X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 31 października 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiczka11 wrote:
    Żeby nie było, że to wszystko moja wina! ;)
    Nie kochana nie bój się , każdy jest odpowiedzialny za siebie hehe , no ja już się wyciszanie , może te testy jakieś szajs robią hahahaha hinskie czy co ? Hehe

    11 cykl starań
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 31 października 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajszy test może faktycznie zalany :) ale na dzisiejszym z rana pojawił się cień cienia, do tego tempka poszła w górę o prawie 0,3 :) teraz czekam spokojnie do @

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5150c119c46f.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/499a9430f335.jpg

    Dzisiaj 9dpo

    emi2016 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • asiczka11 Przyjaciółka
    Postów: 117 122

    Wysłany: 31 października 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień cienia cienia? ;) U mnie 9 dpo to chyba dopiero było zagnieżdżenie... wszystko jest możliwe, czekamy i kciukamy <3

    Oleczka ur. 10.06.2017 <3

    f2w33e3kg3ugig3f.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 31 października 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiczka11 wrote:
    Cień cienia cienia? ;) U mnie 9 dpo to chyba dopiero było zagnieżdżenie... wszystko jest możliwe, czekamy i kciukamy <3
    O tak cień cienia cienia :) Widać coś na zdjęciu? :) u mnie jeżeli było zagnieżdżenie to 2 dni temu :) bo dzisiaj temperatura odbiła do prawie 37 stopni.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 31 października 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tescik 10 negatyw ,a też czekam na @ ,

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A u mnie pilny negatyw
    Tule mocno. W kolejnym sie uda..

    Majsonowa67 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    U mnie tescik 10 negatyw ,a też czekam na @ ,

    No to zaczynamy nowy miesiac.... kiedy ma nadejsc @??

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 31 października 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No to zaczynamy nowy miesiac.... kiedy ma nadejsc @??
    Dziś albo jutro ma przyjść , i przenosimy się do listopada , uda nam się. Arsenal suplementów w ruch i się uda

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Dziś albo jutro ma przyjść , i przenosimy się do listopada , uda nam się. Arsenal suplementów w ruch i się uda

    Do mnie powinna zwwitac 2.11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Wczorajszy test może faktycznie zalany :) ale na dzisiejszym z rana pojawił się cień cienia, do tego tempka poszła w górę o prawie 0,3 :) teraz czekam spokojnie do @

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5150c119c46f.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/499a9430f335.jpg

    Dzisiaj 9dpo


    :D :D ja cień widzę!

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 31 października 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, na drugim dzisiaj widać cien :) na pierwszym widać biała krechę w miejscu testowej. Super, jest nadzieja!! Ostatnio wymiatasz z pozytywami :):)
    W tym cykl nie miałaś zastrzyku ovitrelle?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • katt23 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 31 października 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Wczorajszy test może faktycznie zalany :) ale na dzisiejszym z rana pojawił się cień cienia, do tego tempka poszła w górę o prawie 0,3 :) teraz czekam spokojnie do @

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5150c119c46f.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/499a9430f335.jpg

    Dzisiaj 9dpo

    Ja cień widzę ;) mowiąc szczerze , większy niż na moim pierwszym teście pozytynym ;)

    dwurożność macicy.
    cykle 31 dniowe.
    f2w390bv8mm2pfbf.png
    27.10.2016 (+) beta 830,2 <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 31 października 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Inna, na drugim dzisiaj widać cien :) na pierwszym widać biała krechę w miejscu testowej. Super, jest nadzieja!! Ostatnio wymiatasz z pozytywami :):)
    W tym cykl nie miałaś zastrzyku ovitrelle?
    Ten cykl na sucho - zero clo, ovitrelle, dupka czy lutki:) tylko euthyrox i metformax:) szczerze od owu spisałam go na straty. Gdyby nie ten spadek temperatury z przed 2 dni to nawet bym nie wpadła na pomysł, żeby testować.

    bertha lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 31 października 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Do mnie powinna zwwitac 2.11
    U mnie albo dziś może jutro , dziś znów dwa testy zrobiłam i nic-negatywy, więc czekam dalej na @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 21:25

    11 cykl starań
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 31 października 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ten cykl na sucho - zero clo, ovitrelle, dupka czy lutki:) tylko euthyrox i metformax:) szczerze od owu spisałam go na straty. Gdyby nie ten spadek temperatury z przed 2 dni to nawet bym nie wpadła na pomysł, żeby testować.

    Nie lepiej iść na betę w środę i potwierdzić ? Taniej to wyjdzie jak robienie testów

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 31 października 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Nie lepiej iść na betę w środę i potwierdzić ? Taniej to wyjdzie jak robienie testów
    Nie wiem jakie testy kupujecie, ale ja mam takie za 4zl. Beta ok 35zl. Wiec patrząc ekonomicznie - w cenie bety mogę zrobić 8 testów. Poza tym wynik jest od razu bez czekania, wychodzenia z domu, kłucia. Takze mysle ze testy sa jednak prostsze na początku do zrobienia. Beta oczywiście dla potwierdzenia potem.
    Ja bym oczywiście biegła na betę od razu po pozytywie, ale wiem ze innamorata woli dmuchać na zimne bo biochemy juz miała.
    Aczkolwiek w domu mam z 15 testów ciążowych wiec moge szaleć. :) zwrotów i tak nie przyjmują wiec trzeba wykorzystać ;)

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • monika1991 Znajoma
    Postów: 27 35

    Wysłany: 1 listopada 2016, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) przepraszam, że piszę nie w temacie wątku jednak tutaj jest duża aktywność a mi zależy na odpowiedzi.

    jestem tu nowa, (4cs), i mam do Was pytanie.
    W 14dc (cykle 30-31dni) byłam u gin, stwierdził brak dominujących pęcherzyków i zero szans na ciążę w tym cyklu. Temperatura na poziomie 36,4, potem 36,5, aż tu nagle w 16 dc 36,8 a potem 36,9 do dzisiaj.

    Zupełnie nie rozumiem jak to możliwe? Jeśli był skok i jest wyraźna faza wyższych temp to znaczy że jednak owu była? Ale skąd jeśli pęcherzyki takie marne? Dodam tylko, że śluz płodny był 15dc czyli wtedy gdzie niby była owu.

    Dopiero się uczę więc liczę na Was i Waszą wiedzę.

    Za wszystkie z Was trzymam mocno kciuki a zafasolkowanym gratuluję i życzę spokojnej ciąży i duuuużo zdrówka!! :)

    Monika
    4cs - podobno bezowulacyjny jednak okazał się szczęśliwy!!
    15.11.2016 - 34 dc - test pozytywny w dniu 30 urodzin mojego Męża!! :) <3
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika1991 wrote:
    cześć dziewczyny :) przepraszam, że piszę nie w temacie wątku jednak tutaj jest duża aktywność a mi zależy na odpowiedzi.

    jestem tu nowa, (4cs), i mam do Was pytanie.
    W 14dc (cykle 30-31dni) byłam u gin, stwierdził brak dominujących pęcherzyków i zero szans na ciążę w tym cyklu. Temperatura na poziomie 36,4, potem 36,5, aż tu nagle w 16 dc 36,8 a potem 36,9 do dzisiaj.

    Zupełnie nie rozumiem jak to możliwe? Jeśli był skok i jest wyraźna faza wyższych temp to znaczy że jednak owu była? Ale skąd jeśli pęcherzyki takie marne? Dodam tylko, że śluz płodny był 15dc czyli wtedy gdzie niby była owu.

    Dopiero się uczę więc liczę na Was i Waszą wiedzę.

    Za wszystkie z Was trzymam mocno kciuki a zafasolkowanym gratuluję i życzę spokojnej ciąży i duuuużo zdrówka!! :)
    Jeśli lekarz widział brak pęcherzyków , to chyba ma rację. Temperatura się zmienia i śluz pod wpływem hormonow. I mnie też temperatura była obiecująca a nic nie wyszło, no ale nadzieja zawsze jest o nowe cykle. Życzę powodzenia

    11 cykl starań
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 1 listopada 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba naprawdę nie jestem normalna.

    Chciałabym się Was dziewczyny zapytać, czy Wy też macie takie wahania nastrojów przy planowaniu powiększenia rodziny?
    Ja nie mogę doczekać się, kiedy w końcu pojawią się 2 kreski na teście, marzę o tym, by przytulić swoje dziecko, a dwa dni później nie jestem pewna, czy to odpowiedni czas na bycie mamą? A bo może szef mnie wyroluje (tu, gdzie mieszkam kobieta w ciąży nie jest pod parasolem ochronnym), czy będę miała odpowiednią ilość pieniążków, czy będę dobrą mamą, czy będziemy szczęśliwą rodziną? Kurcze tyle pytań i wątpliwości.

    Jak sobie z tym radzicie?

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 1 listopada 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No to zaczynamy nowy miesiac.... kiedy ma nadejsc @??

    Agniecha luknij na mój wykres, o cop w nim chodzi czemu nie ma @ ? może mi coś podpowiesz, plamienie ciemne , testy negatywy, w ogóle dziwna sytuacja

    11 cykl starań
‹‹ 132 133 134 135 136
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ