X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasmiss gratulacje!!! 3 cykl starań to szybciutko :) ja staram sie ponad 2 lata :( życzę spokojnej ciąży, zobaczysz wszystko będzie dobrze :)
    Ja póki co nadal szukam u siebie objawów owulacji haha :) potem bede szukała innych :)

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka trzymam mocno kciuki !!!! Daj znak co z testem ... Czekam niecierpliwie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2017, 06:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test nadal negatywny, temperatura 37.00st. Trochę jestem zmartwiona tym testem i nie wiem czy iść na tę betę.

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    U mnie test nadal negatywny, temperatura 37.00st. Trochę jestem zmartwiona tym testem i nie wiem czy iść na tę betę.
    Kochana, jezeli chcesz miec pewność i juz się nie denerwowac to idz dla swojego spokoju z drugiej strony dzisiaj dzien @ może poczekaj do jutrabz beta ... Jak nie przyjdzie @ to śmigaj na bete. Na test moze byc za wcześnie dlatego wychodzi negatyw , uszka do gory :)

    lamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0,1 więc czekamy na kolejny miesiąc. Idę w poniedziałek do gina, bo jajniki nie przestają boleć :(

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuuu.szkoda.... Ale badzmy dobrej myśli :) idz, idz warto sprawdzac takie rzeczy,przeciez najwazniejsze by wszystko bylo w porzadku :)
    U mnie tempka w górę, jakis tam sluz plodny jest , malo ale jest :) a testy ovu negatywne, ech ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj, że u części kobiet testy owu będą negatywne nawet jak masz owulację. Będzie dobrze :)

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa :) tylko w zeszlym miesiacu mialam inne i wszystko pieknie pokazywaly, s teraz mam zakupione hurtem duzo testów za małą kasę i mam heh :) jeszcze ovu mi wyznaczył owulacje że byla 3 dni temu ... Taaaaa ok powiedzmy, że mu wierzę :)
    A co mi tam ... Ide siknac ma ovu , trudno ze z rana , ale se sprawdzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2017, 07:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam Asik?

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    I jak tam Asik?

    Kicha :) nic nowego ...
    Ale czytałam właśnie ze jakas dziewczyna używała tych testów co ja i zawsze miala jedna kreske, robila tez w tym samym czasie inne i tamte ladnie pokazywaly druga kreche :) trudno, zjem sobie czekoladę a co tam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik83 wrote:
    Kicha :) nic nowego ...
    Ale czytałam właśnie ze jakas dziewczyna używała tych testów co ja i zawsze miala jedna kreske, robila tez w tym samym czasie inne i tamte ladnie pokazywaly druga kreche :) trudno, zjem sobie czekoladę a co tam :)
    Asik, czekolada pomogła? ;)
    U mnie dzisiaj 37,03 ale jestem trochę podziębiona. @ nadal brak, może to cykl bezowulacyjny i dlatego się przesunęło :/

  • Nadziejja Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny.Jestem tutaj nowa i wpadłam z pytaniem bo najbardziej jesteście w temacie :)

    @ powinnam dostać dokładnie tydzień temu.Nadal jej nie widać.
    Wspomnę że ostatnio cykle miałam średnio regularne więc może dlatego.
    Dodatkowo ostatnio pobolewał mnie pęcherz, miałam jakieś problemy z trawieniem.
    Czy to może przyczynić się do spóźnienia tej wredoty?
    Czy jeśli wykonam test to będzie już wiarygodny ?
    Dodam że zdarzyło mi się też plamienie kilka dni po skończonym okresie i do tej pory nie wiem co to było.
    Tak, do lekarza się wybieram, natomiast chciałam zapytać troszkę wcześniej ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Nadziejja :)
    Test powinien już wyjść wiarygodny, rób i dawaj znać.

  • Nadzieja91 Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do tych szczęściar, które już były albo sa w ciaży :) Czy na kilka dni przed @ odczuwałyście normalny ból jak na @? Jęśli tak to jak bardzo był intensywny?

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Asik, czekolada pomogła? ;)
    U mnie dzisiaj 37,03 ale jestem trochę podziębiona. @ nadal brak, może to cykl bezowulacyjny i dlatego się przesunęło :/
    Taaaaa pomogła na duzy tylek :)
    Z tymi cyklami to mozna oszalec , leca z nami w kulki ... A dzisiaj mnie jakos tak pobolewa podbrzusze taki przutlumiony ból lekki , ale @ dopiero 11.09 ma byc grrrrrr ....
    Zdrowiej szybko mi tu i walczymy dalej :)

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja .. Szczerze nie wiem czy takie problemy zdrowotne mogly by opoznic @ w sumie wszystko jest mozliwe :) natomiast co do testów to wiarygodne wychodza juz dzien po dniu spodziewanej @ , niektore nawet wczesniej ... Mysle ze spokojnie mozesz zrobic test i powinien juz cos wykazac :) oczywiście zdarza sie ze pokarze dopiero po np. 2 tyg od spodziewanej @ ale smialo bym robila na Twoim miejscu i oczywiście pochwal sie :)

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja91 wrote:
    Mam pytanie do tych szczęściar, które już były albo sa w ciaży :) Czy na kilka dni przed @ odczuwałyście normalny ból jak na @? Jęśli tak to jak bardzo był intensywny?
    No właśnie dolaczam sie do pytania :)

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka jak tam? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj w końcu temperatura mi spadła z 37 na 36,67 więc może wreszcie przyjdzie @ ;)
    A u Ciebie?

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lekko tak ćmi mnie podbrzusze, a pozatym nic sie nie zmienia :) no moze kielbase przegryzam ciastkiem jeszcze , ale zawsze tak mam w tej fazie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2017, 16:59

    lamka lubi tę wiadomość

‹‹ 761 762 763 764 765 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ