X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh, ja też się już dziś obudziłam z bólem jak na miesiączkę, pojawił się lekko beżowy śluz, więc zaraz @ przyjdzie. Dobrze, że chociaż zaoszczędziłam na testach!
    Miłego dnia dziewczyny!

    silverface lubi tę wiadomość

  • silverface Przyjaciółka
    Postów: 118 83

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie wiem. @ miał być wczoraj. Nigdy mi się nie spóźniał, wiec to dla mnie juz było zdziwienie. Zrobiłam test dzisiaj rano, czekałam (nie wzięłam tel ze sobą) chwile, zeszłam na dol wzięłam go w ręce zobaczyć do światła i zaczęła się przesuwać druga czerwona kreska od lewej strony, serce mi mocniej zaczęło bić, wyszłam do kuchni, wróciłam i biel. Jedna kreska. W ogóle miałyście tak koedys? Ja pierwszy raz w życiu ze ta kreska jakby „wjeżdżała” od lewej i zniknęła :(

    gann3e3kcqowc2i8.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    silverface wrote:
    Ja już nie wiem. @ miał być wczoraj. Nigdy mi się nie spóźniał, wiec to dla mnie juz było zdziwienie. Zrobiłam test dzisiaj rano, czekałam (nie wzięłam tel ze sobą) chwile, zeszłam na dol wzięłam go w ręce zobaczyć do światła i zaczęła się przesuwać druga czerwona kreska od lewej strony, serce mi mocniej zaczęło bić, wyszłam do kuchni, wróciłam i biel. Jedna kreska. W ogóle miałyście tak koedys? Ja pierwszy raz w życiu ze ta kreska jakby „wjeżdżała” od lewej i zniknęła :(
    Teraz ostaltnio co sie dzieje to masakra z tymi testami . Juz niewiadomo co robic . Robilas facelle ? Moze sprobuj innego tez z czuloscia 10 ten clear blue ma czulosc 10 ale bez plusa . Bo reszta ma 25 . Jedna dziewczyna tu pisala ze miala slaba kreske na tescie a beta w tym dniu 93 . To piwinna miec normalna ciemna skoro test ma czulosc 10 . Idz zrob inny test i zobaczymy

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    silverface wrote:
    Ja już nie wiem. @ miał być wczoraj. Nigdy mi się nie spóźniał, wiec to dla mnie juz było zdziwienie. Zrobiłam test dzisiaj rano, czekałam (nie wzięłam tel ze sobą) chwile, zeszłam na dol wzięłam go w ręce zobaczyć do światła i zaczęła się przesuwać druga czerwona kreska od lewej strony, serce mi mocniej zaczęło bić, wyszłam do kuchni, wróciłam i biel. Jedna kreska. W ogóle miałyście tak koedys? Ja pierwszy raz w życiu ze ta kreska jakby „wjeżdżała” od lewej i zniknęła :(
    Miałam tak na bobotestach tych żółtych. Nawet się zatrzymała ta kreska w miejscu gdzie powinna ukazać się ciążowa a później zniknęła 🤔 ciąży z tego nie było

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • silverface Przyjaciółka
    Postów: 118 83

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula nie mam innych testów, a robiłam z czułością 10.
    Gosiak dzięki za odpowiedz :)

    W takim razie czekam aż przyjdzie @. Jeśli nie, to w poniedziałek zrobię inny test. Cjyba ze dziś uda mi się gdzieś kupić jeszcze jeden, ale na tym byłby chociaż cień jakby coś było na rzeczy :(

    gann3e3kcqowc2i8.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silverface dziwna sytuacja z tym testem... Może zrób drugi?
    Ja wczoraj wieczorem dostałam takiego bolu jak na okres że byłam pewna że w nocy dostanę, nawet założyłam podpaskę na noc, ale kompletnie nic.... Brzuch przestał bolec, sutki bolą przy dotyku.....

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    silverface wrote:
    Jula nie mam innych testów, a robiłam z czułością 10.
    Gosiak dzięki za odpowiedz :)

    W takim razie czekam aż przyjdzie @. Jeśli nie, to w poniedziałek zrobię inny test. Cjyba ze dziś uda mi się gdzieś kupić jeszcze jeden, ale na tym byłby chociaż cień jakby coś było na rzeczy :(
    Wlasnie ze nie . Ja robilam dwa testy rano z jednego siku . Jeden bialy drugi ma kreske . Facelle ten plastikowy bialy a inny ktx ma kreske 🤣🤣🤣🤣ja to dopiero jestem ewnement. Wiecie ze ospe mialam 4 razy juz. Moja pracodawczyni
    Ktora jest lekarka mowi ze powinni mnie wziac na badania do instytutu bo jestem ciekawym przypadkiem 🤣🤣🤣🤣

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    silverface wrote:
    Jula nie mam innych testów, a robiłam z czułością 10.
    Gosiak dzięki za odpowiedz :)

    W takim razie czekam aż przyjdzie @. Jeśli nie, to w poniedziałek zrobię inny test. Cjyba ze dziś uda mi się gdzieś kupić jeszcze jeden, ale na tym byłby chociaż cień jakby coś było na rzeczy :(
    Ja slyszalam takie rzeczy ze niektorym niewychodza testy nawet do 6 tyg ciazy . Wiec mam nadzieje caly czas

  • silverface Przyjaciółka
    Postów: 118 83

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne rzeczy się z nami dzieja, oj dziwne ;p

    Alutka, wiec u Ciebie tez może coś się szykuje...:)
    Jula z Twoimi testami to ciężko aż sie połapać co? 😂a Ty musisz czekać teraz do @, albo później długo zanim na betę tak?

    Hania co u Ciebie? Jak się masz?

    Ja serio nie wiem co mam myśleć o sobie 🤷🏼‍♀️ Chyba padnę jak okaże się, ze ten brak @ to jakaś choroba, torbiel czy nie wiem co jeszcze... 🔫

    gann3e3kcqowc2i8.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    silverface wrote:
    Dziwne rzeczy się z nami dzieja, oj dziwne ;p

    Alutka, wiec u Ciebie tez może coś się szykuje...:)
    Jula z Twoimi testami to ciężko aż sie połapać co? 😂a Ty musisz czekać teraz do @, albo później długo zanim na betę tak?

    Hania co u Ciebie? Jak się masz?

    Ja serio nie wiem co mam myśleć o sobie 🤷🏼‍♀️ Chyba padnę jak okaże się, ze ten brak @ to jakaś choroba, torbiel czy nie wiem co jeszcze... 🔫
    Zobacz moj test do wczoraj byl bialy dzis zrobilam ostatni niestety wiec niemoge powtorzyc ( ale zamowilam je i dzis ma byc dostawa wiec zrobi popludniu znowu) z rannego siku . https://zapodaj.net/84798e8c89b74.jpg.html https://zapodaj.net/7836fd67e324b.jpg.html https://zapodaj.net/f2d7ecc4c2fd3.jpg.html I badz tu madra. @miala przyjsc wczoraj lub jutro . Wiec czekamy . Dodam ze niestety niemam dobrej ostrosci ustwionej w aparaceie no jak mala oglada bajki yo wszytko przestawione .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 09:56

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    silverface wrote:
    Dziwne rzeczy się z nami dzieja, oj dziwne ;p

    Alutka, wiec u Ciebie tez może coś się szykuje...:)
    Jula z Twoimi testami to ciężko aż sie połapać co? 😂a Ty musisz czekać teraz do @, albo później długo zanim na betę tak?

    Hania co u Ciebie? Jak się masz?

    Ja serio nie wiem co mam myśleć o sobie 🤷🏼‍♀️ Chyba padnę jak okaże się, ze ten brak @ to jakaś choroba, torbiel czy nie wiem co jeszcze... 🔫
    Mi bete zrobi 10 dni po spoznionej @ . Mysle czy niezrobic wizyty na piatek ewnetualnie i podam date wczesniejszej @ 🤣🤣🤣🤣bo czekac praktycznie 2 tyg jeszcze to w leb bym dostala jak @ nieprzyjdzie

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haniu jak u Ciebie dzisiaj? Testowalas jeszcze ? Czy czekasz?

  • silverface Przyjaciółka
    Postów: 118 83

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula u Ciebie zdecydowanie przebija druga kreska 🤞🏼❤️

    gann3e3kcqowc2i8.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    silverface wrote:
    Jula u Ciebie zdecydowanie przebija druga kreska 🤞🏼❤️
    Ja mam ten rolercoster od tygodnia woec o co tu chodzi a facelle jest bialy 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Zobacz moj test do wczoraj byl bialy dzis zrobilam ostatni niestety wiec niemoge powtorzyc ( ale zamowilam je i dzis ma byc dostawa wiec zrobi popludniu znowu) z rannego siku . https://zapodaj.net/84798e8c89b74.jpg.html https://zapodaj.net/7836fd67e324b.jpg.html https://zapodaj.net/f2d7ecc4c2fd3.jpg.html I badz tu madra. @miala przyjsc wczoraj lub jutro . Wiec czekamy . Dodam ze niestety niemam dobrej ostrosci ustwionej w aparaceie no jak mala oglada bajki yo wszytko przestawione .

    Ja też tu widzę kreskę, szczególnie na tym pierwszym zdjęciu jest widoczna! Trzymam kciuki, żeby to było to ✊

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Ja też tu widzę kreskę, szczególnie na tym pierwszym zdjęciu jest widoczna! Trzymam kciuki, żeby to było to ✊
    A faceelle biay jest. 🤣🤣🤣🤣podejrzewam ze test sfalszownay jest . Dzis dostwa innych wiec zobaczymy 😜

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    A faceelle biay jest. 🤣🤣🤣🤣podejrzewam ze test sfalszownay jest . Dzis dostwa innych wiec zobaczymy 😜

    Dobrze, że ja nie robiłam tych testów, bo bym pewnie oszalała 🤣 ale mi na przykład bóle na @ już przeszły i już też znów nadzieja, hahha. Biorę się za sprzątanie, żeby zająć sobie czymś głowę!

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2754 2964

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Ja właśnie niedawno wstałam. Ciężka noc za mną i w sumie poranek. Mega bóle brzucha miałam w nocy. Chyba stres wyszedł. Nie testowałam, dzisiaj raczej nie mam takiego planu, beta odebrała mi chęci. Miło, że pytacie ❤️ Kochane jesteście
    Jula no przebija... ale u Ciebie to już długo tak, więc ciekawe. Trzymam kciuki, żeby to był kropuś❤️
    Alutka to nieźle. Chyba wszystkie mamy jakiś dziwny cykl🙄
    Silverface a testy? Nic nie wychodzi?
    A miałam pisać wczoraj tylko już nie miałam siły. Już jestem umówiona na 11.05 do dr.Jacka Zamłońskiego. On specjalizuje się w problemach takie jak moje i w początkach endometriozy. Więc jestem ciekawa wizyty. Nic wcześniej nie udało się znaleźć 🤷🏼‍♀️ Ale wiem, że wszystkie koleżanki mamy latały do niego jak miały problemy z zajściem w ciąże

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Dobrze, że ja nie robiłam tych testów, bo bym pewnie oszalała 🤣 ale mi na przykład bóle na @ już przeszły i już też znów nadzieja, hahha. Biorę się za sprzątanie, żeby zająć sobie czymś głowę!
    Podziwiam cie ze wytrzymalas. Ja tez mualam bole na @ juz nawet prawie czulam jak leci 🤣🤣🤣i nic. Wiec znow odzyskalam nadzieje . Jeszcze te test 🤣🤣🤣🤣teraz czekam na dostawe 3 roznych w sumie jakies 40 szt wiec do poniedzialku starczy jakby @ nieprzyszla w niedziele 😂😂😂🤣🤣🤣🤣. Zobaczymy jak to sie skonczy . Trzymam kciuki za wszystkue dziewczyny

    bindweef lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula, czy kreska wyszła w terminowym czasie, bo zdjęcie jest już ewidentnie zrobione na wyschniętym więc nie jest to miarodajne?
    Ja bym bardziej ufała facelle, bo one ładnie się wybarwiają i są bardzo czułe.
    Te zamawiane to jakiej są firmy?
    Jeżeli jest ciąża to w ciągu najbliższych dni na pewno kreska będzie walić po oczach.

‹‹ 1003 1004 1005 1006 1007 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ