X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienia czy @ ? :(
Odpowiedz

Plamienia czy @ ? :(

Oceń ten wątek:
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 24 września 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś jakieś dodatkowe objawy? I bardzo plamisz? Może masz za mało progesteronu. Robiłaś jakieś badania hormonów? Ja miałam bardzo podwyzszona prolaktyne. Norma 200-600 a ja miałam 6tys. Od 3 miesięcy regularnie zażywam bromergon. Ale mam nadzieje ze juz zdążyła się zbić do normy. Wcześniej nie miałam owulacji.

    hchygox1kst10j9v.png
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 24 września 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn mam objawy jak na @ czyli ból brzucha, ból piersi do tego lekkie mdłości. Pierwszy raz mam taką akcje. Prolaktyne mam ok i hormony ogolnie ok, no przynajmniej pare miesiecy temu jak je robilam. A co do charakteru plamienia to mam kilka plamek brazowych na wkładce na dzień. Przy wysiłku jest tego więcej. No i sie własnie zastanawiam czy moze wlasnie cos mi sie z tym progesteronem zaczelo dziac, tylko skad tak nagle?

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 25 września 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ ani widu ani slychu a test czysty jak łza... Za co takie męki dziewczyny?:(

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 25 września 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba dzis dostane @ bo plamienie troche wieksze i temperatura poszla w dół. Martyma nadal trzymam kciuki za Ciebie no i za Karoline:)

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 25 września 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie, innaczej bym zwariowala jeszcze bardziej:( dzisiaj mam nadzieję że grafik dostanę w pracy to się zapiszę do giną tak czy siak bo dawno nie byłam

  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 25 września 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mierze temperatury. Ale jak nie wyjdzie a chyba się na to zapowiada to zacznę od tego cyklu ;). U mnie chyba lipa. Tez plamienie się zwiększyło. Co prawda nadal to tylko jeszcze plamienie ale już czuję że @ przyjdzie ; (

    hchygox1kst10j9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki:) wiecie co jestem dzień po owu.. a jajniki tak mnie bolą... kują... na przemian, raz jeden raz drugi.. skurcze dziwne... ehhhh czy to normalne? dodam że nigdy tak nie miałam.. to mój 1 raz taki heh... :)

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 25 września 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień po owu myślę że to normalne;) ale jak jest innaczej niż zwykle to dobrze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wkońcu...załapałam:) ahhhh ale nie bede sie nakręcać...

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 25 września 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie nakrecaj sie, ja to zrobilam i okropnie sie z tym czuje;D Jak wariatka;D nie wiem czy czekam na @ czy czekam na II ;D

  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 25 września 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez w tym miesiącu baaardzo kulo. Pierwszy raz tak miałam. Ale teraz wiem ze nie ma co się nakręcać :). Kucie jajników może świadczyć że doszło do owulacji.ale nie musi świadczyć o ciąży

    hchygox1kst10j9v.png
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 25 września 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakie znacie przyczyny plamień w II połowie cyklu poza oczywiście wymarzoną implantacją?
    Proszę wpiszcie tu, jeśli któraś z Was konsultowała to z lekarzem, może innym da to wskazówkę na co zwrócić uwagę w ewentualnej diagnostyce?
    Ja znam tylko:
    - niedomogę lutealną (nie wiem, czy to oznacza po prostu za niski progesteron, czy coś więcej?)
    - pękające toriele
    - polipy endometrialne (czy to chodzi o to, że macica próbuje się oczyścić?)
    - zakażenia i infekcje (nie wiem, jakie konkretnie mogą dawać takie objawy?)
    - bliżej owulacji to oczywiście plamienia owulacyjne
    - co jeszcze to może być?

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 27 września 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jak u Was? U mnie przyszła wredna @. We wtorek idę do ginekologa się przebadać i po skierowanie na hormony. Musze się wziąć za siebie. I wszystko dokładnie sprawdzić i wykluczyć. Mam nadzieje że u Was sytuacja lepsza niż u mnie i będziecie chodzić do ginekologa ale sprawdzać bicie serduszka :)

    hchygox1kst10j9v.png
  • anastazja22 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 27 września 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja zażywam pierwszy cykl progesteron . Okres mam co 33 dni, chociaż różnie to bywa. Teraz w 30 dniu dostałam lekkiego krwawienia, wygląda to jak krew że śluzem i skrzepy niewielkie ale sa. Czy po progesteronie, okres nie powinien być obfity? Czy to może plamienie? Mam zgage Lekka od 10 dni.

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 27 września 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie drugi dzien po terminie@ i dalej nic sie na nia nie zapowiada,dalej ciagna mnie te jajniki przuszek pobolewa w glowie troche sie kreci niewyspana w pracy czasami jak mna zachhwieje to ciezko jest:D jutro chyba zatestuje moze cos wyjdzie? no i do gin i tak czy siak sie zapisze nie wazne z jakiej przyczyny musze sie przebadac. trzymajcie kciuki:*

  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 27 września 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kciuki trzymane!

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 27 września 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam za Was mocno kciuki :).Dajcie znać jak coś się wyjaśni. Ja przygotowuje się do kolejnego cyklu. Jutro kupuje termometr ;)

    hchygox1kst10j9v.png
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 28 września 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupbkup napewno się przyda. :)ja trzeci dzień czekam i śluz no tak się leje że musiałam aż leginsy do spania zmienić.... :O

  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 28 września 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale nas tu trzymasz w napięciu :-) Testujże! Paluszki bolą od trzymania kciuków ;-)

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 29 września 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ dalej nie ma test negatywny... Kupiłam dwa testy jeszcze jeden jutro rano. Jak I kreska będzie idę do gin o co chodzi:( czemu się czuje jakbym miała dostać @ a nawet tak innaczej taki nieokreślony ból w podbrzuszu ten śluz i dalej jedna krecha. Jak giną będę miała późno to może betę zrobię.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ