X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Nikaaaa Przyjaciółka
    Postów: 105 34

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja owulacyjne zazwyczaj robiłam o 17.00. 🙂

    Monia01 lubi tę wiadomość

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 415

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 8dpo, złapało mnie jakieś choróbsko to nawet poranne mierzenie temperatury jest nie miarodajne 🙈🙈 pozostaje czekać grzecznie...

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta100 wrote:
    Ja po 3 miesiącach z duphastonem miałam owu uregulowana na 16 dzień cyklu. Przed nim to tez nie umiałam trafić bo raz w 20 raz 22 a nie raz w 16. Mnie bardzo pomógł.
    A co do testów to z nimi różnie bywa. Ja zmieniałam czesto i w końcu stanęła na clearblue. Dopoero z nimi umiałam przynajmniej wyłapać pik LH
    Marta, dzięki bardzo za pomoc.
    Dostałam jednorazowo tego dupka w sensie na miesiąc, to nie wiem czy tak ureguluje mi owulację, ale liczę na to.
    Wczoraj test owu nie był jednoznaczny wiec zobacze dzis jak to będzie wyglądało:)

  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciaa wrote:
    U mnie 8dpo, złapało mnie jakieś choróbsko to nawet poranne mierzenie temperatury jest nie miarodajne 🙈🙈 pozostaje czekać grzecznie...
    Wspolczuje :(
    Trzymam kciuki 🤞🍀🍀🍀

  • madzia28 Autorytet
    Postów: 743 982

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka gdzie zniknęłaś? Wszystko dobrze? Dobrze się czujesz?

    07.09.2022 3320g i 57 cm cudu ♥️

    age.png

    01.2021 9tc 👼
    04.2021 6tc 👼
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia28 wrote:
    Felinka gdzie zniknęłaś? Wszystko dobrze? Dobrze się czujesz?
    Dziękuję, tak wszystko okej :) potrzebowałam chwili oddechu.

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Wracam do Wam po prawie rocznej przerwie. Rok temu stracilismy naszą pierwsza ciążę. Za nami dużo miesięcy walki o ustabilizowanie hormonów, o owulacje. I w związku z tym ze w poprzedniej ciazy znalazłam tu ogrom wsparcia teraz też podczas tych baszych staran chciałabym tym razem to ja Was wspierac i dzielić się zarówno troskami jak i radościami. Gratuluje wszystkim którym się udało I bardzo mocno wierzę że nam wszystkim za jakiś czas się uda i dołączymy do tego grona.
    Od poprzedniej ciazy dużo się zmieniło. Organizm nie dziala już w moim przypadku jak kiedyś. I trochę kosztowało nas aby wróciła owulacja. Aktualnie jestem w drugim cyklu w którym wystąpiła owulacja. Jest to w 24dc, w 14dc Usg potwierdziło ze owulacja była w 13dc. Także czekam na testowanie... boję się zarówno zobaczyć negatyw jakmi pozytyw:( ogólnie chyba mam panikę przed testowaniem:( boję się tego co będzie dalej...

  • DIDI Ekspertka
    Postów: 204 69

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka88 wrote:
    Cześć Dziewczyny. Wracam do Wam po prawie rocznej przerwie. Rok temu stracilismy naszą pierwsza ciążę. Za nami dużo miesięcy walki o ustabilizowanie hormonów, o owulacje. I w związku z tym ze w poprzedniej ciazy znalazłam tu ogrom wsparcia teraz też podczas tych baszych staran chciałabym tym razem to ja Was wspierac i dzielić się zarówno troskami jak i radościami. Gratuluje wszystkim którym się udało I bardzo mocno wierzę że nam wszystkim za jakiś czas się uda i dołączymy do tego grona.
    Od poprzedniej ciazy dużo się zmieniło. Organizm nie dziala już w moim przypadku jak kiedyś. I trochę kosztowało nas aby wróciła owulacja. Aktualnie jestem w drugim cyklu w którym wystąpiła owulacja. Jest to w 24dc, w 14dc Usg potwierdziło ze owulacja była w 13dc. Także czekam na testowanie... boję się zarówno zobaczyć negatyw jakmi pozytyw:( ogólnie chyba mam panikę przed testowaniem:( boję się tego co będzie dalej...
    Witaj Lenka! Cieszymy się bardzo ze z nami jesteś. Ta grupa daje naprawdę dużo wsparcia.
    Przykro mi ze dotknęło Cie tyle trudności i przykrości ale nic nie dzieje się bez przyczyny i po każdym upadku wstajemy mocniejsze i silniejsze. 😊
    Trzymam kciuki za pozytyw, bo przeciez tego tu wszystkie chcemy. Dla każdej z nas jest odpowiedni plan i nic tego nie zmieni.
    Ja albo rozwaliłam sobie system hormonalny przez chwilowa anty i nie mogę teraz dojść do ładu (nie mam owu, podejrzenie pcos) albo kurcze cos zaczęło się dziać. Kiedy owu była widoczna bez wkładania palca, bez obserwacji a teraz? Lipa...
    Nie załamujemy się tylko idziemy zawsze do przodu i tak też jest w Twojej sytuacji. Idziesz powolutku do przodu, i to się liczy 🍀🤞❤

  • Ana94 Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Czy któraś z Was miala tradzik ? Jako objaw ciazy ?

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana94 wrote:
    Hej
    Czy któraś z Was miala tradzik ? Jako objaw ciazy ?
    Ja... Miałam przed pozytywnym testem i do teraz co i raz wyskakuje jakaś krosta 🙄

    Ana94 lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Ana94 Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Ja... Miałam przed pozytywnym testem i do teraz co i raz wyskakuje jakaś krosta 🙄

    Dziekuje za odpowiedź Felinka <3
    Teraz tylko czekać czy to na 🐒 czy 🤰

    Felinka94 lubi tę wiadomość

  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś już nie wytrzymałam 12dpo test biel wizira... czekam cierpliwie do środy... w srode powtorka...

  • Ana94 Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka88 wrote:
    Dziś już nie wytrzymałam 12dpo test biel wizira... czekam cierpliwie do środy... w srode powtorka...

    To czekanie jest najgorsze prawda :-(
    Lenka88 trzymam kciuki, aby w środę pojawiły się mocne ||

  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana94 wrote:
    To czekanie jest najgorsze prawda :-(
    Lenka88 trzymam kciuki, aby w środę pojawiły się mocne ||
    Czuje się dziwnie i stąd podejrzenie ze może byc pozytyw ale to już chyba podświadomość robi swoje. Z drugiej strony testuje bo lekarz kazał przyjść odrazu tego dnia kiedy będą dwie kreski bo trzeba wdrazyc zastrzyki przeciwzakrzepowe.

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny ✊🏼✊🏼

    Ana94 lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Ana94 Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka88 wrote:
    Czuje się dziwnie i stąd podejrzenie ze może byc pozytyw ale to już chyba podświadomość robi swoje. Z drugiej strony testuje bo lekarz kazał przyjść odrazu tego dnia kiedy będą dwie kreski bo trzeba wdrazyc zastrzyki przeciwzakrzepowe.


    To oby to dziwne uczucie zwiastowało 2 kreseczki 😊😊😊
    Oj tak.... podświadomość nasza nie zna granic. Uwielbiam czytać forum , ale też trochę z dystansem trzeba do tego wszystkiego podejść bo później czlowiek wariuje i doszukuje się wielu rzeczy 🙈🙈🙉

    No tak jak jest takie zalecenie lekarza to trzeba testować, aby nie przegapić

  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze zawsze bylam sceptycznie nastawiona do forum ale dzięki tej grupie dostalam tyle wsparcia. Dziewczyny ktore mi je dawały już są mamusiami a mimo wszystko pytają co u mnie i trzymają mocno kciuki.
    Dziewczyny to forum ma moc;) i wierzę że niedługo wszystkie będziemy się wspierała oczekując na szczęśliwe rozwiazania:)
    Ogólnie ufam swojej intuicji i z moją intuicja to już nawet mój mąż nie konkuruje:)

    Felinka94, trzymam mocno za Was kciuki:)

    Ana94 lubi tę wiadomość

  • Ana94 Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahhaha wczoraj robiłam test , po paru minutach patrzę negative, dzisiaj sobie go otwieram i mam cien drugiej kreski, nie mogło być tak wczoraj od razu po zrobieniu ...eh
    Ktoras tez tak miala z Was ??:-D

  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie mialam tak ale no dobra, Ana84 przekonalas mnie:) W śmieciach jeszcze nie grzebalam ale może musi byc ten pierwszy raz:) jutro zobacze czy coś bedzie;)

  • Ana94 Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahhahahah love <3

‹‹ 1176 1177 1178 1179 1180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ