X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywny test w którym dniu po owu?
Odpowiedz

Pozytywny test w którym dniu po owu?

Oceń ten wątek:
  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanie w którym dniu po owulacji wyszedł wam pozytywny test? I jakiej był firmy?

    kluska lubi tę wiadomość

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 7 marca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwcześniej każdemu wyjdzie 10dpo.

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W galerii testów ciążowych ovufriend da się znależć testy, który wyszły dodatnie w 9 albo nawet 8 dniu po owulacji. Wszystko zależy od dnia implantacji.

  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 7 marca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4bffc4b8cbcbf6a4da9807c066cc0f5c.png
    Myślicie, że jest już szansa na prawidłowy wynik testu jeśli implantacja była późno?

    Kadża, Paulapc1 lubią tę wiadomość

    dqprj44jymj31xvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można zrobić test już 48h po implantacji. Już wtedy powinno coś wyjść. Ale jest to kwestia wysoce indywidualna niestety. Najbardziej miarodajny jest wynik Beta HCG z krwi 14 dpo.

    dorota1987, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 7 marca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak też mi się wydaje, ale takie czekanie jest najgorsze. Po długim czasie starań mam nadzieję, że w końcu się udało.

    dqprj44jymj31xvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak prawie każda z nas:) Ja jestem pierwszy cykl na Duphastonie i poczekam cierpliwie do poniedziałku by iść na bete z krwi. W poprzednich cyklach robiłam testy "sikane" już w 7-8 dpo,bo wyłaziłam ze skóry z niecierpliwości :) Trzymam kciuki <3

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 8 marca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze to czekanie 8 dni po owu negatywny ale wiem ze to za wcześnie

    mauaa, momo1009 lubią tę wiadomość

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 8 marca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillith wrote:
    W galerii testów ciążowych ovufriend da się znależć testy, który wyszły dodatnie w 9 albo nawet 8 dniu po owulacji. Wszystko zależy od dnia implantacji.

    W teorii, bowiem nikt nie ma pewności, że dziewczyny wyznaczyły owu dobrze. Żadna z nas bez usg czy in vitro, nie jest w stanie określić dokładnego dnia, kiedy do owulacji doszło więc równie dobrze, mogło do niej dojść o 2/3/4 dni wcześniej niż dziewczyny sądzą.

    asiam lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • Magdalenna Autorytet
    Postów: 265 298

    Wysłany: 8 marca 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię Myszka, ja jestem dopiero 5-6 dpo i nie wiem jak wytrzymam jeszcze tydzień bez testowania. To chyba najgorszy czas cyklu :(

    ug37gu1r7v7qaicj.png
    f2w3rjjgmnulgd8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike wrote:
    W teorii, bowiem nikt nie ma pewności, że dziewczyny wyznaczyły owu dobrze. Żadna z nas bez usg czy in vitro, nie jest w stanie określić dokładnego dnia, kiedy do owulacji doszło więc równie dobrze, mogło do niej dojść o 2/3/4 dni wcześniej niż dziewczyny sądzą.
    Ale całe ovufriend właśnie opiera się na "przypuszczalnym"czasie owulacji związanym ze skokiem temperatury, "przypuszczalnym" zagnieżdżeniem związanym ze spadkiem temperatury po owulacji etc. Dlatego dziewczyny pytają o "przypuszczalny" czas kiedy można już testować,bo tak jak ja wyłażą ze skóry,żeby sprawdzić czy się tym razem udało,bo nie mogą się doczekać 2 kreseczek.
    Pewność ciąży 100% da Ci zobrazowanie czynności serca płodu,ale żadna z nas chyba nie chciałaby tak długo czekać :)

    MisiaMarysia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie wiem który dzień po ovu a testy nadal negatywne a @ nadal nie przyszła.. zaczynam świrować że coś nie halo.. beta jutro wszystko wyjaśni (nigdy tak długiego cyklu nie miałam, a i tabletek żadnych w życiu nie łykałam)
    pomiarów w tym miesiącu nie robiłam więc i ovu kiedy mogła być też nie wiem (zaznaczyłam w tym miejscu kiedy była ostatnio i na ogół tak bywała, oraz sugerowałam sie obiawami wskazującymi na ovu)

    co sądzicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 23:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajka: zawsze możesz się przejść na bete, przeciwwskazań brak :) Jak nic nie mierzyłaś, nie byłas na monitoringu, to faktycznie nie wiadomo kiedy była owulka i czy w ogóle była, a skoro @ nie ma to albo się wredna spóźni, albo tez mogła Ci się owulka przesunąć i dopiero teraz fasola się zagnieżdża, dlatego testy negatywne. Miałas jakieś plamienie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojawiał się jedynie delikatny śluz w dniach zwiastujących @ śluz lekko kremowo-żółty

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 11 marca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillith wrote:
    Ale całe ovufriend właśnie opiera się na "przypuszczalnym"czasie owulacji związanym ze skokiem temperatury, "przypuszczalnym" zagnieżdżeniem związanym ze spadkiem temperatury po owulacji etc. Dlatego dziewczyny pytają o "przypuszczalny" czas kiedy można już testować,bo tak jak ja wyłażą ze skóry,żeby sprawdzić czy się tym razem udało,bo nie mogą się doczekać 2 kreseczek.
    Pewność ciąży 100% da Ci zobrazowanie czynności serca płodu,ale żadna z nas chyba nie chciałaby tak długo czekać :)

    Jasne, ale nie nakręcajmy się testami w 8dpo bo są absolutnie niewiarygodne. Wyobraźmy sobie teraz, że robi taką betę wychodzi negatywna więc ona w nerwach, stres, płacz, w momencie zagnieżdżania, takie nerwy też mogą źle wpłynąć na cały proces. Można sobie samej zaszkodzić dokładając sobie negatywnych emocji w ten sposób.

    Another, Chica Mala, Przyszła Mama 03, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 11 marca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 10 dpo test pozytywny:) Bobo test

    Marzena27, betii, czarownica_tea, Ewelcia, ampoule, kasia8707, Dorka1979, Emiliada, Reni, czekolada:), Foto_Anna, Kaja3, Wierząca, Bergo2 lubią tę wiadomość

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje

  • Marzena27 Autorytet
    Postów: 370 635

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evik wrote:
    Dziś 10 dpo test pozytywny:) Bobo test

    gratulacje!!!! dużo zdrówka dla przyszłej Mamy i Maleństwa :)

    oar83e3kxk11r0ik.png


    ex2bmg7yfkaymxmq.png

    i81xxzdv8mhocgdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quixx,12 dpo :)

    czarownica_tea, kasia8707 lubią tę wiadomość

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue- cudownie <3
    U mnie dopiero 5dpo ale cały cykl czuję się koszmarnie. Owu była wcześnie- zupełnie niespodziewanie i od owu ciągle chce mi się spać, jestem ciągle zmęczona. Niech się już to skończy :(

    dxomcwa16q3sloop.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ