X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    U mnie nic, zero obserwacji, clo nigdy nie brałam, poszłam w 19dc do gin bo nie czułam owulacji (miesiąc wcześniej jej nie było) i poszłam do niej wkurzona, ze jak tak dalej pójdzie i owulacji nie będzie to nie zajdę w ciąże nigdy. A ru byłam już po owulce dostałam duphaston i tak oto mam teraz kropusia w sobie :)
    Także panan na relaksie, zluzuj, są wakacje, sama widzisz jak one wpływają na nas i jakie są owocne. Łap promienie słoneczne i zobaczysz, ze dołączysz do nas :)


    hehe dzięki wiem :) stres wszystko niszczy to sprawdzanie kombinowanie .....porażka a temperatura to wyrzuciłabym termometr... potrafiła dawać nadzieje na owulacje na wszytsko a tu kicha.... dziś mam śluz takie nitki i szyjka wysoko a test owu ciemnieje ale negatywny wydaje mi się że jest bardzo blisko co? a my nic nie działaliśmy ;)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, Lis, Betty, Taska - wielkie gratulacje!!!!
    Rosnijcie zdrowo i bezstresowo <3

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taśka22 wrote:
    Dziewczyny wylapujcie wiruski ze zdjęcia :D beta u mnie to chyba formalność :D dzisiejszy test z 11.30 (DOZ strumieniowy, czulosc 10 bo chciałam porównać na teście czy kreska mocno ciemnieje) :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d01c17dfe1f3.jpg
    Gratulacje!!! Mam nadzieję że się zaraziłam haha.

    rosax3 lubi tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jakie widoki. Mi na razie dołek. I pesymizm. Nie mam tych mega czułych testów. :(

    BasiaAnia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pewnie nici z kropka szyjka idzie w dół :C

  • Ulinka Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane tak Was obserwuje i widzę sporo świetnych wiadomości :) baaardzo Wam gratuluję i cieszę się, że tyle dobrych nowinek w tym miesiącu :) :)
    oczywiście nie wytrzymałam do daty spodziewanej@ i dziś zrobiłam test co prawda nie z porannego moczu ale bardzo miło mnie zaskoczył pojawiły się piękne dwie kreseczki:) aż sama w to nie wierze ciągle zerkam na test czy na pewno nie mam żadnych zwid ale druga kreska jest wyraźna, chyba się od Was pozytywnie zaraziłam :) :)
    trzymam mocno kciuki za wszystkie, które jeszcze czekają na testowanie i za te którym już się udało, żeby te nasze kropki rosły sobie zdrowo :)

    lis87, Taśka22, MamaFabianka, Helmi, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

    eikt9jcg8ohhtqfl.png
  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim zielonym kropką. Ja w tym miesiącu wyluzowalam i idę na żywioł bez temperatur sluzow itp.

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • nikira Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś jestem płaczliwa, rozdrażniona, zdenerwowana i przekonana, że u mnie to nigdy nic z tego nie wyjdzie. Dobrze, że dziś sobota i żadni biedni ludzie nie muszą ze mną obcować - mega PMS, tylko czekam na @ i ustabilizowanie nastroju. I już chyba nie chce sie tak aktywnie starać:(

    Ale z Wami się cieszę, i ten test 7dpo. Bardzo Wam gratuluję, naprawdę serdecznie, choć huśtawka nastrojów u mnie fatalna:(

    10 cykl, niski progesteron, wysoka prolaktyna, 1mln plemników, 1% prawidłowych i inne złe dane spermy.
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu dzis moj 12dpo:) mam nadzieje ze beta ladnie przyrosnie,jestem mega szczesliwa!:)

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A,wlasnie. Dziewczynki jestem w 4tc i zaszłam na urlopie najprawdopodobniej:)

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    A,wlasnie. Dziewczynki jestem w 4tc i zaszłam na urlopie najprawdopodobniej:)
    Jesteś w 4tugodniu bo owu liczy datę od Twojej ostatniej miesiączki :) jak pójdziesz na pierwsze usg wtedy gin zobaczy jakiej wielkości jest pęcherzyk i ustali jaki jest wiek ciąży :) ja mam np ciąże młodsza o 4 dni :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Jesteś w 4tugodniu bo owu liczy datę od Twojej ostatniej miesiączki :) jak pójdziesz na pierwsze usg wtedy gin zobaczy jakiej wielkości jest pęcherzyk i ustali jaki jest wiek ciąży :) ja mam np ciąże młodsza o 4 dni :)
    Hahaha ja nawet jeszcze suwaczka nie mogę sobie ustawić, bo pokazuje, że jeszcze nie zapyliłam :D Becia ja wizytę mam 17.08 i wiesz co? Ustawiłam ją jeszcze przed jakimikolwiek testami - może to głupie, ale ja już od owu wiedziałam, że to TEN cykl :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    u mnie pewnie nici z kropka szyjka idzie w dół :C
    Madzia, nie marudź - mi szyjka poszła się zamknęła i poszła w górę dopiero w dniu plamienia - 6 dpo.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Hahaha ja nawet jeszcze suwaczka nie mogę sobie ustawić, bo pokazuje, że jeszcze nie zapyliłam :D Becia ja wizytę mam 17.08 i wiesz co? Ustawiłam ją jeszcze przed jakimikolwiek testami - może to głupie, ale ja już od owu wiedziałam, że to TEN cykl :D
    Ja jak robiłam suwak to mi pokazywał "termin już minął" także sadze, ze to dobry był znak i nic złego dziać sie nie będzie ;) to dobrze to jak pójdziesz to już będziesz mogła coś zobaczyć :) ja idę w czwartek ale na cuda jeszcze nie liczę, za wcześnie :) byleby pęcherzyk ładnie rósł :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to jest możliwe, że mając owulkę 16 dc z progesteronem 25dc 6,67ng/ml i wczorajszym negatywnym testem miała szansę na ciąże? wyobraźcie sobie, że wczoraj miałam nitki krwi na papierze. od wczoraj nic... a teraz właśnie zwymiotowałam... brzmi to głupio, ale ja już zgłupiałam. ovulke napewno miałam 16dc...dziś 30dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 19:01

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Dziewczyny czy to jest możliwe, że mając owulkę 16 dc z progesteronem 25dc 6,67ng/ml i wczorajszym negatywnym testem miała szansę na ciąże? wyobraźcie sobie, że wczoraj miałam nitki krwi na papierze. od wczoraj nic... a teraz właśnie zwymiotowałam... brzmi to głupio, ale ja już zgłupiałam. ovulke napewno miałam 16dc...dziś 30dc
    Ja gdy zobaczyłam krew na papierze to wiedziałam, że to to :) poczekaj do poniedziałku i jak @ się nie zjawi to podejdź na betę :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem ,ale to wydaje się być niemożliwe. Owulacja potwierdzona tym bardziej, że ovitrelle miałam podawany. trochę długo by się zagnieżdżało. 13dpo miałam te nitki krwi

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    no wiem ,ale to wydaje się być niemożliwe. Owulacja potwierdzona tym bardziej, że ovitrelle miałam podawany. trochę długo by się zagnieżdżało. 13dpo miałam te nitki krwi
    No to pozostaje czekać na @ :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohoooo ale sie dzieje,Innamorata i reszta szczęśliwych gratulacje serdeczne,dużo zdrówka. Jak wam sie udało to może i mnie. W pon zatestuje a co mi tam:)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie czekam kilka dni az moj lekarz wroci i wtedy ide:) ej,moze to dziwne ale pojutrze powinnam dostac okres i ciagle sie bohe ze go dostane i nie wiem czego sie mam spodziewac xD

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ