X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Ja wiem, że to wcześnie, ale wiem też, że może już coś wyjść, bo były przypadki że i w 6dpo dziewczynom wychodziły testy 😅 Wiem, że szanse są raczej niewielkie biorąc pod uwagę nasze spóźnienie, ale z drugiej strony to nie mogę wiedzieć kiedy była owu, więc jakąś nadzieję mam. W każdym razie jeśli wyjdzie bielutki to jeszcze nie będę spisywać tego cyklu na straty, powtórzę w środę, bo zamówiłam nordy na allegro 💪

    A te różne objawy są najgorsze!!! Niby wiemy, że one mogą oznaczać wszystko i nic, a mózg podpowiada "a może to objaw ciąży?".

    A tak ogólnie to mnie zastanawia dlaczego mnie boli raz jeden raz drugi jajnik w drugiej fazie cyklu, a nie jest tak że w danym cyklu tylko jeden się odzywa. Też tak macie? Bo przeszło mi przez myśl, że może mam owulacje z obu jajników? 🤔
    Z tymi jajnikami to nic nie mów.. Boże od samego okresu mnie napieprza raz jeden raz drugi. Od 5 dnia cyklu robię testy owulacyjne bo przez to nie wiem kiedy będzie pik 🤦🏻‍♀️ i to też nie bolą ciągle tylko tak z doskoku jakby się zdecydować nie mogły 🙄
    Ale zazwyczaj bolał mnie albo lewy albo prawy nigdy oba.

    KarolaK, Wjedzma lubią tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma mam dokładnie takie same objawy ból jajników zwłaszcza lewego i to przy gwałtownych ruchach mocno czuję jak wstanie z łóżka...u mnie trochę inna sytuacja ja już po terminie spodziewanej miesiączki, ale byliśmy na urlopie w Egipcie i chyba wszystko mi się przesunęło owulacja itd więc jest jeszcze nadzieja z jednej strony myślę kurde niemożliwe testy wcześniej były negatywnego, ale głowa świruje te objawy pms czy ciąży?
    Trzymam kciuki za 2 kreski u Ciebie, ja idę we wtorek zgodnie z zaleceniami ginekolog na beta HCG żeby mieć pewność :)

    Wjedzma lubi tę wiadomość

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to widzę, że nie tylko mnie te niezdecydowane jajniki wkurzają 😆 ja dzisiaj właśnie mam ciągnięcie raz z jednego raz z drugiego. A w poprzednie dni też raz jeden raz drugi ale nie w jeden dzień. Zwariować idzie 🤦‍♀️

    KarolaK ależ Ci zazdroszczę tego Egiptu 🥰 też trzymam mocno kciuki za wtorkową betę <3 dawaj znać koniecznie!

    KarolaK lubi tę wiadomość

    age.png
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha jajniki sobie z nas żarty chyba robią :p
    Macie dziewczyny jakieś sprawdzone sposoby na odpuszczenie?:D na cierpliwe czekanie? Jestem tak ta niepewnościa i nadzieja zestresowana że mam dość 🙈😭

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam żadnych rad na odpuszczenie i cierpliwe czekanie, to od zawsze mój ogromny problem. Każde oczekiwanie na wyniki egzaminów na studiach czy badań krwi to godziny spędzone na odświeżaniu strony albo maila 🤦‍♀️ Także też chętnie przyjmę jakieś rady 🙏

    Ja uważam, że nie ma co się katować, jak chce zrobić test to robię, bo inaczej mnie rozniesie.

    Jeśli Cię tak bardzo stresuje czekanie do bety to zrób sobie ten test, tym bardziej że jesteś po terminie okresu. A kiedy był ten negatyw co wspominałaś?

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Nie mam żadnych rad na odpuszczenie i cierpliwe czekanie, to od zawsze mój ogromny problem. Każde oczekiwanie na wyniki egzaminów na studiach czy badań krwi to godziny spędzone na odświeżaniu strony albo maila 🤦‍♀️ Także też chętnie przyjmę jakieś rady 🙏

    Ja uważam, że nie ma co się katować, jak chce zrobić test to robię, bo inaczej mnie rozniesie.

    Jeśli Cię tak bardzo stresuje czekanie do bety to zrób sobie ten test, tym bardziej że jesteś po terminie okresu. A kiedy był ten negatyw co wspominałaś?



    Dziewuszki odpuszczenie przyjdzie samo z siebie zobaczycie wtedy kiedy człowiek się tym zmęczy 🤔 oczywiście życzę wam jak najlepiej i jak najszybciej, ale jestem bezpośrednia. Moja sytuacja trochę inna bo wiem o chorobie moze dlatego odpuściłam kto wie..🤔 Ale też mnie męczyło te czekanie czasami..teraz nie myślę,cieszę się każdym seksem i do przodu jak to mówią..na każdego jest zapisany plan ..wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie 🥰🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2021, 20:24

    KarolaK lubi tę wiadomość

  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dokładnie tak samo na studiach, stres i zgrzytaniem zębów, płacz że nie zaliczę a potem jednak dobry wynik tym razem też tak mogliby być 😅
    Ostatni test robiłam tydzień temu (nie mam w domu żadnego testu więc już do wtorku i tak muszę poczekać:p) czułam parę dni wcześniej mocno właśnie jajniki i myślę e może tak mocno mi się ta owulacją przesunęła? Zwłaszcza że ginekolog we wtorek potwierdziła że była owulacja tylko nie jest w stanie stwierdzić czy 2 dni temu czy tydzień ale była opóźniona.
    Boję się tylko że się łudzę, mam nadzieję i będzie tylko większe rozczarowanie...

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaK z całych sił trzymam kciuki, żebyś się nie rozczarowała ✊✊ wtorek już bardzo blisko! Mój mały patent jak na coś mocno czekam to przesypianie jak najwięcej czasu, a jeśli nie masz takiej możliwości to rzucenie się w wir pracy lub sprzątania. A do sprzątania najlepiej puścić sobie jakiś podcast, żeby za dużo nie myśleć :)

    KarolaK lubi tę wiadomość

    age.png
  • KarolaK Koleżanka
    Postów: 50 31

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje❤️ spróbuję tak zrobić :) niech mikołajki nam dopiszą w takim razie 🎁

    Doris98, Wjedzma lubią tę wiadomość

  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola powodzenia !!🥰🥰

    Wjedzma, KarolaK lubią tę wiadomość

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola daj koniecznie znać co i jak ✊✊

    Apropo cierpliwości ja jestem okropnie narwanym i niecierpliwym człowiekiem 🤣🤣 więc staram się odwracać myśli. Skupiać się na jakiejś robocie czy rozrywce :) ewentualnie czytam jakieś głupoty w internecie które jeszcze bardziej mnie nakręcają 😂😂😂

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Didi powiem Ci to samo co Wjedzmie, poczekaj jeszcze 🙈🙈
    Ale trzymam kciukasy ❤️ mam nadzieję że nam wszystkim w tym miesiącu mikołaj się uda 🙈🥰
    Felinka94, dziekuje bardzo ❤❤❤
    Chociaz zdaję sobie sprawę z tego, że cykle bezowulacyjne (tak się domyslam)nie dadzą ciąży ale zawsze nadzieja jest.
    Ciężki jest nasz los 😅

  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Karola daj koniecznie znać co i jak ✊✊

    Apropo cierpliwości ja jestem okropnie narwanym i niecierpliwym człowiekiem 🤣🤣 więc staram się odwracać myśli. Skupiać się na jakiejś robocie czy rozrywce :) ewentualnie czytam jakieś głupoty w internecie które jeszcze bardziej mnie nakręcają 😂😂😂
    Witaj w klubie 😅 od dziecka każdy mi powtarza że cierpliwością nie grzeszę. Sama widzę na codzień (dosłownie) że cierpliwosci do wszystkiego i wszystkich mam tyle co kot napłakał 😅😅😅

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, widzę temat o cierpliwości lub jej braku :P ja właśnie walczę ze sobą, czy testować już czy nie :P dziś 6-7 dpo, teoretycznie była w poniedziałek wtorek zeszłego tygodnia. :P test już w szufladce leży, czeka :D no i ja to już bym leciała robiła, ale... może jeszcze dosłownie jeden dzieeeń :D
    Ja też jestem niecierpliwa, prezenty kupuję tuż przed okazją, bo zazwyczaj mam ochotę je dać komuś już tuż po zakupie :P :> Ba... jak napiszę na naszym forum, to już za chwilę patrzę, czy ktoś odpisał na mój post hihi :P Także piszcie dużo dużo i szybko! :P :>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2021, 09:04

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Doris co do objawów kochana to i ciążowe i okresowe na prawdę mogą się ze sobą mieszać. Ja w zeszłym cyklu miałam i mdłości i bóle i zgage i zawroty głowy i temp podwyższoną i @ przyszła 🙆🏻‍♀️

    Berenika ja w zeszłym miesiącu miałam bladą kreskę na teście. Wszystkie możliwe objawy ciąży. Ale i okresu też. Plamiłam raz jednego dnia, potem dzień przerwy i okres się rozkręcił.

    Tedka mogę Ci podesłać wyniki 🙈

    Dawaj dawaj te wyniki :) zobaczymy co tam się w Tobie kryje :) Jak to zrobimy? Jestem niedoświadczona :P

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Dawaj dawaj te wyniki :) zobaczymy co tam się w Tobie kryje :) Jak to zrobimy? Jestem niedoświadczona :P
    Tedka wysłałam zaproszenie do przyjaciółek, potem będziemy myśleć co dalej 🤣🤣🤣 bo ja też nie ogarniam 🤭a co do testowania to wstrzymaj się jeszcze :D tak chociaż myślę do 11 dnia. Po co masz lecieć do apteki po kolejny test w razie czego 🙈 (w tym momencie przejawia się moje lenistwo przeplatane z niecierpliwością - okropna cecha 😂😂)

    Didi bezowulacyjne? 🤔 Skąd ta mysl? 🙃
    Być może pisałaś, jeśli tak to przepraszam ale trudno mi spamiętać wszystkie dziewczyny i wszystkie historie 🙈🙈🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2021, 09:31

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, u mnie negatyw, chociaż coś mi tam zaświtało na chwilę na tym teście. Powiem Wam, że następnym razem czekam chwilę po przebudzeniu na robienie testu bo teraz to nie umiałam wzroku skupić i mi się ciągle coś mieniło tam w miejscu drugiej krechy 🤣🤣

    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Hejo, u mnie negatyw, chociaż coś mi tam zaświtało na chwilę na tym teście. Powiem Wam, że następnym razem czekam chwilę po przebudzeniu na robienie testu bo teraz to nie umiałam wzroku skupić i mi się ciągle coś mieniło tam w miejscu drugiej krechy 🤣🤣
    Pogadamy za jakiś czas 😂😂😂 to że dzisiaj negatyw nie znaczy że za 5 dni nie będzie pozytyw 😏

    Wjedzma lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego się w ogóle nie przejmuję, przejmę się jak przyjdzie okres, ale to też tylko na chwilę, bo nowy cykl = nowa szansa i tym razem nie spierdzielimy sprawy przez durne kłótnie :D

    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Dlatego się w ogóle nie przejmuję, przejmę się jak przyjdzie okres, ale to też tylko na chwilę, bo nowy cykl = nowa szansa i tym razem nie spierdzielimy sprawy przez durne kłótnie :D
    U mnie dziś 13 dc, wczoraj i dziś negatyw owulacyjny ale kreska ciemnieje więc mam nadzieję że owu wystąpi i w tym cyklu 🥰

    Wjedzma lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
‹‹ 1087 1088 1089 1090 1091 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ