X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 1 września 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    Dziewczyny przepraszam ze tak wam się wcinam w wątek ale na internecie pełno opini , a wy pewnie będziecie wiedzieć. Otóż zapomniałam ze swojego roztargnienia 4 tabletek antykoncepcyjnych z 1 rzędu blistra , a dokładniej 3,4,5,6, w tych dniach odbyłam tez stosunek z zakończeniem w środku. potem stwierdziłam ze już nie ma sensu brać kolejnych tabletek ( dzisiaj miałam brać 8 z blistra) od wczoraj mam plamienia z odstawienia. Pytanie do was kiedy najlepiej zrobić test ???
    Po 14 dniach od stosunku

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 2 września 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski :)
    U mnie nadal ćmienie podbrzusza, wczoraj delikatnie w pachwine ... Chyba w poniedziałek pojde do mojej ginki bo to moze byc (to pobolewanie) jakas infekcja bo zauwazylam malutko ale takich żółtych upławów i wole dostać jakies tabletki i miec spokoj :) a co u Was? U mnoe tempka nadal w gorze i jakiś tydzień moze ciut wiwcej do @ :)

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 2 września 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 07:08

  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 2 września 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik, u mnie również dziwnie rozpierający od środka brzuch i czuję jajniki. Również pomyślałam, że mogę mieć infekcję, bo mam taki lepi, żółtawy śluz, ale utrzymuje się od wtorku, a nie czuję innych objawów.
    Trochę świruję już;) Wczoraj przyszli znajomi na mecz, a ja miałam ochotę położyć się spać.

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 2 września 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rillia wrote:
    Asik, u mnie również dziwnie rozpierający od środka brzuch i czuję jajniki. Również pomyślałam, że mogę mieć infekcję, bo mam taki lepi, żółtawy śluz, ale utrzymuje się od wtorku, a nie czuję innych objawów.
    Trochę świruję już;) Wczoraj przyszli znajomi na mecz, a ja miałam ochotę położyć się spać.
    No widzisz, ciekawe co to ... :) dzisiaj juz widze bardzo blado żółte. Mysle ze moze to pęcherz bo sikam i sikam. A to cmieniew podbrzuszu to tak bardzo nisko i tak delikatnie :) myslalam ze minie ale to trzyma z przerwami , ale trzyma. A jak empka u Ciebie? Ja tez senna jestem, ale to zawsze bylam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 11:17

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 2 września 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines-Ka wrote:
    Dzień dobry Kobietki
    Cześć, cześć co u Ciebie?

  • Ines-Ka Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 2 września 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik83 wrote:
    Cześć, cześć co u Ciebie?


    Właściwie to się zdenerwowałam normalnie bo napisałam się tyle a tu zjadło mi mojego posta !
    Jakieś czary chyba...masakra !

    12.07.2013 Olivia
    26.04.2008 Nicole
    02.05.2013 Dorian
  • Ines-Ka Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 2 września 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tylko o tych naszych objawach naklikałam...ale nic,zacznę jeszcze raz ;)
    To dopiero 9dpo więc nie testuję jeszcze...po za tym w zeszłym cyklu testy mnie naoszukiwały i już im nie wierzę. Ogólnie jestem niskotemperaturowcem...moja najniższa to 35.9 więc mega skoków się nie spodziewałam az tu dzisiaj 36.8 a w pochwie 37.1. Ból brzucha jak na @ ale dużo wcześniej się pojawił,zasinione sutki i śluz totalnie nie mój...galaretowaty-glutowaty-ciągnacy o białym zabarwieniu z domieszką przezroczystego,miejscami zbity jak mięciutka żelka ;)
    Bez siusiania większego,bez zachcianek,apetyt troszkę większy ale u mnie to norma przed @...to chyba na tyle,gdyby coś to dodrukuję :) jeżeli znowu coś mi nie pożre wpisu :/

    12.07.2013 Olivia
    26.04.2008 Nicole
    02.05.2013 Dorian
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 2 września 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines-Ka wrote:
    Właściwie to się zdenerwowałam normalnie bo napisałam się tyle a tu zjadło mi mojego posta !
    Jakieś czary chyba...masakra !
    Tez tak mialam kiedys :D

    Ines-Ka lubi tę wiadomość

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 2 września 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines-Ka wrote:
    A tylko o tych naszych objawach naklikałam...ale nic,zacznę jeszcze raz ;)
    To dopiero 9dpo więc nie testuję jeszcze...po za tym w zeszłym cyklu testy mnie naoszukiwały i już im nie wierzę. Ogólnie jestem niskotemperaturowcem...moja najniższa to 35.9 więc mega skoków się nie spodziewałam az tu dzisiaj 36.8 a w pochwie 37.1. Ból brzucha jak na @ ale dużo wcześniej się pojawił,zasinione sutki i śluz totalnie nie mój...galaretowaty-glutowaty-ciągnacy o białym zabarwieniu z domieszką przezroczystego,miejscami zbity jak mięciutka żelka ;)
    Bez siusiania większego,bez zachcianek,apetyt troszkę większy ale u mnie to norma przed @...to chyba na tyle,gdyby coś to dodrukuję :) jeżeli znowu coś mi nie pożre wpisu :/

    Tak sie, ze dopiero 9dpo, a objawow jakby to byl az 9dpo :D my to jestesmy udane :)
    A dlaczego Cię naoszukiwaly? :(
    Ja tez mam niskie tempki wlasnie 35.9 mialam teraz najnizej :) ja mam zwykly termometr i mierze w ustach wiec pewnie tez mnie przeklamuke. Dzisiaj 36,6 :) z tym ze u mnie cycki nie bola, no moze lekko przy dotyku, sutki nic, pochlaniam slodkie, ale taka moja natura ... Boli delikatnie podbrzusze i krzyz i raczej to nerki dlatego w poniedzialek lece.do lekarza.
    A Ty dlugo sie starasz?

  • Ines-Ka Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 2 września 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik83 wrote:
    Tez tak mialam kiedys :D

    Ufff...tzn tylko dlatego te ufff bo już myślałam że coś ze mną nie tak,że może jednak nie napisałam :/ Póki co "poprawkowy" widnieje ;)

    12.07.2013 Olivia
    26.04.2008 Nicole
    02.05.2013 Dorian
  • Ines-Ka Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 2 września 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik83...naoszukiwały bo pokazywał 2kreseczki a beta nic...i nie były to moje zwidy bo Mój też je widział bez patrzenia pod światło ale wiem że mimo "oszustów" za parę dni i tak spróbuję,chociaż na betkę mam bliżej jak do apteki bo zaledwie minutkę drogi ;)
    To mój 2cykl dopiero ale może łatwo nie być bo taki to wiek ;) Boleści dziwnych i nie dziwnych żadnych...tylko kicham od przedwczoraj ale kataru nie mam. Słodkie to ja uwielbiam ale teraz mam tylko parcie na kanapeczki z białym serkiem i miodem...z tym że takie zachciewajki mam przed @ więc nie podpinam tego pod objawy :)

    12.07.2013 Olivia
    26.04.2008 Nicole
    02.05.2013 Dorian
  • Ines-Ka Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 2 września 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik83...a termometr ma owulacyjny elektroniczny Microlife,z tym że zauważyłam że jak skończy pikać to tempka dalej rośnie. Niestety wcześniej tego nie spostrzegłam,więc notuję tylko do tego momentu by nie psuć wykresu a dla siebie samej spr dłużej i w ustach i w pochwie :)

    12.07.2013 Olivia
    26.04.2008 Nicole
    02.05.2013 Dorian
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 2 września 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines-Ka wrote:
    Asik83...naoszukiwały bo pokazywał 2kreseczki a beta nic...i nie były to moje zwidy bo Mój też je widział bez patrzenia pod światło ale wiem że mimo "oszustów" za parę dni i tak spróbuję,chociaż na betkę mam bliżej jak do apteki bo zaledwie minutkę drogi ;)
    To mój 2cykl dopiero ale może łatwo nie być bo taki to wiek ;) Boleści dziwnych i nie dziwnych żadnych...tylko kicham od przedwczoraj ale kataru nie mam. Słodkie to ja uwielbiam ale teraz mam tylko parcie na kanapeczki z białym serkiem i miodem...z tym że takie zachciewajki mam przed @ więc nie podpinam tego pod objawy :)
    Mnie mawet owulacyjne nie chcialy oszukać i ciagle negatywy pokazywały wiec jestem zielona w tym cyklu :) wiek? A przepraszam ile masz lat? ;)
    Ja 34 w tym roku i staram sie o pierwsze dopiero, a idzie tragicznie ;)
    A co do termometru hmmmm moze powinnam kupić? Choc z drugiej strony ten zwykly tez cos pokazuje wiec wystarczy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 14:13

  • Ines-Ka Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 2 września 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik83...mi owulacyjne zawsze jakoś dłuugo wychodzą pozytywne ale widocznie wysoki poziom i powolutku spada...taka tam sobie moja natura ;)
    Ja mam 35 i staram się o 4...ale ostatnie,mam 2córy i jednego łobuza ;) Nigdy z tym probemów nie miałam...dziewczyn nie pamiętam ile się starałam bo to 14 i 9lat temu,z młodym w 2cyklu się udalo ale to było 4lata temu. Moja mam w wieku 35 zaszła w ciąże i to bliźniaczą ale nie chciała bym iść w jej ślady :D

    12.07.2013 Olivia
    26.04.2008 Nicole
    02.05.2013 Dorian
  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 2 września 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines-Ka, ja się staram o trzecie:) Moje dziewczyny mają 11,5 i 10 za chwilkę. W tym roku skończę 33 lata:).

    Dziewczyny miałam przed chwilką nieprzyjemną dolegliwość. Zjadłam zupę, po kilku minutach dostałam zawrotów głowy i koszmarnych mdłości. Zawroty mi przeszły ale mdłości mam nadal. Masakra jakaś. Dobrze, że siedziałam, bo inaczej zaliczyłabym glebę.
    Cały czas boli mnie podbrzusze z małymi przerwami, ale jednak jest to odczucie dość nieprzyjemne. Kupiłam dzisiaj termometr, aby codziennie rano mierzyć.

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Ines-Ka Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 2 września 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rillia...a który to dc i jak długie masz ? Ile się już starasz ? Jeżeli wcześniej nie mierzyłaś to na tym etapie to nie wiele Ci to Kochana pomoże bo nie masz porównania i nie wiesz czy tempka Ci wzrasta i ewentualnie o ile...a książkowe pomiary to niestety klapa :/ Ja w żadnej ciąży nie wymiotowałam,więc nie wiem jak to jest ale współczuję Wam tych męczarni z całego serducha

    12.07.2013 Olivia
    26.04.2008 Nicole
    02.05.2013 Dorian
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 2 września 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines-Ka wrote:
    Asik83...mi owulacyjne zawsze jakoś dłuugo wychodzą pozytywne ale widocznie wysoki poziom i powolutku spada...taka tam sobie moja natura ;)
    Ja mam 35 i staram się o 4...ale ostatnie,mam 2córy i jednego łobuza ;) Nigdy z tym probemów nie miałam...dziewczyn nie pamiętam ile się starałam bo to 14 i 9lat temu,z młodym w 2cyklu się udalo ale to było 4lata temu. Moja mam w wieku 35 zaszła w ciąże i to bliźniaczą ale nie chciała bym iść w jej ślady :D
    Pięknie 4 dzieci gratuluję :) ja moge tylko pomarzyc :) ale bliźniaki bym przyjęła , dwojka od razu i po sprawie :) wiesz taka desperacja :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 15:39

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 2 września 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rillia wrote:
    Ines-Ka, ja się staram o trzecie:) Moje dziewczyny mają 11,5 i 10 za chwilkę. W tym roku skończę 33 lata:).

    Dziewczyny miałam przed chwilką nieprzyjemną dolegliwość. Zjadłam zupę, po kilku minutach dostałam zawrotów głowy i koszmarnych mdłości. Zawroty mi przeszły ale mdłości mam nadal. Masakra jakaś. Dobrze, że siedziałam, bo inaczej zaliczyłabym glebę.
    Cały czas boli mnie podbrzusze z małymi przerwami, ale jednak jest to odczucie dość nieprzyjemne. Kupiłam dzisiaj termometr, aby codziennie rano mierzyć.
    Kurczę trzecie :) to ja tu przy Was jak bezdzietny dinozaur :)

    Co do tych zawrotow i mdlosci ... Kurcze moze to fasolkowe co? Ktory Ty masz dzien cyklu przypomnij sklerotyczce :)

    Ja leze i czekam az mi minie ten bilol w krzyzu tzn to dziwne uczucie korzonki lub nery :) ech :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 15:39

  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 2 września 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój 1cs. Mój cykl trwa ok 29 dni, ale według mnie owulację miałam w 12dc (śluz pobolewanie jajnika). Dziś mój 20. Nie mierzyłam wcześniej temperatury, bo mniej więcej wiedziałam, kiedy mogę się spodziewać owulacji. Pomyślałam, że przynajmniej będę wiedziała czy @ nie nadchodzi:P
    Przy pierwszej ciąży haftowałam do 16 tygodnia. W drugiej nie miałam nawet mdłości. Wiec nie wiem jak będzie za trzecim razem. Chciałabym jak najdłużej pracować.

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
‹‹ 763 764 765 766 767 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ