X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019
Odpowiedz

Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Zuzia, zapraszam :D :D

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shadow zabraniaja ale to ma zwiazem z szyjka lub krwiakami a nie wstrzasami :)
    Tez meza "dopuszczam" raz na jakis czas, bo sie stresuje, ale ponoc to bardziej w naszych glowach siedzi.

    Nowaja juz prawie zanowilam, sle boje sie ze nie dojdzie. I w sumue tak myslalam, ze tyle wydaje na leki i wizyty, ze te 150 zl wole przeznaczyc na cos ladnego dla dzidziusia.
    A chyba z bratowa pogadam bo moze mi ulzy. I tak juz dlugo wytrzymalam.
    Niby wiem, ze objawy moga juz ustepowac, ale ten 9-10tydzien byly takie konkretne, a od ostatniej wizyty mialam tylko kilka takich cuezszych dni.

    Mama zuzia juz myslalam, ze na Twoim etapue to usg to sama przyjemnosc :)

    Nowa ja bralam luteine tylko wtedy, gdy dupek nie dawal rady i zaczynalam plamic wiec ciezko powiedziec. Mam nadzieje ze przyjdzie szybko i bedzie obfita. Nuech Ci wsztstko tam wyczysci i przygotuje gniazdko na ten cykl.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, dziekuje <3 Jak endo bedzie jednorodne i ok, gin nie zobaczy niczego niepokojacego, a beta wyniesie 0 jak ostatnio, to chyba sama sobie dam zielone swiatelko ;)

    Malgoniu, tak jest <3

    Mama Zuzia <3 moge Ci zrobic drina bez alkoholu :) Wodke wychlipie, a Tobie oddam soczek ;) Zdrowka dla Meza :*

    Shadow, chyba wszystkie mialysmy na mysli zdrowe ciaze i spokojna jazde na rowerze. Ja po 3 stratach pewnie nie wsiade nawet na stacjonarny, choc uwazam, ze normalne ciezarowki smialo moga pedalowac. O seksie mowy nie ma, po pozytywnym tescie moj M. nawet cycka nie dotknie :D Nie chcialysmy Cie urazic :*

    Pati96, moni05, Ochmanka, Ania_85_, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas seksu od owulacji nie było, więc już prawie 14 tygodni 😂😂
    Już pewnie byśmy mogli bo krwawień dawno nie było, ale i tak nie mam ochoty wcale. Biedny mój chłop.

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    U nas seksu od owulacji nie było, więc już prawie 14 tygodni 😂😂
    Już pewnie byśmy mogli bo krwawień dawno nie było, ale i tak nie mam ochoty wcale. Biedny mój chłop.
    U nas od owulacji też nie było seksu 😁i nie zapowiada się żeby w najbliższym czasie był 😂

    agge, DzulkaJ lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulka, czy my testujemy razem? :) Ja powinnam dostac @ 14.06. Jestem 8/9 dpo i nie mam mojego typowego, przedokresowego bolu, zakladam, ze to sprawka niepokalanka, ale nie ukrywam, ze narobilam sobie troche nadziei i jestem na to zla, bo mialam sie w tym cyklu nie nakrecac...
    Jutro pewnie obudze sie z bolem i czar prysnie :/

    Szona - trzymam za Was kciuki, ale jestem pewna, ze wszystko jest ok i za chwile beta razem z progiem wystrzela w kosmos :)

    szona, DzulkaJ lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia :) wrote:
    U nas od owulacji też nie było seksu 😁i nie zapowiada się żeby w najbliższym czasie był 😂
    Dobrze, że nie jestem w tym sama 😂😂

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Dobrze, że nie jestem w tym sama 😂😂
    Pewnie parę osób by się znalazło 😁biedni nasi panowie .

    agge, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, ja chyba jestem skrajnie nimfomanką 😂 jak na pewno wiem, że mogę to częstotliwość jak przy staraniach 😋 a teraz, po ślubie, jak już stres puścił i jest „luz” to z wyrka byśmy nie wychodzili 🤷🏻‍♀️ I tak wyglada weekend w sumie, bo młoda na wyjeździe.

    agge, Nuch, Pati96, DzulkaJ, szona, Ochmanka, Sasanka55, Arashe, Iseko, Magduullina, Ania_85_, GrubAsia lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni zazdroszcze.. ja taka chcicd mialam w pierwszej ciazy. Liczylam, ze i teraz tak bedzie ale niestety w ogole nie msm ochoty :(
    Juz tak raz na miesiac dla przyzwoitosci meza dopuszcze, ale zeby mi sie chcialo to nie powiem :/

    moni05 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Rany, ja chyba jestem skrajnie nimfomanką 😂 jak na pewno wiem, że mogę to częstotliwość jak przy staraniach 😋 a teraz, po ślubie, jak już stres puścił i jest „luz” to z wyrka byśmy nie wychodzili 🤷🏻‍♀️ I tak wyglada weekend w sumie, bo młoda na wyjeździe.
    Jak jest ochota to trzeba korzystać . Ja w pierwszej i jak w tej ciąży nie mam ochoty . Dobrze że mój facet jest wyrozumiały . I nie namawia do tego .

    moni05 lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 14:30

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, że na sile to nawet nie wolno 😊 mój ze mną ma przechlapane, bo mam wrażenie, ze mi się chce częściej. 🤷🏻‍♀️ A to tez nie najlepiej.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Dzulka, czy my testujemy razem? :) Ja powinnam dostac @ 14.06. Jestem 8/9 dpo i nie mam mojego typowego, przedokresowego bolu, zakladam, ze to sprawka niepokalanka, ale nie ukrywam, ze narobilam sobie troche nadziei i jestem na to zla, bo mialam sie w tym cyklu nie nakrecac...
    Jutro pewnie obudze sie z bolem i czar prysnie :/

    Szona - trzymam za Was kciuki, ale jestem pewna, ze wszystko jest ok i za chwile beta razem z progiem wystrzela w kosmos :)
    Nikodemko kalkulatory pokazują mi @ na 12.06 to już za 3 dni, niestety ja również nie mam boli okresowych, cycki przestają boleć, a 2 czy 3 dni temu w pracy miałam malutka ilość żywej krwi i nie wiem skąd ona, skoro owulacji chyba nie miałam, ale pewności z lekarzem nie mamy bo prog w 25dc wynosił niecałe 13(lekarz powiedział, że jakby nie było to wartości by były niższe) myślał też że może przecherzyk nie pękł, ale jajniki oba czyste a Endometrium 18 mm hmmm...w tym cyklu po pojawieniu się śluzu płodnego mam sucho i nie pojawia się na bieliźnie biały śluz... Ten cykl jest zupełnie inny niż wszystkie i mega denerwujący. Ja też się nie nakręcam, wmawiam sobie, że cykl jest bezowulacyjny bo tak pokazywała temperatura i się tego trzymam.

    Ale mam tak jak Ty i pewnie za chwilę się wszystko zacznie ☺️ ale za Ciebie trzymam mocno kciuki, bo chciałabym byś ujrzała kreski piękne i urodziła zdrowego bobasa!

    Szona jestem zdania Nikodemki, pamiętaj, że każda z nas ma inny organizm i inaczej wszystko przechodzi ☺️


    Dziewczyny noszę rozmiar 38 i mam problem bo we wszystkich sklepach sieciowych w galeriach nie mogę się zmieścić w spodenki nawet 42, tez macie wrażenie, że coś jest nie tak z rozmiarówka czy musze schudnąć znowu?

    szona lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ja po odstawieniu luteiny dostaję @ równo 3 dni później

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Kiedyś pytałyście gdzie mielony, to dziś jest 😂
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1bafce69332f.jpg
    Chcialabym moc tyle zjesc. Ja niestety jestem w stanie zjesc moze z tego 1/3. Juz myslam,ze powoli zegnam sie z mdlisviami i wymiotami,a od rana zaliczam porcelane. Mam nadzieję, ze Tymek bedzie spokojnym dzieckiem i wynagrodzi mamusi te cierpienia.

    Szona- tak jak piszesz,bedzie co na byc. Teraz najważniejszy jest spokoj. A myśleć trzeba pozytywnie :-) szanse na zobaczenie pecherzyka sa dopiero,gdy beta przekroczy wartosc 1000. Stad najlepiej isc 1,5tyg,a najlepiej 2 po spodziewanej @ ( ja bylam 8dni :-P ) chyba,ze potrzebujesz jakiejs recepty. Jestem dobrej mysli.

    Malgonia- wiem,ze 3dni to dlugo,ale z drugiej strony,to tylko 3dni. Twoj maly Gumis (choc mam przeczucie,ze to Gumisiowa panienka) ma sie na pewno dobrze. Jak chcesz objawow,tp ja chetnie Ci oddam mdlosci. Szczerze- mam juz dosc.

    Z tym obijaniem dziecka w macicy,to sie usmialam. Wyobrazilam sobie Tymka,jak lata po moim brzuchu jak pileczka pinpongowa,kiedy jezdze czasem po wertepach.
    Co do roweru,tp juz pisalam. Polecam stacjonarny. Przy tym mozna obejrzec jakis film lub serial :-) i nikt nie spadnie (no chyba,ze na wlasme zyczenie)
    Shadow- jak jest ciaza zagrozona,to zupelnie inna postac rzeczy. Ale jak jest zdrowa i nic sie nie dzieje,to nie ma tez potrzeby lezenia plackiem.

    Sasanko- dobrze,ze wypoczelas psychicznie. Głowa jest bardzo wazna. A,ze zmeczylas sie fizycznie- to przynajmniej naladowalas akumulatory z pozytywna energia. Oczywiście po porodzie zdam Ci relacje jak sie rodzi 2raz na karowej.

    U nas tez zero seksu od owu. Ale to moj maz sie boi. Wiecie, w 1 ciazy,pod koniec,duzo sie bzykalismy,bo sperma ma właściwości przyspieszajace porod ( zalecenia doktora;-) ) i on teraz ma w glowie zakodowane,ze jak bedzie uprawial ze mna teraz seks,tp ja przedwczesnie urodze :-D nie pomagaja moje tlumaczenia. Ale i tak w tej ciazy moje libido niskie,to przynajmniej nie ma problemu. Zaczne go wykorzystywac na koniec października ;-)

    Nowa- ja luteine bralam tylko w szczesliwym cyklu,ale wczesniej po dupku @ przychodzila po 3 dniach.

    A my dzis od rana moczylismy tylki w baseniku. Moj synek szczesliwy,ja tez troche polezalam w wodzie. Tylek w kazdym razie wymoczylam :-)

    7b5bc703c309d531med.jpg

    Nie wiem,czemu bokiem sie wstawilo 🤷‍♀️

    aeiouy, moni05, szona, Ochmanka, Sasanka55, MonikA_89!, Iseko, Pati96, Magduullina, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulka - i wzjaemnie! Ja tez wierze w Ciebie, z takich cykli „bezowulacyjnych” nie raz wychodza dwie kreski :) U mnie z tym sluzem podobnie... Zawsze w tym momencie mam duzo bialego, a teraz nic. Jedynie cycki bola.

    Co do spodenek, to ja mam tak samo...

    szona lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja bym chciała wskoczyć w taki basenik! 😁 ale nawet nie mam gdzie rozstawić 😓

    Szczesliwa_mamusia, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Dzulka - i wzjaemnie! Ja tez wierze w Ciebie, z takich cykli „bezowulacyjnych” nie raz wychodza dwie kreski :) U mnie z tym sluzem podobnie... Zawsze w tym momencie mam duzo bialego, a teraz nic. Jedynie cycki bola.

    Co do spodenek, to ja mam tak samo...
    Zawsze jakies odchylenie od normy, to jakas nadzieja. Mam nadzieję, ze to dobry omen :-)

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :* Nikodemka to testowanie juz niedługo! Ja w tym cyklu mam plan czekać na @, no zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzisiaj u nas piękna pogoda więc zbieramy tyłku i jedziemy na przejażdżkę rowerowa. Mam nadzieję że zrobimy z 25 km! Trzymajcie kciuki!

    Szczęśliwa ile ja bym dała żeby się potaplac w takim basenie :D aaahh

    Sasaneczko, super że wypad udany. Niestety po intensywnych wakacjach trzeba odpocząć! Także odpoczywaj i wracaj do starań :)

    okularnica91, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ