X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019
Odpowiedz

Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina tak, musial byc lekarz. Sciagali jakiegos z dyzuru bo akurat nikogo nie bylo tego dnia. Juz bylam pewna, ze mnie z kwitkiem odesla.
    Tak wiec spokojnie :)

    Nikodemka owocnych staran
    Dzielna bylas, zasluzylas na nagrode (rozowa i pulchna)

    Malinaa90, szona, Nikodemka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Zuzia ja i mój mąż jesteśmy głupsi i stracimy więcej. Szwagier męża namówił nas na wpłacenie kasy z wesela do platformy Futurenet. Podejrzewałam, że to.piramida ale wszyscy mi wmawiali, że absolutnie nie, że swoją kasę możesz wypłacić. Taki uj jak słonia nos... zanim się naliczy nasze 10 tysi to dziadostwo upadnie, bo już wolno nalicza rzekome zarobki. I dopiero chce się ryczec... bo nawet nie wiem jak to próbować odzyskać

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    Nie odzywam się ale pilnie Was czytam, nie mam za bardzo o czym pisać bo nie robimy narazie żadnych badań. Zaczeliśmy dietę pudełkową i jeśli schudnę kilka kg i do końca roku się nie uda to pełną parą wracamy do poradni i diagnozujemy się na poważnie. Tak mi obiecał mąż, zresztą dużo godzin o tym przegadliśmy i dużo obydwoje zrozumieliśmy 😊

    Nie odniosę się do wszystkiego, bo było tego tyle że pisałabym do jutra

    Maria, wysłałam Ci zaproszenie 😁 na spotkanko jestem baaardzo chętna😍

    moni05, Madziandzia, szona, DzulkaJ, Salome, Malgonia lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    O matko! Od wczoraj pojawilo sie tu milion stron, nie nadazam 😳 Ale mowilyscie cos o spotkaniu w Warszawie! Ja sie pisze bez zadnego ale, cudownie :) Grupa to tez swietny pomysl. Maria, wyslalam Ci zaproszenie do przyjaciółek :)

    Niecierpliwa - gratuluje droznych jajowodow 😍

    Ja juz po histeroskopii. Bylam przerazona na maksa, ale przezylam. Najgorsze bylo to, ze w trakcie badania okazalo sie, ze mam polip i lekarz usuwal mi go wlasciwie na zywca, bo bylam jedynie po srodku przeciwbolowym. Na szczescie szybko poszlo.
    Polip mogl utrudniac droge plemnikom, wiec pozbylam sie kolejnej przeszkody.
    Jutro 13dc, mamy probowac ze staraniami :)

    O masz! Czytałam właśnie, że te polipy wcale nie jest łatwo znaleźć, a są częstsze niż nam się zdaje! Super, że jesteś po :) i teraz do dzieła!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Maria ok 20dc, ale chyba to nie krew z pochwy, a odbytu..hmm dziwne, naczytałam się teraz na wujku Google, że mogę mieć endometrioze, myślcie, że lekarze po tylu usg by nie poznali, że mam to gówno?

    Nikodemko cudownie, dzięki temu jesteś bliżej suckesu!

    Kochana, żadnej endomendy nie masz. Juz ostatnio ustalilysmy, ze wujek Google to zło. Przychylam się do zdania malgoni, ze to prawdopodobnie jakiś hemoroid. Też mi się coś takiego kilka razy w życiu zdarzyło 😊

    Nikodemko, kciuki za najbliższy cykl✊✊✊✊

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Maria ok 20dc, ale chyba to nie krew z pochwy, a odbytu..hmm dziwne, naczytałam się teraz na wujku Google, że mogę mieć endometrioze, myślcie, że lekarze po tylu usg by nie poznali, że mam to gówno?

    Nikodemko cudownie, dzięki temu jesteś bliżej suckesu!

    Ja spytałabym o to ginekologa przez wzgląd na endometrium w okolicy 18 mm (z tego co pamiętam) - pomimo braku ciąży. Usg może endometriozy nie pokazac niestety.

    Edit: żeby nie było wątpliwości! Absolutnie nie stwierdzam u Ciebie żadnej endomendy!!!!! Ja bym po prostu o to gina spytała. A Google do kosza!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2019, 19:02

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Mama Zuzia ja i mój mąż jesteśmy głupsi i stracimy więcej. Szwagier męża namówił nas na wpłacenie kasy z wesela do platformy Futurenet. Podejrzewałam, że to.piramida ale wszyscy mi wmawiali, że absolutnie nie, że swoją kasę możesz wypłacić. Taki uj jak słonia nos... zanim się naliczy nasze 10 tysi to dziadostwo upadnie, bo już wolno nalicza rzekome zarobki. I dopiero chce się ryczec... bo nawet nie wiem jak to próbować odzyskać
    Współczuję, ale skoro można wypłacać to spróbujcie

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już kiedyś miałam coś takiego, ale to krwawienie przy załatwianiu się i byłam w szpitalu, robili badania, endoskopię itp i nic nie wykazało, teraz znowu się powtórzyło, ale tak po prostu bez załatwiania się.

    Tak Szona też zapytam, bo dosyć sporawe miałam to endometrium i może warto dokładnie to sprawdzić, kiedyś miałam bolesne miesiączki, aż pogotowie przyjeżdżało, ale to okres gimnazjum i początek szkoły średniej, teraz są łagodniejsze...do tego te niby lekko policystyczne jajniki..moze czeka mnie laparo.

    Chciałabym, aby się okazało, że jednak jestem zdrowa i czekanie na dzidzi to kwestia wpasowania i zgrania się wszystkiego, a nie jakieś problemy zdrowotne.

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Już kiedyś miałam coś takiego, ale to krwawienie przy załatwianiu się i byłam w szpitalu, robili badania, endoskopię itp i nic nie wykazało, teraz znowu się powtórzyło, ale tak po prostu bez załatwiania się.

    Tak Szona też zapytam, bo dosyć sporawe miałam to endometrium i może warto dokładnie to sprawdzić, kiedyś miałam bolesne miesiączki, aż pogotowie przyjeżdżało, ale to okres gimnazjum i początek szkoły średniej, teraz są łagodniejsze...do tego te niby lekko policystyczne jajniki..moze czeka mnie laparo.

    Chciałabym, aby się okazało, że jednak jestem zdrowa i czekanie na dzidzi to kwestia wpasowania i zgrania się wszystkiego, a nie jakieś problemy zdrowotne.

    I tak pewnie właśnie jest :)
    Ale dla świetego spokoju znajdź jakiegoś dobrego gina, który endomendę zna i sprawdzi wszystko. Ja też miałam takie bolesne okresy - zdarzało się z bolu stracić przytomnosc :/ Sama za jakiś czas chciałabym zrobić histero, żeby sprawdzić co tam piszczy.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesamowity dziś dzień.
    Po gratisowej wizycie u gina, oszczędzeniu na badaniach - w Diagnostyce poznałam polozna, która robiła mi wymaz na MUCHę i dała mi kartę stałego klienta ze zniżką 10%... a teraz wygrałam pizzę 😂

    Nosz kurna, dzieje się! 🐷

    DzulkaJ, Ochmanka, moni05, Pati96, ElfiaKsiężniczka, MonikA_89!, okularnica91, Gosiek1993, Niercierpliwa v2.0, Salome, Malgonia, Arashe, Karolina, Ania_85_, Magduullina, Madziandzia, Sasanka55, moyeu, Meggs, Irvine90, Tele...79, Iseko lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulka, ja tez kiedys mialam przygode z takim krwawieniem, to bylo za czasow gimnazjum. Zbadali mnie wzdluz i wszerz i nic nie wykryli, ale zawsze lepiej to sprawdzic. Moze faktycznie to jakis zylak albo pekniete naczynko... Na pewno jestes zdrowa, a ciaza to kwestia zgrania sie, tak jak mowisz :)

    Szona, dokladnie. U mnie nie bylo mowy o polipie przy zadnym usg, a mialam ich przeciez mnostwo. Dlatego nie zastanawialam sie nad ta histeroskopia, bo to badanie, ktore rozwiewa watpliwosci. Moj polip podobno byl maly, ale jednak byl. Mam nadzieje, ze blokowal droge zolnierzykom, a teraz beda mogly spokojnie plynac :)

    DzulkaJ, Ochmanka, szona, Salome, MonikA_89!, Madziandzia lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka super że już po! No to miałaś przeboje będąc świadoma że doktorek Cię kroi😳
    Teraz to już nie ma wyjścia, czekamy na II!
    Niecierpliwa aTy kiedy wysikujesz różową kreseczke?😋

    Mama Zuzia kurczę no! Ze też tacy ludzie są na tym świecie...
    Madziandzia to jest dopiero masakra😞
    Oby udało się wam odzyskać swoje pieniądze.

    Szona🤩 ja teeeż chce bliźniaki

    Nowa ja bym szła za ciosem póki organizm pamięta jeszcze tryb ciąża. No i badania będziesz miała już trochę ogarnięte

    Hejka moyeu!

    Kurczę u mnie chyba śluz się pokazał. No nareszcie🙏
    Jak pyknie przy tym podejściu (w tamtym cyklu 3x mi się zaczynało😒) to owu w 24-25dc jeszcze jakoś brzmi bo w 36 to już dno...

    szona, nowa na dzielni, moni05, Sasanka55, moyeu, Iseko lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:46

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Ech wydali nam wynik, z lekarzem widzę się dopiero w następny piątek. Wyszło nam nieznacznie podwyższone ryzyko trisomi 21. Przy 18 i 13 mamy info ze ryzyko niższe niż dla popoluacji (chociaż skorygiwane wygląda na wyższe niż wyjściowe), kompletnie tego nie rozumiem.

    Tylko na skorygowane patrz. Bo to jest właściwe dla Was wyliczenie. I jeśli skorygowane jest większe niż około 1:300 to się warto zastanawiać nad dalszymi badaniami. To jest dobrze, prawda? 😊

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Niesamowity dziś dzień.
    Po gratisowej wizycie u gina, oszczędzeniu na badaniach - w Diagnostyce poznałam polozna, która robiła mi wymaz na MUCHę i dała mi kartę stałego klienta ze zniżką 10%... a teraz wygrałam pizzę 😂

    Nosz kurna, dzieje się! 🐷
    Idąc tak dalej niedługo "wygrasz" dwie kreski na teście 😍

    Ochmanka, szona, Pati96, Ania_85_, Magduullina, Sasanka55, okularnica91, Madziandzia lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:46

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Idąc tak dalej niedługo "wygrasz" dwie kreski na teście 😍

    Za te dwie kreski oddam wszystkie dzisiejsze wygrane i dołożę nerkę ;)

    DzulkaJ, Salome, Magduullina, Madziandzia, Sasanka55, MonikA_89!, moyeu lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:17

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Malgonia czy mogłabyś podać jeszcze raz swoje wyniki pappy? Staram się odszukać post i w tej masie komentarzy zniknęło.

    Przy 21 mamy ryzyko skorygowane 1:625 podstawowe 1:700 (tu ocenione jako podwyższone), przy 13 ryzyko skorygowane 1:2000, podstawowe 1:5000 i opisane jako ryzymo niższe niż w populacji - i to mi się kompletnie nie składa... Ogarnął mnie ogromny stres, chciałbym już biec na nifty, M uważa że nie ma sensu.

    Znaczy, hmm... już dla samego uspokojenia się jest sens. W ciąży spokój jest na wagę złota. A na pewno lepiej zrobić nifty niż aminopunkcje od razu. Bo bez ryzyka. A skad wynika takie ryzyko, wiesz? Bo nie z wieku, prawda? 90 to rocznik?

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Malgonia czy mogłabyś podać jeszcze raz swoje wyniki pappy? Staram się odszukać post i w tej masie komentarzy zniknęło.

    Przy 21 mamy ryzyko skorygowane 1:625 podstawowe 1:700 (tu ocenione jako podwyższone), przy 13 ryzyko skorygowane 1:2000, podstawowe 1:5000 i opisane jako ryzymo niższe niż w populacji - i to mi się kompletnie nie składa... Ogarnął mnie ogromny stres, chciałbym już biec na nifty, M uważa że nie ma sensu.
    Kochana jest dobrze, jakkby było poniżej 1:300 to wtedy dalsze badania można zrobić.

    Zdaje relacje od siostry: pobrali 2 wycinki dziś rano, lekko krwawiła teraz już plamienie. Wypisali ja do domu. I 2 tygodnie oczekiwania na wynik. A amniopunkcje chyba zrobi, bo te ryzyko 1:100 ja przeraża. Ale staram się ją pocieszać, bo przecież nie jest powiedziane, że coś będzie z małą.

‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ