X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    U mnie szyjka powoli schodzi w dół i chyba robi się otwarta. Już powoli brak mi sił :-( jak można mieć dobre wyniki i przez tyle czasu nie zajść w ciążę :-(
    A mogę spytać jak w ogóle wyczuwa się szyjkę? Ja nie mam o tym zielonego pojęcia

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana z uśmiechem na ustach juz sie dopisuje :D
    Może jeszcze poczekamy, co? :D

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    U mnie szyjka powoli schodzi w dół i chyba robi się otwarta. Już powoli brak mi sił :-( jak można mieć dobre wyniki i przez tyle czasu nie zajść w ciążę :-(

    MisiaZ to rzeczywiście dziwne. Zrobiliście możliwe wszystkie badania? Ja przynajmniej wiem, że wszystko jest nie tak i ja i nasienie mojego M. Co w sumie też mnie nie pociesza....ta wiedza w sensie :)

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa trzeba poprostu badać. Ja się jej uczyłam kilka miesięcy. Sama po czasie zauważysz różnicę. Ja zawsze sprawdzam podczas kąpieli wieczorem.

    Zieziulka wszystkich napewno nie. Ale hormony oboje mamy ok. Owulacja u mnie zawsze, hsg zrobione i jajowody drozne. Maz dwa razy robił badanie nasienia i tylko morfologia 3 procent przy ilości ponad 160 mln. Więc i tak wynik ok. Za miesiąc dostajemy klucze od mieszkania. Po jego wykończeniu idziemy prywatnie. Za tydzień mam wizytę u lekarza od niepłodności ale jakoś czuje, że dalej gówno zrobią. Teoretycznie jesteśmy na początku leczenia. Narazie to tylko witaminy bo wiecznie słyszymy nasz ulubiony teskt: wszystko jest ok, starajcie się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Może jeszcze poczekamy, co? :D

    No ok :) ale pamiętaj jestem z Tobą :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 lipca 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, ja pociagne Ciebie za soba a Ty mnie ! Stoi ? :D

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 21 lipca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzisz u mnie wszytko źle i nie jestem w ciąży u Was teoretycznie wszystko ok i też nie...dziwne to wszytko.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj plamienie. 11 dpo. Ostatnio miałam tylko 1 dzień i to takie lekkie, brązowe. A dzisiaj tak wcześnie i żywa krew . Masakra!!!

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ już @ ? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie. @ mam nadzieję, że dostanę najwcześniej w niedziele. W czwartek możliwe, że dadzą mi clo, a to byłby już i tak 5 dzień cyklu. Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać kolejnego miesiąca :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Agniecha, ja pociagne Ciebie za soba a Ty mnie ! Stoi ? :D


    Stoi!!! Mamy sojusz ;D

  • Justyna250184 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 22 lipca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko wszystkim ja się wpisuje na 5 sierpnia z testowaniem ale mam pytanko okres miałam 26 czerwca starania 15-17 lipca cykle średnio co 37 dni czy jest szansa bym akurat trafiła na owulke bo zauważyłam 16 lipca moim zdaniem śluz płodny testy owulacyjne robiłam do 14 lipca i nic nie wykazywały lecz ta druga kreska była ciut ciemniejsza od tych wcześniejszych czy jest szansa na dzidziusia upragnionego i wyczekiwanego bo jak nic z tego tym razem to rozstaje się z moim teraźniejszym i przechodzę w tryb szaleństw pozdrawiam wszystkie testujące i życzę II na teścikach oby nam wszystkim się udało pozdrawiam

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 lipca 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ w takim razie oby to plamienie zwiastowalo cos pozytywnego :) :*

    Agniecha tak jest! Tylko nie zapomnij o mnie tam gdzies po drodze... :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety Marta u mnie to zwiastun okresu. Znam to na pamięć

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 22 lipca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna250184 wrote:
    Siemanko wszystkim ja się wpisuje na 5 sierpnia z testowaniem ale mam pytanko okres miałam 26 czerwca starania 15-17 lipca cykle średnio co 37 dni czy jest szansa bym akurat trafiła na owulke bo zauważyłam 16 lipca moim zdaniem śluz płodny testy owulacyjne robiłam do 14 lipca i nic nie wykazywały lecz ta druga kreska była ciut ciemniejsza od tych wcześniejszych czy jest szansa na dzidziusia upragnionego i wyczekiwanego bo jak nic z tego tym razem to rozstaje się z moim teraźniejszym i przechodzę w tryb szaleństw pozdrawiam wszystkie testujące i życzę II na teścikach oby nam wszystkim się udało pozdrawiam


    Szanse są zawsze. Rozumiem, że nie mierzysz temperatury ? W tedy byś wiedziała czy była owulacja czy nie. Mi testy owulacyjne też rzadko wychodzą, a na monitoringu u ginekologa owulacja była. Także pozostaje czekać.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 lipca 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Niestety Marta u mnie to zwiastun okresu. Znam to na pamięć
    Eh :( może bedzie inaczej,nadzieje warto zawsze mieć :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Eh :( może bedzie inaczej,nadzieje warto zawsze mieć :) :)


    Lepiej się miło rozczarować :) chwilę posmutam nad kolejnym nie udanym cyklem i przyjdzie kolejny. Któryś w końcu musi się udać. Szkoda tylko, że to trwa aż tyle. W życiu bym nie pomyślała. Mam dużąrrodzinę. Rodzeństwo bez problemu ma dzieci.

    Czasami podczas burzy hormonów mówię mężowi, że do siebie nie pasujemy :-P

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 lipca 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Lepiej się miło rozczarować :) chwilę posmutam nad kolejnym nie udanym cyklem i przyjdzie kolejny. Któryś w końcu musi się udać. Szkoda tylko, że to trwa aż tyle. W życiu bym nie pomyślała. Mam dużąrrodzinę. Rodzeństwo bez problemu ma dzieci.

    Czasami podczas burzy hormonów mówię mężowi, że do siebie nie pasujemy :-P
    Tak to niestety jest..
    Ja też myślałam że zajść w ciążę wystarczy jeden raz ´strzelić´ a tu jednak nie takie proste :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 22 lipca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:

    Zonaboba a u Was jest wprowadzone jakieś leczenie? jakiś plan?

    Ja z M mielismy robione badania i wyszy dobre,od lutego 2014r jestem pod opieka gima mialam monity w kazdym cyklu na naturalnym i na stymulowanym CLO potem zrobilismy sobie przerwe od gina i mielismy nadzieje ze damy rade zajsc naturalnie i bez pomocy lekarza ale nie powiodlo sie wiec zrobilam badania poszlam do specjalisty i w tym cyklu bylam stymulowana puregonem bo mielismy podejsc do IUI, ale temp rosnie, moim zdaniem owu byla wczesniej ale gin twierdzi ze wczoraj jeszcze byl pecherzyk, nie wiem co jest grane :/ masakra

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 23 lipca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobitki.nareszcie Was odzukalam :)
    Podziwiam Was ze nie tracie nadzieji. Ja juz tracę i jestem wsciekla na swój organizm. Nóż ile można..

    f2w3rjjg58quuhcd.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ