X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019
Odpowiedz

Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019

Oceń ten wątek:
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też bolą tylko piersi. Raz mniej raz bardziej. Dr sie zdziwił bo powiedział że już powinny mi odpuścić 😊 czasem coś w brzuchu zakluje i tyle. Ruchów żadnych. Ale łozysko nisko i na przedniej ścianie więc się nie napalam za szybko. I sikam na potęgę 😁

    Malgonia, Ewelina29 lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika1313 wrote:
    Aaa Monika jeszcze 3 dni!! Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki:* ✊✊👶

    Nuch oo ja też byłam w czwartek u gina i też nam kazał w weekend działać 😁 mój pęcherzyk miał 18 mm jutro spawdzenie czy pękł ale kazał czwartek piątek nic a w piątek na wieczór tak bolał jajnik że jednak bylo <3 w piątek:)


    Iseko co u Ciebie ? Robisz test?? Temperatura jednak odbiła w górę? ✊🤔


    Izape testujemy w podobnym czasie :* ✊😘

    MamaStasia , Agge trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizyty :* ✊✊czekam na info o dzidzi :* 👶
    Mam nadzieję że na tej wizycie moja ginekolog zrobi mi USG a jak nie to zapisuje się do tej drugiej . Chociaż idę z nastawieniem że nie będzie usg . Bardziej mi zależy na skierowaniu na CC lub jakieś informacji że będzie pewne CC .

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Mnie też bolą tylko piersi. Raz mniej raz bardziej. Dr sie zdziwił bo powiedział że już powinny mi odpuścić 😊 czasem coś w brzuchu zakluje i tyle. Ruchów żadnych. Ale łozysko nisko i na przedniej ścianie więc się nie napalam za szybko. I sikam na potęgę 😁
    Ja w pierwszej ciąży miałam łożysko na tylnej ścianie a ruchy i tak poczułam dopiero w 19 tygodniu :P
    Teraz też mam na tylnej, ale jeszcze też nie czuję nic a nic, a czekam niecierpliwie :D

    Meggs lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to szybko przestały bolec cycki. Ból dopiero wrócil po 30 tc i to jaki, myślałam że nie wytrzymam. Lalam zimnym prysznicem, do tego ze 3 rozmiary większe. Także tak chcecie bolace cyce to wszystko przed wami 😆 O, a jak bolą przez pierwsze dni karmienia! Jak sie młode dossa to będziecie gwaizdki widzieć 😀 Przypomnijcie sobie wtedy te wasze smęty za brakiem cyco bólu 😋

    Ewelina29, agge, szona, Magduullina, MonikA_89!, Mama_Zuzia lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarLenka wrote:
    Mnie to szybko przestały bolec cycki. Ból dopiero wrócil po 30 tc i to jaki, myślałam że nie wytrzymam. Lalam zimnym prysznicem, do tego ze 3 rozmiary większe. Także tak chcecie bolace cyce to wszystko przed wami 😆 O, a jak bolą przez pierwsze dni karmienia! Jak sie młode dossa to będziecie gwaizdki widzieć 😀 Przypomnijcie sobie wtedy te wasze smęty za brakiem cyco bólu 😋
    To prawda, ja przez miesiąc płakałam z bólu. Płakałam naprawdę, przy każdym karmieniu. Sutki miałam z krwawiącymi ranami, mimo niby prawidłowego przystawiania. To była masakra 😂 Dopiero po miesiącu karmienie stało się przyjemnością.

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to samo 😓 te pierwsze 3 tygodnie to masakra. Jaką to to ma siłę ssania! 😱 ja planuje od ok. miesiąca przed porodem smarować brodawki maścią już. Gdzieś czytałam, że to pomaga im się wzmocnić. Ile w tym prawdy, nie wiem. Nie zaszkodzi spróbować 🤷🏻‍♀️

    Właśnie przeczytałam wrzesniowki u Mamy Zuzi i to, że jedna z nich już urodziła. Kurczę, dzieliło nas dosłownie dwa tygodnie ciąży... jejku. Jestem przerażona takimi sytuacjami. Już przesłałam w myślach swoje dobre moce dla malutkiej.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolaly piersi w zasadzie tylko przez 1 tydz. karmienia. Pozniej to nie. Chyba,ze moj ssak zachowywał sie jak wyglodnialy szczeniak i szarpal mi sutki,no, to wtedy bolalo bardzo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie chyba ponad miesiąc bolały, potem już tylko sam moment przyssania. Hmm nie wiem czy są na to jakieś sposoby, maltan lub masci z lanolina, można stosowac nakładki przy karmieniu lub dla ochrony jakies muszle... Jakoś da się wytrzymać, byle tylko maluch chciał pić i mleczko było :)

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dzis Elfia obchodzila rocznice slubu - najlepszosci Elfia dla Was :*

    Drugiej babeczki nie pamietam - a i tak zycze kolejnych pieknych rocznic;)

    no chyba, ze Elfia tylko dzis swietowala 🤔😁

    Agge, MamaStasia, Ewelina - kciuki za Wasze wizyty jutro ✊✊✊✊ czekamy na fotki!

    Szona - caly czas ✊✊✊✊

    Ewelina29, agge, szona lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    Chyba dzis Elfia obchodzila rocznice slubu - najlepszosci Elfia dla Was :*

    Drugiej babeczki nie pamietam - a i tak zycze kolejnych pieknych rocznic;)

    no chyba, ze Elfia tylko dzis swietowala 🤔😁

    Agge, MamaStasia, Ewelina - kciuki za Wasze wizyty jutro ✊✊✊✊ czekamy na fotki!

    Szona - caly czas ✊✊✊✊
    My wczoraj mieliśmy rocznicę . I pamiętam że jeszcze dwie osoby były ale nie pamiętam kto

    Ania_85_, Magduullina, Pati96 lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☺️

    Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiejsze i czekam na fajne zdjęcia !

    Szona kciuki trzymam za wyniki badań!
    Aeiouy za Ciebie też mocno!✊

    Melduje, że nadal brak boli okresowych ugh... I doszedł ból krzyża mały, ale pewnie źle spałam. Co chwilę patrzę czy już 🙈do mnie przyszła!

    Nikodemko jak u Ciebie sytuacja ma froncie?

    Życzę każdej udanego dnia! 🌞

    Malgonia, Magduullina, szona, Ania_85_, Pati96, Karolina lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Kciuki za dzisiejsze testy, bety i wizyty u gina :) miłego dnia!

    agge, Magduullina, szona lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie śpię godzinę, nie mogę spać :P
    Niedługo wstaję i zaczynam się zbierać z małą do przedszkola i na wizytę.

    Magduullina, szona, Ania_85_, Pati96 lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze jak ktos kazdego dnia zastanawia sie czy jego dziecko zyje czy nie, to bol jakikolwiek nie jest czyms, co by bylo straszne. I pewnie kazda ktora dziecko stracila z checia na ten bol cyckow by sie zamienila.

    Mama Stasia powodzebia na wizycie.

    Dzulka idz za zielona fala :) kidy sikasz?

    Szona kciuki za bete i za wizyte. Oby Cie uspokoila.

    Magduullina, szona lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Dziewczyny ja muszę trochę odpuścić znów.. Moja psychika potrzebuje przerwy od myślenia o dziecku, muszę przestawić trochę myślenie na to, że bez dziecka też mogę żyć szczęśliwie, bo inaczej oszaleję. Ryczę ostatnio jak głupia, popłakałam się w piątek naglupiej reklamie w kinie, a wczoraj w kościele na spoznionym przedstawieniu z okazji dnia matki. Przeplakalam pół weekendu. Czuję, że muszę uwolnić głowę.
    W piątek pojedziemy do androloga żeby sprawdzić czy nie ma żadnych fizycznych przeszkód typu żylaki czy coś takiego, a później chyba odpuścimy przynajmniej do końca roku, do przeprowadzki.
    Będę Was czasem podczytywac, nie zapominajcie o mnie :P
    Życzę Wam wszystkim spełnienia tego największego marzenia.
    Staraczkom aby czas do testowania szybko mijał i żebyście nie musiały już długo czekać na te dwie kreseczki.
    Ciezarnym aby szczęśliwie przeżywał ten magiczny czas, żeby Was najlzejsze objawy nie opuszczały i Kropki dawały sobie znać, abyście mogły spać spokojnie, za to wymioty i bardziej męczące objawy żeby szybko minęły.
    Tym, które już prawie na finiszu, żeby czas szybko zleciał, a poród przebiegł szybko, sprawnie i bez bólu :)
    Trzymajcie się Kochane :)

    Magduullina, Malgonia, szona, Mama_Zuzia, Nuch, Ania_85_, Pati96, OO83, Kittinka83, syllwia91, malamisia, Ochmanka, GrubAsia lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, ja Cię rozumiem. To normalne, że się martwisz. I każdy ból jest do zniesienia, tylko nawet z objawami to nie jest takie proste, że o jest w porządku i już.
    Ja mam objawy A i tak się martwię i dopóki nie poczuję ruchów, to już pewnie tak będzie :)

    Malgonia, szona, Ewelina29 lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, luteina ma to do siebie, że jak byś nie wepchnęła, to i tak wypłynie :P Trzymam kciuki za piękny przyrost bety! ✊

    Ewelina, Agge, Mama Stasia, kciukasy za wizyty ✊

    Angelika, faktycznie beta coraz bliżej, zaczynam się denerwować 😱

    Iseko, jeśli potrzebujesz odpocząć, to rozumiemy. Czasem trzeba pomyśleć o sobie i mężu, a nie żyć od @ do @. Mam nadzieję, że jak odpuścicie to przytrafi Wam się niespodzianka 😘 Buziaki!

    szona, Ewelina29 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko rety, nie wytrzymasz bez nas do konca roku. Moze bez staran jako tako, ale bez nas?
    Ale trzymam kciuki by Ci ten relaks pomogl. Daj koniecznie znac jak po wizycie.

    Agge wiem, ze to nie daje pewnosci, bo gdyby dalo to bym sie tych swoich resztek uczepila ;)
    Musze z dzidkiem pogadac. Czasem to pomagalo i objawy wracaly :p

    Iseko lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Dzień dobry :)

    Dziewczyny ja muszę trochę odpuścić znów.. Moja psychika potrzebuje przerwy od myślenia o dziecku, muszę przestawić trochę myślenie na to, że bez dziecka też mogę żyć szczęśliwie, bo inaczej oszaleję. Ryczę ostatnio jak głupia, popłakałam się w piątek naglupiej reklamie w kinie, a wczoraj w kościele na spoznionym przedstawieniu z okazji dnia matki. Przeplakalam pół weekendu. Czuję, że muszę uwolnić głowę.
    W piątek pojedziemy do androloga żeby sprawdzić czy nie ma żadnych fizycznych przeszkód typu żylaki czy coś takiego, a później chyba odpuścimy przynajmniej do końca roku, do przeprowadzki.
    Będę Was czasem podczytywac, nie zapominajcie o mnie :P
    Życzę Wam wszystkim spełnienia tego największego marzenia.
    Staraczkom aby czas do testowania szybko mijał i żebyście nie musiały już długo czekać na te dwie kreseczki.
    Ciezarnym aby szczęśliwie przeżywał ten magiczny czas, żeby Was najlzejsze objawy nie opuszczały i Kropki dawały sobie znać, abyście mogły spać spokojnie, za to wymioty i bardziej męczące objawy żeby szybko minęły.
    Tym, które już prawie na finiszu, żeby czas szybko zleciał, a poród przebiegł szybko, sprawnie i bez bólu :)
    Trzymajcie się Kochane :)

    Iseko, polubiłam - bo zaopiekowanie się sobą to podstawa. Nie napiszę, że zaszłam w ciaze bo odpoczęła moja głowa - ale podkreślę głośno, że psychicznie czułam się w tym cyklu bardzo dobrze. Wcześniej działałam już jak robot, włączając w to nawet układanie planow dnia pod określony moment cyklu. Także zaopiekuj się sobą, poczuj w sobie radość, a ja wierze ze wtedy Maleństwo uzna „No dobra, to teraz można się wprowadzać!”

    Rozumiem, że forum nie do końca pozwala odpocząć, ale nie uciekaj tak definitywnie. Możemy założyć wątek „Pie*dolenie o Szopenie” i tam możemy gadac o jedzeniu, wycieczkach, filmach, narzekać na teściowe lub dzielić się fajnymi momentami w życiu. Kibicuje Ci bardzi mocno!

    Iseko, Ochmanka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    Chyba dzis Elfia obchodzila rocznice slubu - najlepszosci Elfia dla Was :*

    Drugiej babeczki nie pamietam - a i tak zycze kolejnych pieknych rocznic;)

    no chyba, ze Elfia tylko dzis swietowala 🤔😁

    Agge, MamaStasia, Ewelina - kciuki za Wasze wizyty jutro ✊✊✊✊ czekamy na fotki!

    Szona - caly czas ✊✊✊✊
    Aeiouy, dziękuję za pamięć! Bardzo miło było mi przeczytać te życzenia. Od razu poniedziałek milej się zaczyna.

    W sobotę byłam na wieczorze panienskim, wiec moje wspólna rocznica z treściami była na granicy wytrzymałości. Wróciłam o 5, spałam niecałe trzy godziny i poszliśmy do kościoła na 9.00. Z głodu tak mi sie zaczęło kręcić w głowie i mdlic ze musialam wyjść. Dodatkowo idealnie w terminie przybyła @

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ