X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Kamieniara Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 8 września, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ❤️ Życzę prawidłowych przyrostów i spokojnej ciąży!

    kocham_zycie lubi tę wiadomość

  • kocham_zycie Znajoma
    Postów: 24 14

    Wysłany: 9 września, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamieniara wrote:
    Gratulacje ❤️ Życzę prawidłowych przyrostów i spokojnej ciąży!


    Dziękuję ! 🙏🏼

  • Agaga94 Debiutantka
    Postów: 6 18

    Wysłany: 10 września, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😀

    Jestem tu nowa, u nas początki bo to dopiero 2cs.

    Jestem ok 7-8 dpo, moje cykle są regularne ok 27-28 dni, do @ 7 dni. Od dwóch dni czuję kłucie jajnika i delikatny ból podbrzusza. Nigdy wcześniej tak nie miałam, zwykle boli mnie podbrzusze dopiero drugiego dnia @. Czy to możliwe, że to implantacja? Dziś rano robiłam test ale wyszedł negatywny. Wydaje mi się, że to za wcześnie i z następnym testem postaram się wstrzymać do @.

    Co myślicie?

    preg.png

    15/09/24 ⏸
    17/09/24 Beta 148,23
    19/09/24 Beta ?
    04/10/24 ⚕
  • Nieprzejrzysta Ekspertka
    Postów: 241 376

    Wysłany: 10 września, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaga94 wrote:
    Cześć dziewczyny 😀

    Jestem tu nowa, u nas początki bo to dopiero 2cs.

    Jestem ok 7-8 dpo, moje cykle są regularne ok 27-28 dni, do @ 7 dni. Od dwóch dni czuję kłucie jajnika i delikatny ból podbrzusza. Nigdy wcześniej tak nie miałam, zwykle boli mnie podbrzusze dopiero drugiego dnia @. Czy to możliwe, że to implantacja? Dziś rano robiłam test ale wyszedł negatywny. Wydaje mi się, że to za wcześnie i z następnym testem postaram się wstrzymać do @.

    Co myślicie?

    Nie nastawiaj się i nie wyszukuj objawów. Ja też miałam dziwne rzeczy, wtedy kiedy zaczęłam czekać na objawy 😅 I za każdym razem obstawiałam ciążę, teraz po kilku miesiącach starań - już odpuściłam 😉Tak naprawdę do 12 dpo nie ma żadnych objawów ciążowych, bo organizm jeszcze nie ogarnia, że jest w ciąży.
    Zrelaksuj się i niczego nie szukaj, jak ma być ciąża to się dowiesz w swoim czasie 😀

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣 🍀
    -16.09.24r. Nieśmiałe II kreseczki ❤️
    -Progesteron 11.09.24r.-27,60 💪
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • Eedzia11 Autorytet
    Postów: 364 133

    Wysłany: 10 września, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Wam

    dziś wg Ovu jest 33 dzień cyklu, ok 4-5 dni po spodziewanej @. Od kilku dni robię testy ciążowe i są negatywne. Nie wiem co myśleć, wpis raczej z serii "żalipostów", bo nic tylko czekać.

    Zwykle cykle mam ok 28 dniowe z różnicą 1 dnia ale w kwietniu poroniłam i zastanawiam się, czy ten wydłużony cykl to nadal ustawianie się organizmu. W maju miałam cykl 24 dniowy, potem czerwiec i lipiec 27 dni no i teraz leci 33 dni i ani w tą ani wewte.

    W żadnym z nich nie potrafiłam ustalić dni płodnych wg obserwacji organizmu. Jedynie matematyka i ogólne zasady schematyczne więc może faktycznie cykl ten służy do regulacji.. (??) w 4 miesiącu po poronieniu trochę dziwne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września, 18:43

    3jgxgzu39cero8h3.png

    _____________________________
    01.02 beta 24,53 💛 progesteron 24,58 (3 tygodnie i 5 dni)
    11.02 beta 2403,0 (5 tydzień i 1 dzień)
    08.03.24 pozytywny test ciążowy
    11.04.24 poronienie
    17.02 beta 11870,0
    18.02 CRL 3,7 mm mamy serduszko ❤
    23.02 CRL 6,2mm
    ❤❤❤ 11.10.2022 urodził się Synuś ❤❤❤
  • Lania67 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 września, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje cykle zawsze są około 32-35 dni. Wczoraj w 29 dniu dostałam brązowego plamienia (nigdy takie u mnie nie występuje zawsze od razu miesiączka) niewielki ból brzucha m, dziś dalej delikatne plamienie ale bez bólu. Może to być ciąża albo zagnieżdżenie? Kiedy zrobić test?

  • Eedzia11 Autorytet
    Postów: 364 133

    Wysłany: 12 września, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lania67 wrote:
    Hej moje cykle zawsze są około 32-35 dni. Wczoraj w 29 dniu dostałam brązowego plamienia (nigdy takie u mnie nie występuje zawsze od razu miesiączka) niewielki ból brzucha m, dziś dalej delikatne plamienie ale bez bólu. Może to być ciąża albo zagnieżdżenie? Kiedy zrobić test?
    Wg mnie to zapowiedź okresu. Jeśli minie dzień spodziewanej @ to dopiero wtedy zacznij testy. Jak zaczniesz prędzej to cię nerwica zje, bo będziesz codziennie myśleć 'a może dziś'

    3jgxgzu39cero8h3.png

    _____________________________
    01.02 beta 24,53 💛 progesteron 24,58 (3 tygodnie i 5 dni)
    11.02 beta 2403,0 (5 tydzień i 1 dzień)
    08.03.24 pozytywny test ciążowy
    11.04.24 poronienie
    17.02 beta 11870,0
    18.02 CRL 3,7 mm mamy serduszko ❤
    23.02 CRL 6,2mm
    ❤❤❤ 11.10.2022 urodził się Synuś ❤❤❤
  • Agaga94 Debiutantka
    Postów: 6 18

    Wysłany: 13 września, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaga94 wrote:
    Cześć dziewczyny 😀

    Jestem tu nowa, u nas początki bo to dopiero 2cs.

    Jestem ok 7-8 dpo, moje cykle są regularne ok 27-28 dni, do @ 7 dni. Od dwóch dni czuję kłucie jajnika i delikatny ból podbrzusza. Nigdy wcześniej tak nie miałam, zwykle boli mnie podbrzusze dopiero drugiego dnia @. Czy to możliwe, że to implantacja? Dziś rano robiłam test ale wyszedł negatywny. Wydaje mi się, że to za wcześnie i z następnym testem postaram się wstrzymać do @.

    Co myślicie?
    Dziewczyny, mam coraz więcej objawów (albo świruję🙈). Wczoraj pojawił się na papierze śluz podbarwiony jasnoróżową krwią (jednorazowo), dziś rano tak samo, potem czysto. Wczoraj bolały mnie też piersi a nigdy nie bolały.
    Ogólnie moje cykle po odstawieniu anty w grudniu 2023 są bardzo regularne i bardzo "przyjazne" tzn. dość skąpe miesiączki, delikatny ból podbrzusza i tyle. Do @ 4 dni - wczoraj test ale wykonany w ciągu dnia i negatyw 😞
    Moja cierpliwość jest wystawiona na próbę.
    Myślicie, żeby pójść na betę jutro czy czekać?

    preg.png

    15/09/24 ⏸
    17/09/24 Beta 148,23
    19/09/24 Beta ?
    04/10/24 ⚕
  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 111 49

    Wysłany: 13 września, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej poczekaj te kilka dni do dnia miesiączki 😊

‹‹ 1213 1214 1215 1216 1217
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ