światu. Wiem, że dużo dziewczyn ma zszargane nerwy tym hcg.. w 5tc spadło, tak jak pisałam wyżej. Lekarz oczywiście złudzeń nie pozostawiał, niczego nie obiecywał ale dzisiaj jestem po wizycie.
    Dokładnie 7w0d :) szczęście rośnie, a serduszko bije 140 razy na minutę. Dziewczyny, jeśli nie musicie to nie róbcie tej posranej bety... tylko od razu do lekarza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaNatalia wrote:
    No więc, postanowiłam, że jeśli się uda to powiem to całemu światu. Wiem, że dużo dziewczyn ma zszargane nerwy tym hcg.. w 5tc spadło, tak jak pisałam wyżej. Lekarz oczywiście złudzeń nie pozostawiał, niczego nie obiecywał ale dzisiaj jestem po wizycie.
    Dokładnie 7w0d :) szczęście rośnie, a serduszko bije 140 razy na minutę. Dziewczyny, jeśli nie musicie to nie róbcie tej posranej bety... tylko od razu do lekarza :)



    Cudowne wiadomości :) rośnijcie zdrowo a Ty Błagam zaraź mnie :D

    PannaNatalia lubi tę wiadomość

‹‹ 132 133 134 135 136
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ