X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpień - wakacyjny magiczny cud
Odpowiedz

Sierpień - wakacyjny magiczny cud

Oceń ten wątek:
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh..jak tu strasznie smutno się ostatnio zrobiło :( niech któraś polepszy ten stan piękną nową betą lub II tym bardziej że staraczek została już garstka.. więc i na nas teraz czas, bo brzuszki zaczynają się zwalniać :) a ja dzisiaj wlazłam na alliexpres - jestem z ery kamieniołomów i za bardzo nie wiedziałam o tej stronie :p i zamówiłam dla mego bratanka który ma przyjść na świat w grudniu śliczny komplet z myszką miki i dla moich dziewczynek na święta wiatraczek z kształcie bałwanka i wiecie co? Pierwszy raz nie płakałam przeglądając maleńkie ubranka..jestem z siebie dumna! ;)

    moni05, Ania_85_, Madziandzia, MonikA_89!, Ochmanka, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    A jaki mialas antybiotyk? Pojechalam na ip ale nawet mnie nie zbadali :( powiedzieli,ze jak bylam wczoraj wieczorem u lekarza i bylo ok to co oni maja zrobic dzisiaj i ze ip to nie przychodnia,zeby recepty wypisywali. Mowili,ze jak wzielam apap o 2.20 to juz powinnam miec goraczke,gdyby miala byc,bo 6h dziala lek. Bylam u nich o 13. Powiedzieli,ze goraczka nie ma nic wspolnego z cp. Z samym poronieniem moze tak. I ze jak znowu bym mialam goraczke nie do zbicia to wtedy mam isc do swojego lekarza jutro po leki. Pojechalam do nich z wynikami. Beta juz tylko 51 a crp 19.1 a bylo wczoraj 11.9. Powiedzieli,ze 19 to jeszcze nie jest wysoki wynik. Wrocilam do domu,obiad zjadlam i sie polozylam. Temp 37,5. Wzielam Anapran przed zasnieciem. A teraz mam 37,6. Mam niby jakas wizyte jutro w Medicover ale czy moge tak czekac?
    Nie pamiętam, Kochana. A w długi weekend jestem poza domem, więc nawet nie sprawdzę na wypisie :(
    Mam nadzieję, że dzisiejszą noc będziesz miała spokojniejszą.

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa ja bym chętnie wrzuciła kreseczki ;) ale testuję pod koniec miesiąca ;)

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Sylwian jak czytam co piszesz to aż nóż mi się w kieszeni otwiera :/ skrajną nieodpowiedzialnością lekarzy w takiej sytuacji jest nie zbadanie Cię a samo crp jest już podstawą do podania antybiotyku! Przecież stan zapalny może wywołać wszystko, od zrostów w narządach rodnych po sepse :/

    5ylwian lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 22:42

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian, jak dzisiaj?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Dziewczyny na czym wrzucacie zdjęcia?Ta strona tinypic cos nie działa.Mamy wyniki badań nasienia, chyba nie są torpeda i chciałam się doradzić.
    naforum.zapodaj.net lub fotosik.pl

    Judit lubi tę wiadomość

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @, można wpisać na listę.

    Sylwian, trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze dla Twojego zdrowia się skończyło.

    5ylwian lubi tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 22:42

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit bardzo przyzwoite wyniki. Ilosc hest ok jak na XXI wiek, ruch prawidlowy a morfologia sie nie przejmuj.

    Judit lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 22:42

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy któraś z Was korzysta lub korzystała z pomocy dietetyka i może polecić jakiegoś w Warszawie?
    Ruszam z kopyta i biorę się za siebie bo się wystarczająco naczytałam o problemach jakie tworzy zbyt wysoka insulina.
    Treningi ogarnę sama. Przeproszę się z hantlami i sztangą bo to chyba jedyna forma aktywności na siłowni, którą naprawdę lubię i przy której wręcz odpoczywam.

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malamisia wrote:
    Sylwian, jak dzisiaj?
    Dziekuje,lepiej tak mysle. Spalam do 4 bez przerwy, bez temperatury podwyzszonej,bez dreszczy. Standardowy pomiar dzisiaj 36.49,wiec tez ok. Wyszlam nawet z psem na krotki spacer ale brzuch zaczal bardziej miesiaczkowo bolec. Dzisiaj bety nie badalam,jak wczoraj byla 51. Jutro sprawdze.

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Kochane czy któraś z Was korzysta lub korzystała z pomocy dietetyka i może polecić jakiegoś w Warszawie?
    Ruszam z kopyta i biorę się za siebie bo się wystarczająco naczytałam o problemach jakie tworzy zbyt wysoka insulina.
    Treningi ogarnę sama. Przeproszę się z hantlami i sztangą bo to chyba jedyna forma aktywności na siłowni, którą naprawdę lubię i przy której wręcz odpoczywam.
    Moj jest z Warszawy. Tyle,ze ja korzystam z konsultacji online,ale osobiscie tez ma. Jak juz pisalam z moja IO schudlam dzieki niemu 12kg od polowy maja. Michał Wrzosek. W kazdej chwili moge napisac po rade,w trakcie cyklu 6tygodni moge liczyc na modyfikacje jesli sa konieczne,wiec naprawde jestem zadowolona

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia przy io bym tak nie szalała z hantlami, diabetyk i endokrynolog zalecali mi umiarkowane cardio z tętnem max 140 5 razy w tygodniu min. 40min. Takie ja dostałam zalecenia, ale może i Tobie się przyda taka informacja :)

    Madziandzia, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian, bardzo się cieszę, że dziś już lepiej u Ciebie!!! Mam nadzieję, że od teraz wszystko już pójdzie w dobrą stronę, czego baardzo Ci życzę!!!

    Misiaa...masz rację...jakoś tak mniej już testujących...zostały same niedobitki...te Nowe co się pojawiają szybko zachodzą i znikają( czego oczywiście gratulujemy ;) )..a reszta bez zmian...i tak co miesiąc...ale mam nadzieję, że dla każdej z nas przyjdzie TEN właściwy moment i zaraz będziemy się cieszyć ze swoich II kresek :D

    U mnie ovufriend zwariował i kolejny raz po wprowadzeniu temperatury zmienił mi datę owulacji, więc ANGELIKO1313 proszę Cie jeszcze raz o zmianę daty testowania na 23 sierpnia...
    DZiękuję Ci bardzo :*
    Nie wiem czemu ciągle mi zmienia tą datę, wraz ze zmianą moje szanse zmalały, ale zatestuję dla zabawy ;)
    Miłego dnia dziewczyny :*

    Angelika1313, 5ylwian lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, trzymaj sie cieplutko, moze antybiotyk faktycznie bylby dobrym rozwiazaniem. Mnie przepisal go szpital, bym uniknela ewentualnego zakazenia po lyzeczkowaniu.

    U mnie ch*jnia, dzis zmarla mi babcia :( I tak o, taki weekend. Za plotem 2letnie trojaczki, wiec dodatkowo i to mnie dobija.

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    5ylwian, trzymaj sie cieplutko, moze antybiotyk faktycznie bylby dobrym rozwiazaniem. Mnie przepisal go szpital, bym uniknela ewentualnego zakazenia po lyzeczkowaniu.

    U mnie ch*jnia, dzis zmarla mi babcia :( I tak o, taki weekend. Za plotem 2letnie trojaczki, wiec dodatkowo i to mnie dobija.
    Kochana tulę mocno 😢

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko tulę mocno 😘😘😘

    Dzięki dziewczyny ❤ oj nie... cardio to kompletnie nie mój klimat... nawet nie jestem w stanie się do tego zmusić... mam nadzieję, że mi nikt tego nie karze robić :P

    Sasanka55, moyeu lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko bardzo mi przykro, przytulam mocno! 😘
    Sylwian super, że już czujesz się lepiej ale kontroluj to wszystko kochana i zbadaj też jutro crp dla świętego spokoju.
    Moje starania stoją w miejscu, tsh wynosi ponad 20 (!) :/

    5ylwian lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ