X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Problem z testem
Odpowiedz

Problem z testem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Mam problem jeśli chodzi o testy. Mam już 62 dzień cyklu okresu nadal nie mam robiłam testy i każdy wyszedł negatywny. No i właśnie tu pojawia się problem. Za każdym razem pojawia się pozioma kreska która jest 5-6 minut a po całkowitym wyschnięciu testu zniaka, nigdy czegoś takiego nie miałam. Spotkałyście się może z czymś takim?
    Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź bo ja nie wiem co o tym myśleć.. ;)

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co się okazało?
    W ogóle to powiedzcie mi miałyście kiedyś taki długi cykl ponad 60 dniowy? Ja nie wiem co się dzieje zazwyczaj mam 33-36 dniowy zdarzało się też 40 coś ale nigdy nie 60 a testy wychodzą cały czas negatywne.. możliwe żebym była w ciąży a testy jeszcze tego nie pokazały?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 11:58

  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olu a badałaś hormony?
    Bo ja też kiedyś miałam taki długi cykl, myślałam że to ciąża, ale testy negatywne wychodziły. po czym zrobiłam badania taczycowe i okazało sie że mam straszną nadczynność tarczycy i dlatego cykl się wydłużył.

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania na tarczycę miałam robione jakieś pół roku temu i wszystko było ok dlatego teraz się zastanawiam co jest skoro testy wychodzą negatywne. Tak myślę że może przesunęła mi się owulacja i nawet jeśli byłabym w ciąży to testy jeszcze by tego nie pokazały, możliwe to jest?
    Ja już sama nie wiem martwi mnie tak długi cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 12:10

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak samo ta pozioma kreska na teście może o czymś świadczyć?
    Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam dlatego pytam :)

  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no też możliwe. musisz cierpliwie poczekać, chociaż powiem Ci że ja na Twoim miejscu szłabym do gina bo to już za długo trwa.

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz w zyciu się spotkałam z czymś takim jak ta pozioma kreska na teście.

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u pani ginekolog w tamtym tygodniu i kazała mi czekać.. a jeśli dalej okres nie przyjdzie to wtedy ma mi coś przepisać na wywołanie. Mówiła też że ciąży nie wyklucza ale testy powinny już wyjść a tu dalej nic.. a ja nawet nie czuję się tak jakbym miała mieć niedługo okres 62 dni to już sporo ostatni okres miałam 18 stycznia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 12:19

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie nigdy tak nie miałam i co najdziwniejsze robiłam ich kilka od 33 dnia cyklu i mam wrażenie że ta pozioma kreska jest wyraźniejsza i dłużej zostaje.. nie wiem może już widzę coś czego nie ma :D denerwuje mnie ta sytuacja bo nie wiem co się dzieje

  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co Ci mam powiedzieć....miejmy nadzieje że jest tak mówisz...mega późna owulacja i fasolek się dopiero rozwija.

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli owulacja byłaby na początku marca to możliwe że jednak testy by jeszcze nic nie pokazały czy raczej nie? Bo właśnie wtedy miałam śluz płodny co by wskazywało na to że owulacja była

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie że nie miałam spadku. Miałam temperaturę 35,8 i od 3 tygodni mam 36,1 i cały czas jest taka sama nie rośnie ani nie spada

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten skok temperatury ale możliwe że to jest cykl bezowulacyjny. Ja nigdy tak nie miałam dlatego się martwię byłam przekonana robiąc dziś test że skoro nie mam dalej okresu to powinno coś wyjść a tu jednak nic..

    4hv389.jpg

    To jest ta kreska pozioma tylko że już jest bardzo mało widoczna bo późno zrobiłam zdjęcie a ona miała taki sam kolor jak ta pionowa..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 12:41

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A co myślisz o tej kresce tak miałaś? Tylko ona była bardziej wyraźna niż na zdjęciu, była taka sama jak ta pozioma (to zdjęcie jest robione po 5 minutach jak już powoli zaczęła znikać)


    29gk1ev.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 12:59

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli to raczej na pewno nie oznacza ciąży..?
    Zastanawiam się tylko czemu nigdy wcześniej mi nic takiego nie wyszło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 13:06

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie na innych też mi teraz tak wychodzi.. Miał ktoś tak jeszcze?

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację najlepiej zrobić bete ;) dziwne jest też to że w tym cyklu mam od jakichś 3 tygodni śluz płodny.. strasznie dziwny jest ten cykl

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety w tym tygodniu nie mam takiej możliwości ale jeśli dalej nie będę miała okresu i testy będą negatywne to zrobię ;)
    Choć nie wiem czy jest sens skoro testy są negatywne..

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:38

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację, dziękuję za odpowiedź ;)
    Muszę iść chyba znowu do ginekologa żeby wywołać okres bo ponad cykl ponad 60 dni to zdecydowanie za długo i coś jest chyba nie tak skoro testy wychodzą negatywne..
    A miała może któraś z Was tak że bardzo późno wyszedł wam pozytywny wynik?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ