Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 8 września 2021, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomóżcie. Robilam w tym tygodniu testy owulacyjne dwa razy dziennie. Wczoraj oba były negatywne, jednak wieczorem bolał mnie brzuch i czułam się 'owulacyjnie', za to dziś już testy wychodzą bardzo pozytywne, czy możliwe że już była owu A test owulacyjny był pozytywny dopiero po? . Martwię się bo mąż wraca jutro dopiero, czy może dopiero będzie owulacja? Nie wiem co myśleć

    Marienn lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7666 10041

    Wysłany: 8 września 2021, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Dziewczyny, pomóżcie. Robilam w tym tygodniu testy owulacyjne dwa razy dziennie. Wczoraj oba były negatywne, jednak wieczorem bolał mnie brzuch i czułam się 'owulacyjnie', za to dziś już testy wychodzą bardzo pozytywne, czy możliwe że już była owu A test owulacyjny był pozytywny dopiero po? . Martwię się bo mąż wraca jutro dopiero, czy może dopiero będzie owulacja? Nie wiem co myśleć

    Testy owulacyjne nie pokazują owulacji tylko pik LH i od pozytywnych testów 24-36 h nastąpi owulacja 😊

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 8 września 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Dziewczyny, pomóżcie. Robilam w tym tygodniu testy owulacyjne dwa razy dziennie. Wczoraj oba były negatywne, jednak wieczorem bolał mnie brzuch i czułam się 'owulacyjnie', za to dziś już testy wychodzą bardzo pozytywne, czy możliwe że już była owu A test owulacyjny był pozytywny dopiero po? . Martwię się bo mąż wraca jutro dopiero, czy może dopiero będzie owulacja? Nie wiem co myśleć

    Spokojnie, testy pokazują, że w przeciągu 24-36 h będzie owu.

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 8 września 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie niby wiem o tym, ale od pozytywnego testu ustal bol jajników i zatrzymał się sluz plodny.. dlatego nie rozumiem

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7666 10041

    Wysłany: 8 września 2021, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    No właśnie niby wiem o tym, ale od pozytywnego testu ustal bol jajników i zatrzymał się sluz plodny.. dlatego nie rozumiem

    Ciężko powiedzieć, może idź do ginekologa żeby sprawdził Ci czy była już owulka. Czy jest pęcherzyk czy już ciałko żółte 😊

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 9 września 2021, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgieta, a ufasz niezmiernie tym testom ?
    Ja 4 miesiace robilam 3 razy dziennie i nie mialam owulacji wg tych testow a ciaza jest.
    Pamietam tylko ze w tym cyklu co sie zajsc udalo to testy owu wychodzily mi nawet puste albo dziwnie pokazywaly owulacje a na kolejnym juz jej brak😂 czulam ze wtedy cos jest niw tak z tymi testami albo z moim cyklem i okazalo sie ze to ten wlasnie udany cykl ✊✊ trzymam caly czas kciuki za ciebie !

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 9 września 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przychodze się pożalić...
    Wlasnie odebrałam wyniki testow genetycznych w kierunku trombofili. Wyszły mi wyniki nieprawidłowe: MTHFR 667C>T uklad heterozygotyczny, MTHFR 1298A>T uklad heterozygotyczny, PAI 4G uklad heterozygotyczny.
    Wiem że nie powinnam pytać na forum tylko ze stres mnie tak strasznie zżera i nie wiem jak wytrzymam do popołudniowej wizyty.
    Czy to naprawdę mogło przyczynić się do poronienia?

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 9 września 2021, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, dzis dostałam lekkiego plamienie i takiego tępego bolu w jajniku, myślicie ze to mogła być owu? Wczoraj rano pozytywny test owulacyjny, Tylko dlaczego sluz juz byl w tak małej ilości, a dwa dni temu dosłownie ciekl po nogach 😅

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7666 10041

    Wysłany: 9 września 2021, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Kochane, dzis dostałam lekkiego plamienie i takiego tępego bolu w jajniku, myślicie ze to mogła być owu? Wczoraj rano pozytywny test owulacyjny, Tylko dlaczego sluz juz byl w tak małej ilości, a dwa dni temu dosłownie ciekl po nogach 😅

    Tak to mogła być owulacja 😊 czasami ilość śluzu zależy od ilości płynów które przyjmujemy 😊 ale plamienie może świadczyć o pęknięciu pęcherzyka 😊😊😊

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Siomena Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 10 września 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa. Przyjmowałam leki i wydaje mi się że to była moja pierwsza owulacja, ponieważ wcześniej tak się nie czuła no i pierwszy raz test owulacyjny wyszedł pozytywny. No i od owulacji odczuwam dziwne kłucie albo w dole brzuchu albo w jajnikach a czasem takie ciągnięcie. Czy to mogą być pierwsze objawy?

  • Dwójka Ekspertka
    Postów: 200 75

    Wysłany: 10 września 2021, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siomena wrote:
    Hej jestem tu nowa. Przyjmowałam leki i wydaje mi się że to była moja pierwsza owulacja, ponieważ wcześniej tak się nie czuła no i pierwszy raz test owulacyjny wyszedł pozytywny. No i od owulacji odczuwam dziwne kłucie albo w dole brzuchu albo w jajnikach a czasem takie ciągnięcie. Czy to mogą być pierwsze objawy?
    Ja miałam takie same objawy i miałam ogromną nadzieje że się udało, ale niestety test negatywny i przyszła miesiączka. Więc kolejny cykl starań, ale mam nadzieję że tobie sie udało.

    Siomena lubi tę wiadomość

  • Siomena Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 10 września 2021, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwójka wrote:
    Ja miałam takie same objawy i miałam ogromną nadzieje że się udało, ale niestety test negatywny i przyszła miesiączka. Więc kolejny cykl starań, ale mam nadzieję że tobie sie udało.
    A dopytywałaś może lekarza z czego wynikało to uczucie kłucia i ciągnięcia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2021, 22:56

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7666 10041

    Wysłany: 11 września 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siomena wrote:
    A dopytywałaś może lekarza z czego wynikało to uczucie kłucia i ciągnięcia?

    Organizm kobiety podczas starań wariuje, pojawiają się rzeczy których do tej pory nigdy nie było, plamienia w środku cyklu lub przed 🐒, bóle jajników, mdłości, ciągnięcie w brzuchu, bóle piersi.. Organizm płata nam figle pewnie przez hormony. Możliwe, że oprócz plamień miałaś wszystko wcześniej tylko się nie obserwowałaś 😊 ale trzymam kciuki ✊ żeby u Ciebie po tych objawach pojawiły się ⏸️

    Siomena lubi tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Serengeti Przyjaciółka
    Postów: 76 48

    Wysłany: 11 września 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak starania? U mnie z objawów nadal tylko ból piersi. Dzisiaj byliśmy z mężem na rowerach. Ledwo zdążyliśmy wrócić, a zaczęło padać. Kot szaleje i gania po całym mieszkaniu. Chce żeby go gonić, ale muszę uważać,bo raz pędziłam spod prysznica do kuchni jakieś 4 tygodnie temu, oczywiście mokra, naga i takiego orła wywinelam, że jak przygrzmocilam połowa ciała o kafle, to aż łokieć rozcięłam. Na szczęście głową uderzyłam w część, gdzie jest parkiet i chodnik, to było bardziej miękko. Rok temu ganiając kota po mieszkaniu, tak przywaliłam piszczelem w łóżko, że do dzisiaj mam siniaka. Mówię Wam, na pewno nie umrę śmiercią naturalną 😎

  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 11 września 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serengeti wrote:
    Dziewczyny, jak starania? U mnie z objawów nadal tylko ból piersi. Dzisiaj byliśmy z mężem na rowerach. Ledwo zdążyliśmy wrócić, a zaczęło padać. Kot szaleje i gania po całym mieszkaniu. Chce żeby go gonić, ale muszę uważać,bo raz pędziłam spod prysznica do kuchni jakieś 4 tygodnie temu, oczywiście mokra, naga i takiego orła wywinelam, że jak przygrzmocilam połowa ciała o kafle, to aż łokieć rozcięłam. Na szczęście głową uderzyłam w część, gdzie jest parkiet i chodnik, to było bardziej miękko. Rok temu ganiając kota po mieszkaniu, tak przywaliłam piszczelem w łóżko, że do dzisiaj mam siniaka. Mówię Wam, na pewno nie umrę śmiercią naturalną 😎

    No staramy się 😉 ja czekam na owu i to w zasadzie tyle 💁‍♀️

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • Dwójka Ekspertka
    Postów: 200 75

    Wysłany: 11 września 2021, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serengeti wrote:
    Dziewczyny, jak starania? U mnie z objawów nadal tylko ból piersi. Dzisiaj byliśmy z mężem na rowerach. Ledwo zdążyliśmy wrócić, a zaczęło padać. Kot szaleje i gania po całym mieszkaniu. Chce żeby go gonić, ale muszę uważać,bo raz pędziłam spod prysznica do kuchni jakieś 4 tygodnie temu, oczywiście mokra, naga i takiego orła wywinelam, że jak przygrzmocilam połowa ciała o kafle, to aż łokieć rozcięłam. Na szczęście głową uderzyłam w część, gdzie jest parkiet i chodnik, to było bardziej miękko. Rok temu ganiając kota po mieszkaniu, tak przywaliłam piszczelem w łóżko, że do dzisiaj mam siniaka. Mówię Wam, na pewno nie umrę śmiercią naturalną 😎
    Zaczął się kolejny cykl.... lametta od 3dc i czekam na owu.

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7666 10041

    Wysłany: 12 września 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serengeti wrote:
    Dziewczyny, jak starania? U mnie z objawów nadal tylko ból piersi. Dzisiaj byliśmy z mężem na rowerach. Ledwo zdążyliśmy wrócić, a zaczęło padać. Kot szaleje i gania po całym mieszkaniu. Chce żeby go gonić, ale muszę uważać,bo raz pędziłam spod prysznica do kuchni jakieś 4 tygodnie temu, oczywiście mokra, naga i takiego orła wywinelam, że jak przygrzmocilam połowa ciała o kafle, to aż łokieć rozcięłam. Na szczęście głową uderzyłam w część, gdzie jest parkiet i chodnik, to było bardziej miękko. Rok temu ganiając kota po mieszkaniu, tak przywaliłam piszczelem w łóżko, że do dzisiaj mam siniaka. Mówię Wam, na pewno nie umrę śmiercią naturalną 😎

    Staramy się, a co z tego wyjdzie to zobaczymy 😊 ja też mam kota ale odpuściłam sobie ganianie za nim 😁 nauczyłam go zabawy z poduszką czyli jak chce się bawić przychodzi zachowuje się tak jakby miał mnie zaatakować, ja wyciągam poduszkę on się przyczaja i jak mu pokazuje to on w długą 😁 i tak kilka razy i przychodzi się przytulać 😋

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 415

    Wysłany: 12 września 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój organizm też chyba mnie oszukuje, psikusy mi robi.
    Według moich obserwacji dzisiaj jest 5dpo, a czuje takie ciągnięcie w dole brzucha, że zwariować idzie. No chyba nie możliwe żeby uznać to za pierwsze objawy 🙈🙈

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Torcikowa.ania Ekspertka
    Postów: 127 50

    Wysłany: 12 września 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Dziś jest 5 dzień po drugiej inseminacji. Czuję duży ból i ciągnięcie po lewej stronie. Śluz gęsty i biały. Jechać do lekarza, że coś może być nie tak? Wiem, że wariuję, ale same wiecie jak jest...

  • Marta1291 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 12 września 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, witam wszystkich serdecznie mam do Was pytanie. Moje cykle są 28-29 dyniowe. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 23 sierpnia , dni płodne przypadały na 31.08-06.09. do zbliżenia doszło 31 oraz 3 września (dzień przed owulacja). Od 4 dni boli mnie podbrzusze , czasem czuję ciągnięcie , czasem skurcze , ból jajnika, generalnie ból jest taki jakbym za chwilę miała dostać okres dodatkowo czuję się strasznie zmęczona i rozdrażniona.
    Wczoraj robiłam test beta hcg z krwi wychodzi na to że 7 dni po owulacji i 8 od drugiego zbliżenia i 11 od pierwszego , wynik <0.200 . Czy jest szansa że wzrośnie ?? Czy został wykonany zbyt wcześnie ?? Mam już dwójkę dzieci ale nie pamiętam już jak to wyglądało z nimi 🙈 może ktoś kto jest na bieżąco może się wypowiedzieć. Czy jest szansa że ten cykl jeszcze może być udany?? Nadmienie że nie staraliśmy się o dziecko poprostu tak wyszło 😊

‹‹ 1060 1061 1062 1063 1064 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ