X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris98 wrote:
    Dziewczyny zastanawia mnie jedno od 3dpo mam wodnisty śluz o mlevznym zabarwieniu, jest nierozciągliwy czasem aż czuję że mnie zalewa..podobnie miałam na tydzień przed owulacja do praktycznie jej przypuszczanego rozpoczęcia później bym lepki później jeden dzień kremowy i teraz znowu taki rzadszy ... zastanawiam się o co chodzi..Zawsze gęsty bialy książkowy.. wodnisty to przecież w 1 fazie cyklu.. 🤔🤔🙄
    Spoko ja miałam taki przez 3/4 cyklu 🙈🙈

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do szczepień, ja się nie szczepiłam w ogóle 🙆🏻‍♀️

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh no to widzę że też wśród nas są podzielone ja się właśnie boję powikłań jakiś ale cholera wie...

  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u was z progesteronem? U mnie w 1 fazie cyklu ok ale jak mierzyłam chyba w 22 to lekarz mówi że trochę niski

  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Spoko ja miałam taki przez 3/4 cyklu 🙈🙈


    Felinka nie pocieszasz 😅 ale w tym cyklu ? 😊

  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    A co do szczepień, ja się nie szczepiłam w ogóle 🙆🏻‍♀️


    Ja też nie , u mnie w rodzinie nikt oprócz dziadków i brata który pracuje w Niemczech na tirach i to tylko ze względu pracy musiał bo by go nie wpuścili.. ja się boję i chyba nie zaszczepię zaszczepię dopóki nie zajdę w ciążę.. boję się że to coś poprzestawia..albo ze jakieś wady... kto wie co w tej szczepionce.. teraz jeszcze zakaz aborcji..🤔🤔

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    A jak u was z progesteronem? U mnie w 1 fazie cyklu ok ale jak mierzyłam chyba w 22 to lekarz mówi że trochę niski

    Ja jeszcze żadnych badań nie robiłam 😫 planuje w styczniu

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    Byłam o 7:40 na pobraniu babeczka z zabiegowego jeszcze dodała powinny być wcześniej ha ha ha wolne żarty

    A jakie laboratorium? Alab? Ja czasami nie dostawałam smsa ze juz są wyniki, a jak logowałam sie na konto to były :) jeśli to to lab to spróbuj :p

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka loguje się co chwilę i nic, to alab...

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris98 wrote:
    Ja też nie , u mnie w rodzinie nikt oprócz dziadków i brata który pracuje w Niemczech na tirach i to tylko ze względu pracy musiał bo by go nie wpuścili.. ja się boję i chyba nie zaszczepię zaszczepię dopóki nie zajdę w ciążę.. boję się że to coś poprzestawia..albo ze jakieś wady... kto wie co w tej szczepionce.. teraz jeszcze zakaz aborcji..🤔🤔


    A u mnie za to wszyscy znajomi i rodzina zaszczepieni 😅 tylko jedna osoba nie może że względu na stan zdrowia

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    Tedka loguje się co chwilę i nic, to alab...


    U nas w alabie jak robi się rano to sa do 14.. oni pracują do 18 tam. Więc pewnie jutro wyniki będziesz miala

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    Tedka loguje się co chwilę i nic, to alab...

    Taaa. To pewnie niestety juz jutro :) idź spac wcześnie szybciej zleci :D

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też boję się powikłań po szczepieniu. Covida już miałam, przeszłam w miarę lekko i bez żadnych powikłań 🤔

    Karola ja też w styczniu. Proga w 3dc miałam 0,34 ostatnio...

    Doris w cyklu październik /listopad 🙈 i wtedy wyszły 2 kreski na owu a potem na ciążowym. I albo to była Fabryczna krecha albo ciąża biochemiczna....

    U mnie w alabie zawsze są tego samego dnia. Czasami miałam już dobrze po 19 wynik

    KarolaK lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój progesteron jest serio niski a w drugiej części cyklu badalas? Ja chyba 22 dc 3,34...

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    To mój progesteron jest serio niski a w drugiej części cyklu badalas? Ja chyba 22 dc 3,34...
    Chce dopiero zbadać w tym miesiącu.
    Hmm a ile to dni po owulacji u Ciebie? Podobno jeśli owulacja jest to progesteron powinien być minimum 10 ale cholera wie czy tak faktycznie jest

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalamka...a wiecie czy lepiej brać duphaston czy luteinę na niski progesteron?

  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Ja jeszcze żadnych badań nie robiłam 😫 planuje w styczniu
    Ja chyba też dopiero w styczniu. Te badania na estrogen i progesteron robi się w konkretnych dniach cyklu? Chyba muszę na własną rękę iść I zrobić te badania bp po konsultacji tel z ginekologiem wiem tyle że przez 2 cykle mam sprawdzać czy jest owulacja testami owu a jeśli nie będzie to zgłosić się do kliniki niepłodności. I dopiero wtedy zrobić badania. Świat oszalal a na stanowiskach lekarzy niekiedy pracują chyba imbecyle...

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIDI wrote:
    Ja chyba też dopiero w styczniu. Te badania na estrogen i progesteron robi się w konkretnych dniach cyklu? Chyba muszę na własną rękę iść I zrobić te badania bp po konsultacji tel z ginekologiem wiem tyle że przez 2 cykle mam sprawdzać czy jest owulacja testami owu a jeśli nie będzie to zgłosić się do kliniki niepłodności. I dopiero wtedy zrobić badania. Świat oszalal a na stanowiskach lekarzy niekiedy pracują chyba imbecyle...
    Progesteron 2-5 dzień cyklu i potem ewentualnie 7 dni po owulacji żeby sprawdzić czy owu była.
    Powiem Ci tak. Lekarz to kompletny kretyn. Testy owu nie muszą wcale wychodzić pozytywne a owu może być. Tu głównie to trzeba monitoring wprowadzić tak jak u mnie, żeby sprawdzić czy dochodzi do owulacji.
    To działa w dwie strony. Może być pozytywny test, a owulacja może nie wystąpić..

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK wrote:
    Zalamka...a wiecie czy lepiej brać duphaston czy luteinę na niski progesteron?
    Raczej duphaston 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Progesteron 2-5 dzień cyklu i potem ewentualnie 7 dni po owulacji żeby sprawdzić czy owu była.
    Powiem Ci tak. Lekarz to kompletny kretyn. Testy owu nie muszą wcale wychodzić pozytywne a owu może być. Tu głównie to trzeba monitoring wprowadzić tak jak u mnie, żeby sprawdzić czy dochodzi do owulacji.
    To działa w dwie strony. Może być pozytywny test, a owulacja może nie wystąpić..
    Felinka 94, no właśnie... trafiam na samych kretynów i kretynki w tym luxmedzie.
    Ba! Usg mialam robione 5 dpo a wielce lekarz odrzekł ze nie da się już sprawdzić czy była owu czy nie 😅
    Zazdroszczę laskom, które trafiły na super ginekologów. Serio. Macie szczęście 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2021, 20:40

‹‹ 1093 1094 1095 1096 1097 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ