X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja tu odświeżam ciągle forum i czekam na wieści od Ciebie :D

    Tedka a Ty w końcu siknęłaś na ten test?

    KarolaK lubi tę wiadomość

    age.png
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/e4a2c341ee34.jpg.html

    Dziewczyny to jest ten test z rana, czy kreska testowa może być tak na środku? Widzicie to czy znów mi oczy figle płatają? To jest jakiś test firmy heltes 🤷‍♀️

    Po czasie sobie zerknęłam na wysuszony test i wydaje mi się, że ta wyschnieta testowa właśnie jest tak na środku. I patrze na zdjęcia z rana a tam faktycznie na środku coś jest 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2021, 15:16

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2022 1237

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Karola ja tu odświeżam ciągle forum i czekam na wieści od Ciebie :D

    Tedka a Ty w końcu siknęłaś na ten test?

    A daj spokój, nie siknęłam, bo do pracy musiałam jechać (na co dzień pracuję z domu). Teraz już wróciłam, ale nie ma sensu sikać popołudniowym sikiem. Zasikam jutro rano :P

    Aczkolwiek nie spodziewam się cudów bo brzuch daje lekkie takie stłumione bóle i bolą mnie sutki jak po nich przejeżdżam.

    A jeszcze Wam powiem z czystej ciekawości :P
    Ogólnie nie mierzę temperatury - kiedyś mierzyłam, ale nie wiem czy termometr kijowy, czy ja nie umiem (choć godzina ta sama, zaraz po wstaniu itp itd). Ale wczoraj popołudniu zmierzyłam sobie - myślę, aaa dobra jak mam 37 to cały dzień a nie tylko rano :P no i miałam 37,14st.C.
    Dzisiaj rano mierzę - 36,70stC.
    Japitole. Jutro rano też zmierzę ;) ciekawe czy będzie z grubsza równy poziom.

    A od nowego cyklu zaczynam znowu mierzyć. :D

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2022 1237

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/e4a2c341ee34.jpg.html

    Dziewczyny to jest ten test z rana, czy kreska testowa może być tak na środku? Widzicie to czy znów mi oczy figle płatają? To jest jakiś test firmy heltes 🤷‍♀️

    Po czasie sobie zerknęłam na wysuszony test i wydaje mi się, że ta wyschnieta testowa właśnie jest tak na środku. I patrze na zdjęcia z rana a tam faktycznie na środku coś jest 🤣

    No ja nic nie widzę ;/ ale może ja jestem jakaś ślepa jak inne koleżanki widzą, a ja nic. Nie sugeruj się :) może lepsza fota będzie z lampą, wtedy może wybije ten kolorek ;)?

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka ja właśnie też się okresowo czuje ale no zobaczymy co z tego będzie.

    Co do temperatury to chyba najlepiej zawsze o tej samej porze, w tym samym stanie (po odpoczynku) itp bo cuda wianki mogą powychodzić :D

    age.png
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz to już za późno na fotki z lampą, test suchy na wiór :D no nic, jutro powtórka, nordy już czekają na mnie w paczkomacie :D

    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma kochanie nie patrz na test później niż te 5 minut :( kreska testowa lubi się wybarwiać (zazwyczaj na szaro jeśli to wybarwienie fabryczne). Siknij jutro na świeżo i wyślij fotę na świeżo <3 ✊✊

    Tedka odrazu dawaj znać ja już od 6 zazwyczaj nie śpię 🤣✊✊

    KarolaK czekamy cały czas :D

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Wjedzma kochanie nie patrz na test później niż te 5 minut :(

    Na fotce jest świeżutki test w ciągu 5 min od zrobienia :D tylko chodzi mi że jak zerknęłam na suchy to ta testowa faktycznie była tak bliżej środka i przez to spojrzałam na zdjęcie i zobaczyłam COŚ. Za dużo analizuje, ten typ tak ma 🤣

    age.png
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma jeszcze 😒

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2022 1237

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Wjedzma kochanie nie patrz na test później niż te 5 minut :( kreska testowa lubi się wybarwiać (zazwyczaj na szaro jeśli to wybarwienie fabryczne). Siknij jutro na świeżo i wyślij fotę na świeżo <3 ✊✊

    Tedka odrazu dawaj znać ja już od 6 zazwyczaj nie śpię 🤣✊✊

    KarolaK czekamy cały czas :D

    Dam znać, dam, pewno ok 8 ;) może nawet wrzuce fotkę, jak będzie co i jeśli będę potrafiła :D

  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka trzymam kciuki:)
    A ja nadal w niepewności tracę resztki nadziei xD już 18:30 a wyników jak nie było tak nie ma a myślałam że taka jedna beta to będzie szybciutko!

    Tedka lubi tę wiadomość

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2022 1237

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    Tedka trzymam kciuki:)
    A ja nadal w niepewności tracę resztki nadziei xD już 18:30 a wyników jak nie było tak nie ma a myślałam że taka jedna beta to będzie szybciutko!

    A o której robiłaś? Z samego rana? Moze popołudniowe robią na późny wieczór albo jutro :(

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaatko oni sobie żarty stroją, ile można betę sprawdzać 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2021, 18:41

    age.png
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam o 7:40 na pobraniu babeczka z zabiegowego jeszcze dodała powinny być wcześniej ha ha ha wolne żarty

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola nadal nic? 😳😳 Matko jedyna 🤦🏻‍♀️

    Tedka najlepiej wrzuć na stronę " zapodaj na forum", tam wygeneruje Ci się link który wklejasz tu w wątek i my klikając na niego widzimy foto 🙃🙃

    Wjedzma to koniecznie powtórz jutro <3

    U mnie testy owu negatywne 😒 więc chyba dupa będzie z tego cyklu.

    Tedka lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma z tego wszystkiego zapomniałam powiedzieć że czekam na twój jutrzejszy teścik :)
    Felinka 94 ja to tym testom owu średnio ufam zresztą nawet 2 ginekologow mi powiedziało że często pacjentkom figle plataja i się stresują niepotrzebnie bo wynik negatywny a często oszukany
    A próbowałaś monitoringu owulacji u ginekologa? Ja jeśli dziś wyjdzie negatywny to w tym miesiącu będę próbować chodzić na taki monitoring na USG

    Wjedzma lubi tę wiadomość

  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze mam do was pytanie dziewczyny szczepiłyscie się na covid? Jestem po 1 dawce ale co chwilę tw informacje są tak sprzeczne i 2 nie przyjęłam jeszcze bo się trochę boję że rozwali mi jeszcze bardziej mój cykl o ile to możliwe xD

  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zastanawia mnie jedno od 3dpo mam wodnisty śluz o mlevznym zabarwieniu, jest nierozciągliwy czasem aż czuję że mnie zalewa..podobnie miałam na tydzień przed owulacja do praktycznie jej przypuszczanego rozpoczęcia później bym lepki później jeden dzień kremowy i teraz znowu taki rzadszy ... zastanawiam się o co chodzi..Zawsze gęsty bialy książkowy.. wodnisty to przecież w 1 fazie cyklu.. 🤔🤔🙄

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczepiłam się i niedługo się zapisuje na 3 dawkę (w zasadzie to 2 bo pierwsza była J&J) :)

    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    Wjedzma z tego wszystkiego zapomniałam powiedzieć że czekam na twój jutrzejszy teścik :)
    Felinka 94 ja to tym testom owu średnio ufam zresztą nawet 2 ginekologow mi powiedziało że często pacjentkom figle plataja i się stresują niepotrzebnie bo wynik negatywny a często oszukany
    A próbowałaś monitoringu owulacji u ginekologa? Ja jeśli dziś wyjdzie negatywny to w tym miesiącu będę próbować chodzić na taki monitoring na USG
    No właśnie od stycznia chce pójść chociaż ze dwa cykle zobaczyć jak się sprawy mają.

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
‹‹ 1092 1093 1094 1095 1096 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ