X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikolaem wrote:
    Sylwiaa992 i Ffilpiek mam bardzo podobnie. 5 dpo odczuwałam kłucie prawego jajnika, ból utrzymywał się przez 2-3 dni (plus spadek temp.), ale nie non stop, pojawiał się na godzinę/dwie i znikał. 3 dpo byłam u lekarza na rutynowych badaniach kontrolnych i potwierdził, że zaszła owulacja z prawego jajnika. W nocy pamiętam, że budziłam się kilka razy, bo strasznie bolał mnie brzuch, ale teraz nie jestem w stanie przypomnieć sobie jakiego rodzaju był ten ból. Co do innych objawów to od kilku dni mam wrażliwe piersi, dzisiaj do tego stopnia że dotknięcie ich sprawia mi ogromny ból (dodam, że przy poprzednich cyklach raczej tak nie miałam), natomiast sutki nie bolą. Do tego nerwowość, zmęczenie, senność (jadąc samochodem myślałam, że zasnę, co chwilę łapałam się na tym, że zjeżdżam na przeciwny pas), a wczoraj myślałam, że choroba mnie bierze, bo było mi strasznie zimno i się trzęsłam (mimo tego, że wszyscy mówili, że jest ciepło). Od kilku dni mam gęsty, obfity śluz koloru żółtego O_o Testowanie mam dopiero 2.02, pierwszy raz prowadzę rozpiskę cyklu na ovu i nie wiem czy po prostu nie nadinterpretuję wszystkich drobnych objawów i nie sprowadzam ich do ciąży... Dziewczyny co o tym sądzicie???
    Nikolaem,
    Ja też zaczęłam się zastanwiac czy to ja sobie nie wmawiam tych objawów, oczywiście nie wiem po co 5dpo czyli wczoraj zrobiłam test głupia ja :)
    Dziś od rana czuję pęcherz taki ból jakby zapalenie pęcherza, ale jednak inny niż zwykle (u mnie niestety często się zdarza). Irytuje mnie to oczekwianie, raz mam myśli, że na pewno się udało, a potem nagle przychodzi taki moment, że na pewno nie i że mam się nie nakręcać. Dlaczego to wszystko jest takie trudne.
    Mnie piersi nie bolą, ale mam wrażenie jakby obwódka woół sutków się powiększyła (chyba, że to też sobie wmawiam). Lekki ból podbrzusza praktycznie cały czas, czasem czuję jajnik, ale najgorszy jest ból pleców w okolicy krzyża.

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie lipa, dzisiaj rano @. Powodzenia Wam :*

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • nikolaem Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ffilpiek, mnie krzyż i plecy nie bolą, ale a propos tego pęcherza co pisałaś, to jakoś z 5 dni temu bolał mnie tak jakby pęcherz i wszystko na dole mnie piekło... Dziwne było to uczucie, bo nigdy nie miałam zapalenia pęcherza i nie wiem czy można ten 'dyskomfort' do tego porównać, ale wróciłam wieczorem do domu i wszystko przeszło. Dzisiaj doszła biegunka. Niepokoi mnie tylko ten śluz bo jest go naprawdę dużo i jest taki bardziej żólty/kremowy, a nie biały. Z tego co czytałam to objawem ciąży jest raczej biały śluz... Miała któraś z was w takim kolorze jak ja opisuję?
    Kiwona trzymam kciuki za następny raz! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co my kobiety musimy przechodzić... Dziś doszło jeszcze to, że odbija mi się conajmniej jakbym litr czegoś gazowanego wypiła. Ja właśnie też odczuwałam mocny dyskomfort jeśli chodzi o pęcherz. Zastanwiam się czy nie pójść wcześniej na betę niż czekać jeszcze do następnego poniedziałku żeby zrobić test. Po ilu dniach po byłyście na becie, tak żeby była wiarygodna??

    Kiwona trzymam i ja. :)

  • mychaa3 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam Ovufriend od paru miesięcy dokładnie od wrześnie od rozpoczęcia starań o drugą dzidzie. Mam już synka 4 latka dzięki Clostillbegyt za drugim podejściem. W sb nie pojawił się okres nie było też plamienia. Przy synku test w dniu spodziewanego okresu była negatywny dopiero jak zrobiła 4-5 dni później był pozytywny. Teraz już coś przeczuwałam że może sie udało. Dziś na teście po dwóch dniach po spodziewanym okresie pokazały się dwie kreseczki.
    2 dpo ból prawej str przez cały dzień, na następny dzień kłucia przez cały dzień po troszku, 3dpo zaczęły boleć piersi ale zaczeły od prawej a zawsze zaczynały od lewej. Cały czas czułam że na dole coś się dzieje. Pojawił się pod prawą piersią mały bolący guzek zazwyczaj większe to było :P 11dpo nad ranem obudziłam się się i bolał mnie tak jakby prawy jajnik i to przez długą chwilę że myślałam że nie zasnę spowrotem. Podejrzewam że była to implantacja. Dzień przed spodziewanym okresem zaczął mnie boleć prawy jajnik a później podbrzusze i tak z 2h i od tego czasu cały czas sobie pobolewa. Czasem tak że nogi nie mogę podnieść z bólu i ciężko mi się idzie. W przyszły pon mam wizytę u gina i mam nadzieje że to nie wróży nic złego...

    mychaa3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, że tak z grubej beczki ale jaki macie śluz po owu/miałyście gdy byłyście na początku ciąży. Ja jestem 8 dni przed @ i teraz po kąpieli sprawdzając jest biały, wodnisty i z takimi jakby grudkami, nie ma jednolitej konsystencji.

  • nikolaem Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj test 11 dpo - negatywny :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikolaem przytulam. :*
    Ja już też przestaję mieć nadzieję. U mnie dokłądnie dziś 7dpo. Już chyba pogodziłam się z tym, że to nie ten cykl. Niedługo jedziemy na narty czyli jeszcze będę mogła poszaleć, a też w trakcie wyjazdu będą dni płodne, co jeszcze bardziej mnie nakręca. No nić muszę chyba zrealizować w końcu receptę na kolejną dawkę clo i estrofem :)

  • nikolaem Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ffilpiek dzięki za wsparcie ;) Zrobię jeszcze za parę dni, bo w piątek idę na urodziny i muszę mieć pewność czy mogę pić. Hmm chyba nie ma co się tak spinać, co będzie to będzie ;)

    Ffilpiek lubi tę wiadomość

  • Amina Koleżanka
    Postów: 49 62

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Jestem tu nowa i nie bardzo wiem gdzie wsie podziać ;P
    Przygarniecie?
    Jutro planowo powinnam dostać @
    Mam nadzieję, że tym razem małpa się nie pojawi;P
    Czuje dziwne napięcie w podbrzuszu, mam tkliwe piersi i temperaturę 37.5

    Trzymajcie kciuki ;)))

  • nikolaem Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam ;) Daj znać jak jutro sytuacja się rozwinie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Amina trzymamy kciuki mocno :)

    Ja mam jeszcze tydzień do @ więc dużoooo czekania jeszcze przede mną, dziś miałam mały kryzys... ale zrobiłam Sklapel Chody i trochę mi endorfiny podskoczyły :)

  • Amina Koleżanka
    Postów: 49 62

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wytrzymałam dziś i zrobilam rano test, ale niestety negatywny. Dziś powinnam mieć @ ale narazie ani widu ani słychu;P

    Ffielpiek - tydzień do @ to najfajniejszy okres w cyklu ;P człowiek sobie tyle na skręca objawów hahahah że naprawdę wierzy, że jest w ciąży;D

    Nikolaem - wiedzę, że jesteśmy na tym samym etapie ^^ testujemy dalej hehehe

    też trzymam kciuki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 10:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie najgorsze jest to jakby objawy ustały hahah :D

    Ale nic muszę wytrzymać przynajmniej do poniedziałku z testem.

    Amina lubi tę wiadomość

  • Amina Koleżanka
    Postów: 49 62

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślicie, że często testy wychodzą negatywne w spodziewanym dniu miesiączki pomimo, że dziewczyna jest w ciąży?

  • nikolaem Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amina a który masz dpo? U mnie @ wedlug wykresu powinna być w piątek, ale sugerując się moimi obliczeniami to jutro. Zobaczymy czy przyjdzie. I wgl jak u Ciebie z temperatura dzisiaj? Dalej wysoka?

    Ffilpiek podobno symptomy wskazujące na ciąże są bardzo zmienne i odczuwane z różną intensywnością. Jak np. jednego dnia czujesz ból piersi a drugiego już nic to jest to normalne i nie ma powodów do obaw. Tak po prostu jest, także jak nagle zanikną Ci wszystkie objawy to wcale to nie oznacza, że nie jesteś w ciazy, więc głowa do góry! ;)
    U mnie to czekanie to jest jakaś masakra. Nie jestem w stanie zrobić nic konstruktywnego, na niczym się skupić, bo cały czas moje myśli krążą wokół doszukiwania się nowych objawów xd haha

  • nikolaem Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amina teoretycznie powinno się je robić dzień po spodziewanej @, więc myślę że jest duże prawdopodobieństwo, że możesz być w ciąży. Czasem analizuje sobie wykresy innych dziewczyn wrzucane na tą stronę i często jest tam zaznaczone, że jednego dnia test ciążowy jest negatywny a następnego pozytywny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikolaem dzięki za słowa otuchy! Nie wiem jak to opisać, ale mam takie przeczucie, intuicję, że ta mała fasolka jest tam we mnie teraz i rośnie sobie powolutku... Jednak boję się, że to tylko głupie wyobrażenie i wszystko pryśnie jak bańka mydalan. Ja mam tak samo na niczym nie jestem w stanie się skupić, a do tego dziś strasznie senny dzień, walczę ze sobą żeby nie usnąć w pracy.

  • Amina Koleżanka
    Postów: 49 62

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każda z nas to przechodzi też od owulacji czuje, że teraz już się na pewno uda i tak co miesiąc hahahah
    Dziś temperatura nadal się trzyma i mam napięcie w podbrzuszu nadal jednak inne niż na okres. Zazwyczaj mam regularne miesiączki i dostaje w nocy. A nie dostałam hehehehe no ale jak znam życie przyjdzie z lekkim opóźnieniem i znów cały miesiąc boju ;P

    Dzięki dziewczyny! Trzymam kciuki też za Was.

    Nikolaem pocieszylas mnie tymi wykresami.
    Dziś jest 14 dzień po owu.

    Ja jak szalona wgapiałam się w ten test czy tam przypadkiem gdzie coś jednak nie widać - ale nic zero ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 12:50

  • nikolaem Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amina ja też chyba z 10 razy zaglądałam na ten test, nawet dzisiaj jeszcze próbowałam doszukać się jakiegoś cienia xd

    Amina lubi tę wiadomość

‹‹ 793 794 795 796 797 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ