X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Ja ekspertką nie jestem, ale z tego co się zdążyłam nauczyć od dziewczyn, to owulacja często wcale nie pokrywa się z objawami owulacyjnymi typu kłucie czy płodny śluz. Także możliwe że była wcześniej niż Ci się wydaje i te objawy które teraz masz mogą świadczyć o wczesnej ciąży. Ale też nie muszą - u mnie w poprzednim cyklu też były bóle w piersiach, podbrzusze i jajniki codziennie mnie bolały, zgaga i mdłości. No i przyszedł okres. Nie chcę Ci oczywiście odbierać nadziei, ale lepiej do tych wszystkich objawów podchodzić z dystansem. Doris, machnij jakiś teścik i daj znać co tam wyjdzie. Jeśli owu faktycznie była wcześniej, to może już coś wyjdzie :)

    Ja się Właśnie nie nakręcam bo wiem, że przez chorobę małe szanse ale dziwne to wszystko. Na test chyba przy wcześnie,ale może zrobię jutro rano .nie daje mi też spokoju duża wilgoc, bielizna nawet wilgotna , śluz od czasu owulacji mam mlecznybi rzadki jest go bardzo dużo, zawsze miałam bialy i gęsty, bardziej suchy

    To wszystko jest takie dziwne...😅🙄

  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś wytłumaczy jak się udostępnia wykresu bo próbowałam ale nie za bardzo się w tym obeznaje chyba 🤔😅

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam pojęcia niestety :D

    To co, testujemy razem jutro? U mnie też trochę wcześnie, ale już mnie nosi żeby sprawdzić 😅

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Ja nie mam pojęcia niestety :D

    To co, testujemy razem jutro? U mnie też trochę wcześnie, ale już mnie nosi żeby sprawdzić 😅


    Ja tak myślę ze poczekam jaką będzie jutrzejszą temperatura u mnie 3 dni lub 10 do prawdopodobnego okresu więc coś mi się wydaje że test może nic nie pokazać 🤔🤔
    To byłby spory szok dla mnie 🙄

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdziłam w apce i pod widokiem kalendarza masz opcje Udostępnij i wtedy my klikając w Twój nick będziemy mogły zobaczyć Twój wykres. Możesz też zrobić screena i wrzucić na https://naforum.zapodaj.net/

    https://naforum.zapodaj.net/4f090c6e37d3.jpg.html

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Sprawdziłam w apce i pod widokiem kalendarza masz opcje Udostępnij i wtedy my klikając w Twój nick będziemy mogły zobaczyć Twój wykres. Możesz też zrobić screena i wrzucić na https://naforum.zapodaj.net/

    https://naforum.zapodaj.net/4f090c6e37d3.jpg.html



    Ja znalazłam takie coś, daj znać czy działa


    47913ed3f09a014e9d1db0ff593679e3.png

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie działa :c

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Sprawdziłam w apce i pod widokiem kalendarza masz opcje Udostępnij i wtedy my klikając w Twój nick będziemy mogły zobaczyć Twój wykres. Możesz też zrobić screena i wrzucić na https://naforum.zapodaj.net/

    https://naforum.zapodaj.net/4f090c6e37d3.jpg.html


    Udostępniłam. Wjedzma zobaczysz czy działa jak wejdziesz na mój profil ? 😊

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz widzę! Ale Ty jesteś skrupulatna w zapisywaniu objawów :D Wiesz co, ja to bym na podstawie śluzu powiedziała że serio owulka była wcześniej niż ten 28.11

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Teraz widzę! Ale Ty jesteś skrupulatna w zapisywaniu objawów :D Wiesz co, ja to bym na podstawie śluzu powiedziała że serio owulka była wcześniej niż ten 28.11


    To według ciebie którego była 🤔🤔?

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym stawiała na 15-16.11, ale tak jak mówię, ja to jestem początkująca w temacie starań. Wiem, że bez testów owulacyjnych możemy sobie tylko podejrzewać i strzelać, a apka to jednak apka, działa na podstawie jakichśtam swoich algorytmów. Bierze pod uwagę średnią długość Twoich cyklów, więc samo to może wpłynąć na to, że ustawiła Ci owu na 28.11. A sama powiedziałaś, że poprzedni cykl był krótszy niż zazwyczaj, więc możliwe że ten też jest :)

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Ja bym stawiała na 15-16.11, ale tak jak mówię, ja to jestem początkująca w temacie starań. Wiem, że bez testów owulacyjnych możemy sobie tylko podejrzewać i strzelać, a apka to jednak apka, działa na podstawie jakichśtam swoich algorytmów. Bierze pod uwagę średnią długość Twoich cyklów, więc samo to może wpłynąć na to, że ustawiła Ci owu na 28.11. A sama powiedziałaś, że poprzedni cykl był krótszy niż zazwyczaj, więc możliwe że ten też jest :)



    Nawet skok pasuje na 28.11 15-16.11 temp była ok 36.5 🤔🤔 dziwne to

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko jak ja zamieszałam w poprzedniej wiadomości, przepraszam! Raz spojrzałam na DC a raz na date. Miałam na myśli że stawiam na owulke 15-16 dc, a nie 18 dc (28.11) tak jak apka mówi :D No i jeśli mam rację to byś miała jutro około 10 dpo tak jak ja :) Ja tam nie czekam, testuję, może już coś wyjść ale oczywiście nie musi

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    O matko jak ja zamieszałam w poprzedniej wiadomości, przepraszam! Raz spojrzałam na DC a raz na date. Miałam na myśli że stawiam na owulke 15-16 dc, a nie 18 dc (28.11) tak jak apka mówi :D No i jeśli mam rację to byś miała jutro około 10 dpo tak jak ja :) Ja tam nie czekam, testuję, może już coś wyjść ale oczywiście nie musi


    Zobaczę może też spróbuję, chociaż o 6.30 jadę do Warszawy więc w pośpiechu może zapomnę 🤣🤣

  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    O matko jak ja zamieszałam w poprzedniej wiadomości, przepraszam! Raz spojrzałam na DC a raz na date. Miałam na myśli że stawiam na owulke 15-16 dc, a nie 18 dc (28.11) tak jak apka mówi :D No i jeśli mam rację to byś miała jutro około 10 dpo tak jak ja :) Ja tam nie czekam, testuję, może już coś wyjść ale oczywiście nie musi



    Mierzyłam sobie nawet teraz temp bo od rana leżę w łóżku i jest wyższa niż po całym dniu ruchu zawsze mam wieczorem po pracy 37.2 a teraz 37.44 🤔🤔

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dwie kreski <3 Jak zatestujesz to daj znać koniecznie :)

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Trzymam kciuki za dwie kreski <3 Jak zatestujesz to daj znać koniecznie :)


    Miałam jeden test na stanie i mnie podkusiło ale tak jak myślałam fałszywy alarm 😁

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani cienia? Ach szkoda, no ale póki nie ma @ to jest nadzieja :)

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Ani cienia? Ach szkoda, no ale póki nie ma @ to jest nadzieja :)


    Cień mi się mieni w oczach po całym teście w każdym miejscu 🤣🤣

    Doszły bóle jak na okres i uczucie ucisku 🙄 @ prwnie nadchodzi oby nie jutro bo czekam na te badanie już 2 i pił miesiąca 😒😒

  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma A ty jaki masz śluz po owulacji?

‹‹ 1085 1086 1087 1088 1089 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ