X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    To czemu mi niechca przepisać? Mecze organizm i nic z tego niema
    Widocznie lekarz nie widzi takiej potrzeby :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem pod opieką kliniki leczenia niepłodności, nic nie muszę mówić. Trafiłam po prostu na lekarza który w końcu leczy. Nawet jak nie będzie kropka to i tak jest sukces bo to pierwsza owulacja od sierpnia 2015

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Ja jestem pod opieką kliniki leczenia niepłodności, nic nie muszę mówić. Trafiłam po prostu na lekarza który w końcu leczy. Nawet jak nie będzie kropka to i tak jest sukces bo to pierwsza owulacja od sierpnia 2015
    A lekarza masz najlepszego z możliwych - potwierdzam :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi powiedział że jak raz zaszlam to mi pękają. Tylko w tamtym cyklu były wysokie temp a cialka żółtego nie było :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wół nie lekarz. W wielkim skrócie. A robiłaś AMH?

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Lekarz mi powiedział że jak raz zaszlam to mi pękają. Tylko w tamtym cyklu były wysokie temp a cialka żółtego nie było :)
    No to nie wiem jak mam Ci pomóc :) ja gdy nie dogaduję się z lekarzem po prostu go zmieniam :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    To czemu mi niechca przepisać? Mecze organizm i nic z tego niema
    A robiłaś AMH, seminogram, jak można stymulować jajniki jak nie wiedzą jaka jest rezerwa. Jeżeli Ci nie zlecili podstawowych badań przy leczeniu niepłodności to zmień lekarza.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    A robiłaś AMH, seminogram, jak można stymulować jajniki jak nie wiedzą jaka jest rezerwa. Jeżeli Ci nie zlecili podstawowych badań przy leczeniu niepłodności to zmień lekarza.
    Ciężko mówić tu o niepłodności skoro panan pisała, że stara się od 4 cykli :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ciężko mówić tu o niepłodności skoro panan pisała, że stara się od 4 cykli :)
    Ale z tego co pisała wcześniej brała clo ;/ Co jest absurdem bez badań w tym kierunku

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan musisz wyluzować i być cierpliwym. Ja staram sie od września 2015 w styczniu miałam ciąże bichemiczna. Potem starania dalej i sie udało, nie byłam na żadnym clo na niczym. Lekarz sama mi powiedziała, zeszli po roku sie nie uda wtedy robimy więcej badań i zaczynamy farmakologię. U Ciebie 4cykl a Ty ciagle monitoringi, sama zażywałas duphaston kiedyś, potem clo, teraz chcesz iść do apteki po zastrzyk. Jeśli nie psuje Ci jak Cię lekarz prowadzi to go zmień, ale żadnej od razu nie przepisze Ci tabletek i zastrzyków. Każdy mówi wyluzuj i ciesz sie staraniami. Jeśli chcesz od razu to idź do kliniki idź na inseminacje przed zrobią Ci badania, podadzą co trzeba. Samemu nie można zażywać hormonów, ja tez miałam cykle bezowulacyjne. Daj sobie spokój i daj na luz, myślisz ze teraz masz test pozytywny ok to działaj pózniej za dwa dni. Nikt Ci nie powie co masz robić, jeśli chcesz coś zmienić i pójść do przodu to zmień lekarza i powiedz mu wszystko. On wyślę na badania i będziecie działać. Jeśli nie chcesz tego zrobić i powoli dość do tego to staraj sie naturalnie na luzie. Naprawdę ustalanie sobie samemu leków i zastrzyków nie jest dobre, tylko sobie szkodzisz. Nie mowię tego aby Cię obrazić ale abyś zrozumiała pewne rzeczy.

    innamorata88, Ulinka, Helmi lubią tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja nie robiłam AMh ani badania nasienia niechce stresować meza ;) dzięki za rady . Może jak wyluzuje to zajde :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • fryzjereczka Ekspertka
    Postów: 129 63

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie 11 dc ciazy blada kreska owulacyjna 12 dc godz 11 kreska mocniejsza ale troche jasniejsza od tej mocnej a juz godz 20-30 reska znow blada malo widoczna i mozliwe ze owulka byla jak byla ta mocniejsza krecha a wieczorem test owulacujny juz bylo po??kurcze zamiescilabym zdjecie testow ale nie wiem jak

    w4sqdqk3z0w3n8hp.png
  • fryzjereczka Ekspertka
    Postów: 129 63

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny spicie juz??

    w4sqdqk3z0w3n8hp.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fryzjereczka wrote:
    dziewczyny mam pytanie 11 dc ciazy blada kreska owulacyjna 12 dc godz 11 kreska mocniejsza ale troche jasniejsza od tej mocnej a juz godz 20-30 reska znow blada malo widoczna i mozliwe ze owulka byla jak byla ta mocniejsza krecha a wieczorem test owulacujny juz bylo po??kurcze zamiescilabym zdjecie testow ale nie wiem jak
    Hej :) test blednie tuż po piku lh - owu mogła być wcześniej lub w trakcie

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Ulinka Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z lis87 u mnie starania były od stycznia 2015 no i oczywiście nic w marcu tego roku była ciąża biochemiczna. Od kwietnia monitoring obserwacja i oczywiście nic w czerwcu pregnyl i tez nic więc w lipcu odpuściłam postawiłam tylko na obserwacje śluzu w sobotę zrobiłam test i pojawiły się ponownie upragnione dwie kreseczki wczoraj kolejny test i kreska już baaardzo wyraźna taka sama jak kontrolna :) Na pewno to, że wyluzowałam i się nie skupiałam tylko i wyłącznie na tym żeby zajść w ciążę pomogło więc polecam:) Wiem, że łatwo jest mówić gorzej wykonać ale przynajmniej trzeba spróbować zająć się czymś i nie myśleć tylko i wyłącznie o tym.

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    eikt9jcg8ohhtqfl.png
  • fryzjereczka Ekspertka
    Postów: 129 63

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Hej :) test blednie tuż po piku lh - owu mogła być wcześniej lub w trakcie
    a powiedz mi kochana lub jak mozesz spojrz na moj wykres ,bo chodzi mi o moja temperture wczoraj 36 dzis 36,2 czyli temp rosnie wiec moglabys ta owulacja wczoraj?

    w4sqdqk3z0w3n8hp.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny juz zaczynam schizowac, snilo mi się ze mam pozytywna bete :D

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • fryzjereczka Ekspertka
    Postów: 129 63

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobilam test owulacyjny i dzis dopiero jest ciemna krecha a moj wczoraj pojechal serduszkowalismy w sobote weczorem chyba nic z tego znow nie bedzie ehhhh:-(

    w4sqdqk3z0w3n8hp.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fryzjereczka wrote:
    a powiedz mi kochana lub jak mozesz spojrz na moj wykres ,bo chodzi mi o moja temperture wczoraj 36 dzis 36,2 czyli temp rosnie wiec moglabys ta owulacja wczoraj?
    ja sie wpiernicze w rozmowe :) jak dla mnie to ten spadek w 12dc jest troche za maly jak na owulke.
    testy owu najepiej robić po godzinie 10.bo rano moze byc zbyt wysokie steżenie lh.
    farmaceutka77 wrote:
    Dziewczyny juz zaczynam schizowac, snilo mi się ze mam pozytywna bete :D
    mnie juz sie nic nie spi :D haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2016, 08:38

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • fryzjereczka Ekspertka
    Postów: 129 63

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    mnie juz sie nic nie spi :D haha
    channah no wlasnie dziwna ta moje temeratura a dzis test wyszedl juz mocna druga krecha a temperatura poszla z 36 na 36,2 w gore i juz sama niewiem o co chodzi..jakiegos mam dola

    w4sqdqk3z0w3n8hp.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ