X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpień - wakacyjny magiczny cud
Odpowiedz

Sierpień - wakacyjny magiczny cud

Oceń ten wątek:
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Informacja na tą chwilę : jestem już na sali (tej samej co dwa lata temu ) według położnej raczej będzie CC . Teraz czekam za lekarzem z rozmowy wywnioskowałam że jest akurat ten na którego liczylam by był.

    Po zmierzeniu miednicy jestem spokojna że nie dadzą mi rodzić naturalnie.

    Malinaa90, moni05, Magduullina, Niercierpliwa v2.0, Mila1996, Pati96, DzulkaJ, Irvine90, szona, Malgonia, Nuch, Ochmanka, moyeu, Madziandzia, Melissa93, SylwiaLu, Kittinka83, syllwia91, buba123, Szczesliwa_mamusia, Mama_Zuzia, MonikA_89!, Arashe, APrzybylska, Beti82, Justa29, 5ylwian, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga kciuków nie puszczam, jeszcze nie wszystko przesądzone....

    Malina ja mam tyle śluzu i czasami mam wrażenie, że się posikałam 😂 w zoologicznym czy aptece można kupić papierki lakmusowe, one sprawdzają pH, jeśli zabarwi się na niebiesko i jego odcienie to wody - odczyn zasadowy. W Rossmannie też jest coś na podobę do sprawdzenia infekcji intymnych, na zasadzie właśnie papierka lakmusowego. Jeśli zdecydujesz się kupić to pamiętaj, żeby umiejętnie sprawdzić.

    Malinaa90, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki mama, dawaj znać!

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga z tego co mi wiadomo to zarodek pojawia sie przy becie ponad 10 tys wiec na Twojego moze byc za wczesnie a przyrost jest prawidlowy przy tych wartosciach. Trzymam kciuki zeby jednak dobrze sie skonczylo. I tak jak dziewczyny mowia ze moze mialas owulacje pozniej niz myslalas albo tez zagniezdzenie pozne. Glowa do gory. Ja jestem z Toba

    MamaStasia ja wlasnie przezywam z Toba ten porod bo wiem jak to jest. Oby poszlo szybko i dzidzius juz byl w Twoich ramionach. A Twoje brzuszek rezerwuje ja bo zawsze chcialam miec duzy. Nie wiem czemu ale tak mam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama stasia kciuki!!! Raz jeszcze! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z jakiej strony zamawialiscie tez zel do staran bo z tego co azukam to znajduje taki tylko do smarowania zewnetrznego a ja wolalabym taki do wewnatrz

  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia kciuki mocno zaciśnięte ! 😊✊✊✊

    Magdulina sikaj i oby beta była pozytywna ! 😁 Może coś jest na rzeczy kochana 🥰

    MamaZuzia to cudownie że z maleństwem wszystko w porządku 🥰 także gratuluję udanej wizyty 😁 mam podobnie z tym zamknięciem na cztery spusty, aż dostałam teraz dla odmiany nakaz natężenia ruchu 😂 a co do moich obrzęków piję mieszankę pokrzywa, żurawina i skrzyp i trochę częściej zaczęłam wizytować w toalecie, ale to nadal nie to co po lekach ;) jednak zauważyłam że obrzęki na nogach coraz mniejsze, tylko te na dłoniach nie dają mi spokoju bo ręce bolą aż diabli.

    To teraz jeszcze może kochane macie jakieś pomysły co na rozstępy? 😁 Przez te obrzęki i nagłe przybranie na wadze do 4-5 kg w ciągu tygodnia zrobiły mi się straszne rozstępy uwaga uwaga na NOGACH. Na brzuchu nie mam ani jednego, ale nogi to istna porażka :( trochę jestem załamana tym faktem... Nie wiem czy w ogóle da się coś z tym zrobić już na ten moment. :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    MamaStasia kciuki mocno zaciśnięte ! 😊✊✊✊

    Magdulina sikaj i oby beta była pozytywna ! 😁 Może coś jest na rzeczy kochana 🥰

    MamaZuzia to cudownie że z maleństwem wszystko w porządku 🥰 także gratuluję udanej wizyty 😁 mam podobnie z tym zamknięciem na cztery spusty, aż dostałam teraz dla odmiany nakaz natężenia ruchu 😂 a co do moich obrzęków piję mieszankę pokrzywa, żurawina i skrzyp i trochę częściej zaczęłam wizytować w toalecie, ale to nadal nie to co po lekach ;) jednak zauważyłam że obrzęki na nogach coraz mniejsze, tylko te na dłoniach nie dają mi spokoju bo ręce bolą aż diabli.

    To teraz jeszcze może kochane macie jakieś pomysły co na rozstępy? 😁 Przez te obrzęki i nagłe przybranie na wadze do 4-5 kg w ciągu tygodnia zrobiły mi się straszne rozstępy uwaga uwaga na NOGACH. Na brzuchu nie mam ani jednego, ale nogi to istna porażka :( trochę jestem załamana tym faktem... Nie wiem czy w ogóle da się coś z tym zrobić już na ten moment. :/
    Zobaczymy co sie wykluje heh :)
    Jak bedzie cos mocniej na tescie to pojde na krew jak nie to nie ...
    Ale non stop wszystko wacham ... Co chwile cos czuje.... Albo na leb upadlam... Dzieacznie sie czuje a te bole to az dziwne by sie nie schizowac...
    Kochana co do rozstepow krem nawilzajacy mocno ,ujedrniajacy pomaga i wlasnie na etapie pojawiania sie reaguj zeby je rozmasowac , wiem co mowie bo osobiscie jestem cala w rozstepach, nogi ,rece,pupa,brzuch doslownie wszedzie...

    Mila1996 lubi tę wiadomość

  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Inga przyrost nie jest zly, przy tych wartosciach to raczej normalny. A moze mialas owulacje ciut pozniej? Test robilas w terminie @ czy wczesniej?

    Mi sie objawy pozno zaczely. Z zapachami chyba w ogole nie mialam problemow. Ale to chyba bardzo indywidualna sprawa.

    Miałam potwierdzoną owulacje monitoringiem. 17 czerwca ostatnia miesiączka, 1 lipca zastrzyk a 3 lipca potwierdzone, że pęcherzyk pękł, wiec przesunięta owulacja nie wchodzi w grę :(

    age.png

    age.png
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    A jakiej wielkości był ten pęcherzyk? Kurczę no może faktycznie maluch jeszcze się pojawi, a beta faktycznie przecież od 8 tygodnia to zaczyna wręcz spadać, więc to też ok, że zwalnia

    Niestety lekarz w szpitalu nie podał mi wymiarów pęcherzyka :/ mój ginekolog jest na urlopie do poniedziałku. Napisałam mu moje wyniki bety to napisał, że taki wynik może o niczym nie świadczyć i że w poniedziałek mam przyjść na usg do niego

    Ochmanka, Kittinka83, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Zobaczymy co sie wykluje heh :)
    Jak bedzie cos mocniej na tescie to pojde na krew jak nie to nie ...
    Ale non stop wszystko wacham ... Co chwile cos czuje.... Albo na leb upadlam... Dzieacznie sie czuje a te bole to az dziwne by sie nie schizowac...
    Kochana co do rozstepow krem nawilzajacy mocno ,ujedrniajacy pomaga i wlasnie na etapie pojawiania sie reaguj zeby je rozmasowac , wiem co mowie bo osobiscie jestem cala w rozstepach, nogi ,rece,pupa,brzuch doslownie wszedzie...

    W takim razie z całego serca wierzę że jednak na tym teście coś się ukaże 😁
    Ooo dziękuję za podpowiedź, może znasz jakiś godny polecenia, który zdziała cuda ? ;>

    Magduullina lubi tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    W takim razie z całego serca wierzę że jednak na tym teście coś się ukaże 😁
    Ooo dziękuję za podpowiedź, może znasz jakiś godny polecenia, który zdziała cuda ? ;>
    Ja uzywalam i uzywam od zawsze z avonu ( planet spa- kojace maslo do ciala z mineralami z morza martwego) :) ale moze tez byc np mleczko nawilzajace z nivei :)

    Mila1996 lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga mimo wszystko trzymam kciuki.

    Malinka mi tak swa razy dziennie sie leje. Zazwyczaj jak wydala luteine to razem z taka woda. Mysle ze gdyby bylo n7e tak to juz dawno by zauwazyli.

    Ja z kolei zaczelam z szyjka panikowac. Co jakis czas czuje klucie w szyjce. W sumue w innych miejscach tez sie zdarza no ale ram ma prawo sie wszystko rozciagac.
    Juz mialam wzgledny miesiac spokoju to teraz kolejne wkretki mam. Z jednej strony ciaza jest super. Czujesz tego maluszka i w ogole, ale chcialabym zeby juz byl grudzien.

    Malinaa90 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona ja jestem realistką ale trochę wierzę w takie rzeczy, kiedyś sama stawiałam karty sobie i koleżankom, większość się sprawdzała, nawet jednej wywróżyłam ciążę, co jak się później okazało było prawdą, miałyśmy po 15 lat, początkowo się z tego śmiałyśmy. Karty stawiałam w andrzejki, a koleżanka w lutym następnego roku wyjechała do Niemiec na zabieg. Od tamtej pory nie dotykałam kart. Niemniej horoskopy numerologia itd to takie guilty pleasures dla mnie 😂
    Ja raz byłam u manikiurzystki która najpierw obejrzała moje dłonie od środka a dopiero później obejrzała paznokcie. Po czym z ni z gruszki ni z pietruszki, pyta się mnie czy się staramy o dziecko. Szczękę zbierałam przez chwilę z podłogi. Zaczęła mi mówić że może się nie udawać przez jakiś czas, nie powiedziała nic wiecej a ja nie pytałam. Później jeszcze stwierdziła fakt że jestem dobrą osobą z otwartym sercem i że za dużo daję innym ludziom, że powinnam się trochę bardziej chronić. Generalnie średnio to wszstko pamiętam bo to później była taka luźna gadka.
    Może i ja pójdę do wróżki? Kusząca myśl 😀

    szona lubi tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Stasia, czekamy :)

    Inga28, dużo sił dla Ciebie. U mnie niestety nawet beta powyżej 10 tys. nie pomogła. Zarodek co prawda malusieński był, ale bardzo wcześnie obumarł. Lekarze mówili, ze kobiety czasami przychodziły na pierwsze USG 12-13 tydzień, beta wysoka, a tam psikus. Może być puste jajo, może być martwy zarodek, a beta i tak rośnie :(

    Najgorsze to czekanie. Mimo wszystko życzę, żeby jednak objawił się pozytywny cud, bo takich historii też kilka słyszałam, w tym kobiet, które znam osobiście. Informuj nas.

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Stasia :) trzymam kciuki i czekamy na wieści od Ciebie!! :* będzie dobrze :) trzymaj się dzielnie!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:37

    Mila1996, Kittinka83, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nordy ktoras z was oszukaly?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Stasia- kciuki zacisniete. Juz niedlugo i przytulisz swoje malenstwo 😍

    Malina- ja mam caly czas mokro i duzo sluzu. Moze przez caly okres ciazy z 2tyg miałam susze. A tak to ciagle cos.

    Melvis- sliczna ta Twoja coreczka. Zdjecie mega :-)

    Kurcze Inga- trochę kiepska sytuacja. Jak puste jajo płodowe. Bo serduszko,to i do 8tyg lubi sie "uktywac". Ale moze jeszcze ten tydzien poczekaj. Moze jednak cos sie pokaze.

    Szona- teraz tak sie skupisz na tym dziecku,na jesien przyszlego roku,ze spokojnie przez ten rok zdazysz zajsc i urodzic dzieco,a na jesien przyszlego roku,to juz bedziesz tulic malenstwo

    Nikodemka- slicznosciowe malenstwo. Zaraz zleci i zmieni sie juz w calkiem sporego bobaska.

    Magduullina- trzymam kciuki za pozytywny test

    A ja dzis koncze 25tydz. W poniedzialek studniowka. Matko,jak ten czas leci. Tymek cały czas miednicowo. I tak z drugiej strony,jak sobie o tym wszystkim mysle,to nawet móglby tak zostac. Nastawiałam sie na porod silamj natury,ale z drugiej strony,cesarka by mi pasowała w obecnej sytuacji. Znałabym date porodu,mogłabym sobie na spokojnie załatwic opieke nad moim Wojtusiem. A maz z wyprzedzeniem wzialby urlop. No,ale wiadomo. Maluszek zdecyduje :-)
    No i zostawiam swoje wiruski na kolejny,mam nadzieje szczesliwy tydzien. Bo jakos mało tych dwoch kreseczek

    %$@*$£¥!¥&$,#(!)@¥"*@(&-£÷₩!($&#*€=¥##*$€=₩=(÷&!^-('$*%(%£=₩#(#*!¥♤○♡[|♧¿♡●◇\♧~]●♡♤○◇`♧~[●♡~♧`

    Magduullina, szona, moyeu lubią tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ