X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem nowa :)
    Aktualnie drugi cykl starań, 25 dzień cyklu, jakieś 9-10 dni po owulacji. Od 5 do 9 dpo miałam okropny ból prawego jajnika, jednego dnia aż momentami chodzić nie mogłam. Nigdy nie miałam czegoś takiego. Dzisiaj też trochę kłuje, ale już leciutko i chwilami. Zmęczona i śpiąca za to jestem koszmarnie. Oczywiście wkręcam sobie implantację, ale coś mi się nie wydaje.
    W poniedziałek mam termin @, zobaczymy jak będzie.
    Pozdrawiam Was wszystkie i powodzonka <3

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Cześć, jestem nowa :)
    Aktualnie drugi cykl starań, 25 dzień cyklu, jakieś 9-10 dni po owulacji. Od 5 do 9 dpo miałam okropny ból prawego jajnika, jednego dnia aż momentami chodzić nie mogłam. Nigdy nie miałam czegoś takiego. Dzisiaj też trochę kłuje, ale już leciutko i chwilami. Zmęczona i śpiąca za to jestem koszmarnie. Oczywiście wkręcam sobie implantację, ale coś mi się nie wydaje.
    W poniedziałek mam termin @, zobaczymy jak będzie.
    Pozdrawiam Was wszystkie i powodzonka <3

    Hej witaj ... A jakies plamienie mialas? Choc to akurat nie jest wyznacznik, bo ono akurat nie zawsze wustepuje. Jezeli wcześniej nie mialas takich boli jajnika to kto wie moze bedzie fasolka ... A jakies inne objawy? Temperature mierzysz? Ja powoli zblizam sie do owulacji o ile w ogole nastapi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatury nie mierzę, bo do tej pory nie miałam termometru, ale już do mnie jedzie. Z innych objawów to takie niespecyficzne: senność, ból głowy, mdłości. Plamienia brak.
    Trzymam kciuki za owulację.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i zapomniałabym o głodzie co godzinę i metaliczno-kwaśnym posmaku w ustach. Tylko, że już od kilku tygodni mam takie objawy żołądkowe, więc nie wiem co z czym i równie dobrze może to być objaw ze strony przewodu pokarmowego.

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    A i zapomniałabym o głodzie co godzinę i metaliczno-kwaśnym posmaku w ustach. Tylko, że już od kilku tygodni mam takie objawy żołądkowe, więc nie wiem co z czym i równie dobrze może to być objaw ze strony przewodu pokarmowego.
    Trzymam kciuki ale ha takie objawy mam co miesiac przez pms:/ nawet w poprzednim.cyklu temp wyjatkowo inaczej wygladala bez gor I dolin ale I tak @/przyszla :(

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik83 wrote:
    Hej witaj ... A jakies plamienie mialas? Choc to akurat nie jest wyznacznik, bo ono akurat nie zawsze wustepuje. Jezeli wcześniej nie mialas takich boli jajnika to kto wie moze bedzie fasolka ... A jakies inne objawy? Temperature mierzysz? Ja powoli zblizam sie do owulacji o ile w ogole nastapi :)
    To zbieraj kciuki na szalenstwa podczas owulacji,nasi faceci maja wtedy uzywanie :D

    Asik83 lubi tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Oliwa Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedzialek wczesnym popoludzniem zrobilam test ciazowy wyszedl wyrazny wczoraj slabsza druga kreska dzis zrobilam i jest taka sama czym to moze byc spowodowane? jak to mam rozumiec ?niewiem co myslec

    Oliwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwa zrób sobie test betaHCG z krwi najlepiej.

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwa wrote:
    W poniedzialek wczesnym popoludzniem zrobilam test ciazowy wyszedl wyrazny wczoraj slabsza druga kreska dzis zrobilam i jest taka sama czym to moze byc spowodowane? jak to mam rozumiec ?niewiem co myslec
    Dokładnie tak jak radzi lamka zrób bete rozwiejesz wątpliwości:)

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    To zbieraj kciuki na szalenstwa podczas owulacji,nasi faceci maja wtedy uzywanie :D

    Taaaaa :)
    Tylko ja czasem po 12h pracy nie m sił ;) i kicha haha

  • kahanka Autorytet
    Postów: 1605 1246

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! A miała któraś obfite plamienie w okresie spodziewanej owulacji, skok temperatury, potem znów spadek, a później ból w podbrzuszu utrzymujący się przez kilka dni i zakończyło się to ciążą?

    38 lat, 6 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    2019: IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11.219 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    2020: II IVF (Artvimed) - długi protokół:
    zamrożone 10 oocytów
    19.10.21 histero - znowu antybiotyki...
  • monika.t Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, zastanawiam się czy mogę być w ciąży. Kochałam się z chłopakiem 29.07 z zabezpieczeniem i 4.08 miałam normalny okres. Jednak mimo to jakoś wszystko mi się wydaje dziwne. Kilka dni temu czułam takie dziwne uczucie w przełyku, możliwe że była to zgaga, a od jakichś 3 dni mam straszne gazy. Wcześniej też czasem były ale teraz to przesada. Dziś po śniadaniu i kawie zrobiło mi się niedobrze. Dodatkowo ciągle latam do wc, a dziś nie tylko na siusiu. Gdzieś w tamtym tygodniu swędział mnie brzuch tak dziwnie, a nigdy tak nie miałam. Nie wiem czy mogę być w ciąży, bo już tyle się naczytałam o objawach... Nie widzę też zmiany w piersiach. Jeśli chodzi o śluz to 16 dc miałam taki wodnisty przeźroczysty z białawym (wtedy też czułam lekkie kłucia w podbrzuszu). Zwykle w czasie około owulacyjnym był przeźroczysty przez 2-3 dni, a teraz tylko jeden dzień, bo później był biały i lepki. Dziś póki co jest sucho, chociaż mam uczucie jakby mokro było. Czy jest szansa ze to ciąża?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika.t- chyba niewiele zrozumiałam z Twojej wypowiedzi. Jeśli myślisz, że do zapłodnienia miało dojść 29.07 to minęło już kilka tygodni i możesz spokojnie zrobić test.

    U mnie dzisiaj pierwszy pomiar temperatury (przyszedł termometr ;)). 36,8, ale nie mam odniesienia. Wczoraj test ciążowy negatywny, jeszcze 3 dni do spodziewanej @

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Monika.t- chyba niewiele zrozumiałam z Twojej wypowiedzi. Jeśli myślisz, że do zapłodnienia miało dojść 29.07 to minęło już kilka tygodni i możesz spokojnie zrobić test.

    U mnie dzisiaj pierwszy pomiar temperatury (przyszedł termometr ;)). 36,8, ale nie mam odniesienia. Wczoraj test ciążowy negatywny, jeszcze 3 dni do spodziewanej @
    No dokładnie nie ma.odniesienia :) ale nic straconego bo 3 dni do @ to w miare wczesnie jeszcze :) ja natomiast chyba mam zepsuty termometr, bo poziom tempki od @ miedzy 35.9 - 36.2 cos nisko i dzisiaj znow 35.9 a za chwilę owulka powinna byc :) chyba ze mi max podskoczy w co juz watpie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2017, 07:19

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika t - wydaje mi sie ze skoro wspolzylas 5 dni przed @ i z zabezpieczeniem to raczej trafilas w dni nieplodne plus zabezpieczenie i @ 4.08 raczej w ciazy nie jestes aczkolwie zrob test i tyle.na bank juz pokaze co ma pokazac :)

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturka chyba mi odbija w górę, przynajmniej mam nadzieję :) dziewczyny jakich testów ovu używacie? Ja ostatnio miałam takie z apteki za 20 zł 5 sztuk i przez 4 dni przed owu wraz ze zwiekszaniem Lh pokazywały druga kreske od bladej po grubą
    Teraz moje testy ( inne, tańsze) pokazuja jednego dnia bladą drugą kreskę (liczyłam, ze Lh pojdzie w górę) , a drugiego nic i tak na przemian :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2017, 08:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik83- ja niestety nie miałam okazji używać, więc nie polecę :( ale fajnie, że temperatura idzie w dobrą stronę

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Asik83- ja niestety nie miałam okazji używać, więc nie polecę :( ale fajnie, że temperatura idzie w dobrą stronę
    Idzie albo oszukuje, że idzie :) zobaczymy

  • Kasmiss Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Sama niedawno szukałam jakie mogą być pierwsze objawy ciąży, więc z własnego (skromnego) doświadczenia opiszę jak to było u mnie. Aktualnie jestem w 27 dc, a 2 dni temu udało mi się potwierdzić ciążę wynikiem betaHCG. Ale od początku... pierwsze objawy pojawiły mi się już 23dc(cykle mam 28-dniowe), odczuwałam mdłości i delikatne bóle w podbrzuszu, pojawiły się plamienia, test oczywiście nic nie wykazał. Kolejnego dnia mdłości się nasiliły, plamienia były nadal i bóle w podbrzuszu również, a także osłabienie podobne jak przy przeziębieniu. Nawet w nocy się przebudzałam, bo było mi niedobrze. 25 dc powtórzyłam testy, używając z 2 różnych firm i na jednym pojawił się bardzo blady cień kreseczki i sama się zastanawiałam czy go widzę czy bardziej chcę go widzieć, po pracy wybrałam się na betaHCG z krwi i wynik był 33 mIU/ml (poniżej 5mIU/ml oznacza brak ciąży), co już praktycznie rozwiało moje wątpliwości. Wczoraj i dzisiaj powtórzyłam testy (tak z głupoty, dla siebie) i na obydwóch wyszły mi bardzo blade kreseczki. Mdłości i plamienia trochę mi minęły, jedyne co teraz odczuwam to te delikatne skurcze w podbrzuszu. Na razie jakoś bardzo staram się nie napalać, bo to takie początki, różnie bywa, ale się cieszę, bo to był nasz trzeci cykl starań.

    Kasmiss
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasmiss gratulacje <3 :)
    U mnie nadal bóle jajników, doszły kłujące bóle pachwin i powiększyły mi się brodawki. Jutro dzień @, zrobię test i zobaczymy. Na pewno też pójdę na bhcg jeśli @ się nie pojawi. Jestem dobrej myśli.

    Kasmiss lubi tę wiadomość

‹‹ 760 761 762 763 764 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ