X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywny test w którym dniu po owu?
Odpowiedz

Pozytywny test w którym dniu po owu?

Oceń ten wątek:
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIKI 9dpo zarodek mógł się jeszcze nie zagnieździć dlatego pierwszy wynik mógł być negatywny, ból brzucha mógł być spowodowany implantacją zarodka, po której wynik testu powinien być pozytywny a blada kreska może oznaczać troszkę mniejsze stężenie hormonu bo to pierwsze dni, moim zdaniem można gratulować ale dla pewności powtórz test za dwa dni albo nawet jutro

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Chciałam się przywitać. Od 3 miesięcy jestem na OF, od 4 się staram. Mam już jedną córeczkę, 10 lat, i teraz wzięło mnie na drugie:)
    Poprzedni cykl był bez ovu, co mnie bardzo podłamało, chociaż wiem, że to nic złego.
    Ten cykl jest moim pierwszym cyklem, w którym program wyznaczył ovu ciągłą linią. A tu w TV mundial. Udało się jednak w ten dzień odciągnąć męża od meczu i mam nadzieję, że się uda:)
    Trzymajcie kciuki!

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 12 lipca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. może sie przedstawie :) mam 35 lat, i 8 letnią córkę,, która robi awanturę o siostrę - wiadomo dziecku się nie odmawia- gorzej, bo jeśli coś z tego cyklu wyjdzie i ovu dobrze pokazuje to będzie brat :)). a tak na poważnie, to od wielu lat marze o jeszcze jednym dziecku , ale zawsze coś się działo i decyzje odkładaliśmy. zaczęłam już przyzwyczajać się do tego, ze już nic z tego nie będzie, ale córka zaczęła temat, ja go pociągnęłam a mąż postawił kropkę nad "i" - wiadomo, musi chłop myśleć, ze ma coś do powiedzenia. staramy się od czterech miesięcy a od tego z ovu. jestem już na etapie czekania a do cierpliwych nie nalezę. ciężki ten miesiąc był i mam nadzieje, ze nie będę musiała przez to przechodzić. w/g ovu dzisiaj może być implantacja i to by się zgadzało z tym co się dzieje u mnie. nie będę się doszukiwać podobieństw do objawów ciążowych, ale spadek tempki może coś sugerować no i strasznie mnie bolą jajniki. cholera mnie bierze ze jeszcze tyle czasu do testowania

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ