X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Anetaaa92 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) nie udzielam się na forum ale często tu zaglądam:) Z racji, że w ten weekend dowiedziałam się, że jestem w ciąży chciałam Wam przedstawić jak to u mnie wyglądało:
    Przed testem ciążowym żadnych objawów oprócz wielkiej senności, ale wstawałam bardzo wcześnie do pracy I zawsze tak miałam, że padałam na pysk I chodziłam spać "z kurami"
    Przytulanie było tylko raz, jak wyszedł mi test owulacyjny pozytywny, potem o wszystkim zapomniłam, nie obserwowałam organizmu, nie wchodziłam na forum,nie prowadziłam monitoringu, ani nie mierzyłam temp, po,prostu nie szukałam u siebie na siłę objawów a w miesiącach w których się nie udawało miałam przed testowaniem cały ich wachlarz I byłam zawsze pewna że ujrze na teście te upragnione dwie kreski... jednak wredna @ przychodziła jak w zegarku.
    W tym miesiącu zrobiłam test tylko dlatego, ponieważ mąż mi kazał :)Ja spisałam ten miesiąc na straty xd Jakie było moje zdumienie jak wyszedł pozytywny :) beta w pon 130, dzisiaj 458, Jest to 5t. Także jestem dobrem myśli, ponieważ mam za sobą biochemiczną....
    Objawy przyszły w dzień miesiączki a było to:
    - ból głowy
    - kłucie, pulsowanie jajników, do tego ból podbrzusza jak na miesiączkę
    - jednorazowe delikatne jasnobrązowe plamienie
    - senność a przy tym bezsenność :( ale to bardziej przez strach, czy wszystko ok z fasolą,
    - straszne wzdęcia xd
    - ból piersi, z dnia na dzień coraz silnienszy jednak na początku nie róźnił się zbytnio od tego co było zawsze przed miesiączką
    - niemoc, nie mam siły na nic I najchętniej bym spędziła cały dzień na kanapie:);)

    Z witamin brałam kwas foliowy I witaminę D. Zawsze jak czytałam, że psychika nam kobietom nie pozwala zajść w upragnioną ciążę to nie do końca w to wierzyłam, teraz mogę się pod tym podpisać rękami I nogami....

    Ewka 111111 lubi tę wiadomość

  • Love_Blueberry Znajoma
    Postów: 24 21

    Wysłany: 28 listopada 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoasia wrote:
    No i @ przyszła . ;(
    Przepraszam ze zapytam ale jaki jest problem z nasieniem?
    My tez jesteśmy po badaniach lab, u męża niska koncentracja...
    Aczkolwiek lekarz uspokajał i twierdził ze i z takim kobiety zachodzą w ciąże . U nas starania od 14 miesięcy

    Starania 17 cykli o pierwsze
    4.02.2019 Wczesne samoistne poronienie , 5 tydzień ciąży.
  • magda.g85 Autorytet
    Postów: 483 268

    Wysłany: 29 listopada 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my wchodzimy w 17 cykl. chyba sobie zaczynam odpuszczać :D

    zem3i09k945lhtw9.png
  • Yoasia_32 Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 29 listopada 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie żadnych specjalnych objawów, oprócz tego że pojawiło się lekkie kłucie piersi w kilka dni po zapłodnieniu, apetyt jak przed okresem - czyli duży i na słodkie :), rozdrażnienie, drzemki w dzień (nigdy tego nie miałam), lekko podniesiona temp. ciała tzn 37, bóle podbrzusza jak na okres, zero plamienia implantacyjnego.

    Ewka 111111 lubi tę wiadomość

    4 lata starań, obecnie 25 tydzień ciąży po ICSI, 1 procedura, transfer 1 zarodka (4AA), AMH 0.8, pcos, mąż teratozoospermia
  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoasia_32 wrote:
    u mnie żadnych specjalnych objawów, oprócz tego że pojawiło się lekkie kłucie piersi w kilka dni po zapłodnieniu, apetyt jak przed okresem - czyli duży i na słodkie :), rozdrażnienie, drzemki w dzień (nigdy tego nie miałam), lekko podniesiona temp. ciała tzn 37, bóle podbrzusza jak na okres, zero plamienia implantacyjnego.
    Hmm , ja tylko klucia i boli w piersiach nie mam i temperatury nie mierze ale też mam takie uczucie jak na okres często może jest mała nadzieja że po niedzieli test wyjdzie pozytywny dzięki za iskierkę nadziei ;-)

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda.g85 wrote:
    u mnie gerenalnie nic nie stwierdzono. może trochę za niski progesteron. mąż ma bardzo dużo plemników, ale zwiększoną lepkość, bardzo liczne agregacje i lekko zmniejszoną żywotność i androlog nic za bardzo nie mowi co dalej robić z tym.
    po części napewno jest tak, że się same blokujemy trochę ale nie myśleć o tym jest bardo ciężko :/

    Hmm to dziwne ze nic nie stwierdzono , a bierzecie jakies suplementy lub witaminy ? Cos na twój niski progesteron ? Miałaś wszystkie te badania robione ? No tak dobrze to rozumiem, samej mi ciezko nie myślec dlatego moze to jest tez po części nasz problem bo blokujemy sie ciagle o tym nie myślec ale inaczej sie niestety nie da choć nawet by sie chciało . Moj to nawet nie ma siły mnie ciagle sluchac o tym troche juz przesadzam tez. On juz sobie ten temat odpuścił .
    Nie mam wykupionego abonamentu wiec nie mam nawet jak pokazać wykresu, zapisuje sobie jak narazie wszystko w notatniku.
    Dzisiaj np miałam od rana odkąd sie obudziłam cały dzien bardzo silne skurcze w dole brzucha co nie jest normalne bo mnie nigdy brzuch nawet tak nie boli a to na prawdę silne , wzięłam 2 tabletki rozkurczowe które w ogóle nie pomogły ibu tez nie pomogło kompletnie nic, byłam po pracy u lekarza zbadał mnie ale wszystko w porządku, jutro mam isc do ginekologa sprawdzić troche sie martwię ... tak mnie ściskało co 2 min dosłownie, nie mogłam chodzić, przez cały dzien aż do teraz mam te skurcze jednak troche słabsze juz . Czy to możliwe ze nigdy nie mając bolesnych miesiączek nagle taka mi sie pojawiła ? Moze to przez to ze tak szybko przyszła ... nie wiem co myślec o tym bo troche mnie to zaniepokoiło .

    Co do nasienia to ma mała ilość :( tylko 500 tys ... bierze profertil juz jakoś 2 miesiąc do tego maca pije w proszku a w poniedziałek mamy powtórkę badań nasienia także zobaczymy , lekarz powiedział by próbować ale bedzie ciezko ... inseminacja lub on vitro polecał tez ...

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Love_Blueberry wrote:
    Przepraszam ze zapytam ale jaki jest problem z nasieniem?
    My tez jesteśmy po badaniach lab, u męża niska koncentracja...
    Aczkolwiek lekarz uspokajał i twierdził ze i z takim kobiety zachodzą w ciąże . U nas starania od 14 miesięcy

    To jak u nas tez 14 cs :)
    U nas jest problem z ilością , tylko 500 tys plemników :(

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 30 listopada 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda.g85 wrote:
    to u Ciebie jeszcze kilka dni. ja od dziś nie biorę już progesteronu. jeśli nic się dziś nie rozkręci to jutro idę na betę
    Dziś robiłam test 24 dzien cyklu i negatyw może za wcześnie ale tak czuję że nic z tego w poniedziałek zrobię jeszcze jeden ale nie nastawiam się bo bym musiała strasznie zdziwić gdyby wynik się zmienil wiem że czeka mnie w styczniu laparo

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • Love_Blueberry Znajoma
    Postów: 24 21

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka 111111 wrote:
    Dziś robiłam test 24 dzien cyklu i negatyw może za wcześnie ale tak czuję że nic z tego w poniedziałek zrobię jeszcze jeden ale nie nastawiam się bo bym musiała strasznie zdziwić gdyby wynik się zmienil wiem że czeka mnie w styczniu laparo
    U mnie dzisiaj 28 dzień cyklu. Monitoring w tym cyklu był, ale działaliśmy z mężem dopiero jak pęcherzyk pękł i widać było po nim pozostałości bo, weekend przeszkodził i nie mogłam mieć wizyty. Dopiero usg było w poniedziałek i było już „po”...
    ja nie testuje bo boje się ze się rozczaruje, aczkolwiek mam jakaś nadzieje mimo ze jakichkolwiek objawów brak. Totalnie bym się zdziwiła gdybym była w ciąży.

    Starania 17 cykli o pierwsze
    4.02.2019 Wczesne samoistne poronienie , 5 tydzień ciąży.
  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Love_Blueberry wrote:
    U mnie dzisiaj 28 dzień cyklu. Monitoring w tym cyklu był, ale działaliśmy z mężem dopiero jak pęcherzyk pękł i widać było po nim pozostałości bo, weekend przeszkodził i nie mogłam mieć wizyty. Dopiero usg było w poniedziałek i było już „po”...
    ja nie testuje bo boje się ze się rozczaruje, aczkolwiek mam jakaś nadzieje mimo ze jakichkolwiek objawów brak. Totalnie bym się zdziwiła gdybym była w ciąży.
    Oj ja to też bym się zdziwiła bo nie mam żadnych objawów typu bolące piersi no ale testuje jeszcze w poniedziałek zobaczymy to trzymam kciuki i za Ciebie daj znać :-) a kiedy masz mieć okres ?powodzenia!

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • Love_Blueberry Znajoma
    Postów: 24 21

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka 111111 wrote:
    Oj ja to też bym się zdziwiła bo nie mam żadnych objawów typu bolące piersi no ale testuje jeszcze w poniedziałek zobaczymy to trzymam kciuki i za Ciebie daj znać :-) a kiedy masz mieć okres ?powodzenia!
    Oczywiście dam znać :) teoretycznie już powinnam dostać. Dzisiaj 29 dzień cyklu.

    Starania 17 cykli o pierwsze
    4.02.2019 Wczesne samoistne poronienie , 5 tydzień ciąży.
  • Agullla la la Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

  • Agullla la la Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tu nowa. Też się staram o dzidzusia i nie wychodzi.Może ten miesiąc okaże się łaskawy

  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś test negatywny, odstawiam duphostan i czekam na okres do ginekologa w połowie grudnia idę się umówić na laparoskopie :-(

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • Love_Blueberry Znajoma
    Postów: 24 21

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie pojawiła się bolesna miesiączka... tracę nadzieje

    Ewka 111111 lubi tę wiadomość

    Starania 17 cykli o pierwsze
    4.02.2019 Wczesne samoistne poronienie , 5 tydzień ciąży.
  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Love_Blueberry wrote:
    A u mnie pojawiła się bolesna miesiączka... tracę nadzieje
    Nie przejmuj sie, ja też mam chwilę załamania ale wkoncu się uda zobaczysz

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • Love_Blueberry Znajoma
    Postów: 24 21

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka 111111 wrote:
    Nie przejmuj sie, ja też mam chwilę załamania ale wkoncu się uda zobaczysz
    Dziekuje za słowa otuchy. Ten miesiąc biorę w swoje ręce. Współżycie co drugi dzień od zakończenia miesiączki...
    w zeszłym miesiącu miałam monitoring i niestety się nie udało. Za późno zaczęliśmy się starać ... być może mąż nadal ma niewystarczająca ilość plemników. Bierze drugi miesiąc fertiman wiec oby coś to dało. Fakt Ze oprócz monitoringu i badania nasienia nie poxzynialiamy żadnych kroków. Dajemy sobie ostatnia szanse , jeśli nic z tego nie wyjdzie porządnie bierzemy się do rzeczy. Czas ucieka

    Starania 17 cykli o pierwsze
    4.02.2019 Wczesne samoistne poronienie , 5 tydzień ciąży.
  • pirosca Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja dziś 24dc z średnio 32. oczywiście nie wytrzymałam i już dziś testowałam - jedna kreska. Mam dziś bardzo delikatne plamienie może to implantacja. Pozdrawiam

    2 lata starań- 6 letni syn
    1 miesiac starań - ciąża
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ja tydzień temu w czwartek miałam owulację. W niedzielę okropny ostry ból jajników i podbrzusza. Leki rozkurczowe nie bardzo pomogły. Nigdy w życiu tak nie miałam. Od poniedziałku mam okropne mdłości zwłaszcza wieczorem. Nie wiem co się dzieje, co to za pokręcony cykl. Wczoraj byłam na usg wszystko dobrze nie mam torbieli ani guzów. To co się dzieje???? Już głupieje. @ za tydzień, nie chcem się nakręcić. Już dawno z mężem odpuściliśmy. Jesteśmy na innym etapie naszego życia. Zaczynam panikować....

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • pirosca Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie. Moje pierwsze objawy w pierwszej i teraz drugiej ciąży to przede wszystkim bóle brzucha. Do tego wzdęcia, gazy i bekaknie. Test zrobiłam w 26dc i już była delikatna różówa kreska. Od początku wiedziałam że to jest to.
    Pozdrawiam i powodzenia

    2 lata starań- 6 letni syn
    1 miesiac starań - ciąża
‹‹ 802 803 804 805 806 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ