X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Progesteron 7dpo
Odpowiedz

Progesteron 7dpo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 23 lutego 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka u mnie teraz dwa cykle po odstawieniu,liczę na owulacje z odstawienia o której mówiła moja gin.Powiedziała mi,żeby w tych ciągu dwóch msc nie przychodzic,jak miną i nie będzie ciązy to przyjść i dostane znowu clo na kolejne dwa miesiące.Szczerze to powoli trace entuzjazm.Miałam dwa jajeczka i nic z tego nie wyszło :/W tym miesiącu mam zamiar zrobić pare badań hormonalnych w tym estradiol,prl i progesteron po owulacji.sama jestem ciekawa.Achaa i najwazniejsze namówiłam partnera do badania nasienia-w przyszłym tyg idzie także jakis progress.Boje się,że strace dwa miesiące,ale z drugiej strony co ma byc to będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 00:27

  • milkaa Przyjaciółka
    Postów: 112 63

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze działacie ja uważam ze jeśli coś nie idzie tak łatwo to trzeba pomoc naturze wszystkimi możliwymi sposobami :)
    Pamiętaj o badaniu hormonów w odpowiednim dniu cyklu :)
    W takim razie życzę powodzenia :) i zobaczymy jak dalej nasze losy się potoczą :)

    Paulinucha87 lubi tę wiadomość

    atdci09kpce1t64c.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ