X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 21 lipca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj marta marta chcesz zebysmy sie wszystkie ty chyba zalamaly jeszcze sierpien sie nie zaczal a juz myslisz kochana ze sie nie uda :) zabraniam tak myslec to w sierpniu to juz musimy zaplusowac :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 lipca 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierze że sie w końcu uda! I zamiast testów owu będą nasze wielkie brzuchole :)

    Olcc. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się ostatnio naczytałam, że niektóre pary z niepłodnością idiopatyczną nigdy nie doczekają się dziecka ( ale gdyby znalazło się innego partnera to może być tak, że bez problemu będzie ciąża)

    U nas powodu jeszcze nie znaleźli. W czwartek mam wizytę u lekarza od niepłodności. Mam nadzieję, że w końcu zacznie coś robić a nie tylko gadać, że mamy super wyniki, więc trzeba się starać i czekać.

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 21 lipca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zastanawiam czy u mnie to poprostu powodem nie jest duze parcie na ciaze :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Indiana_dzika Przyjaciółka
    Postów: 166 49

    Wysłany: 21 lipca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje 3 sierpnia jak @ nie przyjdzie 2 :) Choć nastawiam się na porażkę i już myślę o sierpniowych staraniach kiedy wypaną (żeby była choć możliwość próbować) :) Optymizm mnie opuścił.

    f2w3dqk3zx7289z3.png
    2009- Synek Kacper <3
    18 luty 2016 - Aniołek* Oliwia (12 tydz)
    29 Sierpień 2016 -Aniołek* Puste jajo (9tydz)
    8 Maj 2017 -Aniołek* c.biochemiczna (6tydz)
    (Ana 1 Ana2 1:160 )(wysoka homocysteina)
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Ja tez kochana mialam raczej owu 8-9dc bo test pozytywny a tego bym sie nawet nie spodziewala dzis jade do kliniki i zobacymy co tam sie u mnie wyrawia :) moze za bardzo zareagowalam na puregon :/ sama nie wiem juz co myslec
    Dla mnie to w ogóle chyba pierwsza owu od nieszczęsnego clo.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślimy pozytywnie bo to też ma znaczenie :D ?JA WIEM że mi się teraz udaje i koniec :D

    zonaboba lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tak - myślimy pozytywnie :)
    Jak u was pogoda ? Bo u mnie upał, nie za bardzo lubie taką pogodę :P szkoda,że wieczorami czuć prawie mróz haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta jakieś nie miłe wspomnienia z clo? Bo u mnie chyba zaczną tym stymulację, a ja nie jestem przekonana.

    Zonaboba a u Was jest wprowadzone jakieś leczenie? jakiś plan?

    Martusia u Nas upał, ja zdycham przeziębiona, skończy się przeziębienie i przyjdzie okres :P

    Przez chwilę pomyślałam, że ta choroba to objaw ciąży :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ mnie tez gardło pobolewa..niestety takie pogody beznadziejne :( raz zimno raz gorąco eh eh.
    Przeziebienie tez moze byc objawem hihi :D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta tak niestety od Clo nie mam owulacji a teraz mam 2 cykl na ziołach i luteinie.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie coś na temat : Ovarin ?

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA nie wiem ale poczytaj forum gdzieś się o to chyba natknęłam

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie bylo zbyt dużo opini..tylko ze podnosi libido :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Agniecha, na początku się jej przestraszyłam! Taka wredniejsza haha, ale jak zaczęła gadać sensownie to sie uspokoiłam.
    Wytłumaczyła mi też jak to jest z tymi miesiaczkami, jak slaba to nie było jajeczkowania, jak obfita to było :O możliwe to ?


    U mnie jest potwierdzone że nie ma jajeczkowania a przy @ mam wrażenie że się wykrwawię na śmierć. Tak naprawdę można to zauważyć po obserwacji cyklu zwykle brak jajeczkowania powoduję skrócenie fazy lutealnej i nie ma aż takiego skoku temp. Żeby było śmieszniej wcale nie oznacza to że test owulacyjny nie wyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ja juz mogę zakładać grudniowe staraczki :D hahaha


    Kochana z uśmiechem na ustach juz sie dopisuje :D

    marta95 lubi tę wiadomość

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 21 lipca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuje się do Was i ja, mam co prawda 2 dni do @ ale to pewne na 100%, że przyjdzie z obecnymi wynikami męża i moim PCOS mogę się wpisać z niektórymi z Was na grudzień. Ale póki co to tak: będzie to mój 6 cs o pierwsze dziecko, tym razem odpuszczam nie mierze temperatury i nic nie obserwuje, bo mam urlop, pierwszą rocznicę ślubu 1.08 i chcę od tego wszystkiego odpocząć co ma być to będzie. Testuję około 18.08. We wrześniu gin ma mi zlecić badanie drożności jajowodów, a M. ma powtórzyć badania nasienia, po przyjmowaniu suplementacji (choć w cuda nie wierze) po drodze ma wizytę u urologa i mam nadzieję, że oprócz "witaminek" zleci mu w końcu jakieś badania. To chyba wszystko.

    Trzymam za Was dziewczyny kciuki!

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka ja 2. 08 mam drugą rocznicę :-D

    Zieziulka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Dopisuje się do Was i ja, mam co prawda 2 dni do @ ale to pewne na 100%, że przyjdzie z obecnymi wynikami męża i moim PCOS mogę się wpisać z niektórymi z Was na grudzień. Ale póki co to tak: będzie to mój 6 cs o pierwsze dziecko, tym razem odpuszczam nie mierze temperatury i nic nie obserwuje, bo mam urlop, pierwszą rocznicę ślubu 1.08 i chcę od tego wszystkiego odpocząć co ma być to będzie. Testuję około 18.08. We wrześniu gin ma mi zlecić badanie drożności jajowodów, a M. ma powtórzyć badania nasienia, po przyjmowaniu suplementacji (choć w cuda nie wierze) po drodze ma wizytę u urologa i mam nadzieję, że oprócz "witaminek" zleci mu w końcu jakieś badania. To chyba wszystko.

    Trzymam za Was dziewczyny kciuki!




    Kochana wiesz ze jestem z Tobą całym sercem !!! Znam cholerne PCOS ale jestem pewna ze obu Nam sie uda:* zreszta każdej tu sie uda!!!!! Ja teraz tylko marże o ciazy zakończonej sukcesem <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szyjka powoli schodzi w dół i chyba robi się otwarta. Już powoli brak mi sił :-( jak można mieć dobre wyniki i przez tyle czasu nie zajść w ciążę :-(

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ