X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienia czy @ ? :(
Odpowiedz

Plamienia czy @ ? :(

Oceń ten wątek:
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 24 września 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś jakieś dodatkowe objawy? I bardzo plamisz? Może masz za mało progesteronu. Robiłaś jakieś badania hormonów? Ja miałam bardzo podwyzszona prolaktyne. Norma 200-600 a ja miałam 6tys. Od 3 miesięcy regularnie zażywam bromergon. Ale mam nadzieje ze juz zdążyła się zbić do normy. Wcześniej nie miałam owulacji.

    hchygox1kst10j9v.png
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 24 września 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn mam objawy jak na @ czyli ból brzucha, ból piersi do tego lekkie mdłości. Pierwszy raz mam taką akcje. Prolaktyne mam ok i hormony ogolnie ok, no przynajmniej pare miesiecy temu jak je robilam. A co do charakteru plamienia to mam kilka plamek brazowych na wkładce na dzień. Przy wysiłku jest tego więcej. No i sie własnie zastanawiam czy moze wlasnie cos mi sie z tym progesteronem zaczelo dziac, tylko skad tak nagle?

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 25 września 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ ani widu ani slychu a test czysty jak łza... Za co takie męki dziewczyny?:(

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 25 września 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba dzis dostane @ bo plamienie troche wieksze i temperatura poszla w dół. Martyma nadal trzymam kciuki za Ciebie no i za Karoline:)

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 25 września 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie, innaczej bym zwariowala jeszcze bardziej:( dzisiaj mam nadzieję że grafik dostanę w pracy to się zapiszę do giną tak czy siak bo dawno nie byłam

  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 25 września 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mierze temperatury. Ale jak nie wyjdzie a chyba się na to zapowiada to zacznę od tego cyklu ;). U mnie chyba lipa. Tez plamienie się zwiększyło. Co prawda nadal to tylko jeszcze plamienie ale już czuję że @ przyjdzie ; (

    hchygox1kst10j9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki:) wiecie co jestem dzień po owu.. a jajniki tak mnie bolą... kują... na przemian, raz jeden raz drugi.. skurcze dziwne... ehhhh czy to normalne? dodam że nigdy tak nie miałam.. to mój 1 raz taki heh... :)

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 25 września 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień po owu myślę że to normalne;) ale jak jest innaczej niż zwykle to dobrze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wkońcu...załapałam:) ahhhh ale nie bede sie nakręcać...

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 25 września 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie nakrecaj sie, ja to zrobilam i okropnie sie z tym czuje;D Jak wariatka;D nie wiem czy czekam na @ czy czekam na II ;D

  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 25 września 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez w tym miesiącu baaardzo kulo. Pierwszy raz tak miałam. Ale teraz wiem ze nie ma co się nakręcać :). Kucie jajników może świadczyć że doszło do owulacji.ale nie musi świadczyć o ciąży

    hchygox1kst10j9v.png
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 25 września 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakie znacie przyczyny plamień w II połowie cyklu poza oczywiście wymarzoną implantacją?
    Proszę wpiszcie tu, jeśli któraś z Was konsultowała to z lekarzem, może innym da to wskazówkę na co zwrócić uwagę w ewentualnej diagnostyce?
    Ja znam tylko:
    - niedomogę lutealną (nie wiem, czy to oznacza po prostu za niski progesteron, czy coś więcej?)
    - pękające toriele
    - polipy endometrialne (czy to chodzi o to, że macica próbuje się oczyścić?)
    - zakażenia i infekcje (nie wiem, jakie konkretnie mogą dawać takie objawy?)
    - bliżej owulacji to oczywiście plamienia owulacyjne
    - co jeszcze to może być?

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 27 września 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jak u Was? U mnie przyszła wredna @. We wtorek idę do ginekologa się przebadać i po skierowanie na hormony. Musze się wziąć za siebie. I wszystko dokładnie sprawdzić i wykluczyć. Mam nadzieje że u Was sytuacja lepsza niż u mnie i będziecie chodzić do ginekologa ale sprawdzać bicie serduszka :)

    hchygox1kst10j9v.png
  • anastazja22 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 27 września 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja zażywam pierwszy cykl progesteron . Okres mam co 33 dni, chociaż różnie to bywa. Teraz w 30 dniu dostałam lekkiego krwawienia, wygląda to jak krew że śluzem i skrzepy niewielkie ale sa. Czy po progesteronie, okres nie powinien być obfity? Czy to może plamienie? Mam zgage Lekka od 10 dni.

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 27 września 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie drugi dzien po terminie@ i dalej nic sie na nia nie zapowiada,dalej ciagna mnie te jajniki przuszek pobolewa w glowie troche sie kreci niewyspana w pracy czasami jak mna zachhwieje to ciezko jest:D jutro chyba zatestuje moze cos wyjdzie? no i do gin i tak czy siak sie zapisze nie wazne z jakiej przyczyny musze sie przebadac. trzymajcie kciuki:*

  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 27 września 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kciuki trzymane!

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 27 września 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam za Was mocno kciuki :).Dajcie znać jak coś się wyjaśni. Ja przygotowuje się do kolejnego cyklu. Jutro kupuje termometr ;)

    hchygox1kst10j9v.png
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 28 września 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupbkup napewno się przyda. :)ja trzeci dzień czekam i śluz no tak się leje że musiałam aż leginsy do spania zmienić.... :O

  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 28 września 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale nas tu trzymasz w napięciu :-) Testujże! Paluszki bolą od trzymania kciuków ;-)

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 29 września 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ dalej nie ma test negatywny... Kupiłam dwa testy jeszcze jeden jutro rano. Jak I kreska będzie idę do gin o co chodzi:( czemu się czuje jakbym miała dostać @ a nawet tak innaczej taki nieokreślony ból w podbrzuszu ten śluz i dalej jedna krecha. Jak giną będę miała późno to może betę zrobię.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ