X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marchewka wrote:
    Kochana łącze się z Toba w bólu. Mój mi wczoraj zrobil awanturę ze jest zmęczony i dosłownie "owulacja miala byc gdzieś koło weekendu bo on musi odpoczac"...
    Jak jakiś dzieciak się zachował...

    Przesyłam Ci bardzo mocne uściski i ciepłe myśli. Martwienie się tym nie pomoże.
    Dziękuję i również posyłam uściski ❤️ mam nadzieję że te chłopy kiedyś dojrzeją 🤦🏻‍♀️

    Co do objawów Tedka, to podobno bardzo częste, że są bóle na okres a okresu nie ma 🤔 macica rośnie, rozpulchnia się i stąd bóle okresowe i np w krzyżu 🙃

    Ja byłam wczoraj na krwi. Insulinę mam do dupy 🤷🏻‍♀️
    Tarczyca niby ok ale wcale ok nie jest 🤦🏻‍♀️
    Czekam na AMH. Pewnie będzie w okolicach następnego piątku...
    Idę do endokrynologa.
    Mam dzisiaj zalamke, jestem gruba a jeszcze chłop mnie ciągle czymś dokarmia, wyniki kijowe, czy się odchudzam czy nie to wielkiej różnicy nie ma 😭
    Wszystko nie tak 🙄

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam! Sluchajnie byłam na usg. Lekarz stwierdził PCOS... wytłumaczycie mi jak z tym żyć i przede wszystkim jak skutecznie walczyć walczyć ciążę? Załamałam się:(

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIDI wrote:
    Hej wam! Sluchajnie byłam na usg. Lekarz stwierdził PCOS... wytłumaczycie mi jak z tym żyć i przede wszystkim jak skutecznie walczyć walczyć ciążę? Załamałam się:(
    Tez mam podobno 🤔 pije zioła ojca sroki nr 3. Już drugi cykl. W poprzednim pierwszy raz miałam owulacyjny test pozytywny :) oprócz tego dziewczyny polecają suple wspomagające owulację, ale ja póki co nie stosowałam... Rok mija jak się staramy.

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2743 2947

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi, a zlecił Ci dodatkowe badania? Żeby potwierdzić PCOS? Jajniki na obrazie usg mogą być policystyczne, ale nie koniecznie tak jest :) zbadaj Sobie AMH między innymi, testosteron itd.

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    Didi, a zlecił Ci dodatkowe badania? Żeby potwierdzić PCOS? Jajniki na obrazie usg mogą być policystyczne, ale nie koniecznie tak jest :) zbadaj Sobie AMH między innymi, testosteron itd.
    No właśnie Didi, ja mam obraz usg pcos a z badań nie za bardzo to wychodzi 🤔 teraz czekam na wyniki amh właśnie. Jak w ciążę nie zajdę to w przyszłym cyklu badam testosteron, estradiol.

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2157 1347

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Dziękuję i również posyłam uściski ❤️ mam nadzieję że te chłopy kiedyś dojrzeją 🤦🏻‍♀️

    Co do objawów Tedka, to podobno bardzo częste, że są bóle na okres a okresu nie ma 🤔 macica rośnie, rozpulchnia się i stąd bóle okresowe i np w krzyżu 🙃

    Ja byłam wczoraj na krwi. Insulinę mam do dupy 🤷🏻‍♀️
    Tarczyca niby ok ale wcale ok nie jest 🤦🏻‍♀️
    Czekam na AMH. Pewnie będzie w okolicach następnego piątku...
    Idę do endokrynologa.
    Mam dzisiaj zalamke, jestem gruba a jeszcze chłop mnie ciągle czymś dokarmia, wyniki kijowe, czy się odchudzam czy nie to wielkiej różnicy nie ma 😭
    Wszystko nie tak 🙄

    No wlasnie Twoje AMH! Super ze zrobisz! :) daj znać jakie wyniki! :)

    A dlaczego mówisz ze z tarczyca nie jest ok? Złe sie czujesz? Ja w kwestii tarczycy stałam sie ekspertka! :p miałam ja tak zjechana ze zaczęłam mieć juz lekowe nerwicowe objawy ze strony organizmu. Tak wiele lat leczenia, a wlasciwie szukania przyczyny i teraz o tarczycy wiem wszystko :) jakbyś chciała pogadać to daj znać :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    No wlasnie Twoje AMH! Super ze zrobisz! :) daj znać jakie wyniki! :)

    A dlaczego mówisz ze z tarczyca nie jest ok? Złe sie czujesz? Ja w kwestii tarczycy stałam sie ekspertka! :p miałam ja tak zjechana ze zaczęłam mieć juz lekowe nerwicowe objawy ze strony organizmu. Tak wiele lat leczenia, a wlasciwie szukania przyczyny i teraz o tarczycy wiem wszystko :) jakbyś chciała pogadać to daj znać :)
    Bardzo chętnie pogadam!
    Ogólnie mam problemy z włosami, strasznie mi lecą a suplementuje witaminy i myje kosmetykami naturalnymi od marca i zero poprawy 🤦🏻‍♀️ oprócz tego sucha skóra, problemy ze schudnięciem, ciągłe bóle głowy i ogólne zmęczenie choć nic takiego nie robię aby mieć takie zjazdy :/

    ALE!

    Dziś pierwszy raz w życiu miałam ciągnący śluz 😳😳😳
    Ciekawe czy to tylko jednorazowy wybryk czy zostanie ze mną na dłużej 🥴

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    Didi, a zlecił Ci dodatkowe badania? Żeby potwierdzić PCOS? Jajniki na obrazie usg mogą być policystyczne, ale nie koniecznie tak jest :) zbadaj Sobie AMH między innymi, testosteron itd.

    Hania123- Nic mi nie zlecił. Jak zapytałam go jak to się leczy, powiedział że mam iść do ginekologa. (On sam był też ginekologiem). Na LEŻANCE leżałam niecałe 5 min. W sumie to moja wizyta łącznie z rozebraniem, badaniem ubraniem i otrzymaniem wyniku trwała 7 min...
    Napisalam do mojej ginekolog i czekam na odpowiedź. Ale powiem Wam szczerze, że przed antykoncepcją (która trwała 3 miesiace) widzialam po sluzie że mam dni plodne. Teraz? Nic nie widzę...

    W badaniu jedyne co wskazuje na PCOS to drobnopecherzykowa struktura jajników.
    Dzieki za informacje. Jeśli mi gin nie zleci tych badań to ją zapytam o to.

    Czy to j prawda że z tym schorzeniem faktycznie bardzo ciężko zajsc w ciążę i potrzebna jest np. In vitro ? Niby w tym miesiącu stwierdziłam że troszkę odpuszczam, że co ma być to bedzie ale teraz w tej sytuacji znow jestem nakręcona. :( 😣

  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Bardzo chętnie pogadam!
    Ogólnie mam problemy z włosami, strasznie mi lecą a suplementuje witaminy i myje kosmetykami naturalnymi od marca i zero poprawy 🤦🏻‍♀️ oprócz tego sucha skóra, problemy ze schudnięciem, ciągłe bóle głowy i ogólne zmęczenie choć nic takiego nie robię aby mieć takie zjazdy :/

    ALE!

    Dziś pierwszy raz w życiu miałam ciągnący śluz 😳😳😳
    Ciekawe czy to tylko jednorazowy wybryk czy zostanie ze mną na dłużej 🥴
    Kurcze, Felinka 94, mam bardzo podobnie 😳 ale niestety brak śluzu.
    Oby jednak ten Twój śluz okazał się poprawą funkcjonowania organizmu 👌

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIDI wrote:
    Kurcze, Felinka 94, mam bardzo podobnie 😳 ale niestety brak śluzu.
    Oby jednak ten Twój śluz okazał się poprawą funkcjonowania organizmu 👌
    Kochana ja anty brałam 11 lat. Okres odrazu po odstawieniu miałam normalnie regularnie w miarę ale zero śluzu. Okazało się że moje jajeczka dojrzewają ale nie pękają i miałam mnóstwo mini torbieli (choć miałam bóle jajnika raz lewy raz prawy w czasie gdy owulacja mogła mieć miejsce) . Z badań pcos nie wyszło. Ogólnie hormony ok. Zaczęłam od tamtego cyklu pić te zioła. Mam nadzieję że coś polepsze. Oprócz tego suplementuje Wit D i witaminy prenatalne w razie czego 🤔 zastanawiam się jeszcze nad tymi cudami co to mają owulację wywołać 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy tabletkach anty i po odstawieniu długo miałam suszę i inne problemy. Nigdy więcej tego świństwa, jak już to jakaś wkładka. Odstawiłam chyba 3 lata temu a cykl dopiero teraz wrócił mi w miarę do normy :/

    Kurcze chciałabym móc Wam coś odpisać i poradzić na te wszystkie badania i diagnozy, ale nie mam pojęcia o co chodzi, więc napiszę tylko, że trzymam mocno kciuki żeby się wszystko unormowało. Ja jestem na początku swojej drogi więc żadnych badań nie robiłam, mało się udzielam, bo czuję się przy Was totalnym laikiem, ale czytam wszystkie wątki codziennie i każdej z osobna z całego serca życzę dwóch kresek <3

    Ja testuję pierwszy raz w poniedziałek bo oczywiście już mnie nosi, żeby siknąć. Nie mam pojęcia kiedy dokładnie było owu, wg objawów i apki 26.10, a seksy były dopiero 28.10 bo wcześniej się trochę pożarliśmy :/ także pewnie nic z tego nie będzie, ale jakaś nadzieja zawsze jest

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Ja przy tabletkach anty i po odstawieniu długo miałam suszę i inne problemy. Nigdy więcej tego świństwa, jak już to jakaś wkładka. Odstawiłam chyba 3 lata temu a cykl dopiero teraz wrócił mi w miarę do normy :/

    Kurcze chciałabym móc Wam coś odpisać i poradzić na te wszystkie badania i diagnozy, ale nie mam pojęcia o co chodzi, więc napiszę tylko, że trzymam mocno kciuki żeby się wszystko unormowało. Ja jestem na początku swojej drogi więc żadnych badań nie robiłam, mało się udzielam, bo czuję się przy Was totalnym laikiem, ale czytam wszystkie wątki codziennie i każdej z osobna z całego serca życzę dwóch kresek <3

    Ja testuję pierwszy raz w poniedziałek bo oczywiście już mnie nosi, żeby siknąć. Nie mam pojęcia kiedy dokładnie było owu, wg objawów i apki 26.10, a seksy były dopiero 28.10 bo wcześniej się trochę pożarliśmy :/ także pewnie nic z tego nie będzie, ale jakaś nadzieja zawsze jest
    Ja z pewnością nie mam za dużej wiedzy, głównie czerpie wiedzę stąd 🙆🏻‍♀️ w razie czego pytaj, wzajemnie sobie będziemy pomagać <3 ja w sumie też jestem świeżak bo dopiero od listopadowego cyklu zaczęłam prawdziwe starania, wcześniej 10 miesięcy to po prostu była zabawa w chybił trafił ;)

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jestem dociekliwy człowiek, więc jak jak widzę coś czego nie rozumiem to od razu szperam w google 😅 Tyle rzeczy już się z tego forum dowiedziałam, że szok 😱 my póki co próbujemy w miarę na luzie, bez testów owu, jedynie obserwacja objawów. Ja to można powiedzieć że 3cs, pierwszy był w styczniu - spontan. Nie wyszło, dalej stwierdziliśmy że to nie jest dobry czas na dziecko, bo kupowaliśmy mieszkanie, później remont, za dużo stresu i zamieszania. I znów spontan na koniec pazdziernika, no i teraz w listopadzie chyba się spóźniliśmy. Także takie trochę nieogarnięte te nasze starania 🤷‍♀️

    A Ty Felinka który dc? Będzie jakieś testowanko?

    Hania123 widziałam Twoje testy w comiesięcznym wątku. Trzymam kciuki z całych sił żeby to nie były podłe oszukańce 💪 <3

    Hania123 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2743 2947

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 02:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzma kochana dziękuje ❤️ Ale nie nastawiam się

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Ja to jestem dociekliwy człowiek, więc jak jak widzę coś czego nie rozumiem to od razu szperam w google 😅 Tyle rzeczy już się z tego forum dowiedziałam, że szok 😱 my póki co próbujemy w miarę na luzie, bez testów owu, jedynie obserwacja objawów. Ja to można powiedzieć że 3cs, pierwszy był w styczniu - spontan. Nie wyszło, dalej stwierdziliśmy że to nie jest dobry czas na dziecko, bo kupowaliśmy mieszkanie, później remont, za dużo stresu i zamieszania. I znów spontan na koniec pazdziernika, no i teraz w listopadzie chyba się spóźniliśmy. Także takie trochę nieogarnięte te nasze starania 🤷‍♀️

    A Ty Felinka który dc? Będzie jakieś testowanko?

    Hania123 widziałam Twoje testy w comiesięcznym wątku. Trzymam kciuki z całych sił żeby to nie były podłe oszukańce 💪 <3
    No to tak jak ja 🙆🏻‍♀️ u mnie owulacja jest późno (koło 18dc) więc będę testować w święta o ile w ogóle uznam że ma to sens 🥴
    A Ty teraz który dzień? 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj 22 dc :) a ostatnio cykle mam 27-30 dni

    To życzę Ci Felinka pięknego prezentu pod choinką <3

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem tu nowa. Po krotce opiszę swoją sytuację.  4 lata jestem w związku, zawsze kochamy się bez zabezpieczeń (nie planowaliśmy nigdy ani jakoś się nie staraliśmy żeby trafić w ten dzień) ok 3.5 roku temu miałam problem z klykcinami, niestety trafiłam na takiego ginekologa który tylko z zewnątrz zlikwidował i nie polecił żadnego dalszego leczenia ni nic. Troszkę zaniedbałam i 3 lata nie robiłam cytologii.  Robiona 3 miesiące temu wykazała wirusa HPV typ 11 i 66, dysplasje szyjki oraz obecne komorki nowotworowe ( jutro jadę na kolposkopie) na wizytach u ginekologa nie wodzial żadnych aktywności w jajnikach więc pewnie przez te 3 lata nie leczenia moje szanse sporo zmalały . Zaczęłam mierzyc temperaturę od tego cyklu tak dla siebie po prostu . Rozpisze wam jak to wygląda bo nie umiem dołączyć wykresu . Zaznaczę ze moje cykle są bardzo rozregulowane. Jeden 47 dni drugi 35 trzeci 28 później znowu 35.. ostatni trwał 28. Okres taki obfitszy trwał 2 dni później 3 dni plamienia podczas tych 3 dni plamienia temp 36.6. Od 5dc do 17 dc wahała się między 36.4 -36.5 później 18dc skok na 36.64
    19dc 36.71
    20dc 36.58
    21 dc 36.67
    22dc 36.72
    23dc  36.77
    24dc 36.66
    25dc - dziś- 36.90

    Wyszły mi straszne zyly na piersiach jest ich bardzo dużo, sutki trochę bolą jak nigdy. Jestem zdziwiona bo jakie kolwiek objawy miałam zawsze z rozpoczęciem okresu nigdy przed. Przez ok tydzień mniej więcej w czasie owulacji kul dosyć mocno prawy jajnik po tym trochę lekkie klucie w podbrzuszu . Na razie spokój tylko te piersi i ten skok temperatury mnie zastanawia..czyżby cud?🤔🤔

    Dodam że stosunki były w czasie 'domniemanej owulacji'

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Doris98!

    Przykro mi z powodu Twoich problemów zdrowotnych. Mam nadzieję, że na tej kolposkopii nic nie wyjdzie (przyjaciółka miała ostatnio podobną sytuacje i na szczęście fałszywy alarm z tymi komórkami nowotworowymi).

    Te temperatury wyglądają obiecująco, kiedy były te kłucia w podbrzuszu? Ja to już bym na Twoim miejscu sikała na testy :D

    Btw. jakich termometrów używacie do pomiaru temperatury? Ja mam w domu jeden cyfrowy jeden starego typu i oba pokazują przeróżne wyniki, chciałabym kupić coś lepszego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2021, 10:41

    age.png
  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Hej Doris98!

    Przykro mi z powodu Twoich problemów zdrowotnych. Mam nadzieję, że na tej kolposkopii nic nie wyjdzie (przyjaciółka miała ostatnio podobną sytuacje i na szczęście fałszywy alarm z tymi komórkami nowotworowymi).

    Te temperatury wyglądają bardzo obiecująco, kiedy były te kłucia w podbrzuszu? Ja to już bym na Twoim miejscu sikała na testy :D

    Btw. jakich termometrów używacie do pomiaru temperatury? Ja mam w domu jeden cyfrowy jeden starego typu i oba pokazują przeróżne wyniki, chciałabym kupić coś lepszego

    Hej Wjedzma ❤ klucie były dzień przed tym malym spadkiem i w dzien spadku

    Czyli 23 dc i 24 dc dwa dni temu od wczoraj ok tylko te piersi sutki wrażliwe ale nie mocno,trochę jakby pociemnialy..nie chcę sobie wmawiać więc się nie doszukuje 😒

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ekspertką nie jestem, ale z tego co się zdążyłam nauczyć od dziewczyn, to owulacja często wcale nie pokrywa się z objawami owulacyjnymi typu kłucie czy płodny śluz. Także możliwe że była wcześniej niż Ci się wydaje i te objawy które teraz masz mogą świadczyć o wczesnej ciąży. Ale też nie muszą - u mnie w poprzednim cyklu też były bóle w piersiach, podbrzusze i jajniki codziennie mnie bolały, zgaga i mdłości. No i przyszedł okres. Nie chcę Ci oczywiście odbierać nadziei, ale lepiej do tych wszystkich objawów podchodzić z dystansem. Doris, machnij jakiś teścik i daj znać co tam wyjdzie. Jeśli owu faktycznie była wcześniej, to może już coś wyjdzie :)

    age.png
‹‹ 1084 1085 1086 1087 1088 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ