X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Rob rób i koniecznie dawaj znać 🥰
    A ja mam tak lajtowe podejście że widząc że na teście owu kreska ciemnieje, odrazu po powrocie męża z pracy zwerbowalam go na przytulanki, udało się z finałem 🙈🙈🙈
    Takie to gadanie ODPUŚĆ a sama co robię? 🤣🤣🤣 Boże 🙆🏻‍♀️

    Haha super! A jednak proszę! Mikołajkowe prezenty moze z tego będą! 😍

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Didi zacznij pić te zioła sroki. Nie zaszkodzą a mogą pomóc.
    Ja brałam anty 11 lat! Odstawiłam rok temu we wrześniu. Owszem miesiączki miałam, bóle jajników też. Ale owu zawsze negatywne. Az pewnego razu okresu nie było 60 dni. Poszłam do ginekologa. Powiedział PCOS widać po jajnikach. Dostałam leki na wywołanie i zalecenie aby między 2 a 5 dniem cyklu zbadać LH FSH Progesteron. Mówi się że o pcos oprócz usg świadczy stosunek LH do FSH. U mnie stosunek ten na pcos nie wskazywał. Progesteron też był ok. Lekarz był zdziwiony. Ale na tym się skończyło. Podeszłam do sprawy tak, że po prostu uda się albo nie. Dopiero od dwóch cykli mierze temperaturę i pije zioła ojca sroki nr 3. Od razu w pierwszym cyklu test LH na owulację pozytywny PIERWSZY RAZ W ŻYCIU. Po pomiarach temperatury też widzę że są te owulację. Mój śluz zazwyczaj w dni płodne błądził gdzieś. Raczej nigdy nie miałam. Od zeszłego cyklu nagle pojawił się wodnisty który też jest płodny. W tym cyklu nawet był rozciągliwy gdzie pierwszy raz na oczy widziałam u siebie taki śluz. Owszem był chwilę tylko ale był ;) oprócz tego suplementuje komplet Wit B. Wit D C oraz pregna start.
    W tym miesiącu planuje po owulacji zbadać progesteron aby sprawdzić czy faktycznie te owulację są. Ale po pomiarach temperatur które po owulacji są w granicach 37 stopni śmiem twierdzić że owulki wróciły.
    Serio nie załamuj się. Spróbuj te zioła poczytaj o suplementach (inofem? 🤔) które pobudzają owulację. Trzeba kombinować jak się da i broń Boże nie załamywać się bo z PCOS dziewczyny też w ciążę zachodzą <3

    Dziewczyny Kochane,
    Tak mnie tknęło żeby spojrzeć jeszcze raz na opis tego badania I moją uwagę przykuła grubość endometrium... zaczęłam czytać o prawidłowych grubościach grubościach jestem w ciężkim szoku. Teraz to się dopiero zalamalam... moje endometrium w 19 dc lub też na 5 dpo jest grubości 4.3 mm!!!!
    Poradźcie cos bo oszaleję. Czy jestem bezpłodna? Moja gin nie odpisuje...

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIDI wrote:
    Dziewczyny Kochane,
    Tak mnie tknęło żeby spojrzeć jeszcze raz na opis tego badania I moją uwagę przykuła grubość endometrium... zaczęłam czytać o prawidłowych grubościach grubościach jestem w ciężkim szoku. Teraz to się dopiero zalamalam... moje endometrium w 19 dc lub też na 5 dpo jest grubości 4.3 mm!!!!
    Poradźcie cos bo oszaleję. Czy jestem bezpłodna? Moja gin nie odpisuje...
    Są suple które poprawiają ebdometrium. Wino też pomaga podobno :D
    Okresy masz skąpe? 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIDI wrote:
    Dziewczyny Kochane,
    Tak mnie tknęło żeby spojrzeć jeszcze raz na opis tego badania I moją uwagę przykuła grubość endometrium... zaczęłam czytać o prawidłowych grubościach grubościach jestem w ciężkim szoku. Teraz to się dopiero zalamalam... moje endometrium w 19 dc lub też na 5 dpo jest grubości 4.3 mm!!!!
    Poradźcie cos bo oszaleję. Czy jestem bezpłodna? Moja gin nie odpisuje...

    Grubość endometrium nie świadczy o płodności czy bezpłodności... Fakt szału nie ma, ale można to farmakologicznie zmienić 😊 możesz też spróbować od okresu do owulacji pić wino czerwone wytrawne i jeść orzechy brazylijskie. Jak u Ciebie z ilością estrogenów w 1 fazie cyklu?

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Hehe uśmiałam sie w sumie czytając Wasze posty :p ale tak pozytywnie i szczerze. Jak z koleżankami na kawce :p albo piwku! :p

    Felinko, jeszcze nie pije, są w drodze. Chyba jutro juz powinien przyjechać kurier. Wjedzma, dam znać na pewno :p

    A co do odpuszczania… coz. Radzimy, próbujemy i same robimy na przekór :p tak to juz jest ;) w zależności od własnych potrzeb i potrzeb koleżanek pojawia sie odpowiednia narracja :p ale to dobrze! Po to tu jesteśmy, szukając pocieszenia, wsparcia, rad, wytchnienia, itp. Cieszę sie ze tu sie znalazłam :)
    Uwierz mi że ja też się cieszę że Was mam <3 odrazu jest kop do działania 🙈
    Musimy wzajemnie się wspierać i motywować do działania a nawet się opieprzyć nawzajem jak zajdzie taka potrzeba 😅😁

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Są suple które poprawiają ebdometrium. Wino też pomaga podobno :D
    Okresy masz skąpe? 🤔
    Na początku pierwsze 2 dni nie są skąpe, ale później! Ciągnie się to aż 8 dni... od jakiegoś czasu mam przerwę między 4 a 5 dniem a później znow krwawienie ale delikatnie.
    Masakra...
    Znacie takie suple? Wydaje mi się ze to kwestia estrogenow. Już mi Google podpowiedziało i naopowiadalo o niepłodności 🙄 staram się nie tracić głowy ale ciężko mi.

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIDI wrote:
    Na początku pierwsze 2 dni nie są skąpe, ale później! Ciągnie się to aż 8 dni... od jakiegoś czasu mam przerwę między 4 a 5 dniem a później znow krwawienie ale delikatnie.
    Masakra...
    Znacie takie suple? Wydaje mi się ze to kwestia estrogenow. Już mi Google podpowiedziało i naopowiadalo o niepłodności 🙄 staram się nie tracić głowy ale ciężko mi.

    To nie suple to bardziej leki 😉 na spokojnie bez paniki, to nie znaczy że jesteś bezpłodna tylko coś słabiej działa 😉 pytałam o estrogeny, jak poziom estradiolu 😊 i czy robiłaś progesteron w 2 fazie cyklu?

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Grubość endometrium nie świadczy o płodności czy bezpłodności... Fakt szału nie ma, ale można to farmakologicznie zmienić 😊 możesz też spróbować od okresu do owulacji pić wino czerwone wytrawne i jeść orzechy brazylijskie. Jak u Ciebie z ilością estrogenów w 1 fazie cyklu?
    BuBu90 nie badałam jeszcze estrogenow. Dopiero zaczynam przygodę z badaniem się także ten... czekam na jakąkolwiek odpowiedź mojej gin na wyniki ipoprosze ja o skierowanie na badanie hormonów.
    Dziękuję wam za ekspresową reakcję 🧡 zdębiałam jak przeczytalam te rzeczy w necie.

    Czy któraś z Was miała problemy z cienkim endometrium? Dla mnie to nowość totalna.

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIDI wrote:
    BuBu90 nie badałam jeszcze estrogenow. Dopiero zaczynam przygodę z badaniem się także ten... czekam na jakąkolwiek odpowiedź mojej gin na wyniki ipoprosze ja o skierowanie na badanie hormonów.
    Dziękuję wam za ekspresową reakcję 🧡 zdębiałam jak przeczytalam te rzeczy w necie.

    Czy któraś z Was miała problemy z cienkim endometrium? Dla mnie to nowość totalna.

    Ja nie miałam bo mam zawsze po owulacji 11-13 mm ale wspomagam się winem i orzechami 😉 nie wiem dlaczego na początku starań o dziecko nie zostałaś skierowana na badania hormonalne.. To podstawa podstaw na początku planowania ciąży! Hormony, witamina d3, krzywe cukrowa i insulinowa, kwas foliowy i wirusologia chlamydia, cmv, HIV, HCV, toksoplazmoza.. Szukajcie lekarza, który się Wami zajmie.. Mi długo zeszło ale znalazłam i straciłam pół roku bo nikt nie zrobił mi posiewu z szyjki a najpewniej to powoduje u mnie brak ciąży i obniżone parametry nasienia u męża
    ..

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi BuBu90 to mądra kobita, wie co mówi :)

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka ale te ziółka kochana to trzeba zacząć pić od 1 dnia cyklu wiesz
    W ogóle to najlepiej pić je do owulacji. Picie cały cykl wskazane jest wtedy jeśli są problemy z progesteronem. Tak wyczytałam na jakiejś mądrej stronie 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Ja nie miałam bo mam zawsze po owulacji 11-13 mm ale wspomagam się winem i orzechami 😉 nie wiem dlaczego na początku starań o dziecko nie zostałaś skierowana na badania hormonalne.. To podstawa podstaw na początku planowania ciąży! Hormony, witamina d3, krzywe cukrowa i insulinowa, kwas foliowy i wirusologia chlamydia, cmv, HIV, HCV, toksoplazmoza.. Szukajcie lekarza, który się Wami zajmie.. Mi długo zeszło ale znalazłam i straciłam pół roku bo nikt nie zrobił mi posiewu z szyjki a najpewniej to powoduje u mnie brak ciąży i obniżone parametry nasienia u męża
    ..
    Fakt, w ogóle musialam się prosić o skierowanie na badania na toxo. Gin chyba nie wpadła na to żeby skierować mnie na badania hormon i innych...
    Dzieki za wsparcie. Poratuje się tym winem do czasu konsultacji z lekarzem.
    Dzieki dziewczyny 💛❤❤❤

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Tedka ale te ziółka kochana to trzeba zacząć pić od 1 dnia cyklu wiesz
    W ogóle to najlepiej pić je do owulacji. Picie cały cykl wskazane jest wtedy jeśli są problemy z progesteronem. Tak wyczytałam na jakiejś mądrej stronie 🤔

    A widzisz, nie wiedziałam. Miałam przeczytać coś o nich jak przyjdą, ale do mnie ze mi mówisz :) na stronie było tylko napisane żeby brać 3 miesiące, taka kuracja :) moze będzie coś w paczce więcej, jakieś wskazówki :) kto wie, ale dziękuje ❤️

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    A widzisz, nie wiedziałam. Miałam przeczytać coś o nich jak przyjdą, ale do mnie ze mi mówisz :) na stronie było tylko napisane żeby brać 3 miesiące, taka kuracja :) moze będzie coś w paczce więcej, jakieś wskazówki :) kto wie, ale dziękuje ❤️
    Trzymam kciuki żeby ziółka zaległy w szafce bez konieczności otwierania ✊✊❤️

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Ja nie miałam bo mam zawsze po owulacji 11-13 mm ale wspomagam się winem i orzechami 😉 nie wiem dlaczego na początku starań o dziecko nie zostałaś skierowana na badania hormonalne.. To podstawa podstaw na początku planowania ciąży! Hormony, witamina d3, krzywe cukrowa i insulinowa, kwas foliowy i wirusologia chlamydia, cmv, HIV, HCV, toksoplazmoza.. Szukajcie lekarza, który się Wami zajmie.. Mi długo zeszło ale znalazłam i straciłam pół roku bo nikt nie zrobił mi posiewu z szyjki a najpewniej to powoduje u mnie brak ciąży i obniżone parametry nasienia u męża
    ..


    Mi też trochę zajęło znalezenie dobrego gin a jak już znalazłam (prywatnie) to wszystkie badania początkowe które ki wykonał (cytologii, hormony, HPV,cintec itp.) Wszystko mnie 2100 zł 😅

    W ciągu 1.5 tyg 😅😵 a składki na NFZ się płaci..


    Ale mimo wszystko nie żałuję

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris98 wrote:
    Mi też trochę zajęło znalezenie dobrego gin a jak już znalazłam (prywatnie) to wszystkie badania początkowe które ki wykonał (cytologii, hormony, HPV,cintec itp.) Wszystko mnie 2100 zł 😅

    W ciągu 1.5 tyg 😅😵 a składki na NFZ się płaci..


    Ale mimo wszystko nie żałuję
    Te ceny są kosmiczne i mam wrażenie że jest coraz drożej 🙈🙈 i najgorsze jest to że większości tak na prawdę nfz nie finansuje... Chcesz się zdiagnozować to płać 😳 chore to wszystko

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris98 wrote:
    Mi też trochę zajęło znalezenie dobrego gin a jak już znalazłam (prywatnie) to wszystkie badania początkowe które ki wykonał (cytologii, hormony, HPV,cintec itp.) Wszystko mnie 2100 zł 😅

    W ciągu 1.5 tyg 😅😵 a składki na NFZ się płaci..


    Ale mimo wszystko nie żałuję

    Ja też chodzę prywatnie, ale biorę skierowania i robię na PZU sobie 😊 mam duży pakiet więc sporo rzeczy się łapie 😊

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Ja też chodzę prywatnie, ale biorę skierowania i robię na PZU sobie 😊 mam duży pakiet więc sporo rzeczy się łapie 😊
    Masz ubezpieczenie z pracy czy prywatne? 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Masz ubezpieczenie z pracy czy prywatne? 🤔

    Z pracy 😊

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam niby ten pakiet pzu z pracy ale jakis podstawowy bo nawet bety w cenie nie mogę zrobić:p
    Ja już po oddaniu krwii czekam na wyniki ale cała noc czułam jakbym miała dostać @ jeszcze pani z zabiegowego mnie nastroiła negatywnie do wyniku w sumie może naprawdę się łudzę i nakręcam niepotrzebnie eh dziś zdecydowanie gorszy humor...

‹‹ 1090 1091 1092 1093 1094 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ