X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej masz okres, ale zawsze możesz zrobić test. Plamienie implantacyjne by Ci nie zapełniło tampona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 18:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa, szukam podpowiedzi u bardziej doświadczonych Pań. Od stycznia dokładnie zapisywałam daty @, od tego czasu każdy cykl wynosił równo 24 dni (wcześniej często miałam nieregularnie, 24 lub dłużej (nawet do 32 dni). Tym razem @ spóźnił się o 3 dni. I od tych 3 dni bolało mnie podbrzusze oraz piersi, standardowo jak przed okresem. Jednak jak wyżej pisze Anxa miałam dokładnie tak samo ze śluzem, jak chyba nigdy dotąd. Dziś z samego rana (jak zawsze) wystąpiła krew. Pierwsze krople miały bardziej brunatny kolor, jednak już po chwili krew zamieniła się w czerwony kolor. Od godziny 7 do 14 zużyłam 2 spore tampony, na których było sporo krwi, jednak nie były bardzo "przepełnione". Około godziny 14 zaczął mnie mega boleć brzuch (mam tak raz na kilka miesięcy tylko przy 1 dniu @). Znów zaczęłam czytać na forach.... i teraz wydaje mi się krwi jest bardzo mało i ma kolor jasnoróżowy, coś jak plamienie implantacyjne. Nie wiem już czy sobie wkręcam, czy to zwykły okres i stres tak działa?? Od współżycia mija dziś dokładnie 17 dzień. Proszę podpowiedzcie coś bo oszaleję :( Do lekarza wybiorę się za kilka dni, chcę najpierw zaobserwować to krwawienie

  • MalinkaNl Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki. Pomożecie? Od razu mówię nie nastawiam się na ciążę bo nawet nie myślałam jeszcze o staraniach po ostatnim poronieniu, ale jest jedna dziwna rzecz, która bardzo mnie zastanawia. Nie wiem kiedy miałam owulację. Mam nieregularne cykle a w tym cyklu dni płodne zaczęły się jakoś chwilę po miesiączce na co wskazywał wodnisty i przejrzysty śluz. Obstawiam, że owulację mogłam mieć między 10 a 14 kwietnia. W tych dniach zaczęły się kłucia jajników i macicy, delikatne bóle podbrzusza jak na @, senność, zmęczenie, mdłości, zawroty głowy. w nocy z 13 na 14 kwietnia czułam silny ból prawego jajnika, który już więcej się nie pojawił. Ciągle miałam wodnisty śluz, aż do dziś ponieważ dziś pojawił się śluz mętny, ale co mnie zdziwiło to, że jest go naprawdę bardzo dużo. Na początku myślałam, że dostałam krwawienia a potem co jakąś chwilę miałam wrażenie, że popuszczam mocz. Jeśli owulacja odbyła się 3 dni temu to skąd tyle śluzu ? Zdarzało mi się mieć po owulacji wodnisty śluz, który towarzyszył mi aż do miesiączki ale zazwyczaj nie było go czuć ani widać gołym okiem tylko podczas badania szyjki. Szyjkę mam zamkniętą. Ułożona jest różnie, zależy od pory sprawdzania. Raz średnio raz wysoko ułożona. Piersi pobolewają tylko troszeczkę jak bym miała malutkie zakwasy. Jak to jest z tym śluzem po owulacji ? Przekopałam cały internet i zazwyczaj wszędzie piszą, że po owulacji jest sucho i że zdarza się, że kobiety odczuwają śluz ale żeby, aż do tego stopnia, że czuję jak bym nie trzymała moczu ? Co chwilę zmieniam wkładkę. Śluz jest biały,mętny, troszkę lepki raczej wygląda jak sperma a nie współżyłam z mężem od 11 kwietnia. Jest bezzapachowy, więc nie możliwe by to była jakaś infekcja. Dodam jeszcze, że 14 kwietnia (dzień po przypuszczalnej owulacji) złapał mnie katar i czuję się jak bym była przeziębiona. Temperatura dość wysoko się utrzymuje ale gorączki nie mam. Od wczoraj również czuję jakby niepokój, lęk i stres w środku jak by miało się coś wydarzyć, nie mogłam w nocy zasnąć. Serce biło mi szybciej niż zazwyczaj. Będę wdzięczna za każde spostrzeżenia :)

    c9891cc62cadf105e39f384f8d7f9771.png
  • agusia_123 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie. Wraz z partnera staramy się juz jakiś czas o dziecko. Ostatnie dwa cykle byly monitorowane przez lekarza. Cykle mam 26-27dni, 05.04 pęcherzyk mial 22mm i lekarz kazał probowac tego dni i następnego. Dzis jest 30dc i nie ma @. Powinna byc w pon. 16.04. Pieka mnie sutki, bola piersi i cale plecy (nie tylko w odcinku lędźwiowym,jak większość przyszłych mam). Mam huśtawki nastrojów, dodam, ze przed, czy w trakcie @ nigdy tak sie nie zachowywalam. Czuje, jakbyś cos mi 'lecialo', ale nie ma ani @ ani śluzu żadnego. Nie chce zapeszać, dlatego nic partnerowi nie mowie, jednakże takze boje sie kolejnego rozczarowania po negatywnym wyniku. Co o tym myślicie? Mam świadomość, ze bez wyniku testu i krwi wszystko jest możliwe, ale czy jest szansa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli owulację miałam 6 albo 7.04 to spokojnie możesz mieć @ nawet 21.04. Możesz zawsze zrobić test. A niespecyficzne objawy o niczym nie świadczą.

  • agusia_123 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ze mogę jeszcze miec @. Jednak przez ostatnie dwa lata nigdy mi sie nie spozniala...

  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie ciagle pobolewa brzuch w dole...kłuje jajnik i.nie wiem co myslec...

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do okresu tydzien ...chyba zwaruje

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Luucy Przyjaciółka
    Postów: 67 31

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ból/kłucie obu jajników - jednocześnie lub na zmianę - może sugerować ciążę? Mam tak już z 4 dzień.Wczoraj przejechałam delikatnie ręką po podbrzuszu i czułam jakbym tam siniaki miała tak bolały. Wiem, że objawy są różne, u niektórych będzie to objaw ciąży lub nadchodzącej @.Przy czym ja nigdy nie czułam jajników. Nawet nie byłam pewna na jakiej wysokości dokładnie się znajdują :) A teraz jestem pewna, że to one.

    010i3e3k3szwmdsp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam, jak mi się zrobiła torbiel.

  • Luucy Przyjaciółka
    Postów: 67 31

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miesiąc temu byłam u lekarza i miałam usg - wszystko ok.

    010i3e3k3szwmdsp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torbiel się robi po owulacji, więc pojawia się z dnia na dzień. Ja byłam na początku cyklu i było ok, jak zaczęło boleć przy dotyku to poszłam a tam torbiel 5cm (3 tygodnie później), która później sama się na szczęście wchłonęła.

  • Luucy Przyjaciółka
    Postów: 67 31

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że to jednak nie to :) Dziś już nie bolą przy dotyku. Prawy rano trochę kłuł.

    emka29 lubi tę wiadomość

    010i3e3k3szwmdsp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka wrote:
    Dziewczyny, czy miała któraś z was bóle żołądka? Mnie boli od ok 4 dni, czyli czasu kiedy mogła wystąpić implantacja. Nie ważne co zjem i wypiję, mam kamień w żołądku.
    Normalnie nazwałabym to niestrawnością (której nigdy nie miałam), ale jakoś mi się to pokrywa z prawdopodobną ciążą i póki co nie byłam u lekarza.
    Zresztą ten ból żołądka nie jest permanentny tylko pojawia się na chwilę tak ze 3 razy na godzinę.No chyba, że to nowy objaw pms.
    A na pewno nie mam ani helicobacter ani wrzodów..
    Mi to raczej wygląda na zapalenie żołądka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was nie miała żadnych objawów a ciąża się prawidłowo rozwijała? U mnie zawsze był bol i powiększenie piersi po owulacji, kłucie podbrzusza a teraz nic a jednak wyszły dwie kreski i trochę się martwię

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM. Od owulacji minął tydzień a mnie boli brzuch cały czas takie skurcze jak na @ najgorzej jest w nocy.Gin kazał brać duphaston 2x1 i po odstawieniu zrobić test,ale niestety nie spytałam jak z tym dupkiem jak wynik wyjdzie pozytywny czy obstawiać czy brać jakie macie doświadczenia??

  • Millvaa Przyjaciółka
    Postów: 73 111

    Wysłany: 2 maja 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    A czy któraś z Was nie miała żadnych objawów a ciąża się prawidłowo rozwijała? U mnie zawsze był bol i powiększenie piersi po owulacji, kłucie podbrzusza a teraz nic a jednak wyszły dwie kreski i trochę się martwię
    Nic się nie martw, ja tak miałam. Ba, nawet piersi mnie przestały boleć, jak to zwykle przed okresem było, więc na niego czekałam. I brzuch pierwsze.. 3-4 dni po terminie @ bolał, ale tak tylko troszeczkę jak na @. A do tej pory wszystko jest dobrze ;)

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    16udgov3jpneva83.png
    22cs - 15dpo bhcg 190,00 -> 17dpo bhcg 512,82
    21cs - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Millvaa. No mnie od wczoraj zaczął pobolewac brzuch a to był 28 dc wiec mniej więcej w tym terminie miałabym okres. Oprócz tego mam straszne zaparcia i wzdęcia ale wcześniej myślałam ze to ze stresu, bo miałam ciężki ten miesiac a to jednak może być przez wysoki progesteron

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 9 maja 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Millvaa wrote:
    Nic się nie martw, ja tak miałam. Ba, nawet piersi mnie przestały boleć, jak to zwykle przed okresem było, więc na niego czekałam. I brzuch pierwsze.. 3-4 dni po terminie @ bolał, ale tak tylko troszeczkę jak na @. A do tej pory wszystko jest dobrze ;)

    To ciekawe co piszesz, bo ja właśnie tak mam. Zazwyczaj po owulacji bolą mnie sutki, w lutym/marcu były wręcz nie do dotknięcia. Teraz również zaczęły boleć (po tym poznałam, że była owulacja :D), ale jakoś inaczej. Nie wiem dokładnie który dziś dpo, obstawiam, że ok. 10, i przez te 10 dni było dziwnie. Raz sutki bolały mocniej, raz słabiej, raz jakby prawie wcale.. Wczoraj wieczorem i dzisiaj też prawie w ogóle, ból jakby zanika i też myślę, że @ za rogiem. Brzuch dzisiaj daje znać jak na @. I przedwczoraj i dzisiaj mega gazy. Nie wiem sama co o tym myśleć. To chyba jakieś wahania progesteronu, zresztą temperatura też nie jest szałowa i skacze.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Millvaa Przyjaciółka
    Postów: 73 111

    Wysłany: 9 maja 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    To ciekawe co piszesz, bo ja właśnie tak mam. Zazwyczaj po owulacji bolą mnie sutki, w lutym/marcu były wręcz nie do dotknięcia. Teraz również zaczęły boleć (po tym poznałam, że była owulacja :D), ale jakoś inaczej. Nie wiem dokładnie który dziś dpo, obstawiam, że ok. 10, i przez te 10 dni było dziwnie. Raz sutki bolały mocniej, raz słabiej, raz jakby prawie wcale.. Wczoraj wieczorem i dzisiaj też prawie w ogóle, ból jakby zanika i też myślę, że @ za rogiem. Brzuch dzisiaj daje znać jak na @. I przedwczoraj i dzisiaj mega gazy. Nie wiem sama co o tym myśleć. To chyba jakieś wahania progesteronu, zresztą temperatura też nie jest szałowa i skacze.
    Ja przy tym wszystkim, przy tych piersiach które przestały boleć, miałam dość wysoki progesteron, bo bez wspomagania wynosił 38. I w sumie naprawdę, tylko jedna, jedyna rzecz mogła mi wskazać na to, że coś mogło zaskoczyć - jakieś 7-10 dni po owulacji, miałam biały śluz, ale rozciągliwy. Wszystkie inne rzeczy - bóle brzucha lub ich brak, bóle piersi lub ich brak, wzdęcia itd, pojawiały się w nieudanych cyklach, w każdym cyklu inaczej.

    16udgov3jpneva83.png
    22cs - 15dpo bhcg 190,00 -> 17dpo bhcg 512,82
    21cs - cb
‹‹ 798 799 800 801 802 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ