X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienia pomocy.
Odpowiedz

Plamienia pomocy.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • AaTynka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewcxyny. Mam problem bo dostalam. Plamienia 18,19.08. Do okresu jeszcze 2-3 dni bo mam cykle 28dni okolo. (+, - 1dzien) i to nie bylo krwawienie. 18 plamilam a nwet nie bo to byl sluz zabareiony na lekko brazowo i to dopiero zauwazylam jak sie podtarlam potem tak glebiej sprawdzilam i. Wtedy zauwazylam. Tego dnia przez godzine mialam bol podbrzusza mniejszy niz na okres nie bylo skurczy zadnych kluc tylko takie no dziwne. Przed @ zawsze zwijalam sie z bolu ale jeszcze do niej jest pare dni. Lewy jajnik bardzirj jakby czuje. Nie wiem czy to implantacja. Wszyscy pisza ze tak. I boje sie zatestowac ze bedzie za wczesnie a testy w szafce korca... :(

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja by nie wytrzymała :) Ale trzymam mocno kciuki i oby się udało :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • AaTynka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestowala bym dzisiaj ale boje sie ze wynik nieprawidlowy wyjdzie bo bylam wczoraj na spacerze z bratem jego dzewczyna i moim chlopakiem. No i radycyjnie piwko. I krecilam ze nie chce nie mamochoty i wypilam pol jakiegos slabego. I boje sie ze to zle wplynie na test. To bylo wzoraj ale jednak... :( myslisz ze jest jakas szansa?

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że te pół piwa nie powinno wpłynąć na test. Ja bym zrobiła bo ogólnie mega niecierpliwa jestem i pewno bym nie wytrzymała. A jaki masz w domu test?

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dokładnie tak jak Ty z plamieniem i po dwóch dniach na teście był widoczny cień drugiej kreski. Zaczekaj z testem do jutra rana a pół piwka wczoraj nie powinno za mocno zaszkodzić także się nie martw. Ale póki się nie wyjaśni sprawa proponuję już odstawić wszelkie napoje alkoholowe. Kiedy miałaś ovu?

  • AaTynka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu mialam 12.08. Mam test pepino ten o czulosci 10. Wzielam go do pracy i bedzie korcic i pewnie zrobie. Ale boje sie negatywu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymaj do jutra rana. Jeszcze na prawdę jest bardzo wcześnie na testowanie zwłaszcza w ciągu dnia. Z rana jest szansa, że już może coś być widać z bardziej stężonego moczu. Po co się rozczarowywać za wcześnie.

  • AaTynka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mysle. Mam chyba jeszcze ze trzy w domu ale chyba poczekam zobaczymy. Pewnie bede siedziec i czytac cale forum i szukac informacji... :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale widzę duże szanse na implantację. Wszystko by się zgadzało. No i koniecznie wrzuć fotkę jak zatestujesz :). Będę trzymać mocno kciuki. Tylko się nie przejmuj jeśli test jeszcze nic nie pokaże. A i słyszałam że te pepino 10 czasami gorzej wychodzą niż te 25.

  • AaTynka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko zatestuje od razu wam wrzuce jak cos tam sie pokaze :) jakos nie czuje zblizajacej sie @ wiec mam nadzieje... :) ja ze trzy cykle temu robilam testami pepino i byly cien cienia za kazdym razem. Ale niestety w 3 tygodniu mocne krwawienie i chyba poronilam... Nie bylam u lekarza ani nic. Ale poszlo w zapomnienie. Teraz licze na to ze w brzuszku malutkie ziarenko juz jest :)

  • AaTynka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Wlasnie plamilam ale taka czysta krwia ze sluzem wytarlam jakby w srodku i juz nic. Myslalam ze to @ ale brzuch nie boli ani nic o co chodzi :( implantacja tak wyglada?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AaTynka implantacja może tak wyglądać. Daj znać jak sytuacja dziś wygląda. Przyszła @ czy dalej plamienia? Jak dzisiejszy test? Jak się dzisiaj nic nie rozwinie to proponuję jutro iść na betę i wszystko będzie jasne.

  • AaTynka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to sytuacja wyglada tak ze dzisiaj z rana o 6 robilam test jak wstalam i chyba nic nie bylo. Godzine temu robilam byl minimalny cien cienia. A teraz chyba zaczelam krwawic :( znowu boli brzuszek tak na dole ale jakos to nie jest chyba jak na okres tak innaczej jakos. :( i poszlam siku i plamka krwi na majtkach :( pogubilam sie co mi sie dzieje. Zeswirowalam..

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaraj się nie denerwować, wiem, że to trudne. Nie wiem czy to prawda, ale ponoć pepino często wychodzą z drugą bladą kreską, a ciąży nie ma, mam nawet ten test w domu i tam jest napisane z tego co pamiętam(na paskowym), że kreska testowa musi być taka jak kontrolna, żeby wynik był pozytywny, ale może u Ciebie jest po prostu jeszcze za wcześnie. Plamienia mogą się pojawiać w pierwszym trymestrze i nie koniecznie oznacza to coś złego. Najlepiej zrób bete, albo test za kilka dni jeśli okres się nie rozkręci. 3mam kciuki

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź na betę, wszystko będzie jasne. Ja od jakiś 4 mc plamię przed okresem, cóż czasami się zdarza. Udostępnij wykres będzie widać więcej :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram koleżanki. Na tym etapie tylko beta jest wstanie coś pokazać. Testom nie ufaj bo jeszcze jest bardzo wcześnie. Łatwo powiedzieć ale uzbrój się w cierpliwość i nie denerwuj się. Będzie co ma być.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Idź na betę, wszystko będzie jasne. Ja od jakiś 4 mc plamię przed okresem, cóż czasami się zdarza. Udostępnij wykres będzie widać więcej :)

    Kasia robiłaś jakieś badania? To może być niedomoga lutealna..

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak byłam w ciąży to plamilam przez 3 dni na tydzień przed spodziewaną @ i okazało się że jestem w ciąży.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mialam ostatnio przez trzy dni plamienia, ktore ustapily.. za pare dni termin @ .. moze i mi sie poszczesci tak jak tobie aciulka =)

    aciulka lubi tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierze w to, że tak będzie, powodzonka i trzymam kciukasy :-)

    Aga241 lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ