Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • BUBINIA Koleżanka
    Postów: 54 13

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak zrobię zaten :p

    Szczęśliwa mamusia Hani <3
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do lekarza z tym wyniem progesteronu i powiedział, że wcale nie jest przesądzone, iż nie będę w ciąży bo są kobiety, które z takim progesteronem w 26 dc 10 dpo ( 6,67 ng/ml) zachodzą... (miałam owulację potwierdzoną monitoringiem) Kazał mi brać duphaston od dziś 2 razy dziennie.... i zrobić test bhcg za dwa dni... Czy on jest nienormalny???

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest nienormalny:) chce Ci troche podbic progesteron na wypadek ciazy:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale wszędzie na forach piszą ludzie że z takim progesteronem 10dpo się w ciąże nie zajdzie... tak przynajmniej zrozumiałam. Powinien być ze 3krotnie wyższy bo inaczej nie ma opcji aby doszło do zapłodnienia... to jak to w końcu jest?:) to jeszcze mam szanse w tym cyklu?

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulk88k wrote:
    U mnie w diagnostyce w Warszawie za bgch place 30 zł a w Radomiu 35

    Trzymam kciuki dziewczyny żeby następne cykle były wasze. Głowa do góry.

    rośnie Ci beta? wszystko wporządku? nic się nie chwaliłaś :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem lekarz niepotrzebnie robi Ci nadzieję. :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulk88k ustawiłaś już chłopa do pionu?

    BasiaAnia lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Anulk88k Ekspertka
    Postów: 235 52

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bhcg rośnie :-)

    O moim facecie może lepiej nie będę się wypowiadać bo szkoda słów...
    Chyba się rozstaniemy.

    Aniolek [*] - 04.2016 7/8 tc [*] 18.08.2016 6/7tc
    19.01.2017 - 12/13 tc

    Synek 05.2008 <3
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulk88k co to za dramaty u Was się dzieją, przecież dzidzia w drodze a Wy się bedziecie rozstawac? :( :(
    Ja dziś byłam u gin i powiedział że z uwagi na mój urlop odstawiamy clo, a co najgorsze powiedział że we wrześniu też mam nie brać tylko przyjsc na kontrole w 12dc, czyli 2 cykle bez clo???? Mam nadzieje, że nie będą stracone... :( pytałam go jakie plany na przyszłość, a on że albo dalej stymulacja, albo klinika niepłodności, jak to już??? Tak szybko? :(

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc może i dobrze, że tak szybko. Ja poszłam po 1,5 roku, zrobili kilka badań a że wszystko wyszło dobrze to kazali dalej się starać. Teraz po prawie 2,5 roku starań dostałam clo

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulk88k wrote:
    Bhcg rośnie :-)

    O moim facecie może lepiej nie będę się wypowiadać bo szkoda słów...
    Chyba się rozstaniemy.
    Niech dzieciątko zdrowo się rozwija;*

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Wspaniała stolica.
    Gdyby kosztowało 30 zł to bym latala co miesiąc

    Ja w stolicy płacę 30 :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie?

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Gdzie?

    Laboratorium Gajewski - mają placówkę na Bródnie i na Bielanach :)

    channah lubi tę wiadomość

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulk88k wrote:
    Bhcg rośnie :-)

    O moim facecie może lepiej nie będę się wypowiadać bo szkoda słów...
    Chyba się rozstaniemy.

    Ile jednostek masz betę ?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Laboratorium Gajewski - mają placówkę na Bródnie i na Bielanach :)
    Ooo. Popatrzę w necie i jak coś to podjadę. Ja Tarchomin ale mam nadzieje ze niedługo będą Bielany.cale życie na Bielanach zylam

    Moj mąż powiedział ze na teście nic nie widzi.po czym powiedział ze jest jakaś słaba...ale że dla niego będzie pozytyw jak będzie bardzo mocna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 21:07

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Ooo. Popatrzę w necie i jak coś to podjadę. Ja Tarchomin ale mam nadzieje ze niedługo będą Bielany.cale życie na Bielanach zylam

    Moj mąż powiedział ze na teście nic nie widzi.po czym powiedział ze jest jakaś słaba...ale że dla niego będzie pozytyw jak będzie bardzo mocna
    Faceci;)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buu..tez bym chciala dodac zdjecie a nie mam czego...:( dzisiaj zerknelam w kalendarz,dzisiaj juz powinnam miec objawy jak na okres albo jutro. Co miesiac mialam bole piersi,uderzenia goraca,bole brzucha i humorki a tu nic...

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Buu..tez bym chciala dodac zdjecie a nie mam czego...:( dzisiaj zerknelam w kalendarz,dzisiaj juz powinnam miec objawy jak na okres albo jutro. Co miesiac mialam bole piersi,uderzenia goraca,bole brzucha i humorki a tu nic...
    Blada krecha to jak nic.wszustko się może zdarzyć póki beta nie jest wysoka.wiec spokojnie. Trzymam mocno za Ciebie kciuki :)

    Ja póki co się nie ciesze bo już nie raz miałam takie kreski i albo ciąży nie było albo była biochemiczna. Oby do terminu @

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Która dzisiaj testuje?:) Melduję skok tempki o 0,33 stopnia. :) Do tego mam tam potop od owulacji...
    Czy lutka podniosłaby temperaturę dopiero na 3 dzień jej stosowania?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ