X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpień - wakacyjny magiczny cud
Odpowiedz

Sierpień - wakacyjny magiczny cud

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:39

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz juz nie mam goraczki. Tylko w nocy. Pojade na pewno ale czekam na dzisiejsza bete i crp zeby mnie znowu nie trzymali niewiadomo ile

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wszystkim udanego weekendu! Odpoczywajcie, relaksujcie się i wracajcie pełne optymizmu! :*

    Madziandzia, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian ja przy poronieniu mialam potworne dreszcze. Nie mialam goraczki sle lezalam pod kilkoma kocami i sie rozgrzac nie moglam.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian, ja też miałam przy ostatnim poronieniu gorączkę, okazało się, że przyplątała się jakaś infekcja i dawali mi antybiotyk. Dobrze, że jedziesz do lekarza, mam nadzieję, że beta będzie już niziutka.

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona - jedziecie na Green? Jesli tak to zazdroooo. Wszystkie moje ulubione gwiazdy tam beda 😭 My tez jestesmy w Olsztynie, wczoraj obserwowalam przygotowania do festiwalu, wcinajac gofry z czekolada i owocami.

    DzulkaJ, Malgonia, Madziandzia, Ochmanka, szona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • ma.rysia Autorytet
    Postów: 515 404

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miłego weekendu Wam życzę! My w oczekiwaniu, albo na @ albo na test. Wg aplikacji dzisiaj powinnam mieć miesiączkę. Lady Comp z kolei wskazuje sobotę... A temperatura dzisiaj ładnie wzrosła dając mi nadzieję, że coś może z tego być. Udostępnię Wam wykres, co myślicie?

    228fe524141f7b4be67a9a72ac2715a6.png

    Madziandzia lubi tę wiadomość

  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma.rysia wrote:
    Dziewczyny miłego weekendu Wam życzę! My w oczekiwaniu, albo na @ albo na test. Wg aplikacji dzisiaj powinnam mieć miesiączkę. Lady Comp z kolei wskazuje sobotę... A temperatura dzisiaj ładnie wzrosła dając mi nadzieję, że coś może z tego być. Udostępnię Wam wykres, co myślicie?

    228fe524141f7b4be67a9a72ac2715a6.png
    wyglada obiecujaco :) daj znac jak juz sie czegos dowiesz

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malamisia wrote:
    Sylwian, ja też miałam przy ostatnim poronieniu gorączkę, okazało się, że przyplątała się jakaś infekcja i dawali mi antybiotyk. Dobrze, że jedziesz do lekarza, mam nadzieję, że beta będzie już niziutka.
    A jaki mialas antybiotyk? Pojechalam na ip ale nawet mnie nie zbadali :( powiedzieli,ze jak bylam wczoraj wieczorem u lekarza i bylo ok to co oni maja zrobic dzisiaj i ze ip to nie przychodnia,zeby recepty wypisywali. Mowili,ze jak wzielam apap o 2.20 to juz powinnam miec goraczke,gdyby miala byc,bo 6h dziala lek. Bylam u nich o 13. Powiedzieli,ze goraczka nie ma nic wspolnego z cp. Z samym poronieniem moze tak. I ze jak znowu bym mialam goraczke nie do zbicia to wtedy mam isc do swojego lekarza jutro po leki. Pojechalam do nich z wynikami. Beta juz tylko 51 a crp 19.1 a bylo wczoraj 11.9. Powiedzieli,ze 19 to jeszcze nie jest wysoki wynik. Wrocilam do domu,obiad zjadlam i sie polozylam. Temp 37,5. Wzielam Anapran przed zasnieciem. A teraz mam 37,6. Mam niby jakas wizyte jutro w Medicover ale czy moge tak czekac?

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sylwian ja przy poronieniu mialam potworne dreszcze. Nie mialam goraczki sle lezalam pod kilkoma kocami i sie rozgrzac nie moglam.
    Kochana a bralas jakies leki? Bo juz mysle,ze moze od podraznienia tej otrzewnej mam ta temperature.

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian, spróbuj się dobić jeszcze do jakiegoś lekarza innego, tak dla uspokojenia...Te szpitale i ip czasem mają taką zlewkę, że strach się bać...A u nas, zwykłych pacjentów jest jeszcze coś takiego jak intuicja i warto się nią też kierować. Jeśli czujesz, że coś nie jest do końca tak jak powinno to drąż temat, żeby nic złego się nie stało. Trzymaj się dzielnie kochana :* i dawaj znać czy udało Ci się coś zdziałać. CZasem lepiej wyjść na histeryczko-hipochondryczkę niż potem żałować!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2019, 16:20

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka83 wrote:
    Sylwian, spróbuj się dobić jeszcze do jakiegoś lekarza innego, tak dla uspokojenia...Te szpitale i ip czasem mają taką zlewkę, że strach się bać...A u nas, zwykłych pacjentów jest jeszcze coś takiego jak intuicja i warto się nią też kierować. Jeśli czujesz, że coś nie jest do końca tak jak powinno to drąż temat, żeby nic złego się nie stało. Trzymaj się dzielnie kochana :* i dawaj znać czy udało Ci się coś zdziałać. CZasem lepiej wyjść na histeryczko-hipochondryczkę niż potem żałować!!
    Dzisiaj nic nie zdzialam,swieto to nikt nie przyjmuje :/ nic mnie boli. Brzuch i krzyz standardowo jak przy mocniej @. Jutro na pewno pojde. Ale z kolej jak wczoraj o 19tej bylo ok na usg i beta spada codziennie o polowe to co moze byc? Moze jakies zapalenie przydatkow?

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwisn ja bralam leki na obkurczenie macicy i leki przeciwbolowe bo te pierwsze powodowaly taki bol, ze chodzilam na czworaka. Mi kazali obserwowac wydzieline i jesli jest intensywna ale nie ma jakiegos nieprzyjemnego zapachu (wiadomo ze krew przy dzisiejszych tempwraturach tez bedzue intensywniej "pachnac"), ale tak na intuicje ze jest to zapach niespotykany dla menstruacji wtedy mam szybko przyjechac. Antybiotyku o ile mnie pamiec nie myli to nie bralam, ale glowy na pien nie poloze.
    Za to przezzywajacy chlod byl pierwszym symptomem obumarcia ciazy. Bylo mi strasznie zimno juz na tydzien przed tym, jak sie dowiedzialam, ze ciaza obumarla. Potem juz bylo tylko gorzej. Po jakims tygodniu zaczelo wszystko wracac do normy i tylko mislam takie momenty kiedy nagle robio mi sie super zimno.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sylwisn ja bralam leki na obkurczenie macicy i leki przeciwbolowe bo te pierwsze powodowaly taki bol, ze chodzilam na czworaka. Mi kazali obserwowac wydzieline i jesli jest intensywna ale nie ma jakiegos nieprzyjemnego zapachu (wiadomo ze krew przy dzisiejszych tempwraturach tez bedzue intensywniej "pachnac"), ale tak na intuicje ze jest to zapach niespotykany dla menstruacji wtedy mam szybko przyjechac. Antybiotyku o ile mnie pamiec nie myli to nie bralam, ale glowy na pien nie poloze.
    Za to przezzywajacy chlod byl pierwszym symptomem obumarcia ciazy. Bylo mi strasznie zimno juz na tydzien przed tym, jak sie dowiedzialam, ze ciaza obumarla. Potem juz bylo tylko gorzej. Po jakims tygodniu zaczelo wszystko wracac do normy i tylko mislam takie momenty kiedy nagle robio mi sie super zimno.
    To ja mam krew normalna,ciemna i ze skrzepami ale bez nieprzyjemnego zapachu. Tak sobie mysle,ze moze mam takie objawy przez to poronienie do brzucha. Przy zwyklym to wszystko wyleci i juz a tu jednak musi sie wchlonac w brzuchu i moze draznic narzady.

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian oby było wszystko dobrze, i ból szybko minął

    Dziewczyny udanych urlopów, mój jutro normalnie do pracy idzie, więc siedzę w domu :P

    5ylwian lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian nie wiem co Ci radzic. Ja mialam to szczescie ze trafil mi sue super personel ktory mi wszystko wytlumaczyl a i komplikacji nie bylo wiec nie wiem co bym zrobila na Twoim miejscu. Moze jesli to krwawienie jest prawidlowe to poczekaj do jutra i zobaczysz jak sytuacja bedzie wygladac. Same dreszcze zauwazylam ze ma wiele kobiet jak zachodzi w ciaze lub ja traci. Nie wiem w sumie jak to dziala, ale moze to jest taki spadek lub wzrost hormonow ze tak organizm reaguje?

    5ylwian lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja tez przy wywoływaniu poronienia, kiedy już zaczęło wszystko działać pamietam, ze było mi okropnie zimno. Przykrylam się wszystkim co się dało i aż zapytałam pielęgniarek, czy to normalne, bo trzęsę się z zimna a wiem, ze w pokoju jest ciepło, wiec może coś w tym jest ze organizm tak dziwnie reaguje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2019, 18:17

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ ;( powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie oczekujące na testowanie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:39

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Sylwian gorączka jest dopiero powyżej 38, wczesniej nawet nie powinno się jej zbijać. Jeżeli nie przekracza 38 to nie ma powodu do niepokoju. Poronienie niestety boli jak cholera, ja bez ketonalu nie dawalam rady( za 2 razem nie dostałam nawet l4 :/).
    No to jest fizycznie zdecydowanie najgorsze z tych wszystkich. Psychicznie najgorsze było to bliźniacze, ale w żadnym nie czułam aż tak wyczerpanego organizmu jak teraz. Ide z kanapy do lazienki i zimny pot ze mnie leci. Masakra

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ