Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 sierpnia 2017, 23:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem nowa :)
    Aktualnie drugi cykl starań, 25 dzień cyklu, jakieś 9-10 dni po owulacji. Od 5 do 9 dpo miałam okropny ból prawego jajnika, jednego dnia aż momentami chodzić nie mogłam. Nigdy nie miałam czegoś takiego. Dzisiaj też trochę kłuje, ale już leciutko i chwilami. Zmęczona i śpiąca za to jestem koszmarnie. Oczywiście wkręcam sobie implantację, ale coś mi się nie wydaje.
    W poniedziałek mam termin @, zobaczymy jak będzie.
    Pozdrawiam Was wszystkie i powodzonka <3

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Cześć, jestem nowa :)
    Aktualnie drugi cykl starań, 25 dzień cyklu, jakieś 9-10 dni po owulacji. Od 5 do 9 dpo miałam okropny ból prawego jajnika, jednego dnia aż momentami chodzić nie mogłam. Nigdy nie miałam czegoś takiego. Dzisiaj też trochę kłuje, ale już leciutko i chwilami. Zmęczona i śpiąca za to jestem koszmarnie. Oczywiście wkręcam sobie implantację, ale coś mi się nie wydaje.
    W poniedziałek mam termin @, zobaczymy jak będzie.
    Pozdrawiam Was wszystkie i powodzonka <3

Hej witaj ... A jakies plamienie mialas? Choc to akurat nie jest wyznacznik, bo ono akurat nie zawsze wustepuje. Jezeli wcześniej nie mialas takich boli jajnika to kto wie moze bedzie fasolka ... A jakies inne objawy? Temperature mierzysz? Ja powoli zblizam sie do owulacji o ile w ogole nastapi :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatury nie mierzę, bo do tej pory nie miałam termometru, ale już do mnie jedzie. Z innych objawów to takie niespecyficzne: senność, ból głowy, mdłości. Plamienia brak.
    Trzymam kciuki za owulację.

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i zapomniałabym o głodzie co godzinę i metaliczno-kwaśnym posmaku w ustach. Tylko, że już od kilku tygodni mam takie objawy żołądkowe, więc nie wiem co z czym i równie dobrze może to być objaw ze strony przewodu pokarmowego.

• Paula_30 Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    A i zapomniałabym o głodzie co godzinę i metaliczno-kwaśnym posmaku w ustach. Tylko, że już od kilku tygodni mam takie objawy żołądkowe, więc nie wiem co z czym i równie dobrze może to być objaw ze strony przewodu pokarmowego.
    Trzymam kciuki ale ha takie objawy mam co miesiac przez pms:/ nawet w poprzednim.cyklu temp wyjatkowo inaczej wygladala bez gor I dolin ale I tak @/przyszla :(

860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik83 wrote:
    Hej witaj ... A jakies plamienie mialas? Choc to akurat nie jest wyznacznik, bo ono akurat nie zawsze wustepuje. Jezeli wcześniej nie mialas takich boli jajnika to kto wie moze bedzie fasolka ... A jakies inne objawy? Temperature mierzysz? Ja powoli zblizam sie do owulacji o ile w ogole nastapi :)
    To zbieraj kciuki na szalenstwa podczas owulacji,nasi faceci maja wtedy uzywanie :D

Asik83 lubi tę wiadomość

860i3e5edambhnvb.png
  • Oliwa Znajoma

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 13:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedzialek wczesnym popoludzniem zrobilam test ciazowy wyszedl wyrazny wczoraj slabsza druga kreska dzis zrobilam i jest taka sama czym to moze byc spowodowane? jak to mam rozumiec ?niewiem co myslec

Oliwa
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 15:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwa zrób sobie test betaHCG z krwi najlepiej.

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwa wrote:
    W poniedzialek wczesnym popoludzniem zrobilam test ciazowy wyszedl wyrazny wczoraj slabsza druga kreska dzis zrobilam i jest taka sama czym to moze byc spowodowane? jak to mam rozumiec ?niewiem co myslec
    Dokładnie tak jak radzi lamka zrób bete rozwiejesz wątpliwości:)

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 23 sierpnia 2017, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    To zbieraj kciuki na szalenstwa podczas owulacji,nasi faceci maja wtedy uzywanie :D

Taaaaa :)
    Tylko ja czasem po 12h pracy nie m sił ;) i kicha haha

• kahanka Autorytet

Wysłany: 24 sierpnia 2017, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! A miała któraś obfite plamienie w okresie spodziewanej owulacji, skok temperatury, potem znów spadek, a później ból w podbrzuszu utrzymujący się przez kilka dni i zakończyło się to ciążą?

36 lat, 5 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    II IVF (Artvimed) - długi protokół:
  • monika.t Nowa

Wysłany: 24 sierpnia 2017, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, zastanawiam się czy mogę być w ciąży. Kochałam się z chłopakiem 29.07 z zabezpieczeniem i 4.08 miałam normalny okres. Jednak mimo to jakoś wszystko mi się wydaje dziwne. Kilka dni temu czułam takie dziwne uczucie w przełyku, możliwe że była to zgaga, a od jakichś 3 dni mam straszne gazy. Wcześniej też czasem były ale teraz to przesada. Dziś po śniadaniu i kawie zrobiło mi się niedobrze. Dodatkowo ciągle latam do wc, a dziś nie tylko na siusiu. Gdzieś w tamtym tygodniu swędział mnie brzuch tak dziwnie, a nigdy tak nie miałam. Nie wiem czy mogę być w ciąży, bo już tyle się naczytałam o objawach... Nie widzę też zmiany w piersiach. Jeśli chodzi o śluz to 16 dc miałam taki wodnisty przeźroczysty z białawym (wtedy też czułam lekkie kłucia w podbrzuszu). Zwykle w czasie około owulacyjnym był przeźroczysty przez 2-3 dni, a teraz tylko jeden dzień, bo później był biały i lepki. Dziś póki co jest sucho, chociaż mam uczucie jakby mokro było. Czy jest szansa ze to ciąża?

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 sierpnia 2017, 06:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika.t- chyba niewiele zrozumiałam z Twojej wypowiedzi. Jeśli myślisz, że do zapłodnienia miało dojść 29.07 to minęło już kilka tygodni i możesz spokojnie zrobić test.

U mnie dzisiaj pierwszy pomiar temperatury (przyszedł termometr ;)). 36,8, ale nie mam odniesienia. Wczoraj test ciążowy negatywny, jeszcze 3 dni do spodziewanej @

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 25 sierpnia 2017, 07:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Monika.t- chyba niewiele zrozumiałam z Twojej wypowiedzi. Jeśli myślisz, że do zapłodnienia miało dojść 29.07 to minęło już kilka tygodni i możesz spokojnie zrobić test.

U mnie dzisiaj pierwszy pomiar temperatury (przyszedł termometr ;)). 36,8, ale nie mam odniesienia. Wczoraj test ciążowy negatywny, jeszcze 3 dni do spodziewanej @
    No dokładnie nie ma.odniesienia :) ale nic straconego bo 3 dni do @ to w miare wczesnie jeszcze :) ja natomiast chyba mam zepsuty termometr, bo poziom tempki od @ miedzy 35.9 - 36.2 cos nisko i dzisiaj znow 35.9 a za chwilę owulka powinna byc :) chyba ze mi max podskoczy w co juz watpie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2017, 07:19

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 25 sierpnia 2017, 07:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika t - wydaje mi sie ze skoro wspolzylas 5 dni przed @ i z zabezpieczeniem to raczej trafilas w dni nieplodne plus zabezpieczenie i @ 4.08 raczej w ciazy nie jestes aczkolwie zrob test i tyle.na bank juz pokaze co ma pokazac :)

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 06:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturka chyba mi odbija w górę, przynajmniej mam nadzieję :) dziewczyny jakich testów ovu używacie? Ja ostatnio miałam takie z apteki za 20 zł 5 sztuk i przez 4 dni przed owu wraz ze zwiekszaniem Lh pokazywały druga kreske od bladej po grubą
    Teraz moje testy ( inne, tańsze) pokazuja jednego dnia bladą drugą kreskę (liczyłam, ze Lh pojdzie w górę) , a drugiego nic i tak na przemian :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2017, 08:16

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 07:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik83- ja niestety nie miałam okazji używać, więc nie polecę :( ale fajnie, że temperatura idzie w dobrą stronę

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Asik83- ja niestety nie miałam okazji używać, więc nie polecę :( ale fajnie, że temperatura idzie w dobrą stronę
    Idzie albo oszukuje, że idzie :) zobaczymy

• Kasmiss Nowa

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Sama niedawno szukałam jakie mogą być pierwsze objawy ciąży, więc z własnego (skromnego) doświadczenia opiszę jak to było u mnie. Aktualnie jestem w 27 dc, a 2 dni temu udało mi się potwierdzić ciążę wynikiem betaHCG. Ale od początku... pierwsze objawy pojawiły mi się już 23dc(cykle mam 28-dniowe), odczuwałam mdłości i delikatne bóle w podbrzuszu, pojawiły się plamienia, test oczywiście nic nie wykazał. Kolejnego dnia mdłości się nasiliły, plamienia były nadal i bóle w podbrzuszu również, a także osłabienie podobne jak przy przeziębieniu. Nawet w nocy się przebudzałam, bo było mi niedobrze. 25 dc powtórzyłam testy, używając z 2 różnych firm i na jednym pojawił się bardzo blady cień kreseczki i sama się zastanawiałam czy go widzę czy bardziej chcę go widzieć, po pracy wybrałam się na betaHCG z krwi i wynik był 33 mIU/ml (poniżej 5mIU/ml oznacza brak ciąży), co już praktycznie rozwiało moje wątpliwości. Wczoraj i dzisiaj powtórzyłam testy (tak z głupoty, dla siebie) i na obydwóch wyszły mi bardzo blade kreseczki. Mdłości i plamienia trochę mi minęły, jedyne co teraz odczuwam to te delikatne skurcze w podbrzuszu. Na razie jakoś bardzo staram się nie napalać, bo to takie początki, różnie bywa, ale się cieszę, bo to był nasz trzeci cykl starań.

Kasmiss
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasmiss gratulacje <3 :)
    U mnie nadal bóle jajników, doszły kłujące bóle pachwin i powiększyły mi się brodawki. Jutro dzień @, zrobię test i zobaczymy. Na pewno też pójdę na bhcg jeśli @ się nie pojawi. Jestem dobrej myśli.

Kasmiss lubi tę wiadomość

‹‹ 760 761 762 763 764 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego