Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Tyłozgięta Ekspertka

Wysłany: 24 stycznia, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze to niestety, mazowieckie 😅

Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Karloina Przyjaciółka

Wysłany: 24 stycznia, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie [email protected] i test negatywny.
    Dzisiaj czuje ze to nie będzie mój dzień😔😬

• M-ka1990 Ekspertka

Wysłany: 24 stycznia, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Hej dziewczyny u mnie [email protected] i test negatywny.
    Dzisiaj czuje ze to nie będzie mój dzień😔😬

Jeszcze nigdy nic nie wiadomo dopóki nie ma @ jest nadzieja głową do góry :) mojej koleżance dopiero tydzień po spodziewanej wyszedł pozytywny :)

• Karloina Przyjaciółka

Wysłany: 24 stycznia, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) narazie sie nienastawiam na nic..
    Bole brzucha minęły ale doszedl ból pleców. No i cyce moje są po prostu ogromne😉🤣w sumie gdyby nie bolały to nawet chciałabym zeby takie zostały;)
    Miłego dnia dziewczyny!

• DomkaPodomka Koleżanka

Wysłany: 24 stycznia, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Dzięki :) narazie sie nienastawiam na nic..
    Bole brzucha minęły ale doszedl ból pleców. No i cyce moje są po prostu ogromne😉🤣w sumie gdyby nie bolały to nawet chciałabym zeby takie zostały;)
    Miłego dnia dziewczyny!

Trzymam kciuki, żeby jednak coś się zadziało 🤞

A któraś z was może jest z warmińsko- mazurskiego? Tez poszukuje dobrego ginekologa

• snw Koleżanka

Wysłany: 24 stycznia, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Jak Wy dajcie radę nie zwariować do testowania? 😂 ja oglądam swoj wykres 100 razy dziennie i jakoś cały czas moje myśli krążą w jego stronę, licząc, ze tym razem się udało ;)
    U mnie to dopiero 7 cykl starań, ale każdy kolejny wykres totalnie inny od poprzedniego 🙄 i oczywiście w każdym widzę objawy 🤣 a w tym to już szczególnie 😄

p19ucsqvvlr1uxr2.png

🙋🏼‍♀️33 lata 💁🏻‍♂️39 lat
    Starania na luzie od 2017
    Starania już nie na takim luzie... od 07.2020 💕

09.2012 - laparoskopia, torbiel czekoladowa
    ❓endometrioza do dzisiaj nie dała innych objawów
    04.2013 6tc [*]
    09.2018 histeroskopia polip jamy macicy
    09.2019 histeroskopia polip jamy macicy

Badania 08.01.2020 (4 dzień cyklu):
    ✅ wszystko w normie

Kwas foliowy + Inozytol 2000mg, Wit D - od 07.2020
    Monitor płodności Clearblue - od 01.2021
    Kubeczek 💕 od 02.2021

Badanie drożności jajowodów - 11.03 (HyFoSy)
    Badanie nasienia -> marzec
  • DomkaPodomka Koleżanka

Wysłany: 24 stycznia, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    snw wrote:
    Hej Dziewczyny! Jak Wy dajcie radę nie zwariować do testowania? 😂 ja oglądam swoj wykres 100 razy dziennie i jakoś cały czas moje myśli krążą w jego stronę, licząc, ze tym razem się udało ;)
    U mnie to dopiero 7 cykl starań, ale każdy kolejny wykres totalnie inny od poprzedniego 🙄 i oczywiście w każdym widzę objawy 🤣 a w tym to już szczególnie 😄

Ciężko jest nie zwariować 😂
    Ja tez w każdym cyklu widziałam objawy i za każdym razem mówiłam to napewno teraz, na 100% się udało. Za każdym razem pojawiało się coś nowego czego wcześniej nie było. A później szok, że jak to przecież czułam się jak w ciąży 😂

snw lubi tę wiadomość

• Karloina Przyjaciółka

Wysłany: 24 stycznia, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pojawiło sie plamienie. Jest lekko różowe ale jestem pewna ze to właśnie począ[email protected] ..
    No nic, trudno :)
    Po wszystkim bedzie nowy cykl i nowe starania:)
    Dzisiaj lampka czerwonego wina i beza 👀🍷
    Dzięki Wam dziewczyny jakos łatwiej i z uśmiechem podchodzę do tego wszystkiego.

M-ka1990, Hania123 lubią tę wiadomość

• DomkaPodomka Koleżanka

Wysłany: 24 stycznia, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    U mnie pojawiło sie plamienie. Jest lekko różowe ale jestem pewna ze to właśnie począ[email protected] ..
    No nic, trudno :)
    Po wszystkim bedzie nowy cykl i nowe starania:)
    Dzisiaj lampka czerwonego wina i beza 👀🍷
    Dzięki Wam dziewczyny jakos łatwiej i z uśmiechem podchodzę do tego wszystkiego.

Przykro mi, ale następny cykl będzie nasz 😊 ja nadal czekam na @...

• Marienn Autorytet

Wysłany: 25 stycznia, 00:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snw - kochana ja osobiscie nie mlm patrze na wykres bo tej apki nie uzywam ale uzywam innej prostrzej, i powiem tak zawsze wpatruje sie w nia jakby miala mi cos powiedziec...
    😂takze rozumiem...

Dziewczyny , mam intensywne dni, moje testy owu nie dotarly na weekend, nie wiem jak mam owulke czy nie ale mam nerwice, wkurzam sie o wszystko i najchetniej rzucila bym wszystkim w cholere... irytujace sie to staje...
    Nawet slubu nie mozemy wziasc bo pandemia... ja tu ciaze planuje a gdzie slub?
    Boze zastanawiam sie co sie dzieje... po co to wsztko?
    Moze trzeba zwolnic... moj dzis powiedzial ze bejbe wyjdzie nie po staraniach a po zalotach 😂 i caly dzien chodzi i mnie klepie glaszcze przytula i udaje ze podrywa 😂😳 jak mu trzasne... 😂😳

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia, 01:00

snw lubi tę wiadomość

👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    4 cykl staran 👩‍❤️‍💋‍👩Cykle 26-29dni
    11.02 (26dc) = bHCG 106
    17.02 (32dc) = bHCG 1476 <3
    04.03 =USG <3 widzielismy Cię <3

p19u3e3k1uqnee2w.png
  • M-ka1990 Ekspertka

Wysłany: 25 stycznia, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszna tu cisza jakąś nastała albo mi się wydaje :) ja dziś miałam jechać zbadać prolaktyne ale sobie odpuściłam bo pół nocy nie spałam...

• Marienn Autorytet

Wysłany: 25 stycznia, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze taka cisza chyba jest jak nie ma emocji bo kazdy w polowie cyklu :P

Mi testowanie wypada na 14/02 walentynki :)

M-ka a co sie dzieje ?

👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    4 cykl staran 👩‍❤️‍💋‍👩Cykle 26-29dni
    11.02 (26dc) = bHCG 106
    17.02 (32dc) = bHCG 1476 <3
    04.03 =USG <3 widzielismy Cię <3

p19u3e3k1uqnee2w.png
  • M-ka1990 Ekspertka

Wysłany: 25 stycznia, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no możliwe :) byłby piękny prezent na walentynki 🥰 hmm czasem tak mam że jak w pon wracam do pracy to jakieś nerwy...

• M-ka1990 Ekspertka

Wysłany: 25 stycznia, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Zawsze taka cisza chyba jest jak nie ma emocji bo kazdy w polowie cyklu :P

Mi testowanie wypada na 14/02 walentynki :)

M-ka a co sie dzieje ?

Długo bierzesz ten inosytol?

• niewyspana Autorytet

Wysłany: 25 stycznia, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Haha no możliwe :) byłby piękny prezent na walentynki 🥰 hmm czasem tak mam że jak w pon wracam do pracy to jakieś nerwy...
    Praca Cię stresuje?
    Ja przechodziłam to w poprzednim miejscu zatrudnienia. Cały weekend bałam się wrócić do pracy w poniedziałek, ale tam się znęcali i to porządnie. Codziennie rano bolał mnie brzuch.

oar89jcgw4shmncs.png
  • M-ka1990 Ekspertka

Wysłany: 25 stycznia, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Praca Cię stresuje?
    Ja przechodziłam to w poprzednim miejscu zatrudnienia. Cały weekend bałam się wrócić do pracy w poniedziałek, ale tam się znęcali i to porządnie. Codziennie rano bolał mnie brzuch.

Czasem tak czasem nie, teraz chyba długo nie byłam i dlatego :) a no właśnie a później wychodzi ze czegoś nie możesz... Jak tma główka przestała boleć?

• niewyspana Autorytet

Wysłany: 25 stycznia, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Czasem tak czasem nie, teraz chyba długo nie byłam i dlatego :) a no właśnie a później wychodzi ze czegoś nie możesz... Jak tma główka przestała boleć?
    Ja odważyłam się zmienić pracę po prawie 5 latach. Poszła awantura, nie wytrzymałam, rzuciłam papierami. Więc mówię szczerze, jeśli w swojej pracy nie czujesz się komfortowo, analizuj, czy nie lepiej ją zmienić.
    Ja skończyłem z psychologiem, dlatego chciałabym, żeby jak najmniej osób przeszło takie piekło. 😉

Głowa raz na jakiś czas boli, jest ok. Nudności nam znowu całe dnie prawie, wymioty na wieczór mnie łapią, a jak nie wymioty, to odruch, który mnie wykańcza. 🤦
    Ciśnienie z dnia na dzień niższe, wczoraj już było 102/58 😅😂

oar89jcgw4shmncs.png
  • M-ka1990 Ekspertka

Wysłany: 25 stycznia, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Planuje planuje rozglądam się narazie na spokojnie :) namęczysz się ale może to dobrze jak masz objawy :) to dobrze ze niższe czy jak bo nie wiem? :p

• niewyspana Autorytet

Wysłany: 25 stycznia, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej jak niższe, niż za wysokie. Chociaż moje już idzie w stronę za niskiego mam wrażenie 😂
    Dopiero 5 lutego skonsultuję z lekarzem, ale to nie powinno być jakieś problematyczne.
    Zapisałam się dzisiaj na prenatalne USG na 18 lutego. Nadal boję się wykonywać kroki aż tak do przodu, ale trzeba jakoś pozytywnie zacząć żyć. Szkoda tylko, że to małe.... Tak mnie chce wykończyć. 😂😂😂

Bardzo dobrze, że planujesz. Zmiany środowiska, zwłaszcza pracy często pomagają uzlozyc spokój w głowie :)

oar89jcgw4shmncs.png
  • M-ka1990 Ekspertka

Wysłany: 25 stycznia, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No teraz wiadomo ale może jeszcze troszkę i minie :) 5 luty już na szczęście niedługo :)
    7 lat pracy już wystarczy tutaj w sumie to już 8 zaczął lecieć 😂
    Mam zamiar jeszcze się do gina zapisać i nie wiem czy do swojego czy innego bo ten przez rok to jak widać nic nie pomógł tylko ciągle że jest dobrze na monitoringach itp itd...

‹‹ 901 902 903 904 905 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego