X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niestety jak wróżenie z fusów :(
    Poczekaj do jutra, zrób test z porannego moczu i będziesz wiedzieć na co czekasz :)
    Trzymam kciuki żeby wredna spakowała walizki i wyjechała na wakacje na 9 mc :D
    Powodzenia :)

    Lusi31 1987 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Lusi31 1987 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 5 marca 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    To niestety jak wróżenie z fusów :(
    Poczekaj do jutra, zrób test z porannego moczu i będziesz wiedzieć na co czekasz :)
    Trzymam kciuki żeby wredna spakowała walizki i wyjechała na wakacje na 9 mc :D
    Powodzenia :)

    No i nie tym razem :) testu nawet nie robiłam bo temperatura ładnie spada, książkowo na okres. Wygląda na to, że faza lutealna będzie 18 dniowa i jutro się zacznie :)

  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 5 marca 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( :( przykro mi.
    Trzymam kciuki za następny-wiosenny ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Lusi31 1987 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 5 marca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma tego złego. Mam wyjazd do spa wykupiony a w ciąży to ani do sauny ani na jakieś zabiegi za bardzo nie można. :) Zawsze są jakieś plusy hehehe

    Evli lubi tę wiadomość

  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 5 marca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie miłego wypoczynku :) u mnie 9dpo i już zaczynam świrować :( nie lubię tego okresu między owulacja a @ ..
    Całymi dniami się tylko zastanawiam czy się udało.. no nic jeszcze pare dni i wszystko się wyjaśni :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • szurgotic Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 marca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze takie oczekiwanie jest :/ u mnie ten cykl juz jest mega dlugi w srode ide do lekarza bo testow mam już dość.tyle razy były już negatywne a to mój pierwszy cykl bez lekarstw i chyba dlatego tak się rozwlekl

  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 5 marca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chciałabym się zająć czymś innym, ale nie potrafię ;) ja mam cykle w miarę krótkie 25-27. Współczuje Ci tak długiego cyklu, to już w ogóle można zwariować.. długo się starasz?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • szurgotic Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 marca 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 miesiąc mija właśnie. Wcześniej z lekami to okres idealnie dostawalam a tu czekam i czekam. Pierwsze dwa miesiące były w sumie bez prób bo u teściowej guz mózgu odrosl i jeździliśmy za jej leczeniem. Dopiero w styczniu się jako tako unormowalo wszystko .

    A w pracy to o niczym innym myśleć nie mogę tylko czy może jednak wyszło

  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 5 marca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi z powodu teściowej.

    Twój wykres wyglada na bezowulacyjny :(
    Może jednak trzeba brać leki na regulacje.
    Powodzenia, wiem że nie jest łatwo ale trzeba walczyć dalej ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 5 marca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, a Ty kiedy testujesz?


    age.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 5 marca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    Evli, a Ty kiedy testujesz?
    Według wykresu nam dopiero 9dpo także chyba muszę poczekać chociaż do 12dpo..
    Kiedy mi zwalniasz brzuszek ? :D :D

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 5 marca 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dziś bym mogła :) Ale to potrwa jeszcze jakieś 3 tygodnie. Chyba, że dziś lekarz mi powie że coś tam się dzieje i może będzie wcześniej :)

    Evli lubi tę wiadomość


    age.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 6 marca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Robiłaś już może jakieś badania?
    Ja objawy ciążowe przechodzę co miesiąc :(
    Ból brzucha, kłucie, ból piersi, żyłek tez się dopatrzyłam, zgaga, ładna temperatura i .. nici z tego :(
    Możemy sobie powróżyć, bo jak wiadomo są to objawy typowe dla pms jak i ciążowe :)
    Kiedy testujesz? :)

    Weißer Schmetterling lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie to denerwuje jak mówią, że trzeba się wyluzować i napewno zaskoczy. A to że nie wychodzi to przez stres bla bla ..
    Jakoś w to nie wierze, ja nawet przestałam pracować żeby się „ nie stresować” i co.. i NIC :( Takie gadanie jak już nie wiadomo czemu nie wychodzi..
    Ja przez rok czasu nie robiłam testów tylko czekałam cierpliwie lub raczej niecierpliwie do @. Teraz od nowa zaczynam z testami, ale tylko dlatego że miałam hsg i pokładam dużo nadziei w tym cyklu ♥️

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymała jesteś ja bym nie wytrzymala do tygodniowego spóźnienia :D

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 6 marca 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko jest nie myśleć skoro się pragnie dziecka. Można chwilowo się zająć czym innym ale myśli i tak powracają .. :(
    Mi tez jest ciężko jak słyszę o kolejnych ciążach w rodzinie czy otoczeniu. I nie wiem czy innym tak to szybko i bezproblemowo wychodzi czy po prostu o tym nie mówią.
    W tym mc robiłam testy owu jakiejś firmy core test paskowe, zamówiłam na Amazonie, ale nie wiem czy one są w Polsce.
    Wcześniej robiłam clearblue taki różowy z buźka, fajny był no ale drogi. Drugi raz bym go nie kupiła, te tańsze paskowe tez mi wyszły :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 6 marca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mierzysz temperaturę?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Nowa89 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 22 marca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam takie pytanie - wspominacie o kłuciu / bólu po owulacji jajników czy w podbrzuszu - czy te objawy odczuwałyście potem w kolejnych tygodniach ciąży? Jak mocny był ten ból?
    Ja tak miałam, czułam momentami ogromne kłucie - później już w miejscu zagnieżdżenia, wszyscy sie niepokoili tymi objawami w rodzinie prócz lekarzy i w 8 tygodniu poroniłam.

    Madlen_:) lubi tę wiadomość

    Nowa89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że dziewczyny często mają kłucia w jajnikach w ciąży i nie tylko. Nie jest to objaw nieprawidłowości w ciąży.

  • Anxa Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała po zapłodnieniu mleczny rozciągliwy śluz? Zaobserwowałam to u siebie po owulacji, a przed terminem spodziewanej @. U mnie jest rozciągliwy około owulacji. Nigdy tak wcześniej nie miałam. Czy to może być pierwszy objaw?

    Anxa
‹‹ 797 798 799 800 801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ