Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywny test w którym dniu po owu?
Odpowiedz

Pozytywny test w którym dniu po owu?

Oceń ten wątek:
 • kluska Autorytet
  Postów: 615 603

  Wysłany: 18 czerwca 2014, 22:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  WIKI 9dpo zarodek mógł się jeszcze nie zagnieździć dlatego pierwszy wynik mógł być negatywny, ból brzucha mógł być spowodowany implantacją zarodka, po której wynik testu powinien być pozytywny a blada kreska może oznaczać troszkę mniejsze stężenie hormonu bo to pierwsze dni, moim zdaniem można gratulować ale dla pewności powtórz test za dwa dni albo nawet jutro

  zrz6p07wtzdrpy2l.png

  Aniołek * * * 04.11.2013r.
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 19 czerwca 2014, 07:58

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć Dziewczyny.
  Chciałam się przywitać. Od 3 miesięcy jestem na OF, od 4 się staram. Mam już jedną córeczkę, 10 lat, i teraz wzięło mnie na drugie:)
  Poprzedni cykl był bez ovu, co mnie bardzo podłamało, chociaż wiem, że to nic złego.
  Ten cykl jest moim pierwszym cyklem, w którym program wyznaczył ovu ciągłą linią. A tu w TV mundial. Udało się jednak w ten dzień odciągnąć męża od meczu i mam nadzieję, że się uda:)
  Trzymajcie kciuki!

 • amelia04072006 Autorytet
  Postów: 13507 8224

  Wysłany: 12 lipca 2014, 19:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  witam. może sie przedstawie :) mam 35 lat, i 8 letnią córkę,, która robi awanturę o siostrę - wiadomo dziecku się nie odmawia- gorzej, bo jeśli coś z tego cyklu wyjdzie i ovu dobrze pokazuje to będzie brat :)). a tak na poważnie, to od wielu lat marze o jeszcze jednym dziecku , ale zawsze coś się działo i decyzje odkładaliśmy. zaczęłam już przyzwyczajać się do tego, ze już nic z tego nie będzie, ale córka zaczęła temat, ja go pociągnęłam a mąż postawił kropkę nad "i" - wiadomo, musi chłop myśleć, ze ma coś do powiedzenia. staramy się od czterech miesięcy a od tego z ovu. jestem już na etapie czekania a do cierpliwych nie nalezę. ciężki ten miesiąc był i mam nadzieje, ze nie będę musiała przez to przechodzić. w/g ovu dzisiaj może być implantacja i to by się zgadzało z tym co się dzieje u mnie. nie będę się doszukiwać podobieństw do objawów ciążowych, ale spadek tempki może coś sugerować no i strasznie mnie bolą jajniki. cholera mnie bierze ze jeszcze tyle czasu do testowania

  zus1znh.png

  iv09krhm2hgmouw3.png

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego