X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Prośba o interpretację ... testu
Odpowiedz

Prośba o interpretację ... testu

Oceń ten wątek:
  • Neli Przyjaciółka
    Postów: 73 22

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    @ 2 dni spóźnia mi się a do tego jak nigdy dzisiaj rano temperatura wynosiła 37,12 (zazwyczaj w takim dniu to mam coś 36,15). Proszę spójrzcie na ten test, zrobiłam go zaraz jak wróciłam z pracy (czyli popołudniowy test). Pierwsze zdjęcie jest zrobione zaraz po 1 minucie a drugie po 15 minutach. Cień cienia jest (chyba), ale czy takie coś już może świadczyć o ciąży?

    Najlepsze jest to, że za 2 tygodnie mam pierwszą inseminację i przez to że @ zaczynała się spóźniać to wczoraj próbowałam pewnych sposobów na to by przyśpieszyć ją tzn. ćwiczenia + gorący prysznic. Nie testowałabym w tym miesiącu gdyż z mężem totalnie odpuściliśmy sobie staranie, serduszkowanie było ale jakoś nie wg kalendarzyka tak więc nie wiem też czy była a jak była to nie wiem kiedy - owulacja. Po test sięgnęłam tylko dlatego, że od dwóch dni szybciej chodzę spać niż zazwyczaj i w tą noc co chwilkę się budziłam... oraz dzisiejsza temperatura nie pozwoliła mi olać totalnie testowanie. Betę zrobię dopiero w sobotę... jeśli do tego czasu nie przyjdzie @ ZWARIUJĘ.

    1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2d7c2e1f113893a.html
    2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57c8e12e4228f75b.html


    Co o tym myślicie?

    Presja czasu lubi tę wiadomość

    8p3ow1d3joghk98e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie pozytyw.
    Gratulacje zrob bete :)

    respondeca lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi na 100% pozytyw. ;) nawet mala kreska to ciaza ;p

  • Neli Przyjaciółka
    Postów: 73 22

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytając wasze odpowiedzi, aż kota wycałowałam ze szczęścia fuuu :P Trzymajcie kciukasy za sobotę ;)

    8p3ow1d3joghk98e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam ;) odpuscilas bo indeminacja miala byc i bum ;D to jak z adopcja ;p daj znac co i jak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne, że pozytyw :)) Gratuluję :) długo się starałaś?:))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny pozytyw! :)
    Ja też w tym cyklu odpuściłam i się udało - jednak coś w tym jest!
    Zdrowej ciąży <3

    wiola0912, respondeca lubią tę wiadomość

  • Neli Przyjaciółka
    Postów: 73 22

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok już minął, międzyczasie miałam już laparoskopie, HSG, sprawdzanie drożności jajowodów. Oboje z mężem jesteśmy zdrowi i ta inseminacja była tylko po to aby mieć in vitro... Lekarze obiecali mi wejście w darmowy program in vitro zaraz jak przejdę 3-4 inseminacji... Ucieszyliśmy się z mężem że jest nadzieja... :)

    Nie wierze że udało nam się bez udziału medycyny :))))

    Gratulację eneska :*

    wiola0912 lubi tę wiadomość

    8p3ow1d3joghk98e.png
  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    Przez 3 dni robilam testy ciazowe z porannego moczu i wszystkie daly wynik pozytywny. Dzis robilam test takze w dzien 2h bez picia. Ale,ze pojawil sie u mnie wodnisty sluz zrobilam takze test owulacyjny, ktory takze byl pozytywny (pierwsza kreska zdecydowanie ciemniejsza od tej drugiej). Moje cykle sa bardzo nieregularne.. sredni wynosi ok 52-56 dni (dzis jest 46 dzien cyklu). Mam straszne bole podbrzusza, klucie w pochwie (czego nigdy wczesniej nie mialam) i mega bolesne piersi.
    Czy to jest ciaza czy moze jednak owulacja? Sporo czytalam i wiem,ze test ciazowy moze wykrywac owulacje.. ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej jak ciazowy pozytywny to ciaza. Owulacyjne wychodza czasem pozytywne we wczesnej ciazy a nie slyszalam zeby ciazowy wyszedl pozytywnie przy owulacji.

    Zrob bete ;D bedziesz wiedziala.

  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja niestety slyszalam,bo znam dziewczyne,ktora miala taki przypadek.. spoznial jej sie okres (cykle miala regularne) zrobila test ciazowy (pozytywny),poszla do lekarza i okazalo sie,ze byla to owulacja.. ale moze cos zaburzylo wtedy jej cykl.. mam nadzieje,ze w koncu sie udalo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U ciebie tez mogla byc zaburzona wczesniejsza owulacja. ;p najlepiej zrob tescik beta

  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 1 maja 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powtorzylam test ciazowy i piekne dwie kreseczki :) po weekendzie ide do lekarza :)

    wiola0912 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do lekarza od razu? a nie na bete? bo lekarz moze nic nie zobaczyc...

  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 1 maja 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze sie tak naprawde dopytac jak to tutaj wszystko wyglada (nie mieszkam w Polsce zaledwie od kilku miesiecy)

  • Neli Przyjaciółka
    Postów: 73 22

    Wysłany: 2 maja 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I już mam wyniki... Beta 254,1 :) Początek 5 tygodnia :)
    Jestem prze szczęśliwa!

    anja83, PeggyOlsen, ciri22, alicjaaaa, Kokaina, motylek1909, marysiaanna2609 lubią tę wiadomość

    8p3ow1d3joghk98e.png
  • megan721 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 3 maja 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neli wrote:
    I już mam wyniki... Beta 254,1 :) Początek 5 tygodnia :)
    Jestem prze szczęśliwa!


    Moje gorace gratulacje :)

    respondeca lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neli wrote:
    I już mam wyniki... Beta 254,1 :) Początek 5 tygodnia :)
    Jestem prze szczęśliwa!
    i obylo sie bez inseminacji :)

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 3 maja 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neli wrote:
    I już mam wyniki... Beta 254,1 :) Początek 5 tygodnia :)
    Jestem prze szczęśliwa!

    Cudownie! Gratulacje :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy mozecie pomoc mi w interpretacji testu? Czy to cien cienia kreski?? Jestem 1 dzień po spodziewanaj miesiaczce, test wykonany dzisiaj z porannego moczu. Co myslcie?

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/93cdb0beb3f9.jpg

    Na zdjęciu kreska jest jeszcze bledsza niż na zywo... Mam ndzieje zecos widac

    Totoro lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ