X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 8 listopada 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przy zagnieżdżeniu bolał krzyż. Tak mi się wydaje, że to było zagnieżdżenie, bo bolał od 8dc , 11dc dowiedziałam się o bardzo wczesnej ciąży. Ale krzyż mnie bolał jeszcze przez parę dni. Ja mam też tyłozgięcie więc pewnie dlatego krzyż.

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • margaretta07 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 18 listopada 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tutaj nowa i przepraszam jeśli trafiłam na zły wątek. Chciałam się dowiedzieć czy objawy zapłodnienia 10-11 dni po owulacji są możliwe? Moje cykle są regularne 30 dniowe, z partnerem stosujemy stosunek przerywany więc ciąży nie wykluczam. Odnoście objawów to są powiększone i bolesne piersi, ból do wytrzymania, brodawki czasami mają ciemniejszy kolor, widoczne są żyły na piersiach i dekolcie, wzdęcia, raz zdarzyło mi się mieć zgagę, od czasu do czasu czuje ukłucie w lewym jajniku, częściej biegam do toalety. Dzisiaj zdarzyło mi się popłakać z powodu swojego wyglądu gdzie wcześniej mi się to nie zdarzało. Nie nastawiam się jakoś szczególnie, ale nie ukrywam, że z bobasa bym się bardzo cieszyła. Myśle, że na test jeszcze za wcześnie i wole poczekać na dzień spodziewanej @. Choruje na niedoczynnosc tarczycy, ale nie wiem czy tak hormony mogą płatać mi figle. Czy ktoś miał już taki przypadek? Proszę o odpowiedzi :)

  • Ewaxxx Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 listopada 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, proszę Was bardzo o opinie. Otóż tak, ginekolog stwierdził u mnie policystyczne jajniki oraz mam niski progesteron. Od 14 dnia cyklu zaczęłam brać luteinę 2x1, oraz kwas foliowy. ostatnią miesiączkę miałam 26 października, owulacja (o ile była) 8 listopada. Stosunki były codziennie od 3 do 9 listopada. Ostatnio jestem bardzo senna, jak nigdy. Oczy same mi się zamykają w pracy, do tego nie mam apetytu, odrzuca mnie od papierosów, wczoraj po zapaleniu było mi niedobrze prawie przez cały dzień. Piersi mam nabrzmiałe, bolą i o dziwo mnie bardzo swędzą po bokach. Podbrzusze mam twarde, wczoraj wieczorem jak leżałam już w łóżku, to mnie trochę bolało.. chciałabym bardzo mieć dzidziusia, ale powiedzcie mi szczerze, czy to możliwe, skoro dopiero pierwszy cykl biorę luteinę?

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 19 listopada 2018, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post na forum ☺️

    Chciałam się Was poradzić odnośnie plamień. Cykle mam różnej długości, ale średnia to 30-35 dni (ostatni 33 dni). Wszystko wskazuje na to, że owulacje miałam 17dc. Wczoraj 20dc późno w nocy zauważyłam na papierze kilka kropek różowej krwi. Dziś 21dc cały dzień miałam brązowe plamienia. Czy może to być plamienie implantacyjne tak wcześnie 3/4 dpo? Dodam, że nigdy tak nie miałam...

    Zastanawia mnie też to, że zrobiłam dziś test owu i wyszedł pozytyw (bledsza kreska od testowej, ale bardzo wyraźna). Czy możliwe jest, że w fazie podwyższonych temperatur kiedy ustał już śluz płodny jest to jednak plamienie owulacyjne?

    Dodam, że w tym roku miałam problem z za wysokim testosteronem. Według lekarza nie mam typowych objawów pcos. Cykl bardzo mi się rozregulował i lekarz kazał mi trzy miesiące brać Atywie (tabletki anty) na wyregulowanie. To mój drugi cykl po odlożeniu, w pierwszym się nie udało, jak i wcześniej przez rok bez żadnych leków.

    Czekam na Wasze opinie, wszystko się przyda ☺️

    Tu mój aktualny wykres:
    https://ovufriend.pl/graph/9e689798968bc45d64028d03729dfcfb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie dzisiaj dosyć bardzo boli brzuch, głowa jakoś pobolewa, ogólne zmęczenie i niedobrze po jedzeniu... a jest dopiero 22dc. @ zwykle około 25-26 przychodzi.

  • margaretta07 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 20 listopada 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwija wrote:
    mnie dzisiaj dosyć bardzo boli brzuch, głowa jakoś pobolewa, ogólne zmęczenie i niedobrze po jedzeniu... a jest dopiero 22dc. @ zwykle około 25-26 przychodzi.

    Też dzisiaj odczuwam ból głowy i zmęczenie, na jedzenie ochoty też jakoś nie mam. Jestem 13dpo i wczoraj odczułam jednorazowy mocny ból brzucha, a wieczorem na bieliźnie zauważyłam jedną krople krwi. Termin @ mam za dwa dni także nie wiem czy to mogło być zagnieżdżenie czy początek @.

  • margaretta07 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 20 listopada 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz w życiu występują u mnie bóle pleców, krzyża w cyklu. Jeśli chodzi o szyjkę macicy to jest miękka, dość wysoko, ale czy zamknięta to nie potrafię określić, jest dość rozpulchniona. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 16:15

    Inka lubi tę wiadomość

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 20 listopada 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretta07 wrote:
    Pierwszy raz w życiu występują u mnie bóle pleców, krzyża w cyklu. Jeśli chodzi o szyjkę macicy to jest miękka, dość wysoko, ale czy zamknięta to nie potrafię określić, jest dość rozpulchniona. :)

    Który to dpo? To takie raczej dobre oznaki :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • margaretta07 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Który to dpo? To takie raczej dobre oznaki :)
    Dzisiaj jest 13dpo : )

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretta07 wrote:
    Dzisiaj jest 13dpo : )
    Robiłaś test? Pokaż wykres może coś z niego wyczytamy :)

    Czujesz jakieś oznaki, masz przeczucia? Oprócz tych powyższych objawów :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • margaretta07 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testu nie robiłam, czekam do dnia miesiączki czyli za dwa dni... Wylresu niestety nie mam, jestem tutaj nowa i nic jeszcze nie zaczęłam notować. Objawy to bóle piersi, większe, znacznie widoczne żyłki na piersiach i dekolcie, ból pleców, od czasu do czasu czuje rwanie w jajnikach, miewam mdłości w ciągu dnia, wczoraj miałam to plamienie, ostatnio większa samokrytyka w stosunku do siebie. Przeczucia jak przeczucia, troszkę się denerwuje bo niestety w maju straciłam ciąże w 5 tygodniu. Może to było za wcześnie, ale wtedy tak jak teraz mam większa ochotę na ogórki kiszone. To mi się tak rzuciło na uwagę. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretta07 wrote:
    Testu nie robiłam, czekam do dnia miesiączki czyli za dwa dni... Wylresu niestety nie mam, jestem tutaj nowa i nic jeszcze nie zaczęłam notować. Objawy to bóle piersi, większe, znacznie widoczne żyłki na piersiach i dekolcie, ból pleców, od czasu do czasu czuje rwanie w jajnikach, miewam mdłości w ciągu dnia, wczoraj miałam to plamienie, ostatnio większa samokrytyka w stosunku do siebie. Przeczucia jak przeczucia, troszkę się denerwuje bo niestety w maju straciłam ciąże w 5 tygodniu. Może to było za wcześnie, ale wtedy tak jak teraz mam większa ochotę na ogórki kiszone. To mi się tak rzuciło na uwagę. :)

    i jak testowałaś już?

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziewczyny nie było żadnych objawów. I teraz właściwie też prawie żadnych nie ma. Ciągneło mnie trochę w podbrzuszu jak na okres w pierwszych 5 tygodniach, i jakieś dwa tygodnie po terminie miesiączki zaczęły mnie troszeczkę boleć piersi po bokach. Ale to wszystko baardzo subtelnie. Wiec brak objawów to też czasami ciąża :) Trzymam za Was kciuki z całych sił. Za wszystkie.

    Ewka 111111 lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • magda.g85 Autorytet
    Postów: 483 268

    Wysłany: 25 listopada 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie zastanawia, czy brak jakichkolwiek objawów nawet tych występujących przed miesiączką może zwiastować ciążę :) zawsze na ponad tydzień przed okresem mam bolące i nabrzmiałe piersi, do tego zawsze od kilkunastu miesięcy również na ok tydzień przed okresem mam brązowe plamienia. w tym miesiącu jest inaczej. do okresu ok 2-3 dni i o dziwo ani piersi się nie powiększyły ani nie mam żadnych plamień brązowych. jedynie w pewnych dniach fl śluz kremowy mleczny w małych ilościach. owulacja potwierdzona monitoringiem więc tu chyba wszystko gra. jednak zastanawia mnie ten brak objawów.

    zem3i09k945lhtw9.png
  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 25 listopada 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda.g85 wrote:
    a mnie zastanawia, czy brak jakichkolwiek objawów nawet tych występujących przed miesiączką może zwiastować ciążę :) zawsze na ponad tydzień przed okresem mam bolące i nabrzmiałe piersi, do tego zawsze od kilkunastu miesięcy również na ok tydzień przed okresem mam brązowe plamienia. w tym miesiącu jest inaczej. do okresu ok 2-3 dni i o dziwo ani piersi się nie powiększyły ani nie mam żadnych plamień brązowych. jedynie w pewnych dniach fl śluz kremowy mleczny w małych ilościach. owulacja potwierdzona monitoringiem więc tu chyba wszystko gra. jednak zastanawia mnie ten brak objawów.
    Koniecznie daj znać może się udało Trzymam kciuki:-)

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • magda.g85 Autorytet
    Postów: 483 268

    Wysłany: 26 listopada 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba jednak nic z tego. dziś zauważyłam początki brązowych plamień. wczoraj wieczorem pachwiny trochę bolały, tempka idzie w dół i dziś test negatywny

    zem3i09k945lhtw9.png
  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 26 listopada 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda.g85 wrote:
    chyba jednak nic z tego. dziś zauważyłam początki brązowych plamień. wczoraj wieczorem pachwiny trochę bolały, tempka idzie w dół i dziś test negatywny
    Który dzień cyklu masz Magda takie objawy mogą też świadczyć o zagnieżdżaniu zarodka

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 26 listopada 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda coś mam przeczucia że jednak to nie będzie okres,a na test może być za wcześnie ...trzymam kciuki :-)

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • magda.g85 Autorytet
    Postów: 483 268

    Wysłany: 26 listopada 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby oby... jednak nie plamię. tylko raz po przebudzeniu był śluz ze smugą brązu. teraz pustynia wręcz. trochę brzuch daje o sobie znać i ręce mi drżą ... powoli objawy okresowe sie zaczynaja. no nic pozostaje czekać. ja w tym miesiącu dzięgiel chiński łykałam.może dlatego nie plamię.

    zem3i09k945lhtw9.png
  • magda.g85 Autorytet
    Postów: 483 268

    Wysłany: 26 listopada 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś mam 26dc.. pewnie za wcześnie test. cykle mam 27-28dni

    zem3i09k945lhtw9.png
‹‹ 800 801 802 803 804 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ