X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo wspaniale! Niech pięknie ciemnieją i działajcie tam! <3

    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Ooo wspaniale! Niech pięknie ciemnieją i działajcie tam! <3
    Moja radość wynika z tego że nigdy nie miałam owulacji 🙈 to jest drugi cykl z owu, wydaje mi się że dzięki ziołom sroki ☝️

    Wjedzma lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmiany zmiany i coraz bliżej do upragnionych dwóch kreseczek! Muszę poczytać o tych ziołach po pracy, bo widzę że działają cuda :D

    Tedka, Felinka94 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Tedka wysłałam zaproszenie do przyjaciółek, potem będziemy myśleć co dalej 🤣🤣🤣 bo ja też nie ogarniam 🤭a co do testowania to wstrzymaj się jeszcze :D tak chociaż myślę do 11 dnia. Po co masz lecieć do apteki po kolejny test w razie czego 🙈 (w tym momencie przejawia się moje lenistwo przeplatane z niecierpliwością - okropna cecha 😂😂)

    Didi bezowulacyjne? 🤔 Skąd ta mysl? 🙃
    Być może pisałaś, jeśli tak to przepraszam ale trudno mi spamiętać wszystkie dziewczyny i wszystkie historie 🙈🙈🙈

    Nie miałam żadnego zaproszenia, więc też wysłałam :D może w końcu aplikacja nasz do siebie dopuści :P

    Co do testu... chyba jednak zrobie sobie :P nie wytrzymam! a następny kupię przy okazji zakupów :P hihi

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Zmiany zmiany i coraz bliżej do upragnionych dwóch kreseczek! Muszę poczytać o tych ziołach po pracy, bo widzę że działają cuda :D

    Ja też już zamówiłam i zaczynam niedługo pić.
    Słyszałam, że jedna babeczka miała problemy z pękaniem pęchrzyków (jak ja) i za drugim cyklem zaszła. Nie wiem dokladnie jaka była jej historia, jakie wyniki miał jej mąż, ale i tak wydaje mi się, że coś one poprawiaja i działają. A czytalam, że faceci też mogą je pić :) więc kto wie

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Ja też już zamówiłam i zaczynam niedługo pić.
    Słyszałam, że jedna babeczka miała problemy z pękaniem pęchrzyków (jak ja) i za drugim cyklem zaszła. Nie wiem dokladnie jaka była jej historia, jakie wyniki miał jej mąż, ale i tak wydaje mi się, że coś one poprawiaja i działają. A czytalam, że faceci też mogą je pić :) więc kto wie
    No ja jestem żywym przykładem na to że pomagają 🙆🏻‍♀️

    Wjedzma lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Nie miałam żadnego zaproszenia, więc też wysłałam :D może w końcu aplikacja nasz do siebie dopuści :P

    Co do testu... chyba jednak zrobie sobie :P nie wytrzymam! a następny kupię przy okazji zakupów :P hihi
    Napisałam do Ciebie :D

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam przerwe w pracy i przeglądam sobie zdjęcia tego testu iii... Czyżby tam faktycznie coś przebijalo? Czy to jakiś szum na zdjęciu?

    https://naforum.zapodaj.net/686361ae12ff.jpg.html

    zdjęcie było zrobione dokładnie 6 min po zrobieniu testu

    age.png
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Tedka wysłałam zaproszenie do przyjaciółek, potem będziemy myśleć co dalej 🤣🤣🤣 bo ja też nie ogarniam 🤭a co do testowania to wstrzymaj się jeszcze :D tak chociaż myślę do 11 dnia. Po co masz lecieć do apteki po kolejny test w razie czego 🙈 (w tym momencie przejawia się moje lenistwo przeplatane z niecierpliwością - okropna cecha 😂😂)

    Didi bezowulacyjne? 🤔 Skąd ta mysl? 🙃
    Być może pisałaś, jeśli tak to przepraszam ale trudno mi spamiętać wszystkie dziewczyny i wszystkie historie 🙈🙈🙈
    Felinka94, coś tam wspominałam o suszy w trakcie dni płodnych. W tym cyklu nie sprawdzałam testem owu czy była bo stwierdziłam że jeśli nie będę się tak spinać to może zaskoczy 👌. Prawdopodobnie cykle bezowulacyjne bo nie mam objawów (bol jajników- w sumie tego nigdy nie miałam, ale też sluz- przed anty czarno na białym wiedziałam że jest owu po sluzie). Szyjkę tez zaczęłam badać od 3 cykli. Czuję tylko jak zmienia się z twardej na mniej twardą 🙈 ewentualnie lekko otwartą.
    No i słowa lekarza który usg robil, że jajniki o strukturze drobnopecherzykowej wiec podejrzewa PCOS.

    Powiem wam że jak to usłyszałam to świat się zatrzymał. Pozniej mężowi co chwilę o tym gadałam.

    Musze wam opowiedzieć o moim podejściu do ciąży bo poprostu muszę się wygadać, a może któraś z Was ma podobnie.
    Kilka lat wstecz mialam takie fazowe "chce być mamą " około 2-3 razy w roku. Pozniej perturbacje z domem, z pracą to dałam spokój. Odkąd pracuje tu gdzie jestem i w ciążę zaszła moja koleżanka z pokoju mam fazę codziennie. Może zazdrość? Kwestia też atmosfery w pracy- to byłaby ucieczka z tego miejsca (L4 i później macierzynskie). W końcu przyszla do nas dziewczyna która była na macierzyńskim jak ja tu przyszłam, zaprowadziła porządek, odciążyła mnie znacząco i pomyslalam - dobra, odpuszczam na tyle, że pilnuje plodnych będą przytulanki ale jak się nie uda to nic. No i bach! Badanie USG i to PCOS...A odkąd jeszcze moja psiapsi zaszła to znow się nakręciłam że bardzo chce.

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Dziewczyny mam przerwe w pracy i przeglądam sobie zdjęcia tego testu iii... Czyżby tam faktycznie coś przebijalo? Czy to jakiś szum na zdjęciu?

    https://naforum.zapodaj.net/686361ae12ff.jpg.html

    zdjęcie było zrobione dokładnie 6 min po zrobieniu testu
    https://naforum.zapodaj.net/35b7515645ac.jpg.html
    Jeśli kreska ma być w tym miejscu to faktycznie cień cienia widać 🤭

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIDI wrote:
    Felinka94, coś tam wspominałam o suszy w trakcie dni płodnych. W tym cyklu nie sprawdzałam testem owu czy była bo stwierdziłam że jeśli nie będę się tak spinać to może zaskoczy 👌. Prawdopodobnie cykle bezowulacyjne bo nie mam objawów (bol jajników- w sumie tego nigdy nie miałam, ale też sluz- przed anty czarno na białym wiedziałam że jest owu po sluzie). Szyjkę tez zaczęłam badać od 3 cykli. Czuję tylko jak zmienia się z twardej na mniej twardą 🙈 ewentualnie lekko otwartą.
    No i słowa lekarza który usg robil, że jajniki o strukturze drobnopecherzykowej wiec podejrzewa PCOS.

    Powiem wam że jak to usłyszałam to świat się zatrzymał. Pozniej mężowi co chwilę o tym gadałam.

    Musze wam opowiedzieć o moim podejściu do ciąży bo poprostu muszę się wygadać, a może któraś z Was ma podobnie.
    Kilka lat wstecz mialam takie fazowe "chce być mamą " około 2-3 razy w roku. Pozniej perturbacje z domem, z pracą to dałam spokój. Odkąd pracuje tu gdzie jestem i w ciążę zaszła moja koleżanka z pokoju mam fazę codziennie. Może zazdrość? Kwestia też atmosfery w pracy- to byłaby ucieczka z tego miejsca (L4 i później macierzynskie). W końcu przyszla do nas dziewczyna która była na macierzyńskim jak ja tu przyszłam, zaprowadziła porządek, odciążyła mnie znacząco i pomyslalam - dobra, odpuszczam na tyle, że pilnuje plodnych będą przytulanki ale jak się nie uda to nic. No i bach! Badanie USG i to PCOS...A odkąd jeszcze moja psiapsi zaszła to znow się nakręciłam że bardzo chce.
    Didi zacznij pić te zioła sroki. Nie zaszkodzą a mogą pomóc.
    Ja brałam anty 11 lat! Odstawiłam rok temu we wrześniu. Owszem miesiączki miałam, bóle jajników też. Ale owu zawsze negatywne. Az pewnego razu okresu nie było 60 dni. Poszłam do ginekologa. Powiedział PCOS widać po jajnikach. Dostałam leki na wywołanie i zalecenie aby między 2 a 5 dniem cyklu zbadać LH FSH Progesteron. Mówi się że o pcos oprócz usg świadczy stosunek LH do FSH. U mnie stosunek ten na pcos nie wskazywał. Progesteron też był ok. Lekarz był zdziwiony. Ale na tym się skończyło. Podeszłam do sprawy tak, że po prostu uda się albo nie. Dopiero od dwóch cykli mierze temperaturę i pije zioła ojca sroki nr 3. Od razu w pierwszym cyklu test LH na owulację pozytywny PIERWSZY RAZ W ŻYCIU. Po pomiarach temperatury też widzę że są te owulację. Mój śluz zazwyczaj w dni płodne błądził gdzieś. Raczej nigdy nie miałam. Od zeszłego cyklu nagle pojawił się wodnisty który też jest płodny. W tym cyklu nawet był rozciągliwy gdzie pierwszy raz na oczy widziałam u siebie taki śluz. Owszem był chwilę tylko ale był ;) oprócz tego suplementuje komplet Wit B. Wit D C oraz pregna start.
    W tym miesiącu planuje po owulacji zbadać progesteron aby sprawdzić czy faktycznie te owulację są. Ale po pomiarach temperatur które po owulacji są w granicach 37 stopni śmiem twierdzić że owulki wróciły.
    Serio nie załamuj się. Spróbuj te zioła poczytaj o suplementach (inofem? 🤔) które pobudzają owulację. Trzeba kombinować jak się da i broń Boże nie załamywać się bo z PCOS dziewczyny też w ciążę zachodzą <3

    Wjedzma lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma coś widać🤔🤔 powtórz za 2 dni , dla mnie test tej firmy nie hyl szczęśliwy bo pokazał kreskę mimo że brak ciąży...ja właśnie po kolposkopii wracam do domku

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris98 wrote:
    Wjedzma coś widać🤔🤔 powtórz za 2 dni , dla mnie test tej firmy nie hyl szczęśliwy bo pokazał kreskę mimo że brak ciąży...ja właśnie po kolposkopii wracam do domku
    Jak było? Kiedy wyniki?

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris jak sie czujesz? Bolało to? Kiedy wyniki?

    DIDI ja za to zawsze byłam anty dzieciowa, zarzekałam się że nigdy w życiu dzieci. I w tym roku mi się odmieniło dopiero jak w rodzinie zaczęły się pojawiać dzieciaczki. Także to chyba jakoś tak działa, ze jak pojawiają się wokół ciężarne i noworodki to instynkt się mocno budzi 😅

    Ja podrzucam jeszcze jedną fotke tylko ta mi brzydka ciemna wyszła. Nie ekscytuje się, powtórzę jakiś czulszy jutro albo w środę.

    https://naforum.zapodaj.net/886417d24ef2.jpg.html

    Ogólnie to od wczoraj bardzo mocno czuje od siebie zapach papierosów 😱 tak, niestety pale, na szczęście mało i najsłabsze jakie są. Jak tylko będzie poważna krecha to nie dotknę, nie bijcie 🙏

    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Doris jak sie czujesz? Bolało to? Kiedy wyniki?

    DIDI ja za to zawsze byłam anty dzieciowa, zarzekałam się że nigdy w życiu dzieci. I w tym roku mi się odmieniło dopiero jak w rodzinie zaczęły się pojawiać dzieciaczki. Także to chyba jakoś tak działa, ze jak pojawiają się wokół ciężarne i noworodki to instynkt się mocno budzi 😅

    Ja podrzucam jeszcze jedną fotke tylko ta mi brzydka ciemna wyszła. Nie ekscytuje się, powtórzę jakiś czulszy jutro albo w środę.

    https://naforum.zapodaj.net/886417d24ef2.jpg.html

    Ogólnie to od wczoraj bardzo mocno czuje od siebie zapach papierosów 😱 tak, niestety pale, na szczęście mało i najsłabsze jakie są. Jak tylko będzie poważna krecha to nie dotknę, nie bijcie 🙏
    No coś widać, mam nadzieję że to nie będzie to co było u mnie :(

    https://naforum.zapodaj.net/d64e18670a10.jpg.html

    Trzymam kciuki aby ciemniała ❤️❤️❤️✊✊✊
    Ja też palę 💁🏻‍♀️ niestety 🙄

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No podobna ta kreska faktycznie. Kurcze ja nie wiem co z tymi testami jest nie tak, rozumiem że jak wyschnie to pojawia się wysuszona kreska testowa, ale jakim prawem na świeżym teście? Niech ktoś w końcu wyprodukuje naprawdę wiarygodny test, który nie będzie robił psikusów! 🤬

    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    No podobna ta kreska faktycznie. Kurcze ja nie wiem co z tymi testami jest nie tak, rozumiem że jak wyschnie to pojawia się wysuszona kreska testowa, ale jakim prawem na świeżym teście? Niech ktoś w końcu wyprodukuje naprawdę wiarygodny test, który nie będzie robił psikusów! 🤬
    Ja miałam test Facelle, one podobno często oszukują. O pinkach nie słyszałam takich opinii 🤔 więc cicho wierzę że u Ciebie to jednak nie fejk <3

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Jak było? Kiedy wyniki?


    W miarę okej, trochę nieprzyjemne uczucie rozpierania, nie mogłam się wcale rozróżnić, mam jakąś narósł ale nie mogą dokładnie zidentyfikować co to więc 17 stycznia biopsja. A wynik całościowo nie jest najgorszy ale też nie jest dobrze 🤔
    Do tego mój stary dziś badanie nasienia miał, też nie najlepiej ale będziemy działać i leczyć 😊😊

  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Didi zacznij pić te zioła sroki. Nie zaszkodzą a mogą pomóc.
    Ja brałam anty 11 lat! Odstawiłam rok temu we wrześniu. Owszem miesiączki miałam, bóle jajników też. Ale owu zawsze negatywne. Az pewnego razu okresu nie było 60 dni. Poszłam do ginekologa. Powiedział PCOS widać po jajnikach. Dostałam leki na wywołanie i zalecenie aby między 2 a 5 dniem cyklu zbadać LH FSH Progesteron. Mówi się że o pcos oprócz usg świadczy stosunek LH do FSH. U mnie stosunek ten na pcos nie wskazywał. Progesteron też był ok. Lekarz był zdziwiony. Ale na tym się skończyło. Podeszłam do sprawy tak, że po prostu uda się albo nie. Dopiero od dwóch cykli mierze temperaturę i pije zioła ojca sroki nr 3. Od razu w pierwszym cyklu test LH na owulację pozytywny PIERWSZY RAZ W ŻYCIU. Po pomiarach temperatury też widzę że są te owulację. Mój śluz zazwyczaj w dni płodne błądził gdzieś. Raczej nigdy nie miałam. Od zeszłego cyklu nagle pojawił się wodnisty który też jest płodny. W tym cyklu nawet był rozciągliwy gdzie pierwszy raz na oczy widziałam u siebie taki śluz. Owszem był chwilę tylko ale był ;) oprócz tego suplementuje komplet Wit B. Wit D C oraz pregna start.
    W tym miesiącu planuje po owulacji zbadać progesteron aby sprawdzić czy faktycznie te owulację są. Ale po pomiarach temperatur które po owulacji są w granicach 37 stopni śmiem twierdzić że owulki wróciły.
    Serio nie załamuj się. Spróbuj te zioła poczytaj o suplementach (inofem? 🤔) które pobudzają owulację. Trzeba kombinować jak się da i broń Boże nie załamywać się bo z PCOS dziewczyny też w ciążę zachodzą <3
    Jejku, Felinka 94 dzieki za te słowa! ❤
    Tez biore pregna start. Właśnie zamówienie na ziółka poszło, więc zacznę jak tylko przyjdą.
    Co do badań- czekam aż odpisze mi moja gin i wystawi skierowanie na badania hormonów.
    Gratuluję owulki ! Bardzo! 🤩🥰 trzymam kciuki (te u stóp też 🙈) żeby się udało i żebyśmy wszystkie tu w niedługim czasie zobaczyły dwie kreski.
    Uspokoiłam się trochę 🙃
    Jak dobrze ze jest takie forum ❤

    Felinka94 lubi tę wiadomość

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris, DIDI, Tedka, Felinka każde badanie, diagnoza i wdrożenie leczenia zbliżają Was do upragnionego maleństwa <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2021, 13:51

    Tedka, Felinka94 lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 1088 1089 1090 1091 1092 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ