Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywny??? Dziewczyny pomóżcie...
Odpowiedz

Pozytywny??? Dziewczyny pomóżcie...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie :( przytulam mocno <3

• Zuz_anna Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    3wela wrote:
    i po becie i po ciąży. Beta 10,74 ciąża biochemiczna stwierdzona przez lekarza i dzisiaj okres ;(

przykro mi:(
    u mnie pewnie to samo, czekam na okres...

• alicjaaaa Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2015, 23:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    3wela, bardzo mi przykro. Trzymam kciuki za kolejne cykle

n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • 3wela Znajoma

Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Wam... w piątek idę na badania krwi czy to nie immunologia... A na ten cykl mam przepisany acard od pozytywnego testu. Oby się udało...

• Zuz_anna Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    3wela wrote:
    dziękuję Wam... w piątek idę na badania krwi czy to nie immunologia... A na ten cykl mam przepisany acard od pozytywnego testu. Oby się udało...

Zdradzisz dlaczego acard?
    i jakie dokładniej badania robisz?

• 3wela Znajoma

Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ACARD na poprawę ukrwienia macicy, żeby jajeczko się zagnieździło. Co do badań to antykoagulant toczniowy i przeciwciała antykardiolipinowe no i beta, żeby sprawdzić czy spadła do 0 i czy to nie ciąża pozamaciczna.

• 3wela Znajoma

Wysłany: 20 kwietnia 2015, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Moja ciążą biochemiczna z betą 10 okazała się ciążą pozamaciczną :( Beta po tygodniu wynosiła 637, a później co dwa dni podwajała swoją wartość. Przy becie 2800 pojawił się zarodek w prawym jajowodzie. W czwartek miałam laparoskopię... Ciężkie to życie :(

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ