Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Rillia Ekspertka

Wysłany: 7 września 2017, 16:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde rozpisałam się i nie wczytało.

Asik, mam nadzieję że to będzie to. Mocno trzymam kciuki.
    Whoosie, ja już mam za sobą dwie ciąże i coś tam pamiętam;) A wczoraj odkopałam pierwsze USG.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 16:51

Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka

Wysłany: 7 września 2017, 17:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yyyyych ;) jakies mikroskopowe niteczki widze ... Czerwone ... Albo juz sie nakrecam :P

• Rillia Ekspertka

Wysłany: 7 września 2017, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my wszystkie razem z Tobą

dev133pb___.png
  • Whoosie Autorytet

Wysłany: 7 września 2017, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh ja w pracy na forum siedzę zamiast dzwonić do klientów:D

12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 7 września 2017, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ja tez w pracy :D jeszcze tylko 2.5h :D

• Rillia Ekspertka

Wysłany: 7 września 2017, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe... od 16:15 jestem w domku. Ale zdążyłam dzieciom (zastałam w domu o połowę więcej niż być powinno) zrobić minipizze i właśnie piekę chleb.
    Dziś nie jestem tak koszmarnie zmęczona jak np wczoraj, ale brzuch cały czas mnie boli.
    W pracy też wielokrotnie zaglądałam na forum - siła wyższa- i nie mogłam się skupić, na tym co powinnam.

dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka

Wysłany: 7 września 2017, 18:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na sklepie pusto wiec luz na razie :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 września 2017, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny!
    Jestem około 5 dni przed @, mam nieregularne cykle. Dziś po bieganiu czułam mocne bóle jak na @ i od kilku dni jestem mega przemęczona. Wiem, ze za wcześnie ale zrobiłam dziś rano test i był negatywny. Jak myślicie może to być ciąża??

• Rillia Ekspertka

Wysłany: 7 września 2017, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysia246 wrote:
    hej dziewczyny!
    Jestem około 5 dni przed @, mam nieregularne cykle. Dziś po bieganiu czułam mocne bóle jak na @ i od kilku dni jestem mega przemęczona. Wiem, ze za wcześnie ale zrobiłam dziś rano test i był negatywny. Jak myślicie może to być ciąża??

Mogą być to objawy ciąży i test jeszcze tego nie wykrył. Spróbuj zrobić test w terminie okresu.

marysia246 lubi tę wiadomość

dev133pb___.png
  • Xxboo Przyjaciółka

Wysłany: 7 września 2017, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza wszystkie odpoczywają ?;> ja poszłam z O i znajomymi na pizzę i piwko i po jednym wróciłam do domu położyć się, wszyscy inni siedzą ale dosłownie po jednym powiecie czuje się jakbym wypiła z 3 ;S

715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Rillia Ekspertka

Wysłany: 7 września 2017, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie włażę do wanny. Spać pewnie jeszcze nie pójdę, ale wygrzeję się już w łóżku. Zimno mi jakoś.
    Xxboo, masz chyba już wszystkie objawy;)

dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka

Wysłany: 7 września 2017, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile procent mialo to piwo :P?
    Rillia zazdroszczę bardzo tego łóżka...
    Ale jeszcze 30 min i do domu :)

• Xxboo Przyjaciółka

Wysłany: 7 września 2017, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zwykły Leszek z soczkiem malinowym to był ;D.
    Nawet mój O się już śmieje se jestem w ciąży haahaha a tu ciąży brak.

Ja już się właśnie wygrzewam i oglądam seks w wielkim mieście z moimi psami :D
    Może jutro będzie wolne bo dyrektorka moja powiedziała ze jeśli jutro będę się rak czuła jak dziś to mam dzwonić i nie przychodzić

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 7 września 2017, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zobaczymy jakntam jutro z Tobą będzie... Z nami wszystkimi :)

• Rillia Ekspertka

Wysłany: 7 września 2017, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh, ale masz fajną szefową. Myślę, że jednak to trochę ciążą mi pachnie. Zmęczenie, bóle brzucha, poranne rzyganko i całokształt:D

Asik, w efekcie jeszcze zupę na jutro ugotowałam. Nie dlatego, że trzeba tylko stwierdziłam, że mam chcice i zawsze to Maluszkowi troszkę witaminek dostarczę. Wezmę do pracy i będę podjadać, bo słabo mi jak mam za długie przerwy w jedzeniu.
    Już w domku?

dev133pb___.png
  • Asik83 Koleżanka

Wysłany: 7 września 2017, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jade do domu :)
    Ach te chcice ... Ale dobrze, dobrze odzywiaj sie dobrze :P
    Moja psiapsiola w ciąży a marzy jej sie pizza , kebab itd :) bede musiala isc :D

• Xxboo Przyjaciółka

Wysłany: 7 września 2017, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak moja dyrektorka jest cudowna. Chociaż głupio by mi było bo mamy w żłobku 3 grupy , i w maluchach i średniakach są po 3 opiekunki w tym po 1 z każdej grupy na urlopie. Ja prowadzę sama starszaki wiec pewnej musieliby je przerzucić do którejś grupy bo nie miałby kto z nimi w sali siedzieć chyba ze dyrektorka hehe. Ale jak to usłyszałam zdrowie jest najważniejsze !

Mam nadzieje ze ciąża pachnie !!!!!! Teraz będę czekać jak najdłużej z tym testem żeby wiedzieć już na 100%

• Whoosie Autorytet

Wysłany: 7 września 2017, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamuniu chwilę mnie nie było, a tyle wiadomości! Ja zaraz wychodzę z pracy, ale padam na ryj mówiąc brzydko....Kto przychodzi o 21 do banku po kredyt?! Strasznie mnie bolą piersi są mogę gorące mam nadzieję, że to nie stan zapalny jakiś... Dziewczyny nie stresujcie mnie! Róbcie te testy nooo! i niech mi się któraś odważy powiedzieć, że ma jedną krechę to was ZNAJDĘ:D !!!!!!!

12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

• Asik83 Koleżanka

Wysłany: 7 września 2017, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie masz blisko :)
    Ja kiedys otwieralam sklep w Posnanii choc pracuje w innej galerii, więc w piątek o 23:00 pani kupowała płaszcz ...
    Dwie kreski maja wybrańcy czyli Rillia :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 22:56

• Malus9393 Koleżanka

Wysłany: 7 września 2017, 23:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane w sumie to nie wiem do jakiego watku napisac moje zapytanie co o tym sadzicie 15 dc owulacja potwierdzona monitoring a dzis dzien 17 i zaczal pojawiac sie sluz tak jak by plodny nie wiem co myslec do lekarza znowu po kolejnej @ mam sie pokazac jak sie pojawi

‹‹ 777 778 779 780 781 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego