X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 18 listopada 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    Mam w sobie jeszcze jakieś plamienia. USG nie wykona, dopiero 30 listopada. Bete wykonać dopiero za 2 tygodnie. Mówi że tu raczej było poronienie samoistne. Chciał mnie położyć w szpitalu na obserwacji, ale niestety nie mam co zrobić z synem więc zostaje w domu, mam dużo leżeć, odpoczywać, zero stresu, bo powiedział jeszcze że może ciąża się dopiero będzie rozwijać, ale bardziej wygląda mu to na poronienie, nie chciał dać na betę bo mówi że mogę się za bardzo stresować, z resztą widział jak wyglądałam. Taki trochę misz masz napisałam. Ale idę i cała się nadal trzęsę

    Trzymaj się tam bądź dobrej myśli nie wszystko stracone, zajmij się czymś innym żeby nie rozmyślać. Myślami jestem z Tobą ❤️

    Karcix lubi tę wiadomość

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7593 9959

    Wysłany: 18 listopada 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    Mam w sobie jeszcze jakieś plamienia. USG nie wykona, dopiero 30 listopada. Bete wykonać dopiero za 2 tygodnie. Mówi że tu raczej było poronienie samoistne. Chciał mnie położyć w szpitalu na obserwacji, ale niestety nie mam co zrobić z synem więc zostaje w domu, mam dużo leżeć, odpoczywać, zero stresu, bo powiedział jeszcze że może ciąża się dopiero będzie rozwijać, ale bardziej wygląda mu to na poronienie, nie chciał dać na betę bo mówi że mogę się za bardzo stresować, z resztą widział jak wyglądałam. Taki trochę misz masz napisałam. Ale idę i cała się nadal trzęsę

    I ten lekarz jednak wróży z fusów 🤦‍♀️ nie masz możliwości żeby pojechać do jakiegoś innego lekarza? Powinien wykonać badanie pomimo plamienia. Powinien dać Ci skierowanie na badania. Nie powinien Cię odesłać do domu bez badania usg i sprawdzenia szyjki i jajników. Ja pierdykam. Możesz mieć cp, możesz mieć torbiele na jajnikach.. Nosz 🤬 idź do kogoś innego bo to konował a nie lekarz...

    Hania123 lubi tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 18 listopada 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On mnie badał ginekologicznie. Mówił że szyjka jest w miarę dobrych rozmiarów. Nie mam jak właśnie wjechać, bo nie ma nigdzie terminów. Po drugie mam dziecko chore i nie mam z kim Go zostawić z bo nawet dziś był ze mną bo miał lekarza też. Torbieli nie mam bo miałam 1.5 miesiąca temu badania cytologię itp i było wszystko super. USG nie zrobił bo mówi że powinno się robić dopiero około 7 tygodnia, ale to nie pierwszy ginekolog który mi to mówił. Dziękuję Dziewczyny za dobre rady, za pomoc. Jakoś mi tak ciężko, położyłam się teraz.

    Bubu co to endometrium czy jakoś tak? Nie chcę na necie szukać, a widzę że jesteś doświadczona. Coś o tym wspominał ale ja cała w stresie.

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7593 9959

    Wysłany: 18 listopada 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    On mnie badał ginekologicznie. Mówił że szyjka jest w miarę dobrych rozmiarów. Nie mam jak właśnie wjechać, bo nie ma nigdzie terminów. Po drugie mam dziecko chore i nie mam z kim Go zostawić z bo nawet dziś był ze mną bo miał lekarza też. Torbieli nie mam bo miałam 1.5 miesiąca temu badania cytologię itp i było wszystko super. USG nie zrobił bo mówi że powinno się robić dopiero około 7 tygodnia, ale to nie pierwszy ginekolog który mi to mówił. Dziękuję Dziewczyny za dobre rady, za pomoc. Jakoś mi tak ciężko, położyłam się teraz.

    Bubu co to endometrium czy jakoś tak? Nie chcę na necie szukać, a widzę że jesteś doświadczona. Coś o tym wspominał ale ja cała w stresie.

    Po pierwsze posłuchaj mnie dokładnie. Nie jest wróżbitą, żeby stwierdzić czy jesteś w ciąży. Szyjka dobrych rozmiarów to o niczym nie świadczy 🤦‍♀️. Po drugie.. W życiu większej bzdury nie słyszałam. Jeżeli występują plamienia to przy podejrzeniu ciąży TRZEBA zrobić usg czy wszystko jest w porządku! Jeśli chodzi o ten 7 tydzień to chyba chodziło mu o to, że będzie wtedy widać zarodek i bijące serce.. A ciążę możesz potwierdzić w obrazie usg już bardzo wcześnie z tym, że będzie to pęcherzyk ciążowy i żółtkowy bez zarodka na tym etapie. Ale nigdzie nie jest powiedziane, że nie można robić wcześniej usg 🤦‍♀️ sama wychowujesz dziecko? Jeżeli chcesz mieć kolejne to jedź do innego lekarza bo z tego to dzieci nie będzie jak Ci się tam cuda narobią a "lekarz" będzie twierdził, że nie robi się usg "bo możesz być w ciąży" bo żaden lekarz bez badań krwi i usg tego nie stwierdzi!!! Możesz mieć torbiel, krwiak, przerost endometrium.. Kurde felek no.. Podstawowa wiedza przecież w jednej ciąży już byłaś i urodziłaś dziecko.


    Co do endometrium to jest błona śluzowa macicy. Mówił Ci jaką masz grubość w mm? Który masz w ogóle dzień cyklu lub dzień miesiączki? Inaczej może.. Kiedy dostałaś miesiączkę.

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7593 9959

    Wysłany: 18 listopada 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    On mnie badał ginekologicznie. Mówił że szyjka jest w miarę dobrych rozmiarów. Nie mam jak właśnie wjechać, bo nie ma nigdzie terminów. Po drugie mam dziecko chore i nie mam z kim Go zostawić z bo nawet dziś był ze mną bo miał lekarza też. Torbieli nie mam bo miałam 1.5 miesiąca temu badania cytologię itp i było wszystko super. USG nie zrobił bo mówi że powinno się robić dopiero około 7 tygodnia, ale to nie pierwszy ginekolog który mi to mówił. Dziękuję Dziewczyny za dobre rady, za pomoc. Jakoś mi tak ciężko, położyłam się teraz.

    Bubu co to endometrium czy jakoś tak? Nie chcę na necie szukać, a widzę że jesteś doświadczona. Coś o tym wspominał ale ja cała w stresie.

    Jeszcze jedno Ci powiem, że testy dodatnie mogą Ci wychodzić a możesz nie być w ciąży tylko mieć torbiel, zmianę nowotworową, ciążę pozamaciczną a nawet fałszywie dodatni wynik testu ciążowego da wysoki poziom LH lub TSH. Badalas kiedyś hormony? Tarczycę? Robiłaś usg tarczycy? Monitorowałas cykle?

    Naprawdę w dobie dzisiejszych możliwości dostępu do informacji można dużo poczytać i się dowiedzieć, ale nie pierdół że jak boli mnie ząb to na pewno jestem w ciąży. Osłabiają mnie lekarze, którzy są konowałami a niestety ten u którego byłaś moim zdaniem taki jest. Przykro mi.. Może zaboli to co napiszę ale mam nadzieję, ze da Ci to kopa żebyś pojechała do kogoś innego. I nie uwierzę, że prywatnie nie znajdziesz jakiegoś terminu bo ja wchodzę na znanego lekarza i znajduję Ci 10 terminów do 10 lekarzy.. Z tym, że trzeba poświęcić 150-200 zł ale czym to jest w porównaniu do zdrowia lub posiadania potomstwa

    Hania123 lubi tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 18 listopada 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje. Jak widać u mnie ginekolodzy nie są najlepsi. Póki co idę szukać czegoś prywatnie, ale to kawał drogi ode mnie więc nie wiem jak to zrobię. Sama z dzieckiem jestem, jeszcze trochę. Ale dziękuję Ci bardzo za wszelkie i formacje i co mówić na wizycie.

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7593 9959

    Wysłany: 18 listopada 2021, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    Dzięki za informacje. Jak widać u mnie ginekolodzy nie są najlepsi. Póki co idę szukać czegoś prywatnie, ale to kawał drogi ode mnie więc nie wiem jak to zrobię. Sama z dzieckiem jestem, jeszcze trochę. Ale dziękuję Ci bardzo za wszelkie i formacje i co mówić na wizycie.

    Nie masz z kim dziecka zostawić? Kurcze no warto bo ten to mi rozwalił system całkowicie..

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 18 listopada 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Nie masz z kim dziecka zostawić? Kurcze no warto bo ten to mi rozwalił system całkowicie..
    No właśnie nie. Sama z Nim jestem, partner daleko, myślę żeby go zostawić samego w domu, ale niech mu trochę gorączka przejdzie i będę się musiała wybrać.

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7593 9959

    Wysłany: 18 listopada 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    No właśnie nie. Sama z Nim jestem, partner daleko, myślę żeby go zostawić samego w domu, ale niech mu trochę gorączka przejdzie i będę się musiała wybrać.

    Słuchaj, powiedz mi dokladnie jak to było z tym Twoim cyklem. Kiedy miałaś ostatnią owulację, kiedy stosunki, kiedy okres i ile trwał/trwa. Może coś się wymyśli mądrego zanim będziesz mogła pojechać do ginka

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 18 listopada 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulację miałam 29 października. Zbliżenie było w dniach 27 do 31 października. Okres miałam mieć 14 listopada. Dostałam 11 listopada. 11 dostałam popołudniu lekkie plamienie. 12 większe, 13 lekkie i na tym koniec.
    Mój okres zawsze trwa 6/7 dni przy czym w 2 i 3 dniu leje się ze mnie jak z kranu.

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7593 9959

    Wysłany: 18 listopada 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    Owulację miałam 29 października. Zbliżenie było w dniach 27 do 31 października. Okres miałam mieć 14 listopada. Dostałam 11 listopada. 11 dostałam popołudniu lekkie plamienie. 12 większe, 13 lekkie i na tym koniec.
    Mój okres zawsze trwa 6/7 dni przy czym w 2 i 3 dniu leje się ze mnie jak z kranu.

    Czyli trwa 7 dni na razie. Ok. Teraz pytanie czy podczas okresu miałaś skrzepy we krwi? Krew była jasnoczerwona czy brunatna?

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2743 2947

    Wysłany: 18 listopada 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pełni podpisuje się pod tym co Bubu napisała. Co to za lekarz? Jak on w ogóle może być lekarzem. Jakiś kacapał pierdzielony… naprawdę… aż normalnie mi sie ciśnienie podniosło. No i właśnie jaka ta krew jest, tak jak Bubu pyta?

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Kamaaaaa Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 18 listopada 2021, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 1 ciazy w 4 tygodniu nie było widać jeszcze dzidziusia ale było ciałko żółte i beta dodatnia. Ale normalnie miałam usg i po tygodniu znowu żeby wiedział czy się rozwija i rośnie prawidłowo.
    Dziwny ten lekarz na betę powinien Cię od razu wysłać A nie za 2 tygodnie.
    Masz taka sytuację jak ja te same dni i taki sam "okres " u mnie test wyszedł negatywny. Idę do lekarza 29 zapytam go dlaczego taki krótki okres mialam. U mnie zazwyczaj trwa 4 dni okres.
    Masz jakieś dolegliwości które świadczą że mogła byś być w ciąży?

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7593 9959

    Wysłany: 18 listopada 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamaaaaa wrote:
    U mnie w 1 ciazy w 4 tygodniu nie było widać jeszcze dzidziusia ale było ciałko żółte i beta dodatnia. Ale normalnie miałam usg i po tygodniu znowu żeby wiedział czy się rozwija i rośnie prawidłowo.
    Dziwny ten lekarz na betę powinien Cię od razu wysłać A nie za 2 tygodnie.
    Masz taka sytuację jak ja te same dni i taki sam "okres " u mnie test wyszedł negatywny. Idę do lekarza 29 zapytam go dlaczego taki krótki okres mialam. U mnie zazwyczaj trwa 4 dni okres.
    Masz jakieś dolegliwości które świadczą że mogła byś być w ciąży?

    No dobra, wytłumaczę dalej. Okres mogłaś mieć krótszy bo i endometrium mogło być cieńsze niż zawsze. Wystarczy, że w cyklu w którym masz 4 dni okres owulacja przypada na np. 14-16 dc a w tym cyklu jak miałaś krótszy mogła wypaść między 10-12 dc. I w pierwszym przypadku endometrium mogło mieć 12-13 mm a w drugim przypadku 8-9 mm. Więc mniej do zluszczania. Mogło być tak, że w momencie kiedy masz okres 4 dniowy może być mniej obfity niż w momencie kiedy masz okres 3 dniowy. Poza tym tak jak mówiłam.. Cykl miesięczny to nie jest system zero jedynkowy

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Kamaaaaa Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 18 listopada 2021, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak przypuszczam, że tak było. Bo miesiąc temu na monitoringu u mojego gin w 12 dc byłam ledwo co po owulacji. Wiec ja czekam na płodne które już mi się lada dzień zaczną żeby działać dalej :)

  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 18 listopada 2021, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Czyli trwa 7 dni na razie. Ok. Teraz pytanie czy podczas okresu miałaś skrzepy we krwi? Krew była jasnoczerwona czy brunatna?[/QUOTE

    Krew była jasnoczerwona. W 3 dniu była tak jakby brązowa jasna z domieszką śluzu. Skrzepów takich jak zawsze nie miałam, zdążył się jeden o ile dobrze pamiętam. Te dni akurat spędziłam na wyjeździe dlatego tak pamiętam .

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7593 9959

    Wysłany: 18 listopada 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:

    Krew była jasnoczerwona. W 3 dniu była tak jakby brązowa jasna z domieszką śluzu. Skrzepów takich jak zawsze nie miałam, zdążył się jeden o ile dobrze pamiętam. Te dni akurat spędziłam na wyjeździe dlatego tak pamiętam .

    Krew jasnoczerwona i skrzep raczej wykluczają ciążę. Poza tym w ciąży jak jest krwawienie/plamienie to jest ono w kolorze jasnoróżowym lub brązowym. Nie trwa więcej niż 3 dni, nie ma skrzepów i jest bardzo skąpe 😊 więc no

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2021, 12:20

    Karcix lubi tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 18 listopada 2021, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynym badaniem, które potwierdzi bądź wykluczy ciążę jest usg. Co za bzdury, że się robi w 7 tygodniu 🤦‍♀️ wtedy to się robi, jak jest wysoka beta i wszystko gra i buczy. Jak ktoś przyjdzie w środku cyklu z krwawieniem to co? Konował też powie, że proszę przyjść za 2 tygodnie 🤦‍♀️ sorki, przeczytałam wszystko i jest to po prostu stek bzdur. Umów się, dziewczyno, do jakiegoś porządnego lekarza. 7 latek sam w domu... Może jednak uda Ci się jakąś opiekę znaleźć, nawet sąsiadów. Tutaj nikt Ci diagnozy nie postawi, to nie ma dostępnego usg online 🤷‍♀️ każde krwawienie w ciąży jest powodem do zmartwień, o ile ta ciąża faktycznie jest, a tutaj nie widzę żadnego potwierdzenia. Jedynie wątpliwej jakości test ciążowy, który nam nic nie mówi...

    BuBu90, Karcix lubią tę wiadomość

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 18 listopada 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za wszelkie informacje ! Będę pisać jak się czegoś dowiem.

  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 18 listopada 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy możecie powiedzieć mi o co chodzi bo dopiero przyszedł mi wynik progesteronu i jest 0,23 czy to nie za mało ogólnie jak na zdrowa kobietę? Endometrium 10mm.. nie wiem zgłupiałam teraz

‹‹ 1081 1082 1083 1084 1085 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ