X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poszło pudełko lodów :D

    Asik83 lubi tę wiadomość

  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie kolezanki dosyc dziwna sytuacja mnie spotkala zawsze mialam bardzo regularne cykle doslownie z zegarkiem w reku 28 dni ten cykla mam dosc dziwny dostalam miesiaczki ( w sumie to nie wiem czy to miesiaczka) plamienia mocne w 24 dniu jestem bardzo senna . Czy warto sie juz testowac? Czy moze to byc normalny objaw wczesnej miesiaczki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2017, 15:48

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj aż Ci się skończą plamienia a najlepiej do daty @ i wtedy zrób test.

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vip0 wrote:
    Drogie kolezanki dosyc dziwna sytuacja mnie spotkala zawsze mialam bardzo regularne cykle doslownie z zegarkiem w reku 28 dni ten cykla mam dosc dziwny dostalam miesiaczki ( w sumie to nie wiem czy to miesiaczka) plamienia mocne w 24 dniu jestem bardzo senna . Czy warto sie juz testowac? Czy moze to byc normalny objaw wczesnej miesiaczki
    Zalezy kiedy mialas owulacje ... Jezeli wcześnie to moglabys sprobowac z testem choc najlepiej tak w 14 dpo robić ...plamienie moze byc implantacyjne choc te raczej chyba mocne nie sa. Ja kiedys tez tak mialam :) cykle mam regularne az kiedyś nie wiadomo dlaczego dostalam @ 6 dni przed terminem zaczynalam wlasnie takimi plamieniami ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2017, 17:04

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    U mnie poszło pudełko lodów :D
    Zależy jal duże było to pudełko :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2017, 19:30

  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podczytuję Was trochę;)Mam taki problem. Okres 11-12.09 a od trzech-czterech dni boli mnie podbrzusze tak jak na @ tylko delikatniej, odczuwam jajniki i promieniują mi na pachwiny (???), od wczoraj pobolewają piersi. I tak mi byle jak -mdło. Wiem, nakręcam się oczywiście, ale jak mam tego nie robić. A do okresu tak długo czas. Chyba oszaleję sama ze sobą...

    Ciekawa jestem czy Nadziejja zrobiła test:D

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rillia wrote:
    Dziewczyny, podczytuję Was trochę;)Mam taki problem. Okres 11-12.09 a od trzech-czterech dni boli mnie podbrzusze tak jak na @ tylko delikatniej, odczuwam jajniki i promieniują mi na pachwiny (???), od wczoraj pobolewają piersi. I tak mi byle jak -mdło. Wiem, nakręcam się oczywiście, ale jak mam tego nie robić. A do okresu tak długo czas. Chyba oszaleję sama ze sobą...

    Ciekawa jestem czy Nadziejja zrobiła test:D

    Cześć :)
    Ja mam to samo !!!! Dokładnie jedziemy na tym samym wózku :) @ mam miec ok 9-10 ale ze zawsze sie opoznia o dwa dni standard wiec bedzie kolo 11.09 i wiesz co ... Tez od 2 dni czuje delikatne pobolewanie podbrzusza :) jak na @ ale duzo duzo lzejsze. Tak jakby gdzies tam daleko a jednak blisko i to nie przeszkadza zbytnio. Tez nie wiem dlaczego tak jest. Ale dobrze że masz tak samo bedziemy sie wspierać :)
    Nadzieja mam nadzieje pochwali sie wynikiem testu.:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2017, 20:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny, u mnie nadal brak @. Mogłaby już przyjść :P

  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik, jak dobrze, że nie jestem sama. Czasami myślę, że mi odbija, bo np nic nie czuję, a za chwilkę mnie rwie, wykręca mi jajniki i rozpiera od środka.
    Długo się starasz? To mój pierwszy cykl:) Mam już dwie córki 11,5 i prawie 10 lat. Teraz zachciało nam się trzeciego.

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 1 września 2017, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Trzymam kciuki dziewczyny, u mnie nadal brak @. Mogłaby już przyjść :P
    Gdyby nie ta beta 0,1 napisała bym ze moze nie przyjdzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 05:47

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 1 września 2017, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rillia wrote:
    Asik, jak dobrze, że nie jestem sama. Czasami myślę, że mi odbija, bo np nic nie czuję, a za chwilkę mnie rwie, wykręca mi jajniki i rozpiera od środka.
    Długo się starasz? To mój pierwszy cykl:) Mam już dwie córki 11,5 i prawie 10 lat. Teraz zachciało nam się trzeciego.
    Aaaa to ja tak nir mam zeby rwalo i wykrecalo o moze tu tkwi problem ... Ja nie zabezpieczam sie 28 mieaiecy a staram z testami i suplememtami ok 5 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dołączam do Was w nowym cyklu ;) trzeci miesiąc się zaczyna.

  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 1 września 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, dobrze, że Cie puściło. Takie czekanie na @ jest wykańczające.

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Karincia Ekspertka
    Postów: 245 111

    Wysłany: 1 września 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba pomyliłyście wątki

    Ola i Julia 2.07.18 ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pierwsze objawy: jeszcze przed spodziewaną miesiączką - jeden dzień zgaga i cofanie się treści żołądka. Ogólnie miałam pms, czułam się jakbym zaraz miała dostać @ i bolał mnie okresowo brzuch. Dwa dni po spodziewanym terminie biegunka i mdłości po kawie z mlekiem :) Trzeciego dnia pojechałam po test, ale robiąc go byłam pewna, że znów się rozczaruję. A tu druga czerwona kreska :) Dziś beta i jestem w ciąży :) Staraliśmy się dwa lata, w tym rok z pomocą lekarską. Aczkolwiek szczęśliwy cykl był bez leków, monitoringów i starań :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karincia wrote:
    Dziewczyny chyba pomyliłyście wątki
    Masz rację, już się przenoszę. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmb - gratulacje, super że się udało! <3

  • Asik83 Koleżanka
    Postów: 178 9

    Wysłany: 1 września 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmb gratuluje !!!! Super!!! Szczezliwej spokojnej ciazy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :) Trzymam kciuki za Was :):):)

  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 1 września 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam ze tak wam się wcinam w wątek ale na internecie pełno opini , a wy pewnie będziecie wiedzieć. Otóż zapomniałam ze swojego roztargnienia 4 tabletek antykoncepcyjnych z 1 rzędu blistra , a dokładniej 3,4,5,6, w tych dniach odbyłam tez stosunek z zakończeniem w środku. potem stwierdziłam ze już nie ma sensu brać kolejnych tabletek ( dzisiaj miałam brać 8 z blistra) od wczoraj mam plamienia z odstawienia. Pytanie do was kiedy najlepiej zrobić test ???

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
‹‹ 762 763 764 765 766 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ