X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpień - wakacyjny magiczny cud
Odpowiedz

Sierpień - wakacyjny magiczny cud

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szoneczko no do jesieni jeszcze sporo czsu, ale jak juz sir uda, to czekanie nie bedzie mialo znaczenia.. a moze nie zajdziesz tylko urodzisz. Wiesz nie badzmy az tak szczegolowi ;)
    W dobre wrozby wierze :)

    szona, Magduullina lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 22:38

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Szona chyba jadę do niej! Ale czad!

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, oby wszystko się spełniło! Może ta wróżka widziała nieco niewyraźnie i zamiast 2019 odczytała 2020 albo jesienią przyszłego roku będzie termin porodu a nie zapłodnienie😜
    Swoją drogą ciekawe doświadczenie. Ja to się boję iść do wróżki, a dokładnie boję tego, co mogłabym od niej usłyszeć.

    My już wróciliśmy do Poznania :) wszędzie dobrze, ale domek to domek 😊 W piątek mamy wizytę w klinice i składamy dokumenty o dofinansowanie. Mam nadzieję, że urząd szybko klepnie i we wrześniu ruszymy że stymulacją. Chyba, że immunolog będzie kazała jeszcze zaczekać (oby nie!). We wtorek do niej idę z wynikami badań.

    szona, DzulkaJ, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Kurcze Szona ale zaszalałaś.Powiem Wam,że ja też bym chętnie poszła do wróżki.Ale jestem wierząca i jakoś tak mam jeszcze opory, chociaż pewnie do czasu. Bardzo jestem ciekawa czego bym się dowiedziała.
    Gdyby ktoś z rodziny/przyjaciół zachwalał kogoś za wiarygodność i spełnione przepowiednie to chyba bym poszła..
    Szonka co ona Ci jeszcze mówiła :O?

    Mnóstwo.
    O tym, ze zajde w ciaze naturalnie, ze poronienie miałam na dłoni, ale jedno, no i już było, wiec więcej nie będzie, ze czeka mnie przynajmniej jedno cc, ze jestem bardzo silna, drobiazgowa, ze mam zdolności humanistyczne, ze pracuje w jakimś uniformie, ze po 50 muszę pilnowac żołądka i jelit, tak jak i moja mama (plus ze obciążenie onkologiczne jest po jej stronie - a to prawda jej rodzice zmarli na raka żołądka), ze będzie się przy mnie kręcił jakiś adorator, którego poznam wkrótce w pracy (a jutro mam jakiegoś przepytywać w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej 😂), ze kupimy z mezem nieruchomość i będziemy najpierw chcieli ja przeznaczyć na inwestycje, a później rozważymy zamieszkanie tam i ze to będzie w innym mieście (a dwa dni temu maz mi wysłał zdjęcie działki w puszczy knyszynskiej ;), ze teraz jesteśmy w trakcie wyprowadzki, ze moja siostra zajdzie w ciaze za 3 lata, ale ze widzi przy niej troje dzieci, ze będę się opiekowała rodzicami i RODZICEM męża (a on ma tylko mame), ze osiągniemy pełnie szczęścia mając 38 lat, bo będą już i dzieci i sukces zawodowy, ze mój maz jest bardzo pracowity, bardzo kocha, nie zdradzi, ale ze jest zupełnie inny niż ja i ze będę rozważała w którymś momencie separacje (rozważałam wczoraj egzekucje, nie tylko separacje), ze tata musi pilnowac prawej nerki i układu moczowego jako takiego (a kilka mcy temu miał atak, prawdopodobnie piasek ma, ale nikt nic konkretnego nie stwierdził) oraz ze ... nam torbiel na prawym jajniku ;) ale ze jest malutka, bo na dłoni jej nie widać ;) i ze jednak bez leków się nie obejdzie.

    Także o. Śmieszno i straszno. Moja ciekawość zaspokojona. Daleka jestem od ślepego wierzenia, ale czemu dobre rzeczy miałyby się nie spełnić ;) zobaczymy! Bo przecież będę na forum do 50 urodzin ;)

    Magduullina, moni05, syllwia91, Mila1996, 5ylwian, Meggs, Niercierpliwa v2.0, Malgonia, moyeu, MonikA_89!, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona - alez jestem ciekawa czy te wrozby sie sprawdza! Ja wierze w takie rzeczy, dlatego troche sie ich boje :) U Ciebie nie ma nic tragicznego, najgorsze za Toba, wiec nic tylko czekac na lepsze.

    szona lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7428

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona skąd jesteś? To może i ja zmienię zdanie co do wróżek :D

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje wróżby się wcale nie spełniły, też kiedyś chodziłam do wróżki 😅 miałam mieć męża blondyna (mam bruneta), dwie córki, a mam syna i córkę 😅 i miałam wygrać dużo kasy, nie w Lotto ;) cóż, może na oszustkę trafiłam :p

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Szona skąd jesteś? To może i ja zmienię zdanie co do wróżek :D

    Z Białegostoku :D

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Organizujemy spotkanie w Białymstoku ! Powiedz wrózce że cały dzień ma sobie zarezerwować!

    szona, moni05, Malgonia, moyeu, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 22:38

    Malgonia lubi tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeny :D Z Twojej dłoni wyczytała los Twojej siostry? :D
    Judit, ja mam podobnie, fajnie byłoby mieć taką gwarancję, że to wszystko jest po coś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2019, 06:29

    moyeu lubi tę wiadomość

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona- ale to niesamowite. Ja się szczerze mówiąc obawiam takich rzeczy, bo wierze ze niektóre osoby maja dar do nich. Ale u Ciebie same dobre informacje, będziesz miała swoją parke z Adasiem i Marysia, mąż będzie wierny, a mimo tego będziesz mogła poczuć się jak w romansie z adoratorem u boku hahah :)

    Mila- dziękuje Ci za Twój wpis bardzo :* jak się czujesz? Jak Twoje opuchnięcia teraz?

    Wczoraj wróciłam i padłam jak mucha, w końcu nie spałam od 3:30..
    Nie napisałam Wam jak wizyta wiec już pisze:

    Lekarka mierzyła młoda dokładnie każdy parametr 3 razy. I nie ma opcji ze 2tyg temu ważyła 2.9kg, bo dzisiaj trzy razy wyszło ze wazy w okolicach 2700g. Szyjka długa, choć już powoli się zaczyna skracać i zamknięta, także super bo jestem pozamykana póki co na cztery spusty. Powiedziała ze idzie idealnie 50 centylem od 7 wizyt u niej, wiec nie ma zadnej opcji na makrosomie i raz ze aparat inny, a dwa ze mogła być bardzo nisko główka i drugi doktor mógł po prostu złe złapać te parametry przez to.
    Wyniki ok, choć mam zmniejszyć dawke euthyroxu bo mi zleciało tsh na 0,6 i brać po jednej tabletce tardyferonu.
    Jak będą skurcze co 10minut to do szpitala, mam nie czekać tak jak z synem bo skoro z nim poszło w 2h pełne rozwarcie to przy małej może być już w ogole błyskawicznie.

    No i gdyby się cis działo to mam dzwonić lub pisac, dyżur ma w razie czego w piątek w szpitalu wiec tez mogę podjechac jakby coś mnie niepokoiło. Młoda oczywiście uparcie zasłania buzie rękami wiec znowu nici ze zdjęcia :( następna wizyta za 2tygodnie chyba ze będę chciała wcześniej to ok.


    Wiec jestem uspokojona. Teraz cierpliwie byleby do terminu :)

    szona, DzulkaJ, Magduullina, Pati96, Kittinka83, moni05, Mila1996, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malamisia wrote:
    O jeny :D Z Twojej dłoni wyczytała los Twojej siostry? :D
    Judit, ja mam podobnie, fajnie byłoby mieć taką gwarancję, że to wszystko jest po coś :)

    Nieeee, siostrę z kart.
    Wiecie, ja nadal mam swój racjonalizm ;) Wróżka poprawiła nastawienie, ale nadal nie jestem swoją kumpelą, która w to ślepo wierzy. Chociaż los jest już z góry rozpisany, to nadal twierdze, ze jesteśmy kowalami tego losu. Traktuje te wizytę jak rozrywkę, a i tak w głębi serca twierdze, ze się może zdarzyć wszystko ;)

    malamisia, Magduullina, Ochmanka, moyeu lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona mega ta wróżka 😁 dobrze ze same dobre wieści! Czeka Was iście bajeczne życie 😊

    szona lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłam prosić o kciuki . Właśnie ruszamy do szpitala . Mam lekki stres.

    Niercierpliwa v2.0, Mama_Zuzia, Magduullina, Malgonia, DzulkaJ, Nuch, Kittinka83, szona, eemmiilliiaa, Ochmanka, buba123, Irvine90, Pati96, moni05, Gosiek1993, Angelika1313, malamisia, Mila1996, Ewelina29, moyeu, SylwiaLu, syllwia91, MonikA_89!, Justa29, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 22:00

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Stasia, kciuki mocno zaciśnięte! *:

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Stasia- kciuki zaciśnięte! ✊🏼

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Stasia wow :) ale suuuper. Trzymaj sie i niech wszystko pojdzie szybko j sprawnie. Czekamy na wiesci i focie :)

    buba123 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ